OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Sailor Moon Crystal

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
tvk_



Liitunud: 8 Aug 2010
Postitusi: 204

PostitusPostitatud: Laup Juul 05, 2014 20:54    Teema: Sailor Moon Crystal Vasta viitega


#nohate
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Juul 06, 2014 23:41    Teema: Vasta viitega

Kuidas see tüdruk ära pole surnud enne esimest osa?
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Esm Juul 07, 2014 07:48    Teema: Vasta viitega

Sailor Moon on ju essential 90s . :P
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tvk_



Liitunud: 8 Aug 2010
Postitusi: 204

PostitusPostitatud: Esm Juul 07, 2014 10:01    Teema: Vasta viitega

*Khm* 2014 *khm* animatsioonikvaliteet ja stiil. Mu ärahellitatud silmad ei olnud selleks blast from the pastiks valmis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Kolm Juul 09, 2014 13:17    Teema: Vasta viitega

Mulle meeldis, päris äge.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Juul 19, 2014 19:49    Teema: Vasta viitega

Ma väga tahaks, et see mulle meeldiks, aga nad on teinud selle mulle keeruliseks.

Sisu osas ma praegu ei nurise, sest algus oligi Sailor Moonil selline lapsik ja "monster of the week" stiilis.
Ka minule armsa 90-ndate versiooni algus oli sisu poolest väga meh ja alles pärast võeti tõsisemad teemad ette.
Spoiler:

(Kuigi ma kardan, et päris palju character developmenti pahade osas läheb uues sarjas kaotsi, kuna mangas see suht puudub, millest on kahju. Nephrite'ist on mul eriti kahju, sest 90'ndate animes oli tema lugu päris meeldejääv. i cry evry time.)


Karakterite disain mulle ka meeldib.
+ Mamoru on palju asjalikum ja pole enam lihtsalt see vend, kes kogu aeg neid lollakaid roose pillub.

Küll aga on kohutavalt animatsiooni osas koonerdatud.
Kui esimese osa puhul see nii väga silma ei torganud, siis teises osas tuli lihtsalt üks derp nägu teise järel. Liigutused on ebasujuvad, perspektiivis tegelased või mõned nende näojooned näevad mõnes kohas välja lohakad, vigasid värvimises. Ikka jube, kui vähe vaeva on asjaga nähtud.
Milleks teha reboot legendaarsest sarjast, kui ei üritatagi seda paremini teha? Ilmselgelt ainult raha pärast, sest nostalgitsevaid fänne on palju. Vähemalt ei tunne küll, et oleks seda tehtud armastusest Sailor Mooni enda vastu.

Spoiler:





Neid on rohkem....palju-palju rohkem.



Usagi ajab mind närvi iga kord kui ta suu lahti teeb, sest ta hääl on nii tüütu (So what, et originaali näitleja. Ta ilmselgelt peab varasemast rohkem noore tüdruku häält punnitama ja sellest saab aru.)

Muusika on ka selline, mis meelde ei jää. Puudub see intensiivsus, mis varasemal soundtrackil. Meh.
*Üks tüüpiline võitluslugu vanast seeriast*
*Super Special Awesome Ultra Sexy Transformation Sequence GO!*

Keegi teeb vahet sellel ja uue Sailor Mooni muusikal? Mina küll ei tee.

...Aga eks ma vaatan ikka edasi. Ikkagi Sailor Moon ju.
Kurat. :(

*SIIIGH*
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Juul 19, 2014 23:07    Teema: Vasta viitega

The same feels :(

Kuidagi kole pettumus on. Algselt joonistused andsid kuidagi eriti paljulubava mulje, kuid animeeritud kujul on stiil ikka kole kohmetu.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Aug 16, 2014 22:51    Teema: Vasta viitega

Nüüd, kus on välja tulnud 4 osa, on näha, et anime ei kavatse minna siiski täpselt manga teed pidi, kuna üks tähtis sündmus jäi ära.
Samuti on näha, et Toei tsenseerib kõike, mis vähegi tundub ebasobilik lastele. Kui arvestada, et see anime on suunatud samale vanusegrupile, mis One Piece, siis see on päris nõme neist. Kas nad kardavad, et noored tüdrukud ei talu üldse midagi, mis on natukenegi vägivaldne? Ei tohi näha, kuidas alaealine kogemata ennast täis joob, sest oi oi, kõik jooksevad siis kohe alkot ostma? Igav on ju nii.
Praegu jätavad kõik tegelased ka väga igava mulje.
Animatsioon on ikka halb.

See pilt võtab minu jaoks ilusasti kokku Sailor Moon Crystal'i elamuse:



Spoiler:


*lol* No mida kuradit! Kas keegi TOEIs üldse teab midagi anatoomiast? =D
Spoiler:


5 minutiga tehtud minupoolne fix. Miks keegi ei kontrolli neil selliseid asju? =D
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
zindrel



Liitunud: 27 Aug 2006
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Esm Aug 18, 2014 16:58    Teema: Vasta viitega

Sato-chan kirjutas:

5 minutiga tehtud minupoolne fix. Miks keegi ei kontrolli neil selliseid asju? =D


Sest nad peavad jube kiiresti selle episoodi uksest välja saama (re¾issöör viidanud sellele ja see on ka põhjus, miks seda 2x kuus väljastatakse) ja lihtsalt pole aega joonistuste parandamiseks. Ilmselt ei tööta selle anime kallal kõige kogenumad animaatorid ka, kes suudaks kenasti JA käbedalt järjekindlalt kaadreid välja pumbata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Aug 18, 2014 17:19    Teema: Vasta viitega

Kui kohe algstaadiumis figuurid paika panna, siis ei võtaks see üldse nii palju rohkem aega.
Hiljem parandada on muidugi tülikas ja aeganõudev, aga sellised asjad tehaksegi ära alguses.

Lugesin jah, et nad kasutavad odavat arengumaade tööjõudu selle jaoks.
Pärast mitmeaastast edasilükkamist näha, et neid aastaid pole kasutatud selleks, et teha kvaliteetset produkti, on paras pettumus.
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Aug 18, 2014 18:38    Teema: Vasta viitega

Sato-chan kirjutas:
Pärast mitmeaastast edasilükkamist näha, et neid aastaid pole kasutatud selleks, et teha kvaliteetset produkti, on paras pettumus.

Edasilükkamine viitab tavaliselt probleemidele produktsioonis (rahaprobleemid, inimeste vahetumine), nii et see peaks olema hoopis ohu märk, mitte kvaliteettoote garantii. Pealekauba, kui on ette võetud suurejooneline tükk, siis kiputakse algse plaaniga üle pakkuma, et hiljem hästi palju asja alla, vahenditele vastavaks tuunida.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Aug 18, 2014 18:51    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:

Edasilükkamine viitab tavaliselt probleemidele produktsioonis (rahaprobleemid, inimeste vahetumine), nii et see peaks olema hoopis ohu märk, mitte kvaliteettoote garantii. Pealekauba, kui on ette võetud suurejooneline tükk, siis kiputakse algse plaaniga üle pakkuma, et hiljem hästi palju asja alla, vahenditele vastavaks tuunida.


Yup. Aga kuna nad sellegi poolest otsustasid hiljem animega lagedale tulla, siis tekkis inimestel lootus, et nad said lõpuks nendest probleemidest üle. Kuna kvaliteedi järgi on näha, et rahaprobleemidest nad ikkagi jagu ei saanud, siis oleks võinud asja lihtsalt ära jätta ja see natukenegi raha kusagile mujale panna....teha kõigest paar OVA...või teha mingi Kickstarter või Patreon või mida iganes...Aga sellise tootega ma kardan küll, et nad just palju tagasi ei võida.

(Kuigi seda ei oska hästi öelda. Nostalgia prillide jõud võib olla päris suur. Eks näis.)
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 05, 2015 00:09    Teema: Vasta viitega

I story arc on peaaegu läbi!

Nüüd, kus pool kogu animest ära vaadatud, võin julgelt öelda, et tegemist on väga "meh" teostusega.

See anime tundub pigem nagu kokkuvõte pikemast sarjast. Tegelased on igavad ja pinnapealsed, mistõttu isegi, kui nendega juhtub midagi halba või kurba, siis ma ei suuda sellest põrmugi hoolida. Tegelaste emotsioonid ei tundu üldse päris olevat, sest nad jätavad endast lihtsalt halbade näitlejate mulje.
Viimane võitlus suure vaenlasega võiks ikka eepiline olla, aga see, mis siin toimus oli lihtsalt...meh nohh.

Animatsiooni ei hakka üldse mainimagi. Teadagi, milline see on.

Kuigi vana sari on kurikuulus suure fillerite hulga poolest aitasid need fillerid õppida tundma tegelasi. Nad polnud ka kohutavalt sügavad, aga siiski indiviidid, kel oli iseloomu. Emotsionaalseid hetki oli palju. Nii pingelisi momente, kui ka selliseid, mis vaadates pisarad silma tõid. Seda ka vanemas eas uuesti vaadates.

Aga minu arvamus Crystal'ist on, et sellel puudub hing. Crystal on lihtsalt üks tühi kest. =/

Praegune hinne: 4/10'st
....oleks võinud hullemini minna, I guess. :(
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: