OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Sügisel välja tulevad animed 2014
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kas arvate, et see hooaeg saab olema hea?
Jah
65%
 65%  [ 15 ]
Ei
13%
 13%  [ 3 ]
Vähemalt loodan, et see saab olema hea.
13%
 13%  [ 3 ]
Nagunii läheb kõik sinnasammusessegi
8%
 8%  [ 2 ]
Kokku Hääli : 23

Autor Teade
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Kolm Sept 03, 2014 18:46    Teema: Sügisel välja tulevad animed 2014 Vasta viitega

Spoiler:



Oh jumal halastab meie väärtusetute sitikate peale sügisel tulevate animedega!

Log Horizon S2 - On üks mu lemmikumaid animesi (Vähemalt seisab uhkelt minu top 20nes.), seega on täiesti loomulik, et ma ei suuda oodata seda aega millal ma saan oma hambad selle sisse lüüa!

Parasyte - Oi blä! Samamoodi nagu Log Horizon on üks mu lemmikumaid animesi, on Parasyti manga autor, Iwaaki Hitoshi, üks minu lemmikumaid manga autoreid üldse (Sama mees kes kirjutab historie'd.). Ma ei olnud kuulnudki sellest animest kuni selle hetkeni kui ma heitsin pilgu välja tulevate animede peale ja heureka! Parasyte tuleb välja. Kui huvi on siis soovitan mangale pilgu peale heita, sest selle anime artist on näha, et Iwaaki Hitoshi omapärase joonistus stiili on ära kaotatud, aga tõesti loodan, et sellest tuleb midagi väga head!

Terra Formars - Marsile saadetakse hunnikute viisi prussakaid, et muuta maa inimestele sobilikuks (Satikad muutuvad mullaks ja muudavad atmosfääri sobilikumaks kuidagi!). Aga oh ei, need prussakad adapteerusid marsi atmosfääriga ja läbisid kiiresti evolutsiooni niimoodi, et nad on nüüd inimese suurused olendid, kellel on uskumatult tugev nahk, mõtlemis võime ja kõvasti tugevamad kui inimesed. Nüüd süstime siis inimesi putukate DNAdega ja proovime üle kanda siis putukate võimed inimestele!
Tean jh, et see ei tundu lahe olevat, aga andke võimalus. Sest teades, mis mangas juhtub, siis see võib täitsa lahe välja tulla.

Fate/Stay Night - Uus Unlimited Blade Works arci adaptsioon. Tõesti loodan, et see püsib truu Visual novelile, erinevalt selle naeruväärsele filmile.

Amagami Brilliant Park - Supernatural bullshit fantasy kingdomi printsess juhib lõbustusparki, aga see suletakse varsti ja kõik need supernatural blushied kaotavad oma tööd niimoodi. Nüüd meie tavaline peategelane (kellel on suured ego probleemid.) peab leidma viisi kuidas seda parki ellu äratada. Loodan, et see ei muutu ecchi värgiks, sest mangas endas seda polnud.

Mida teie ootate sellest hiiglaslikust hooajast?
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Sept 03, 2014 19:18    Teema: Vasta viitega

Chaika, teine hooaeg. Rõõmuhüüatus.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tõrvik



Liitunud: 26 Apr 2006
Postitusi: 477
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Sept 03, 2014 19:34    Teema: Vasta viitega

Imo S2 on suht ainsad asjad mida vaadata
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Kolm Sept 03, 2014 21:02    Teema: Vasta viitega

Piinlik tunnistada, aga Terra Formars isegi pakub veidi huvi
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Kolm Sept 03, 2014 22:42    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Chaika, teine hooaeg. Rõõmuhüüatus.


Pean tänama, et ilma sinuta oleks see kahe silma vahele jäänud. See on samuti asi mida oodata järgmiselt hooajalt..
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Sept 04, 2014 06:51    Teema: Vasta viitega

Psyho Pass on juba ammu väljas tal on juba kaheksa osa ära subbatud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tõrvik



Liitunud: 26 Apr 2006
Postitusi: 477
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Sept 04, 2014 07:44    Teema: Vasta viitega

Kaoru kirjutas:
Psyho Pass on juba ammu väljas tal on juba kaheksa osa ära subbatud.
Kas need mitte mingi revamb eelmisest hooajast ole või ma olen millestki valesti aru saanud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Sept 04, 2014 08:36    Teema: Vasta viitega

minu viga need on jah esimese hooaja mingi lisa osad pealkirjaga new edit ja neid on kokku 11 osa.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Nelj Sept 04, 2014 12:08    Teema: Vasta viitega

Röövlitütar Ronjat on lahe näha seal, kuigi ise vast vaadata ei viitsi.

Psycho-pass ja Log Horizon loodetavasti sama head kui esimesel hooajal. Terra Formas aitab ka ehk meelt lahutada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kazim



Liitunud: 26 Veeb 2010
Postitusi: 55
Asukoht: Enemy Territory

PostitusPostitatud: Püh Sept 14, 2014 18:46    Teema: Vasta viitega

Esiteks peaks mechale pilgu peale heitma: "Gundam Reconguista..."
"Vanadis" tundub huvitav.
"Terra Formars" hakkab paistma selle sügise lemmikuid?
"Twintail" võib ka üle vaadata.
Ja no misasi see Denki-Gai veel olla tahab?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Sept 21, 2014 20:11    Teema: Vasta viitega

Magic Kaito 1412
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
daniel.t



Liitunud: 27 Nov 2012
Postitusi: 18
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Okt 01, 2014 16:29    Teema: Vasta viitega

3 päeva veel Log Horizon S2´ni :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 05, 2014 15:25    Teema: Vasta viitega

Viskan pilgu peale sarjadele "Shingeki no Bahamut" ja "Kiseijuu"
Muu hetkel huvi ei paku.
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Will



Liitunud: 11 Märts 2005
Postitusi: 485
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Okt 07, 2014 21:09    Teema: Vasta viitega

Shingeki no Bahamut'i esimene osa - 0.o
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Kolm Okt 08, 2014 00:29    Teema: Vasta viitega

Olen nüüd jõudnud mõned minu oodatud animede esimesed osad läbi vaadata ja olin meeldivalt tõmmatud.

Log Horizon Season 2 - Kohe võttis kiiruse sisse ja andis aimu edasistest ettevõtmistest animes. Väga hea osa (Kuigi hüppas ajast edasi natuke liialt palju.).

Amagami Brilliant park - Esimene osa oli küllaltki humoorikas naljakate naljade ja hea tempoga. Kuigi paar erinevust oli mangaga, nagu printsess ei ole pime (Ei ole kindel kas see on hea või halb erinevus aga eks näeb kui suur erinevus see mangast on.). Samuti prooviti paar tüüpilist ecchi nalja panna siia-sinna panna (Aga see oli tõesti ainult 2 korda kogu episoodi ajal ja oli väga väike asi.). Soovitan visata pilk peale, sest esimene episood oli suhteliselt hea.

Terraformars - Aeglane algus kahjuks (Manga algas sellega, et oli näha kapteni rännakut marsile ja see oli suht kohe äktsioni sisse veel hästi timitud revealiga. Animes see pole halb, aga nii hea ka kahjuks mitte...). Muidu tundub suhteliselt huvitav. Alles kolmandast osast algab õige äktsion.

World Trigger - Pole mangat lugenud, aga sellegi poolest oli esimene osa küllaltki normaalne.

Fate Stay Night - Vaatasin just sissejuhatuse episoodi ära (Episood 0.).. Ja see lõi mind jalust. See oli täpselt kõik mida ma ootaks sissejuhatuse episoodist. Äktsion ja animatsioon lõi mind jalust ja see järgis novelit päris hästi ka... Soovitan seda TÕSISELT! .. Tundub, et sellest saab minul Log Horizoni kõrval selle hooaja tipp.

Shingeki no Bahamut - Jojo's Bizarre adventure + Supernatural fantasy italy. Esimene osa oli üllatus ja kindlasti vaatan edasi.


Veel on oodata Parasyte ja Hitsugui no Chaika S2... Aga juba olen uskumatult rahul.. Anime jumalad on meile halastanud! T_T
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
tõrvik



Liitunud: 26 Apr 2006
Postitusi: 477
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Okt 08, 2014 18:55    Teema: Vasta viitega

Sügis kokkuvõetult - Medieval MMORPG

Viimati muutis seda tõrvik (Laup Okt 11, 2014 16:31). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Okt 08, 2014 20:20    Teema: Vasta viitega

Terra Formarsi 1. episoodi hinne on 3/10.

Hinne ilma selgituseta ei tähenda aga midagi, nii et ma vaatan uuesti läbi, et aru saada miks see nii halb oli. Võib-olla ma olen lihtsalt hellitatud põnevate suveseriaalidega nagu Aldnoah.Zero ja..noh, põhiliselt too. Psycho Passi pikendatud episoodidega versioon oli ka ok.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Viru



Liitunud: 24 Nov 2013
Postitusi: 18

PostitusPostitatud: Nelj Okt 09, 2014 23:32    Teema: Vasta viitega

Vaatasin Log Horizon Season 2 esimese episoodi ära ning juba esimeses osas hakkas mingi poliitiline asi pihta. Ma nüüd ei saa aru kas tegemist on mmo-ga või päris eluga. Ju siis on selline maailm, kus peab kommunaale või renti maksma.


TerraFormarsis need prussakad tundusid rohkem armsad kui jubedad. Kuigi episood 2 tuli kerge üllatusena.
Esimeses episoodis jäi asi natuke ka segaseks.
_________________

誰も知らず 日が射すまでに
そっと そっと
予\感を感じてた
こころが感じてた
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Okt 10, 2014 10:42    Teema: Vasta viitega

Kindlasti vaatan:
Ai Tenchi Muyou! - sellest vanast Tenci muyoust uus versioon.
Amagi Brilliant Park - esimene osa meeldis, jälle üks haarem anime, huvitab kuidas ikka park päästetakse.
Shigatsu wa Kimi no Uso - kellele meeldivad muusika animed, siis kidlasti soovitan.
Yamato 2199 - pean tunnistama. et ma pole selle sarjaga kuidagi tuttav vaid olen näinud ainult ühte filmi sellest vanemast sarjast. aga mulle meeldivad sellised kosmose saagad.
Fate/Stay Night (2014) - see on üks esimesi animeesi, millega ma seda anime teekonda üldse alustasin.
Vaatan veel ära järjed mis on juba ilmunud.
Siis veel mõned animed mis on natuke teistsugused minu jaoks:
Terra Formars- ise arvan, et võib - olla tuleb enne OVA-d ära vaatata, et animest aru saada.
Gundam G no Reconguista - vaat see on kuidagi teissugune gundam anime. Tavaliselt hakkab alati nii et pahad kaaperdavad mingi planeedi ära ja ellujäänud varjuvad kuhugi,et uuesti tagasi tulla, et neile koht kätte näidata. Aga siin kahes esimeses osas puudub üldse vaenlane, kelle vastu võidelda ja peategelane on natuke imelik. Kui keegi vaatab seda animed siis võiks oma muljeid avaldada. Praegu tundub asi segane natuke.
Cross Ange - Täitsa hea anime, mis räägib draakon mehadest, kes võitlevad draakonite vastu. esimese osa lõpp on natuke brutaalne minu meelest, selle oleks võinud välja jätta. Aga kahjuks ei oska rohkem midagi lisada siia.
See anime pidi juba suvel välja tulema, aga lükkus jaanuari kuuse:Kantai Collection: KanColle. Niipalju võin öelda et jaanuaris tuleb ka mõned head animed välja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Reede Okt 10, 2014 18:25    Teema: Vasta viitega

Kaoru kirjutas:
Kindlasti vaatan:
Terra Formars- ise arvan, et võib - olla tuleb enne OVA-d ära vaatata, et animest aru saada.


Yeah, ma vaatasin ova ennem ära ja oli natuke parem jah. Seeria alustab loo rääkimist veidi enne manga keskpaika. Ova1 võtab kõik eelnenu ühe osaga kokku LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: