OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

The Melancholy of Haruhi Suzumiya
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Juul 07, 2007 12:35    Teema: Vasta viitega

Täna siis väidetavalt kuulutati välja teine hooaeg.

Tsiteerin::
The big Haruhi 2nd season announcement today was a full page ad in the newspapers.


Pilt ajalehest
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Aug 10, 2007 07:58    Teema: Vasta viitega

Sain siis eelmisel ööl selle multika läbi vaadatud. Värviline oli. Palju keerulisi sõnu oli kah selles animes. See osade järjekorra asi jäi kah natuke segaseks. Veel ühe miinuspunkti saab seriaal selle eest, et olin lõpuks ometi sunnitud alla andma ja CCCP installima. VLC jooksis korduvalt kokku, subtiitrid kattusid üksteisega ja ei lasknud osa kuskilt keskelt vaatama hakata (siis pilt seisis ja vaid heli oli õige).

Viimasel kokkutulekul üritas tõenäoliselt teema algataja midagi seletada, et ingliskeelne dubleering on sellele seriaalile praktiliselt võimatu aga mina oleks iga kell selle heliriba valinud, et pilti nautida.

Norm, et Hard Gay osales kooliüritusel.



Kidra keeled tunduvad kuidagi liiga jämedad.


_________________
http://www.giantbomb.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 10, 2007 08:29    Teema: Vasta viitega

jackwood kirjutas:
Sain siis eelmisel ööl selle multika läbi vaadatud. Värviline oli. Palju keerulisi sõnu oli kah selles animes. See osade järjekorra asi jäi kah natuke segaseks.

Tore, et keegi on valmis olema elavaks tõestuseks minu teooriale, et öösiti tervete seeriate korraga läbivaatamine pole sugugi hea mõte, sest vahel võib juhtuda, et tuleb olla tähelepanelik.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 10, 2007 10:07    Teema: Vasta viitega

jackwood kirjutas:
Kidra keeled tunduvad kuidagi liiga jämedad.


: (
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
driimer



Liitunud: 22 Juun 2007
Postitusi: 37
Asukoht: Märjamaa

PostitusPostitatud: Reede Aug 10, 2007 15:52    Teema: Vasta viitega

jackwood kirjutas:
Kidra keeled tunduvad kuidagi liiga jämedad.


Ei ole midagi liiga jämedad. Tegemist basskitarriga.
_________________
Minu anime list
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rossman



Liitunud: 15 Jan 2008
Postitusi: 18

PostitusPostitatud: Laup Veeb 09, 2008 12:05    Teema: Vasta viitega

baah.. vaatasin selle anime esimese osa ära ja see oli õudne.. mitte midagi aru ei saanud ning lõpetasin poolepeal.. ei saanud aru miks inimesed fännavad ültse seda.
näti hiljem sattusin teise osa peale ja hakkasin vaatama seerjaid õiges järjekorras nüüd ei saa fännamist lõpetada LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
inz002



Liitunud: 1 Mai 2007
Postitusi: 410
Asukoht: kus, mis ja mida krdit

PostitusPostitatud: Laup Veeb 09, 2008 13:48    Teema: Vasta viitega

rossman kirjutas:
baah.. vaatasin selle anime esimese osa ära ja see oli õudne.. mitte midagi aru ei saanud ning lõpetasin poolepeal.. ei saanud aru miks inimesed fännavad ültse seda.
näti hiljem sattusin teise osa peale ja hakkasin vaatama seerjaid õiges järjekorras nüüd ei saa fännamist lõpetada LaLaLaa
Selle kohapealt öeldakse, et BAKA!!!!!
Haruhi oli väga geniaalne anime... Aga jh see esimene osa oli küll puhas crap LaLaLaa
Ülejäänud seeria oli väga lõbus, armas ja kiiresti huvi tekitav.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Laup Veeb 09, 2008 13:49    Teema: Vasta viitega

rossman kirjutas:
baah.. vaatasin selle anime esimese osa ära ja see oli õudne.. mitte midagi aru ei saanud ning lõpetasin poolepeal.. ei saanud aru miks inimesed fännavad ültse seda.
näti hiljem sattusin teise osa peale ja hakkasin vaatama seerjaid õiges järjekorras nüüd ei saa fännamist lõpetada LaLaLaa


Kurat, see esimene osa ongi saast..
Ma selle osa ajal ka jäin pea-aegu magama, ja muide, see esimene osa on tegelaste poolt tehtud film..Nii, et jah..Vaata terve sari ära ja ütle siis, et sulle see ei meeldi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 09, 2008 13:52    Teema: Vasta viitega

Esimene osa oli puhas geniaalsus.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Muusik
kohvijumal


Liitunud: 13 Jan 2008
Postitusi: 322
Asukoht: Ei

PostitusPostitatud: Laup Veeb 09, 2008 13:58    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Esimene osa oli puhas geniaalsus.


Kui jutt juba sinna läks siis ma arvan, et terve see sari on geniaalne.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
CupOfTea



Liitunud: 2 Veeb 2008
Postitusi: 68
Asukoht: viljandi

PostitusPostitatud: Laup Veeb 09, 2008 14:56    Teema: Vasta viitega

Ma võin eksida, aga minu arust ta ütleski, et kokkuvõttes talle sari ikkagi meeldis. Lihtsalt, et esimene osa oli selline eksitav ja tembeldas algul kogu sarja seetõttu jamaks.
Minu endaga oli sama lugu. Kui ma poleks enne nii palju häid sõnu selle sarja kohta lugenud, poleks ma teist osa vaatama hakanudki. Hea, et ma seda siiski tegin :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Laup Veeb 09, 2008 15:20    Teema: Vasta viitega

Imelik, et fännid jagunevad esimese osa põhjal neiks, kellele ei meeldi ja kellele meeldivad. Samamoodi mõjus ka osade vales järjestuses näitamine, mis minu arust oli täitsa kaval ja hea võte.

Ning esimene osa on tõesti geniaalne. Ma vaatasin seda nii, et ma üldse ei saanud aru mis toimuma hakkab ja kõik see absurdsus oli väga naljakas. Ja et lõpus siis "päris" animeks läks - no see lõi mu pahviks.

Ma juba kirjutasin 6. lehel oma arvustuse ja aasta hiljem on mälestustes sari sama väärtuslik - 10 punni.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Veeb 09, 2008 17:00    Teema: Vasta viitega

Ma usun, et need inimesed, kellele esimene osa ei meeldinud hindavad seda teisiti kui meie, kellele see osa väga meeldib. Nad hindavad seda sisu poolest eelkõige ja ei saa aru, mis selle osa juures nii huvitavat ja geniaalset on. Tõenäoliselt pole nad lihtsalt sellised inimesed, kes seda hinnata veel oskaksid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Chiisan



Liitunud: 17 Sept 2004
Postitusi: 421
Asukoht: selline vahva karudega ja häste segamini tuba :P

PostitusPostitatud: Laup Veeb 09, 2008 17:44    Teema: Vasta viitega

Yoshy kirjutas:
Ma usun, et need inimesed, kellele esimene osa ei meeldinud hindavad seda teisiti kui meie, kellele see osa väga meeldib. Nad hindavad seda sisu poolest eelkõige ja ei saa aru, mis selle osa juures nii huvitavat ja geniaalset on. Tõenäoliselt pole nad lihtsalt sellised inimesed, kes seda hinnata veel oskaksid.


Mulle ka ei imponeerinud esimene osa, kuigi seriaal meeldis vägagi (ja see, et osad olid läbisegi) ning ma ei arva, et minu "animehinnaguIQ" 's oleks midagi puudu. Ma vaatasin seda, sain aru, et osadele võib see vägagi meeldida, kuid kahjuks teistele mitte. Lihtsalt, need samad elemendid, mis mõnedele toob naeratuse näkku, tekitavad minusugustel vastumeelsust. Võiksin näite tuua piltidega pilt1, pilt 2 ja pilt3 ning usun, et analoogselt mõndadele meeldivad need pildid väga ja peavad neid ülihumoorikaks ning teised mitte.

Ühesõnaga, ma lihtsalt vingun sinu lauses "Tõenäoliselt pole nad lihtsalt sellised inimesed, kes seda hinnata veel oskaksid.", mis justkui vihjab, et kunagi...arenedes..oleksid nad selleks suutelised. Ma lihtsalt väidan, et inimestel on erinev huumorimeel ning Haruhi oli niivõrd geniaalne, et suutis pakkuda vägagi erinevatele inimestele meeldiva elamuse :)
_________________
/\_/\ (\_/)
( o_o) ('_')
(")_(") (")(")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rossman



Liitunud: 15 Jan 2008
Postitusi: 18

PostitusPostitatud: Laup Veeb 09, 2008 20:10    Teema: Vasta viitega

heh kronoloogilises järjekorras ja hiljem esimest episoodi vaadata oli küll super jah..
aga kas selle teine seasoni tegemine katkestati?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Laup Veeb 09, 2008 20:44    Teema: Vasta viitega

rossman kirjutas:
aga kas selle teine seasoni tegemine katkestati?

Vaevalt... alles neil oli mingi reklaamitrikk kodulehel. Pidi mingi koodi sisestama ja siis sai mingit infot, aga kuna ma kuukeelt ei mõista, siis ei saanud midagi teada. :)

Aga, jah, vaevalt nii tulusale sarjale vesi peale tõmmatakse. Ainuüksi fännide nördimus oleks suur.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zindrel



Liitunud: 27 Aug 2006
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Laup Veeb 09, 2008 22:53    Teema: Vasta viitega

ANN
Natuke lisalugemist. Kood ka seal olemas..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Veeb 10, 2008 11:49    Teema: Vasta viitega

Chiisan kirjutas:
Ühesõnaga, ma lihtsalt vingun sinu lauses "Tõenäoliselt pole nad lihtsalt sellised inimesed, kes seda hinnata veel oskaksid.", mis justkui vihjab, et kunagi...arenedes..oleksid nad selleks suutelised. Ma lihtsalt väidan, et inimestel on erinev huumorimeel ning Haruhi oli niivõrd geniaalne, et suutis pakkuda vägagi erinevatele inimestele meeldiva elamuse :)


No paraku minu ideest sa polegi aru saanud. Sa arvasid, et minu arust oli esimene osa minu jaoks ülihumoorikas ja selle pärast geniaalne, kuid sa eksisid. Seda osa ei teegi geniaalseks see, et see võib olla mõne jaoks väga naljakas. Ja loomulikult ma eeldan, et kunagi tulevikus võivad teised selleks suutelised olla, sest inimesed paraku muutuvad läbi aja ja nad võivad taibata asju, mida nad seni taibanud pole.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jeree



Liitunud: 19 Aug 2007
Postitusi: 113

PostitusPostitatud: Reede Apr 18, 2008 16:29    Teema: Vasta viitega

Peaaegu aasta tagasi soovitati seda mulle, teisipäeva öö jooksul sain tõmmatud, mõtlesin, et vaatan ühe osa ära ja siis pean nädalalõpuni pausi, tulemus oli see, et neljapäevaseks mat anaal II-e töö tegin ma õppimata.
Hea oli, väga hea...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
rossman



Liitunud: 15 Jan 2008
Postitusi: 18

PostitusPostitatud: Püh Märts 01, 2009 23:03    Teema: Vasta viitega

mis värk selle haruhi web castinguga on?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Järgmine
Lehekülg 8, lehekülgi kokku 11

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: