OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

2017 filmid

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Kazim



Liitunud: 26 Veeb 2010
Postitusi: 55
Asukoht: Enemy Territory

PostitusPostitatud: Nelj Nov 17, 2016 17:06    Teema: 2017 filmid Vasta viitega

Lausa 2 suurt filmi välja tulemas: GITS ja FMA!

Lisan trailerid ka siis juurde:

Ghost in The Shell: https://www.youtube.com/watch?v=xTPvnQ2wDlI
Olen küll Scarletti fänn ja isegi The Spirit-s meeldis, aga no minu meelest üldse ei sobi siia. Ei vaadanud traileritki lõpuni.

FMA-st küll vaimustuses, Full Metal Alchemist ainult teaser väljas: https://www.youtube.com/watch?v=RExBId9bsvg
ju vist peavad jaapanlased ise tegema ja näitlema, et natukenegi film meenutaks animet...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Nov 19, 2016 13:36    Teema: Vasta viitega

GitS saab minult kaks pöialt sest see on GitS ja GitS on äge. Näitlejanna valik pole minu arust paha, kuna tal on küllalt kogemust sexy bad-ass vallas. On muidugi vaieldav, kas hingega küborgi mängimiseks on tingimata vaja robotlikku näitlejannat, aga eks näeb.

Mul oli rõõm see aasta kahele SnK live-action filmile subtiitrid kirjutada, nii et FMA filmist ei oota ma liiga palju. SnKs oli umbes 1 hea näitleja, mis pani Jaapani filmikunsti kvaliteedi üle mõtlema - see oli nagu cosplayerite fännifilm + CG stuudio pingutused. Kas FMA tuleb samasugune? Traileris olev parukaga Elric ja 2000. a väljanägemisega Alphonse ei anna lootust.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Nov 19, 2016 13:49    Teema: Vasta viitega

Kunagi ilmub Death Note film ja üks peaosadest on must näitleja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 02, 2017 13:09    Teema: Vasta viitega

GitS on üpris hea adaptsioon, eriti visuaalselt. Muusika oli väga küberpunk, selline mõne lääne küberpungi nagu Deus Ex Human Revolutioni soundtracki stiilis (HR oma on kindlasti komplekssem) või äkki Tron (Tron oli kindlasti daft punkim), kooriosad olid jaapanlaste tehtud (vb sama mis originaal?). Peategelane ei olnud meisterlik, kuid ta töötas hästi; Batou ja Chief olid väga ägedad. Plot oli veits hollywoodym kui originaal, aga õnneks oli neil aru ikoonilised stseenid ja temaatika samaks jätta.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kazim



Liitunud: 26 Veeb 2010
Postitusi: 55
Asukoht: Enemy Territory

PostitusPostitatud: Laup Apr 08, 2017 17:13    Teema: Vasta viitega

Pean oma sõnu sööma, Scarlett mängis osa päris veenvalt välja. Filmi vältel ei näinud Johannsoni "Black Widow" vaid ikka Majorit.
Mul rohkem anime seeria meeles, sellest oli natuke kaugel ja lühike ka, et kõike täpsemalt üles ehitada. Muidu olid jah esimese? filmi meeldejäävamad kohad esindatud ning film jättis hea mulje. Eriti hästi töötas alguse muusika koos sissejuhatava visuaalse osaga.

PS 3D lavastus oli kehva poolne, 3D pole selle filmi puhul kohustuslik. Parimad aegluubis osad jäid 3D osata, äkilisemad osad olid 3D-s. Selles suhtes oli "Hing hapukurgipurgis" parem kui viimane Surmalõks(Resident Evil).

PS2 "Inner Universe" oleks võinud filmi suptiitrite ajalgi olla...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Apr 15, 2017 20:10    Teema: Vasta viitega

Kazim kirjutas:
PS2 "Inner Universe" oleks võinud filmi suptiitrite ajalgi olla...

See oleks veits imelik olnud, kuna artist on meie ilmast lahkunud ja filmi alusmaterjal oli originaalne GitS mitte SAC.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Sept 15, 2017 21:06    Teema: Vasta viitega

Ameeriklaste Death Note oli päris hea. Tegelased olid küll muudetud, kuid sobisid loo sisse küll. Ryuk oli päriselt hirmus mitte imelik kloun.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
DudeJr



Liitunud: 28 Veeb 2016
Postitusi: 24
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Sept 17, 2017 13:06    Teema: Vasta viitega

Ma eeldan, et sa mõtled selle all seda netflix'i Death note'i(correct me if I'm wrong)?

aga ma olen pigem kuulnud, et see oli kohutav ?
_________________
http://myanimelist.net/animelist/ZippyRaks
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Sept 29, 2017 07:33    Teema: Vasta viitega

Eks maitseid ole erinevaid, minu meelest täitsa lõbus film. Ei ole midagi imestada, et nii popi seeria uusversioon ei meeldi paljudele - aga mulle meeldis.

Kuna sa küsisid, siis õige on kirjutada: Netflixi "Death Note'i".
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kazim



Liitunud: 26 Veeb 2010
Postitusi: 55
Asukoht: Enemy Territory

PostitusPostitatud: Laup Nov 25, 2017 20:57    Teema: Vasta viitega

Vaatasin ka lõpuni Netflixi "Death Note", ainult et näha kui jube käkk lõpuks suudeti kokku keerata. Kui poleks animet ning jaapanlaste adaptsiooni TV sarjana näinud, siis oleks võib olla hollywoodiliku noorte thriller-õudukana popkorni kõrvale sobinud ka, aga "Death Note"-ga oli ikka vähe pistmist. Kui algversioonis(anime) oli põhirõhk sellel, et kes kelle üle mängib, siis see oli puhtalt ameerikalik action. Tahaks midagi head ka öelda, aga ameerikalikult sõideti lihtsalt loost tankiga üle, midagi vaatamisväärset ei saagi järgi jääda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kazim



Liitunud: 26 Veeb 2010
Postitusi: 55
Asukoht: Enemy Territory

PostitusPostitatud: Püh Veeb 11, 2018 16:59    Teema: Vasta viitega

Pole enam 17´ aga 19 jaanuaril laseb Netflix FMA välja. Panin treileri peale paari sekundit kinni, rohkem ei taha "reeta" filmi ning lootused on kõrgel.

PS Paistab, et Netflix sõidab üldse keskealistele vana kraami uuel moel serveerimise lainel, kumab läbi nii viimase aja anime adaptsioonidest kui ka täitsa Netflix omaloomingu märki kandvatest teostest, kus viiteid ikka päris palju varasematele teostele.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: