OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Suvi, 2016

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juul 11, 2016 14:47    Teema: Suvi, 2016 Vasta viitega

http://anichart.net/summer

Mõned pärlid, pole kõike näinud loomulikult:

Amaama to inazuma - armas ja südamlik, palju nutmist et oi ma keetsin riisi esimest korda elus.

Berserk - armas ja südamlik, kaamera liikumine on täiega häiriv aga muidu on animatsioon filmitriloogiast tuttav.

Hatsukoi Monster - bishounenid käivad 5. klassis, poleks väärt mainimist kui 1. osa poleks naljakas olnud.

Orange - tüdruk saadab endale 10 aastat ajas tagasi kirja, kus on kirjas tema mälestused tollest ajast. Kaunis animatsioon, muidu on shoujo kallakuga koolidraama.

ReLife - veel n.ö ajarändamist. 27-aastane tüüp, kelle elu on perses, valitakse programmi, kus ta saab 10 aastat noorem välja nähes taas keskkooli kogeda. Samamoodi koolidraama, aga väga inimlik ja toreda jazz-soundtrackiga. Mingi lollaka põhjusega lasti sellel kõik osad korraga välja, nii et ma vaatasin ühe ropsuga kõik ära!

Jätkudest vaadake kevade animesid Re:Zero kara blablabla (jaapan pls lühemad nimed) ja JoJo ning Shokugeki no Shouma S2 (shounen kokasaade maitseka ecchiga).
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu


Viimati muutis seda Ummi (Püh Juul 24, 2016 10:28). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
inz002



Liitunud: 1 Mai 2007
Postitusi: 410
Asukoht: kus, mis ja mida krdit

PostitusPostitatud: Esm Juul 11, 2016 17:33    Teema: Vasta viitega

Hinnete kohapealt esimese osa baasil. Igale neile animetele juurde.
Amaama(8/10) jah ma olen usagi dropist saati oodanud sellist asja.
Berserk(7/10) baasmaterjali legendaarsust arvestades, gimme. Art style rikub ainult ära.
Relife(6/10) ootasin rohkemat, samas butthurti näha, mis tuleb sellest on ka lahe vaadata. (Terve hooaeg väljas)

Järjed ja pooleli jäänud animed (9/10 vaadake lihtsalt!, btw rezero 10/10 täielik meistriteos, pärast hxh'd ja fma'd ma ei oodanud, et miski mind erutaks)

Isiklikult lisaks 91 Days, mille tulevik on veel teadmata. (8/10) Baccano huvilistele, kindel vaatamine.
Nejimaki Seirei Senki: Tenkyou no Alderamin, huvitav võte militaar ja fantasy ¾anrite kokkusobitamisel. Pole halli aimugi, kuidas see välja kujuneb. (9/10)
Taboo Tatoo jäi ka silma, kas sellest tuleb uus shounen¾anri esindaja, mida isegi oleks lootust vaadata? Seda ei oska ma grammigi öelda.(7/10)

Honorable mention: Days - Babysteps'i sarnane, ainult, et jalgpall. Spordianime sügab teid, siis kindlasti põgusat vaatamist väärt.


EDIT.ee.2016suvi.mkv.


Thunderbolt Fantasy
Niih, kes tahab midagi täiesti mullist väljast vaadata, võib ennast väänata selle anime poole.
Soundtrack: Aldnoah Zero kanti, kuna mulle meeldib sellises stiilis kraam siis 10/10
Story: Klassika damsel in distress 5/10 ei midagi uut
Animatsioon: Kahtlen, et leiate midagigi visuaalselt teistsugust näha kuskilt. Tulin ootusega kehva CGI'd näha. Nägin hoopis NUKKE! Kellele nukud meeldivad, andke tuld. Kõige suurem kurvastus on igasugune suuanimatsiooni puudumine terve asja peale.

Lõpptulemus: Kui Soundtrack välja tuleb kuulan ennast lolliks sellest. Muidu ei kavatse ma seda asja puutuda. (4/10, mulle ei meeldi need nukud)
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Kazim



Liitunud: 26 Veeb 2010
Postitusi: 55
Asukoht: Enemy Territory

PostitusPostitatud: Laup Juul 23, 2016 20:04    Teema: Vasta viitega

Kuna eelmine hooaeg üllatas meeldivalt "Joker Game", siis tuleb seekord "91 Days" üle vaadata.

"Active Raid" läheb edasi? lolwut. Polegi pihta saanud, mis imeloom see olla tahab, action, mecha, paroodia...

"Nejimaki Seirei Senki" jäi ka silma, loodetavasti tuleb huvitavam kui "Argevollen, mis jäi lõpuni vaatamata.

"Regalia" selle hooaja ainukesi mechasid, ei julge puutudagi, kunagi juhtus midagi ja siis olid Yui ja Rena jne. Jätab vahele:P

"Kuromokuro", kus kivi all see anime peidus on olnud?

"Under the Dog" OVA meenutab kangesti "Cats Eye", peab andma võimaluse.

"ReZero" läks ka järjekorda, inz002 vaata, et "mütsi ei pea sööma hakkama" wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juul 26, 2016 15:50    Teema: Vasta viitega

Minu jaoks tunduvad selle suve pärlid olevat Mob Psycho 100 - pm One Punch Man psychic edition & Tales of Zestiria the X - väga ilusasti animeeritud fantaasia anime, mis meenutab mulle veits Shingeki no Bahamuti. :)
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juul 26, 2016 17:56    Teema: Vasta viitega

Vahepeal vaatasin neid ka:
Mob Psycho 100 animatsioon on värvikirev ja toredust täis!
91daysi OP on emotsionaalne ja võimas!
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Nelj Aug 04, 2016 20:56    Teema: Vasta viitega

Relife vaadatud. Oli selline täitsa ok Slice of Raifu anime, millel olid küllaltki meelt lahutavad tegelased. Komöödia oli nii-ja-naa ning story ise oli mingi väike lõik sellest, mida on mangast leida.
Kuigi peab nentima, et selle sound director oli vist cracki peal pool animest.

Mob Psycho 100, kuigi esimene episood ikka venis natuke liialt, (Sest sealt võeti ja venitati osasi, mis ei olnud mangas kuni hilisemate chapteriteni) aga siiamaani on küllaltki lõbus vaatamine. Kuigi siiamaani ei tundu, et oleks olnud nii palju "worldbuildingut" animes kui mangas oli esimestes chapterites.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Kazim



Liitunud: 26 Veeb 2010
Postitusi: 55
Asukoht: Enemy Territory

PostitusPostitatud: Kolm Aug 10, 2016 22:31    Teema: Vasta viitega

"Alderamin on the Sky" müüs ennast 1. osa lõpulausega.
Meenutab "Gate" natuke- sõjaväe ja muinasjutumaailm kokku sobitatud. Peategelane teeb Lelouchi laadseid trikke ehk mängib ennast rasketest olukordadest välja. Jutt ise nagu ikka, printsess, impeerium, teine ka, kes sõdib esimesega. Vaatamisväärseks teeb anime peategela(sed)ne ning nende käitumine erinevates olukordades, muusikaline taust toetab minu meelest väga sobivalt.
Kõige parem sarja juures on, et tehti küll "pantsu" nalja ilma tegelikult "pantsu" näitamata.
Spoiler:

Hoopis lõbusam on vaadata kuidas piiripunktist käed taskus läbi jalutatakse...

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Okt 05, 2016 17:29    Teema: Vasta viitega

Enne väitsin, et Mob Psycho 100 on vaatamist väärt, kuna meenutab OPM'i.
Nüüd kus sari nähtud pean nentima, et eksisin. Nad on väga erinevad.

Mob Psycho on parem.
Come at me, bros! LaLaLaa
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 07, 2016 14:27    Teema: Vasta viitega

Sato-chan kirjutas:
Mob Psycho on parem.
Come at me, bros! LaLaLaa

Nothing to come at. Igast küljest paras kunstiteos.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: