OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Path of Exile

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
SilverWolf112



Liitunud: 11 Märts 2012
Postitusi: 174
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 23, 2013 07:27    Teema: Path of Exile Vasta viitega

Kõigile kellele meeldis Diablo II siis kindlasti soovitan seda mängu mis tuleb täna Open Beta.
Tsiteerin::

http://www.pathofexile.com/

http://www.youtube.com/watch?v=NDFO4E5OKSE




Path of Exile is an online Action RPG set in the dark fantasy world of Wraeclast. We're a small independent team of hardcore gamers based in New Zealand and have created Path of Exile as the game that we'd want to play ourselves. It is designed around a strong barter-based online item economy, deep character customisation, competitive PvP and ladder races. The game is completely free and will never be "pay to win". Path of Exile is currently in Closed Beta and will enter Open Beta on January 23, 2013.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Jan 25, 2013 16:52    Teema: Vasta viitega

Mängisin seda varem kinnises betas veits ja pean tõdema, et hack'n'slash mängudest on sel mängul kõige huvitavam skillide ja leveldamise süsteem. Kahjuks on combat äärmiselt ebasujuv. Kui mängisin seda enne D3 reliisi siis tundus kõik väga hea, aga kui D3 üle viskas siis tundus PoE combat lihtslat kohutav. Väga kahju iseenesest, passive skill tree ja skill gemid ning nende kombineerimine omavahel on oluliselt põnevam kui üheski teises sarnases mängus siiani olnud on skillide osas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shirotoki



Liitunud: 11 Veeb 2010
Postitusi: 333
Asukoht: Põltsamaa/Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 27, 2013 16:44    Teema: Vasta viitega

Päris meeldiv ajaviide koos sõpradega mängimiseks ja skype chatis niisama lobisemiseks, kuid üksinda ei viitsiks vist küll seal ringi jaurata - liiga üksluiseks läheks.

Nõustun skilltree ja gem süsteem osas. See on väga hästi tehtud ning võimalused oma tegelast erinevat moodi üles ehitada on väga laiad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Püh Jan 27, 2013 17:23    Teema: Vasta viitega

Gameplay on minuarust kõige nõrgem punkt PoE's. Torchlight 2st ja Diablo 3st jääb see alla korralikult. Liikumine ja skillide kasutamine ei voola sujuvalt, aga sellegi poolest näeb see tõesti uskumatult ilus välja, ning võiks öelda, et PoE näeb parem välja kui Diablo 3.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 30, 2013 16:09    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
Gameplay on minuarust kõige nõrgem punkt PoE's. Torchlight 2st ja Diablo 3st jääb see alla korralikult. Liikumine ja skillide kasutamine ei voola sujuvalt, aga sellegi poolest näeb see tõesti uskumatult ilus välja, ning võiks öelda, et PoE näeb parem välja kui Diablo 3.


Noh, kas just ilusam, kõigil neist on erinevad stiilid välimuse osas. Endale ka meeldib PoE välimus kõige enam, kuid ma ei ütleks sugugi, et TL2 või D3 halvad välja näeksid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 30, 2013 18:20    Teema: Vasta viitega

Kuigi Diablo 3 on neist kolmest ainus, millel ma olen story läbi teinud, meeldib ta mulle neist kõige vähem. Ma ei räägi Blizzardi sitamaigulisest äriideest ja lubatud arenade pikast hilinemisest, sest ma laenasin mängu sõbralt, vaid mitmest väga suurest gameplay aspektist, mis selle lihtsalt ära rikkusid.

Näiteks skillid ja nende lahtitegemine. See ei ole huvitav. Iga skill tuleb lahti teatud levelil ja tema erinevad variandid tulevad lahti teatud levelil. See annab küll palju võimalusi ja mängijal on palju valikuid, aga mängija poleks justkui seotud selle protsessiga. Leveldamine Diablo 3's ei paku mingit rahuldust, selles puudub seiklus, et mis skilli mul oleks hea investeerida või mida ma tahaks seekord proovida. Ühe skilli mitmekesisus on küll lahe, aga nad oleksid võinud selle palju paremini implementeerida, kui lõpuks välja kukkus. Mina muutsin oma võluriga teise acti alguses oma skille ja ei leidnud vajadust skillipaneeli ülejäänud mängu jooksul uuesti lahti teha. Ja kõik tavalise rünnaku asemel on skill! Miks ma peaks siis mõõga asemel kirve võtma?

Torchlight seevastu on edasiarendus klassikalisest stats-skills süsteemist, mis mulle meeldib ja ei meeldi samal ajal. PoE süsteem on aga minu meelest kõige põnevam, sest seal on FF X stiilis passiivsete skillide võrgustik, kus saab hästi huvitavaid valikuid teha, lisaks siis veel see gemides olevate skillide leveldamine, mis lisab huvitavaid vangerdusi gear'i kogumisele.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Aarne



Liitunud: 28 Juun 2012
Postitusi: 107

PostitusPostitatud: Kolm Jan 30, 2013 20:24    Teema: Vasta viitega

Olen dibla kahte mänginud ning omanud kahte väga kõrget PvP chari seal.
Diablo 3 oli täielik läbikukkumine minu jaoks, juba see, et PvP puudub on totaalne ämber.

Path of Exile oli imo täielik võit. Väga cool skillbuild ja täpselt nagu ummi ütles, exploration skilltrees.
_________________
I dropped Clannad harder than Skrillex will ever drop the bass.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
inz002



Liitunud: 1 Mai 2007
Postitusi: 410
Asukoht: kus, mis ja mida krdit

PostitusPostitatud: Nelj Jan 31, 2013 11:02    Teema: Vasta viitega

Sai ka katsetatud ja siiamaani meeldib. Hea on näha mängu, mis on hästi optimeeritud ning näeb ilus välja.

Diablo 3'ega võrreldes tundub lihvitum, kuid nostalgiat pole, millega seostada, kui näiteks Torchlight on juba jõudnud mäludesse sööbida, siis PoE'l läheb aega kõvasti, et mingit seost luua.

Kindel miinus on liiga vähe naistegelasi ja kahe soo vahetamise puudumine.
Tegelastel puudub selline sissetõmbav iseloom, ei näe ühtki, mis mulle näkku karjuks, et mängi mind, nagu diablo 2'e assassin, nekro ja druiid olid.

Ise hakkasin hardcore'is ringi tuiama. Normaliga ei viitsi jännata.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
MrPaperBag



Liitunud: 28 Dets 2013
Postitusi: 1
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Dets 28, 2013 02:50    Teema: Vasta viitega

Olen ise mänginud suurem osa oma nn. "mänguri elust" mänginud Hack'n'Slash mänge (nt:Torchlight, Diablo 2) ning minule isiklikult meeldis PoE üleüldiselt. Selle sünge välimus sobis ideaaselt kogu selle storyiga kokku. Skilltree süsteem oli sammuti tore ning on tore näha natuke teistsugust üldist gameplay struktuuri, mis erineb palju muudest tüüpilistest Hack'n'Slash mängudest. Sõpradega oli muidugi kõige lõbusam mängida Hardcore peal. Võiksin julgelt öelda, et see on selle aasta üks parimaid Free-to-Play mänge, eriti selle pärast, et see pole Pay-to-Win nagu suurem osa Free-to-Play mängudest on tänapäeval.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Laup Dets 28, 2013 02:59    Teema: Vasta viitega

sitaks igav mäng sry
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Viru



Liitunud: 24 Nov 2013
Postitusi: 18

PostitusPostitatud: Laup Dets 28, 2013 22:30    Teema: Vasta viitega

ShinNatsume kirjutas:
sitaks igav mäng sry


See mäng ongi rohkem mõeldud hardcore/competitive playeritele, ega casualidele sinna asja pole. Veel vähem asja kui pole Arpg fan.
Minu arvates on nad teinud suurepärase töö, arvesse võtta isegi selle, et tegemist ikkagi väikese indie companyga.

Võrreldes teiste mängudega ma küll ei ütleks et igav on, pigem huvitavam aga eks maitse asi.

Ise olen mänginud alates esimestest closed betadest.
_________________

誰も知らず 日が射すまでに
そっと そっと
予\感を感じてた
こころが感じてた
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hekami



Liitunud: 18 Apr 2015
Postitusi: 10
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 20, 2015 11:47    Teema: Vasta viitega

Hetkel olen veel mängija, oodates THE AWAKENING expansionit. Usun, et eestlasi selles mängus palju pole, kuid kes soovib, võtku minuga ühendust. Olen nõus andma nõu ja ehk veidi ka varustust, et mängija saaks kiiremini jalad alla. Kuna parim osa mängust on hardcore liigas, siis peab tõdema, et esimene karakter sureb ALATI. Mängijal lihtsalt pole piisavalt raha ega varustust, et end ootamatute sündmuste eest kaitsta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
kossu2ss



Liitunud: 29 Apr 2015
Postitusi: 2

PostitusPostitatud: Kolm Apr 29, 2015 10:29    Teema: Vasta viitega

Anna oma Ing :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hekami



Liitunud: 18 Apr 2015
Postitusi: 10
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 29, 2015 11:12    Teema: Vasta viitega

Kasutajanimi oli vist KSking. Tegelaste nimed HC liigas PantsuVor ja _PantsuNugeruMon_ ..muud pantsud surid :(
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
kossu2ss



Liitunud: 29 Apr 2015
Postitusi: 2

PostitusPostitatud: Kolm Apr 29, 2015 11:59    Teema: Vasta viitega

Tundub et oled offline, aga kui sisse tuled siis Pm me ''onuuno'' :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hekami



Liitunud: 18 Apr 2015
Postitusi: 10
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 29, 2015 12:25    Teema: Vasta viitega

Jah, postitasin vastuse töölt. Koju jõudes lisan sind ja teavitan. Nädalavahetusi on küllalt aega mängida :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: