OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Ma esimest korda ! Help? XD

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> cosplay
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Milline kolmest oleks parim valik?
Esimene (Ülikonnas)
83%
 83%  [ 5 ]
Teine
16%
 16%  [ 1 ]
Kolmas (Punane Mantel)
0%
 0%  [ 0 ]
Kokku Hääli : 6

Autor Teade
Raxzu



Liitunud: 2 Märts 2011
Postitusi: 5
Asukoht: Märjamaa

PostitusPostitatud: Nelj Juul 17, 2014 20:12    Teema: Ma esimest korda ! Help? XD Vasta viitega

So yea nagu pealkirjas siis mul on nii mõningaid küsimus cosplay kohta et see aasta animatsuril olla Soul Evans animes Soul Eater.

Et siis:

Esiteks nagu ma aru saan siis on targem teha cosplay ise aga kuidas ja kas ma ostan materialid eestist või tellin?
Teiseks on Soul Evansil teravad hambad. Pole õrna aimugi ja "how to" guided annavad väga vähe, soovitusi?

Üleültse on mul palju küsimusi, olen nõus ka aitama kui suudan! Võtke ühendust ma ei hammusta... tugevalt :3

Soul Evans:
1.

2.

3.


Juhul kui ma ei saa hakkama võin ma olla midagi muud kah XD
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juul 18, 2014 06:19    Teema: Vasta viitega

Ma käiks kaltsukates sobivaid riideid otsimas ja siis osta kangapoest modifikatsioonideks lisa (mõni teine on netipoodidega kogenum, ehk ütlevad sõna sekka), sest tühjast kohast midagi välja võluda esimese asjana võib liiga karm olla (v.a kui sul on õmblemisega kogemusi).

Esimene kostüüm on muidugi kõige lebom, sest triibuline pintsak ja punane särk on kõige lihtsam asi maailmas mida leida. Teravad hambad on suva, harjuta lihtsalt irvitamist. Kasuks tuleb ka kui sa oskad vikatiks muutuda.

Kõige tähtssam on ikkagi tegutseda ja asi lõpule viia, jõudu!
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tvk_



Liitunud: 8 Aug 2010
Postitusi: 204

PostitusPostitatud: Esm Juul 21, 2014 11:28    Teema: Vasta viitega

Keskendu pigem riiete õigeks saamisele (tegemisele, aga kui joppab ja leiad perfektse pintsaku poest siis miks mitte) ja seejärel detailidele. Kui sul veel pole, siis kindlasti hangi parukas (nt ebay kaudu), seda on lihtsam animelikult sättida kui enda juukseid.

Hambaid saab firmalt Dental Distortions ja kuna tal on punased silmad, siis circle lensid oleksid abiks. Aga need on juba sellised detailid, mida tasub uurida kui ülejäänud kostüüm on solid. Üldmulje on tähtsam kui detailide täpsus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Raxzu



Liitunud: 2 Märts 2011
Postitusi: 5
Asukoht: Märjamaa

PostitusPostitatud: Teis Juul 22, 2014 16:30    Teema: Vasta viitega

Tänud, ma mõtlen teile kui ma valmis saan... see kõlas peas paremini XD THANK YOU! T_T
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juul 22, 2014 16:42    Teema: Vasta viitega

minu peas kõlas veel paremini
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> cosplay Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: