OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Läpakas manga lugemiseks
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
chi



Liitunud: 18 Dets 2005
Postitusi: 574

PostitusPostitatud: Teis Dets 19, 2006 17:30    Teema: Vasta viitega

Mis programmi sa Mangade lugemiseks kasutad?

kasutan ise :
-----------------------------------------------------------------
CDisplay Image Display Program - version 1.8.1.0
by David Ayton
email: dvd8n@BigFoot.com
web: http://www.geocities.com/davidayton/CDisplay
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
bio-tmnt



Liitunud: 24 Märts 2006
Postitusi: 263
Asukoht: Savist Saar/Maajamaa

PostitusPostitatud: Teis Dets 19, 2006 20:41    Teema: Vasta viitega

Mina pakuksin head sülearvutit HP Pavilion Media Center dv6129
Hinnaks on muidugi 14 000 +- Euronics-sis
Kuid tuhat krooni siia sinna ei tohiks küll mingit rolli eriti mängida.
Näitajad on head:
AMD Turion 64 Mobile tehnoloogia MK-36
1GB DDR
120GB Kõvakas
DVD kirjutaja
15.4'' ekraan
Vebikaamera+ miker sisseehitatud
Muidugi Windows XP Media Center Edition

Nii et suht hea või kuidas?

Hp Pavilion-i seerjad on hetkel ühed kõvemad turul!!!!
_________________

Mu isamaa, Maajamaa, täisväärtuslik erootika!
Ja ka juulikuus on lumi maas!! Peoga näkku hõõrun sooja lund!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Dets 19, 2006 21:56    Teema: Vasta viitega

bio-tmnt kirjutas:
Mina pakuksin head sülearvutit HP Pavilion Media Center dv6129
Hinnaks on muidugi 14 000 +- Euronics-sis
Kuid tuhat krooni siia sinna ei tohiks küll mingit rolli eriti mängida.
Näitajad on head:
AMD Turion 64 Mobile tehnoloogia MK-36
1GB DDR
120GB Kõvakas
DVD kirjutaja
15.4'' ekraan
Vebikaamera+ miker sisseehitatud
Muidugi Windows XP Media Center Edition

Nii et suht hea või kuidas?

Hp Pavilion-i seerjad on hetkel ühed kõvemad turul!!!!


Iuuuu...

Kahjuks ei leidnud antud mudelit plussmiinuse lehelt.

Kuna plaanin antud arvutil kasutada 32 bitiseid programme siis on 64 suht kasutu lisa. See on muidugi tore, et antud protsessor toetab töötamise takti vähendamist (erinevalt näiteks Celeron M-st). Ja mis kõige tähtsam - olen rohkem Inteli fanboy. Minu veendumuste kohaselt jäävad AMD mobiilsed prosed ikka Inteli omadele alla (võtavad rohkem voolu ja on soojemad).

Mälu hulk, kõvaketta suurus ja DVD kirjutaja on loomulikult toredad aga ma ei vaja neid esmajärjekorras.

Ekraan on kah laiekraan ja tõenäoliselt läikega (vot palju parem variant mangasid lugeda on kui see laiekraan oleks kitsamat külge pidi arvutiga ühendatud). Läige ei sobi kuna hakkaksin ekraanilt peamiselt voodi taga olevat pirni uurima.

Oma praeguse lauaarvutiga sain kaasa veebikaamera (õieti lausa 2 tükki kuna oli veebruari kuu mil komplekti ostsin). Heal juhul mingi 2-3 kuud kasutasin kaamerat, peale seda saab kasutamiskorrad ilmselt ühe käe sõrmedel üles lugeda. Ma olen vaadanud Lõunakeskuse +- kah neid läpakate veebikaid. Neil on sinna mingi inimest äratundev programmike installitud ja kui õige nurga alt kaamerasse vaadata siis ilmuvad sinu näole vuntsid ette. Loomulikult lõbus värk aga seda ma kasutaksin arvatavasti kah 2-3 korda.

Kas Windows XP Media Center Edition ei olnud mitte selline hirmus Windows mis kasutab igas mittevajalikus kohas oma kopeerimiskaitseid ja kui arvutil tuleb näiteks emaplaat vahetada siis võid oma senise kettal olnud (+ plaatidele kirjutatud) värgiga hüvasti jätta (kuna on krüpteeritud kasutamaks vaid selle konkreetsel arvutil)? Võimalik, et see jutt käis vaid näiteks arvutisse lindistatud teleprogrammide kohta.

Sa ei ole ära toonud ka arvuti graafikakaarti. Parem kui Inteli integreeritud 900-950 pole küll mõtet. Aku kestvuse mitte väljatoomine süvendab kah kahtlusi. Ja ma pakun 110% kindusega, et arvuti garantii on vaid 1 aasta (2 lisaastat üle 3000 krooni). Ja klaviatuur on US?

Ving, ving, ving...

Tahan lihtsat masinat kus on võimsuse asemel rõhk pandud kvaliteedile (rõhun just selle filosoofiaga tehtud masinate odavamale otsale).

Ei tea mis soodustusi uue aasta alguse periood pakub. Loodan ikka leida mingi hea 15 tolline mati ekraaniga Pentium M masina mida müüakse suht odavalt, et teha ruumi uutele Core 2 Duodele.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Teis Dets 19, 2006 21:57    Teema: Vasta viitega

bio, see sinu HP on küll väga heade näitajatega, mingist Celeroniga leiutisest parem, mälu ohtralt, kõvakas suur...no mida sa veel tahad!

Media Center vist tähendab seda, et kui tõmbad sinna animet ka peale, võid seda telekaga ühendada ja sealt vaadata.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
bio-tmnt



Liitunud: 24 Märts 2006
Postitusi: 263
Asukoht: Savist Saar/Maajamaa

PostitusPostitatud: Teis Dets 19, 2006 22:34    Teema: Vasta viitega

jackwood Pooldan sinu kiindumust inteli vastu oman ise ka sülearvutit, ostsin selle endale augusti algusel poe müügi hind oli muidu 16 000 kuid kuna ostsin kohe välja san 500 halet. Mul on ML Intel Pentium M 1GB DDR ja 80Gb kõvakas, 15.4'' ekraan, ja olen väga rahul ja isiklikult, omadest kogemustest soovitaksin küll mõttest endale Celeron muretseda loobuda isegi kui tahad vaid mangasid vaadata seal, hakkad sa aru saama et on palju rohkem mida sellega teha kõike saab. Ma isiklikult pole ühtegi Celeron-iga arvutit omanud, tene arvuti on mul Pentium 4, kuid jah hea oleks ikka edasi liikuda mitte jääda seisma.

Seda teleka ühendamist saad ka tavalise XP Homega teha, kuid selle teisega tuleb sul mingi pilt kaasa.
_________________

Mu isamaa, Maajamaa, täisväärtuslik erootika!
Ja ka juulikuus on lumi maas!! Peoga näkku hõõrun sooja lund!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Teis Dets 19, 2006 22:44    Teema: Vasta viitega

esimese hooga ostad küll manga lugemiseks ainult, kuid hiljem teed sellega niikuinii rohkemat. Mobiil on helistamiseks, ikkagi saadetakse sms'e, tehakse pilte ja kuulatakse muusikat...
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Dets 19, 2006 23:14    Teema: Vasta viitega

Mida rohkem ma teemat uurin seda kindlamini tundub, et läpakat ma lähiajal küll ei osta...

Edasi liikuda tähendab kulutada 20 000 või mõnevõrra vähem kui riskid ja võtad 1 aastase garantiiga masina. Näiteks praegusel desktopil oli küll see 3 aastane garantii täitsa mahavisatud raha kuna absoluutselt mitte midagi ei ole katki läinud. GRRRR! LaLaLaa

Aga 20 000 eest saaks umbes 175 manga volüümi mille läbilugemine võtab vähemalt minul päris arvestava ajahulga.

Ja Random Hero - mina olen suhteliselt muutustevastane inimeseloom (Opera ja selle sakid on minu viimane omaks võetud SUUR UUENDUS). Näiteks ligi kolme aasta jooksul olen arvuti tapeeti vahetanud vaid 2 korda (kõvaketta formaatimine oli pildi vahetamiseks piisavalt tähtis sündmus). Ja mul vaid 2 moblat olnud - 3310 ja 3100. Esimesel oli logo hieroglüüf mis väidetavalt tähendab "hull", uuel moblal juba üle 2 aasta taustaks Daria (võibolla tead seda Beavis ja Buttheadi spin-off sarja) pilt ja paistab, et uue pildi saan siis kui uue mobla saan. Ja mobiil ei ole helistamiseks, hoopis kõnede vastuvõtmiseks ja vahel SMSidele vastamiseks. Moblade pildikvaliteet on alles viimasel ajal jõudnud sinna kus moblaga tehtud pilti just väga häbi vaadata ei ole aga mul ju digifotokas olemas. Seni ei ole ma näiteks UFO ülelendu näinud, seega ei kahetse ka väga, et mul moblal kaamerat pole (fotokat ju pole alati kaasas). Tegelt ega ma alati moblat ka kaasa võta. Äripäevadel on igaks juhuks taskus, et äkki mõni vajalik kõne tuleb aga nädalavahetustel jätan küll koju ja võtan hoopis fotoka kaasa. Muusika võib kuskil taustaks olla (ega arvuti ventilaatorite kuulamine kah vägapalju halvem ole, tegelt isegi parem kuna ei paku mingeid üllatusi ega sunni tähelepanu teravdama) aga muusika pärast ma küll ei riski tänaval auto alla jääda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Teis Dets 19, 2006 23:44    Teema: Vasta viitega

kui eesmärgikas on ainult manga lugemine ja kõige muu vältimine, miks siis mitte osta mingi kasutatud läpakas 5000 eest, kui katki läheb, müüd "väikese defektiga" sildi all maha ja kaod silmapiirilt.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
bio-tmnt



Liitunud: 24 Märts 2006
Postitusi: 263
Asukoht: Savist Saar/Maajamaa

PostitusPostitatud: Kolm Dets 20, 2006 00:02    Teema: Vasta viitega

Jah! Tõesti! jackwood lõpp otsuse langetad sina! Me lihtsalt siin soovitasime sind nagu sa seda palusid.Kuid jah mina ei saa sellest ei rikkamaks ega jää vaesemaks kui sa endale selle läpaka muretsed ning mida sa sellega teed on ikka ja jääb sinu teha. JA tõesti väga hea läpaka saad juba 13 000 eest mis vastab nii tänastele kui ka homsetele nõuetele! Kuid tõesti me ei suuda sammu pidada pideva tehnika uuenemisega.
_________________

Mu isamaa, Maajamaa, täisväärtuslik erootika!
Ja ka juulikuus on lumi maas!! Peoga näkku hõõrun sooja lund!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Dets 20, 2006 07:51    Teema: Vasta viitega

Kusjuures, kui sa kvaliteeti otsid, siis äkki hoopis Lenovo IBM ThinkPad? Nende loomadega ainult häid kogemusi omanud. Muidugi, pakkumised pead ise leidma.

Niipalju veel, et +- elektroonika pole mitte see koht, kust läpakat (või siis elektroonikat) osta, teenindus imeb, garantii imeb veel rohkem. Kuid ka muude elektroonikapoodide asemel soovitaks arvutipoode.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Dets 20, 2006 21:28    Teema: Vasta viitega

Tuleb välja, et Tartus peale PC Experdi teisi arvutipoode polegi (vähemalt kodulehtedel leiduvate mulle meeldivate läpakate poolest). PC Expert on siis sellise Tallinna arvutipoe nagu MAX 123 Tartu partner.

Paistab, et Dell Inspiron 640m vastab tunduvalt enam teie poolt soovitatud lõpptulemusele ja minule meeldib ikka see 3 aastane garantii + kuni 7 tundi aku vastupidamist. Ainukeseks kohe silmatorkavaks miinuseks on 14,1 tolline laiekraan, millel sellise suht väikese ekraani kohta päris karm resulutsioon (1440 x 900) ja läige (TrueLife).

Teiseks täpselt sama hinnaga variandiks on Dell Inspiron 6400. Protsessor on neil mõlemal sama aga sellel mälu vaid 512 MB (teisel 1 GB), ketas vaid 80 GB (teisel 120 GB), aku peab kuni 5,13 tundi (teisel kuni 7 tundi) ja kaalub 2.96 kg (teine 2,58 kg). Aga Dell Inspiron 6400-l on 15,4 tolline ekraan mille resulutsioon on isegi viletsam kui esimesel (vastavalt 1280 x 800 ja 1440 x 900).

Mida arvate siis sellest arvutipoest ja neist mudelitest. See pood peaks olema hea (juba oma 10 aastat tegutsenud) ja vähemalt vahepeal oli isegi üks linnaliini buss nende reklaamidega kaetud. Natuke imelik on see, et Dell Inspiron 640m on MAX 123 lehel 1000 krooni kallim. Praegu oleks minu eeliseks 640m aga vaid see ekraan teeb natuke muret, et ega see liialt väikeseks jää. Huvitav palju ekraan kaotab selguses kui resulutsiooni vähendada. Samas kõhutopiks on kergem arvuti parem.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Püh Dets 24, 2006 12:29    Teema: Vasta viitega

http://alienware.com/product_detail_pages/aurora_mALX/aurora-m_overview.aspx?syscode=PC-LT-AURORA-M-ALX&subcode=SKU-DEFAULT
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Dets 24, 2006 15:31    Teema: Vasta viitega

alarkivi kirjutas:
http://alienware.com/product_detail_pages/aurora_mALX/aurora-m_overview.aspx?syscode=PC-LT-AURORA-M-ALX&subcode=SKU-DEFAULT


Ee, ma plaanin aruti ostuks umbes niipalju kulutada kui Alienware paneb arvutile hinda juurde lihtsalt sellepärast, et see on ju Alienware.

See, et Crysis jookseks ilma lagita ei ole mulle praegu läpakat muretsedes esmatähtis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Püh Dets 24, 2006 16:05    Teema: Vasta viitega

see, "lihtsalt sellepärast et on alienware" tähendab tegelt seda, et kõik juhtmed ja muud pisiasjad on topnotsh, kõik lahendused annavad endast 100% mitte ei ole lihtsalt head numbrid ja et su masin töötab laitmatult - kui siiski mitte, saad 3 aastat 100% garnatiid. Lisaks imeline korpus ja muidugi crysis jookseb ilma läägita :P (see on minule oluline)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Püh Dets 24, 2006 19:51    Teema: Vasta viitega

alarkivi kirjutas:
see, "lihtsalt sellepärast et on alienware" tähendab tegelt seda, et kõik juhtmed ja muud pisiasjad on topnotsh, kõik lahendused annavad endast 100% mitte ei ole lihtsalt head numbrid ja et su masin töötab laitmatult - kui siiski mitte, saad 3 aastat 100% garnatiid. Lisaks imeline korpus ja muidugi crysis jookseb ilma läägita :P (see on minule oluline)


Selle asemel saaks palju palju parema lauaarvuti, mis jooksutab ka Crysis't 5x paremini.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Esm Dets 25, 2006 12:23    Teema: Vasta viitega

ma ei vaidle - teem oli aga pühendatud läpakatele. ja kui ostaks lauakat, ostaks ikka alienware. paremat komplekteerijat ei ole olemas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Esm Dets 25, 2006 13:09    Teema: Vasta viitega

alarkivi kirjutas:
ma ei vaidle - teem oli aga pühendatud läpakatele. ja kui ostaks lauakat, ostaks ikka alienware. paremat komplekteerijat ei ole olemas.


Aga läpakas pole nüüd küll mingi uuemate asjade mängimiseks. Ja kui ikka rikas ei ole, siis nii lihtsalt ka see alienware su sülle ei kuku. Üks võimalus on muidugi pangarööv..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Sept 25, 2014 21:22    Teema: Vasta viitega

Tervitus üle pika aja!

See on tänaseks päevaks küll täiesti ilmne, et Steve Jobs sai idee iPadi loomiseks lugedes käesolevat teemat ja seega kuna ta võttis selle revulutsioonilise toote loomise kogu au endale, siis ei plaani ma Apple tooteid manga lugemiseks osta.

Samas on ju Samsung tulnud välja oma täiesti originaalsete plastmassiste sõrmejäljelembeliste tahvlitega, mille isegi eelmise aasta mudelid peaks olema suutelised pildifaile enamvähem esitama. 10 tollised tahvlid tunduvad pikaks käeshoidmisks liiga suured/rasked, seega valik 7-8 tolliste vahel.

Praegu tundub lemmik olevat 8 tolline eemise aasta mudel Samsung Galaxy Tab3 T310 8'' 16GB, Wifi, White. Samas on veel odavama hinnaga müügil ka kesoleva aasta 7 tolline mudel Samsung Galaxy Tab4 T230 7.0".

8 tollisel on pilt ikka lausa tolli võrra suurem aga samas on ta ise kah suurem, raskem, punktitihedus väiksem. Või võtta mõni Samsung Galaxy Tab3 7", mis on neist mõlemast veel odavam aga ilmselt ka natuke viletsam?

Prestigot, Archost, GoCleverit või migit täiesti tundmatud hiinlast ei tahaks kah võtta.
_________________
http://www.giantbomb.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Sept 27, 2014 14:44    Teema: Vasta viitega

Nexus (7, 10) ka eksisteerib.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Laup Sept 27, 2014 23:32    Teema: Vasta viitega

https://www.dropbox.com/s/hum0qfb2llw71ok/4193934553_2260fa7582_o.jpg?dl=0

LCD vs paber vs kindle

endal on seesama pildil olev kindle dx, silmadele kindlasti sõbralikum kui LCD, lisaks püsib aku mitu kuud. Uuemad lugerid on ka valgustusega varustatud.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: