OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Küsimus ülevadete kohta (Naruto,One piece,Bleach)
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> tagasiside
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
RavenKillz



Liitunud: 11 Jan 2012
Postitusi: 12
Asukoht: Jõgeva/Tartu

PostitusPostitatud: Püh Veeb 12, 2012 18:16    Teema: Vasta viitega

No Narutol näiteks said fillerid läbi, kuid mine tea jah, millal jälle need tagasi on niiet, seda ma eriti enam ei vaata, mangat loen küll. Bleachi ma pole vaadanud, ega hakka ka. One Piece kohta ma ei tea, klassivend vaatas seda ja kiitis küll.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FullmetalBoy



Liitunud: 22 Jan 2011
Postitusi: 110
Asukoht: Luke.. enamus argipäeva Tartu

PostitusPostitatud: Esm Veeb 13, 2012 06:44    Teema: Vasta viitega

! MA TEAN ET VANA TEEMA!

One Piece on manga müügi poolest teisel kohal jaapanis peale Dragonballi ja hoiab liidrikohta kiireima 100 000 000 copy müügi eest nii et ma olen suht kindel et see on tegelikult palju kuulsam kui Naruto voi Bleach.
Lisaks on One Piece-s naljakamad joonistused ja huumorit rohkem mis võidab kindlasti väikeste laste südamed aga sel on ka piisavalt inimestevahelisi suhteid ja asju mis panevad ka tõsisemaid inimesi seda vaatama.

Fillerite kohta niipalju et Bleachi ja One Piece fillerid on tavaliselt oma 15/20/25 osa pikad aga ma ootan mis edasi juhtub kuna neil on tavaliselt ka oma story.
Naruto fillerid on tavaliselt iga osa oma story ja mõni filler on küll selline et -.-.-.-.-mida ma just vaatasin-.-.-
_________________
私は決してあきらめないだろう。

siimkarel@hotmail.com - msn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Hekami



Liitunud: 18 Apr 2015
Postitusi: 10
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Apr 23, 2015 12:32    Teema: Vasta viitega

Ma võin siin teema algatajaks hakata kui vaja on, kuna tüüpiliselt vaatan enamikke animeid igast hooajast. Kuid Naruto, Bleach ja One Piece jaoks pole küll teemat vaja. Kõik on lastelegi ju selge ja juhuks kui ei ole on neil piisavalt flashbacke (kordusi). Seega ainsaks regulaarseksbpostituseks oleks küsimus, kas siiani on fillerid (ajatäiteid)?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> tagasiside Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: