OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Anime levitamine Eestis
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Anime tuleks Eestis...
...populaarsemaks saama.
68%
 68%  [ 33 ]
...jätma rahule.
31%
 31%  [ 15 ]
Kokku Hääli : 48

Autor Teade
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Nelj Apr 12, 2007 20:54    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
Sama siin. Need, kes tunnevad huvi, leiavad meid niiehknii (toksige neti.ee'sse sisse märksõna "anime" ja vaadake, mis (teiseks :)) tulemuseks saate).



Küsimus selline, et miks on Baka.ee teine ja mingi tühi anime fantaasia on esimene? Kas nad maksavad peale? Ja nende bänner on ikka kenjaalne - fantaasia ei mahtunud ülevalt alla tulema, siis keerati kolm viimaste tähte paremale. Küll kõlbab! Lubage naerda.
_________________


Viimati muutis seda Random (Esm Apr 16, 2007 18:47). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Apr 12, 2007 21:42    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Kas nad maksavad peale?

Jah, olgu nende rikkad papad neetud.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Karst
blabla -chan


Liitunud: 3 Veeb 2007
Postitusi: 442
Asukoht: Ajuotsimisreisi laeva pardal.

PostitusPostitatud: Reede Apr 13, 2007 14:46    Teema: Vasta viitega

Ka mina arvan, et särgid on hea idee, aga siis on see probleem, et jah(nagu Vabarnamees ütles) juba kõigile baka liikmetele särkide tegemine võtaks kõvasti aega ja vaeva ja kõigile üritustel käiatele... Mõtle, kui palju särke läheks vaja... Bunnysmile
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Reede Apr 13, 2007 14:47    Teema: Vasta viitega

arvestades, et särk=koidula võib asi üsnagi kalliks minna.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Karst
blabla -chan


Liitunud: 3 Veeb 2007
Postitusi: 442
Asukoht: Ajuotsimisreisi laeva pardal.

PostitusPostitatud: Reede Apr 13, 2007 14:55    Teema: Vasta viitega

jajah
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Apr 13, 2007 16:16    Teema: Vasta viitega

Karst kirjutas:
et jah(nagu Vabarnamees ütles) juba kõigile baka liikmetele särkide tegemine võtaks kõvasti aega ja vaeva

Hmmmm. Kas ma tõesti ütlesin seda? Kui nii, siis hakkan seniilseks jääma vist, sest ei mäleta seda.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Karst
blabla -chan


Liitunud: 3 Veeb 2007
Postitusi: 442
Asukoht: Ajuotsimisreisi laeva pardal.

PostitusPostitatud: Esm Apr 16, 2007 18:42    Teema: Vasta viitega

Ootoot. Siin olen Mina vist see, kes seniilseks hakkab muutuma... Ma olin paar päeva tagasi täiesti kindel, et sa seda ütlesid ja praegu otsin ja otsin, aga ei leia kuskilt, et sa midagi sellist oleksid öelnud.

Errrrrr...?
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
poizzz123
sumimasen


Liitunud: 6 Märts 2005
Postitusi: 285
Asukoht: Tarto

PostitusPostitatud: Esm Apr 16, 2007 18:56    Teema: Vasta viitega

Ma isiklikult ostaks kindlalt ühe särgi + üks sõbrale kingituseks.
Aga ma täiesti paljast särki mille keskel baka.ee kirjas oleks päris ei tahaks.
Endale sooviks midagi Hinata Hyuugaga ja sõbrale siis mingi muu tegelasega(something green). Tegelt paarile sõbrale võiks isegi kinkida sünnaks baka.ee särgi :P Hea kingitus ja promo kah.

Aga kui keegi baka organisaatoritest leiutaks kusagilt mulle ühe särgi siis ostaks kindlalt LaLaLaa

(black:dark blue:and my fav char Hinata on it:size M)
_________________
I will achieve greatness!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte Yahoo Messenger MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Apr 16, 2007 19:00    Teema: Vasta viitega

poizzz123 kirjutas:
Ma isiklikult ostaks kindlalt ühe särgi + üks sõbrale kingituseks.
Aga ma täiesti paljast särki mille keskel baka.ee kirjas oleks päris ei tahaks.
Endale sooviks midagi Hinata Hyuugaga ja sõbrale siis mingi muu tegelasega(something green). Tegelt paarile sõbrale võiks isegi kinkida sünnaks baka.ee särgi :P Hea kingitus ja promo kah.

Aga kui keegi baka organisaatoritest leiutaks kusagilt mulle ühe särgi siis ostaks kindlalt LaLaLaa

(black:dark blue:and my fav char Hinata on it:size M)

Võin sulle kohe öelda, et ühe ja sama pildiga särgid kokku on odavam kui igal särgil erinev tegelane. Särgi enda värvivalik hinda ei muuda.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
poizzz123
sumimasen


Liitunud: 6 Märts 2005
Postitusi: 285
Asukoht: Tarto

PostitusPostitatud: Esm Apr 16, 2007 19:04    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
doujimasan kirjutas:
üldiselt kaldun pigem arvama, et pole mõtet asja kunstlikult haipida. potentsiaalsete animehuviliste hulk populatsioonis on paratamatult üsna piiratud ja vähemalt mulle sobib selle teema praegune subkultuursus päris hästi (tõlge: kõik ei hakka iialgi arvama, et anime lahe on ja mul pole ka mingit soovi, et see nii oleks).

Sama siin. Need, kes tunnevad huvi, leiavad meid niiehknii (toksige neti.ee'sse sisse märksõna "anime" ja vaadake, mis (teiseks :)) tulemuseks saate).


Ma sirvisin netist neid anime otsingu tulemusi edasi ja suht mõttetu kraam oli seal peale baka. Seal oli siis vist mingi 2 animega seotud foorumit mis olid suht tühjad, ning eriti enam edasi ei vaadanud. Üsna masendav vaade anime levikule Eestis... emm
_________________
I will achieve greatness!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte Yahoo Messenger MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Apr 16, 2007 19:15    Teema: Vasta viitega

poizzz123 kirjutas:
Vabarnamees kirjutas:
Sama siin. Need, kes tunnevad huvi, leiavad meid niiehknii (toksige neti.ee'sse sisse märksõna "anime" ja vaadake, mis (teiseks :)) tulemuseks saate).


Ma sirvisin netist neid anime otsingu tulemusi edasi ja suht mõttetu kraam oli seal peale baka. Seal oli siis vist mingi 2 animega seotud foorumit mis olid suht tühjad, ning eriti enam edasi ei vaadanud. Üsna masendav vaade anime levikule Eestis... emm

Ma annan sulle soovituse: tee ise mingi leht. Kuna selline üldine animet puudutav leht nagu Baka.ee on olemas, siis võid teatud animele suunatud lehti teha. Võimalusi on oi kui palju :)
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Karst
blabla -chan


Liitunud: 3 Veeb 2007
Postitusi: 442
Asukoht: Ajuotsimisreisi laeva pardal.

PostitusPostitatud: Esm Apr 16, 2007 19:38    Teema: Vasta viitega

Ma mõtlesin ka selle peale vahe peal, aga see oli täielik jama, mis sealt välja tuli.

Mina isiklikult ei julge vaadata internetiotsingust sõnade: eesti, anime, foorum ja manga, sest kardan neid kohutavaid lehti, mis mulle järgnevatel öödel õudukaid võivad tekitada. Baka avastasin venna kaudu ja Bakas ei olnudki vaja pettuda!

Kallis Kallis Baka forever! Kallis Kallis
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 16, 2007 19:42    Teema: Vasta viitega

Karst kirjutas:
Kallis Kallis Baka forever! Kallis Kallis

Ma mäletan oma esimest vaimustust bakast (ja enne seda zone's olevast anime alateemast)... Ja siis ma mäletan veel, et ma olin vist väga, VÄGA tüütu. Karst, see ei käinud tegelt sinu kohta, mul tuli lihtsalt nostalgiline tuju.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Karst
blabla -chan


Liitunud: 3 Veeb 2007
Postitusi: 442
Asukoht: Ajuotsimisreisi laeva pardal.

PostitusPostitatud: Esm Apr 16, 2007 19:56    Teema: Vasta viitega

Oi, Ummi! Isegi, kui see oleks minu kohta, siis ma ei solvuks! Ma lihtsalt juba olen selline inimene...

Non-Offtopic:
Me mõtlesime, et äkki ikka räägiks enda televisioonisidemetega... See võib-olla võiks aidata...
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Esm Apr 16, 2007 19:59    Teema: Vasta viitega

Karst kirjutas:

Non-Offtopic:
Me mõtlesime, et äkki ikka räägiks enda televisioonisidemetega... See võib-olla võiks aidata...


uus termin on sündinud: non-offtopic. lol.

Tee seda. las lasevad Cowboy Bebopi, Ghost in the Shelli või Neon Genesis Evangelioni. Kasvõi Haruhit koos kõige oma absurdsusega.

Ma ei usu, et ühe täispika animesarja sisseostmine oleks kallim kui selle rämpsu ostmine mida eesti kanalid praegu näitavad.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Karst
blabla -chan


Liitunud: 3 Veeb 2007
Postitusi: 442
Asukoht: Ajuotsimisreisi laeva pardal.

PostitusPostitatud: Esm Apr 16, 2007 20:02    Teema: Vasta viitega

Ma mõtlesin täpselt ka Bebopi, Ghost in the Shelli, FMA, Evangelioni või Champlood. Kõik oleksid head.

Äkki saaks midagi raadioga ka teha... Ma mõtlen, et kui anime oleks populaarsem(kõvasti) siis saaks hommikuti animede algustheme lasta... See oleks vinge...
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Apr 16, 2007 20:05    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
uus termin on sündinud: non-offtopic. lol.

Tee seda. las lasevad Cowboy Bebopi, Ghost in the Shelli või Neon Genesis Evangelioni. Kasvõi Haruhit koos kõige oma absurdsusega.

Ma ei usu, et ühe täispika animesarja sisseostmine oleks kallim kui selle rämpsu ostmine mida eesti kanalid praegu näitavad.

Anime-õigused on ikka väga kallid. Juba ainuüksi ühe filmi omad + veel asjade transport.
Mis aga puutub Bebopi, siis seda keegi Eestis levitab, niiet selle näitamine ei tohiks suur probleem olla.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Karst
blabla -chan


Liitunud: 3 Veeb 2007
Postitusi: 442
Asukoht: Ajuotsimisreisi laeva pardal.

PostitusPostitatud: Esm Apr 16, 2007 20:07    Teema: Vasta viitega

Champloo?
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Esm Apr 16, 2007 22:43    Teema: Vasta viitega

Alustuseks midagi stiilis Cowboy Bebop, Wolf's Rain, võibolla tõesti ka Samurai Champloo ehk - midagi tõsise teema, huumori, hea pildi- ja helikvaliteedi ning sü¾eega. Liigseks verepulmaks ei tohi minna (ntx Berserk, Basilisk), samuti ei sobi ka NGE oma lõpu absurdsuse ja vägivalla tõttu, Haruhi oleks isegi väga vale valik, sest keskmine eestlane vist hirmuks nii ära, et ei julgeks enam kunagi ühtegi animed vaadata. Suure austajaskonnaga anime ei ole tingimata massides populaarne. Samas Cowboy Bebop'it kujutan ma küll ette ETV ekraanilt tund enne hilisööd või siis kusagil 6-8 vahel. Inimesed ei kardaks seda vaadata kui panna veel mingi "kultuurisoovituse" silt külge.

See on muidugi unelm näha Eesti telekanalites animed, siiski - unistada võib. Happybunny
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 16, 2007 22:56    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
Samas Cowboy Bebop'it kujutan ma küll ette ETV ekraanilt tund enne hilisööd või siis kusagil 6-8 vahel. Inimesed ei kardaks seda vaadata kui panna veel mingi "kultuurisoovituse" silt külge.

Arvatavasti paneks keegi juurde sildi "friigisari" ja seda näidataks enne/pärast Star Trekki :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: