OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Ragnarok Online

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
catbert



Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 80
Asukoht: kohas kus hugo boss asendub phat farmiga.

PostitusPostitatud: Püh Juul 18, 2004 09:39    Teema: Ragnarok Online Vasta viitega

tere, siia topicu alla paluks igasuguseid Ragnarok Online'iga seotud diskussioone / küsimusi, kui neid kellelgi tekib. tegelikult aga, tahtsin soovitada üht RO serverit, nimelt Xenot, millega mul endal häid kogemusi on. sellesama serveri ingliskeelne reklaam on siin.

Tsiteerin::
Looking for an innovative Ragnarök experience? Look no further, walk your Rune-Midgard path with a beautiful community here at the XenoRO private server community.

I am a member of this community and I wish to invite you all to come along and meet us and play the fantastical game of Ragnarök Online for free! We have an established economy and community of around 7,500. We need more players to expand our horizons. We pride ourselves in helping the members of our community to have the best gaming experience percievable.

We are running on all the latest Aegis software back engine with high spec system specification and a 12Mbit connection speed. XenoRO embeds a highly customized facets of the community. I am keeping this statement brief, XenoRO really needs to be seen to believe. We currently have rates of 2/2/2/2 and we are proud that our server is of a unique hybrid; fun and challenging. With close to 100 hundred people online at any given time before this campaign started, you'll never be lonely here! It's not just the game that makes Xeno, it's the community. The future is bright for Xeno with events and further customization taking place.

Will you be a part of it?

Don't think twice, drop off our at website at Xeno3.com or by IRC at #xro on irc.quakenet.org. We'll all welcome you into our community and provide you with further information and accolades regarding XenoRO and our reliable, administrative team of 10 will be happy to help you with any queries you may have.

Thank you for your time and I hope you'll consider join the XenoRO experience today!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
treasure



Liitunud: 5 Veeb 2003
Postitusi: 80
Asukoht: Tokyo

PostitusPostitatud: Esm Juul 19, 2004 14:58    Teema: Vasta viitega

kuna mul midagi paremat teha pole hetkel, siis lisan siia illustratsiooni, et neil, kes otsustavad Ragnarokki mängima hakata, oleks algus kergem --



Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
pardike666
banned


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 31
Asukoht: tiigikeses666

PostitusPostitatud: Kolm Juul 21, 2004 12:10    Teema: Vasta viitega

Ja mina lisaks siia veel cosplay mängu ühest tuntuimast "kollist" poringust --




_________________
ShadowofGoth wrote:
Sina tegid minuga esimesena tegemist, mina lihtsalt avaldasdin oma arvamust. Ja ausalt, tänu sellele, et elu on raske puudub mul igasugune huumorimeel. Inimesed võiksid arvestada sellega, et on ka inimesi kellel puudub igasugune huumori meel
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Laup Juul 24, 2004 09:47    Teema: Vasta viitega


_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
malo



Liitunud: 24 Juul 2004
Postitusi: 4
Asukoht: Toronto, Ontario, Canada

PostitusPostitatud: Laup Juul 24, 2004 21:09    Teema: Vasta viitega

sorry for posting in english:
Personally i think that ragnarok online sucks. This isnt a long term game i played it for 2 months (p2p and beta) and well once u reach lvl 60+ the game is over. You can kill any boss, unless ur a blacksmith n priest. The game is a solo game. Guild wars are horrible, the p2p system sucks. The only thing i like about the game is the interface and the anime style. A large % of people who play it and are lvl 70+ just sit and talk to their friends, thats all that the game is, a large virtual chatroom. If anyone planning to play p2p, i strongly discourage it 0_o.
My 2 cents
lol
edit: Forgot, it has amazin music LaLaLaa, well atleast i love it LaLaLaa
_________________
Top anime: Azumanga daioh
Need more cash for anime 0_o XD
Cosplay Kills Anime!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte Yahoo Messenger MSN Messenger
animenic



Liitunud: 2 Apr 2003
Postitusi: 108
Asukoht: eesti-valga

PostitusPostitatud: Püh Aug 15, 2004 21:04    Teema: Vasta viitega

www.rodatazone.com
kõik mida vaja iro mängijatele :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Darkia



Liitunud: 1 Jan 2006
Postitusi: 1
Asukoht: Eestis Elementide lähedal

PostitusPostitatud: Püh Jan 01, 2006 16:40    Teema: Vasta viitega

kas keegi ragnaroki mängib. kui mängib siis mis töö teil on ja mis lvl?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Yako



Liitunud: 13 Dets 2005
Postitusi: 11
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 01, 2006 17:51    Teema: Vasta viitega

Juhtumisi mängin hetkelgi ühte RO privaatserverit-PimpRO.
Suht mõnus mäng ja eriti meeldib kogu manga teema selles kõiges.
Mul on seal mitu tegelast-Mage(maag),Monk(munk),Assassin(palgamõrvar),
Blacksmith(sepp) ja Archer(vibukütt).
Serveris on praegu veel vähe mängijaid,aga see-eest olemasolevad on väga
sõbralikud ja mõnusad tegelased.
Kõige parem on see,et server on 24/7 tüüpi,mis tähendab,et sinna võib igal ajal sisse logida ja mängu nautida.
Soovitan soojalt kõigile :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
seqtion



Liitunud: 19 Okt 2005
Postitusi: 13

PostitusPostitatud: Esm Jan 02, 2006 09:02    Teema: Vasta viitega

kus seda Ragnaroki tõmmata saaks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Yako



Liitunud: 13 Dets 2005
Postitusi: 11
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 02, 2006 10:52    Teema: Vasta viitega

http://pimpro.uberitz.net/
Kuid soovitan downloadiga umbes nädalakese oodata,sest nad tahavad lähemal ajal uue client'i välja lasta ja oleks väga tüütu sama asja kaks korda downloadida,kusjuures see võttis mul umbes pool päeva.
Igatahes on see minu arvates väga hea mäng.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Seichi
bakaer than thou


Liitunud: 19 Okt 2003
Postitusi: 203
Asukoht: Seal, kus kott on...

PostitusPostitatud: Nelj Jan 05, 2006 16:24    Teema: Vasta viitega

http://www.euphro.com/index.php

See on koht kuhu minna, kui tekib tahtmist RO'd korralikult mängida, ma ise olen seal mõnda aega olnud, kuid ma olen nagu ma ikka: laisk .) Hoolimata sellest tundub, et see server jääb püsima, kuna ta ei lase teha ei skill ega stat reset'e ning rate'id on 3/3/2 või siis 1/1/1 nagu iRO's. Mugav ja kiire, väga harv lag, alati up-to-date sünkroonis iRO ja Sakray uuendustega. See on ainult pisut lihtsam kui iRO oma rate'ide perast, aga mitte midagi ülepingutatut .) Soovitan kõigile, kes hindavad MMORPGsid .
_________________
Muhahahahaha...Aarghhh...*slash* die, dIE, DIE!!!!!

[10:04] <schiz> mingi graafiline disain on minu jaoks liiga wannabe värk

Eile Narvas kogunenud Juri Mi¹ini ja Vene kaasmaalaste ühingu korraldatud miitingul nõuti peaminister Andrus Ansipi tagasiastumist, pronksmehe taastamist Tõnismäele ning vene keelt riigikeeleks.

Pigs will even climb trees if you flatter them enough.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
catbert



Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 80
Asukoht: kohas kus hugo boss asendub phat farmiga.

PostitusPostitatud: Nelj Jan 05, 2006 16:45    Teema: Vasta viitega

Euphorian on muidugi tuntud ühest teatud teisest serverist kus ta GM oli kui igasuguse cheatimise propageerijana, vend pakkus GMina raha tavamängijatele et need stat-cheati ja overupgrade puuki prooviks ja katsetaks (kes mängivad need teavad mis need on vast) ning on üldse väga kahtlane tegelane, seepärast poleks mina kindel et ta oma serveri täiesti puhtana hoiab, eriti soovitan jälgida tema ja kogu GM tiimi "legaalseid" karaktereid ja tema sõprade omi. lihtsalt hoiatus või nii.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: