OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Kimi no Na wa.

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Nov 19, 2016 14:38    Teema: Kimi no Na wa. Vasta viitega

Sinu nimi.
Täisilm, 106 min
Stuudio: CoMix Wave Films (5cm/s, hoshi no koe)
Re¾issöör: Makoto Shinkai (5 cm per second)
Helire¾issöör: You Yamada (igast asjad)
Muusika: Radwimps (mingi light j-rock bänd)
Peaosad: Mone Kamishiraishi (Chihayafuru filmi peaosa, mõned draamad), Ryunosuke Kamiki (Summer Wars, mõned häälerollid, suur hulk draamat & filme)



PÖFF võttis kavasse ühe toreda filmi, mis mõne arust päästis anime, nii et käisin vaatamas. Shinkaile meeldib kirjutada tiba imelikke armastuslugusid, mis seovad noorte eneseotsingu, mälestuste väärtustamise ja tiba jaapani müstikat. "Sinu nimest" leiab hulga talle omaseid võtteid, nagu pikad muusikamontaa¾id mis tähistavad aja möödumist, hästi palju jooksmist ja otsimist, lõbusa ja kurva kontrasti ja kauneid-kauneid visuaale. Nägin ka paar huvitavamat võtet, mida ma vaatajatele rikkuma ei hakka.
Spoiler:

Kui see vend koopas nina täis tõmbas, oleks võinud ülejäänud film Yuasa käsutuses olla ja ma oleksin päriselt anime päästetuks kuulutanud.



Räägin natuke loost ka. Kaks keskkooliealist asuvad huvitavasse kaugsuhtesse, kus nad üksteist väga ei kohta, aga selle asemel vahetavad vahel kehasid ja nussivad üksteise eluga. Tüdruku linnas räägitakse ägedas murdes.

Tegelased on suht toredad, veidi egosed. Mu lemmiktegelane oli tüdruku vanaema, tema jutt kudumisest ja jumalatest andis sellele filmile ühe kihi juurde. Häälenäitlemist ei oska ma hinnata, aga üks kõige parem otsus oli mitte vahetada mõttehäält näiteks poisi hääle vastu kui ta tüdruku kehas oli. Selle asemel muutus nende murre ja kõneviis ja iseloom.

Visuaalselt oli see film väga kaunis! Ei tehtud nalja, kui PÖFFi jorss Tokyost ütles enne filmi, et see annab kodutunde. Kõik kohad olid väga elavad ja detailirohked. CG kasutus andis filmile juurde, mitte ei võtnud ära - anime puhul päris haruldane. Kõige imelikum osa filmist oli alguses animesarja halva algusloo stiilis intro, kus näidati klippe tulevast filmist. Intros võiks näiteks tutvustada tegelasi või loominguliselt animatsiooni kasutada, mitte sedasama filmi reklaamida.

Muusika on päris okei, kuigi mitte päris uus "One more time, one more chance". Lisaks neile lauludele on ka klaverimängimist ja huvitavat töötlemist. Helidisain oli väga mõnus ja pani kõik elama.

Mulle meeldis. Ärge enne vaadake, kui tuleb uuesti kinno või lastakse BluRay välja. 9/10
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Nov 19, 2016 15:50    Teema: Vasta viitega

Tartu kavas minu meelest polnud, kahju et jälle Tartust jäeti välja. Ise on see film mul olemas hea kvaliteediga, nii hiina kui ka inglise subakatega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Nov 19, 2016 19:54    Teema: Vasta viitega

Kaoru kirjutas:
Tartu kavas minu meelest polnud, kahju et jälle Tartust jäeti välja. Ise on see film mul olemas hea kvaliteediga, nii hiina kui ka inglise subakatega.

Kui hea on hea kvaliteet? Selged värvid, hästi enkooditud, hea resolutsioon? Hardsub või eraldi? Helist pole midagi kaduma läinud?
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Nov 20, 2016 08:59    Teema: Vasta viitega

see vastab sellisele kvaliteedile, mida on hea vaadata. Nii heli kui ka värvid on paigas. Ei ole sellist efekti et kui inimesed räägivad, siis ei jõua sub järele.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
DudeJr



Liitunud: 28 Veeb 2016
Postitusi: 24
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 22, 2016 21:18    Teema: Vasta viitega

Olen juba tükk aega seda vaadata tahtnud...
If I only had known :(
_________________
http://myanimelist.net/animelist/ZippyRaks
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Will



Liitunud: 11 Märts 2005
Postitusi: 485
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Jan 12, 2017 21:58    Teema: Vasta viitega

Niikaua kuni Your Name'i blu-ray välja tuleb, võib AnoHana autorite filmi The Anthem of the Heart kogu ilus t¹ekkida. Vääriks eraldi teemat - nagu kohane - aga bakasse jõudmine ja postituste lugemine röövis kogu energia. LaLaLaa Gomenasai.

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
downo



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 54
Asukoht: Keila

PostitusPostitatud: Laup Veeb 04, 2017 12:39    Teema: Vasta viitega

Tegemist on suurepärase teosega mis jättis filmi lõppedes hinge suure tühjuse ja masenduse. Peaks ta mõned korrad veel läbi vaatama.
_________________
You Cannot Kill What U Did Not Create
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Apr 15, 2017 12:27    Teema: Vasta viitega

Your name pole veel näinud. Kui keegi oskab vene keelt, siis võin ühe saidi aadressi anda kus on hea kvaliteediga film üleval. jaff ka ei näita seda see aasta, aga miks siis huvitav, kui pöffil oli.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ArchonD



Liitunud: 23 Aug 2011
Postitusi: 58
Asukoht: Keila

PostitusPostitatud: Laup Apr 15, 2017 12:46    Teema: Vasta viitega

Kaoru kirjutas:
Your name pole veel näinud. Kui keegi oskab vene keelt, siis võin ühe saidi aadressi anda kus on hea kvaliteediga film üleval. jaff ka ei näita seda see aasta, aga miks siis huvitav, kui pöffil oli.


Tundub et Nyaa-s on üleval võrdlemisi hea kvaliteediga webrip 720p võtmes inglise hardcoded subidega, pole ise veel proovinud kuidas kvaliteet on aga õhtul kui saan alla laadida ilma poolt majat vihaseks ajamatta, saab ära testitud ta ja näha what all the hype is/was about.
_________________
Mis loed, ei midagi erilist siin. XD
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: