OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

2013/2014 Talvel välja tulevad animed.

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Shirotoki



Liitunud: 11 Veeb 2010
Postitusi: 333
Asukoht: Põltsamaa/Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Dets 08, 2013 15:44    Teema: 2013/2014 Talvel välja tulevad animed. Vasta viitega

Jõulud ja aastavahetus – see kaunis ja maagiline osa aastast, kus saab sulgeda kardinad selle hirmsa ilutulestiku ja muude vastikute asjade eest nagu rõõmsad inimesed tänavatel ning jõllitada pimedas helendavat ekraani.

Daamid ja härrad, siin on järjekordne talvehooaeg!

Talv 2013/2014


Mõningad tähelepanekud ja spekulatsioonid:

Pupa - Võib-olla mäletate seda animet eelmise hooaja tabelist. Mitmed inimesed spekuleerisid anime blogides, et see ei saa sügishooajal teoks ning võta näpust, nii juhtuski. Küll aga mitte selle pärast, et projekt ei saanud õigeks ajaks valmis, vaid hoopis selle pärast, et ükski telekanal ei olnud nõus asja näitama. Mangaga tutvudes saate ka aru miks. Tegu on ühe paraja gore festiga, mida tsenseerida pole sugugi lihte. Nad lasid häälenäitlejal isegi liha järada mikrofoni juures, et muuta inimliha rebimine võimalikult mahlakalt realistlikuks. Nüüd leidis stuudio Deen igal juhul võimalusele selle näitamiseks ning meil jääb üle küsida ainult üht: kas selle hinnaks on täiesti ära blurritud stseenid?
http://www.youtube.com/watch?v=bTsUfCeQB2o

Chuunibyou demo Koi ga Shitai! 2 - KyoAni tegemas mõnele oma teosele järje on võrdlemisi ebatavaline nähtus. Millal see üldse viimati juhtus? Sarjadest sai teise hooaja viimati K-ON....vist ja see oli hunnik aastaid tagasi. Chuunibyou osutus üüratult edukas (nii üllatav KyoAni puhul onju) ning pean tõdema, et see oli tegelikult ka väga hea. Chuunibyouga näitas KyoAni vilksamisi oma vana persoonat aegadest, kui nad tegid veel Key teoseid. See vana hea KyoAni, mis tegi Clannadi, Kanoni, Airi, Haruhi ja FMP.

Wizard Barristers - Trailer tundus alguses päris äge, kuid siis hakkasin vaatama, et kuidagi jõle tuttavad karakteri disainid ning minu huvi kadus väga kiiresti. Kas suudate puhtalt traileri järgi ära arvata, mis stuudioga on tegu? Võin teile kommi anda selle eest.
http://www.youtube.com/watch?v=Kxx2pnBKHes

Nisekoi - Natukene taustainfot: Nisekoi on Shounen Jumpis ilmuv ülipopulaarne haarem komöödia, mis lööb tohutult laineid. Lugesin ka ise seda teatud portsu peatükke, kuid ei leidnud sellest midagi huvitavat, sest see oli täpselt nagu iga teine haarem komöödia. Anime adaptsioon pole igal juhul sellise rahalehma juures mitte mingi üllatavat. Aga teate mis on üllatav? Seda teeb härra Akiyuki Shinbo ja tema SHAFT (Madoka, Monogatarid jne). Nüüd jääb üle ainult vaadata, mida suudab see mees välja võluda nii igavast asjast ja kas ta keerab selle täiesti peapeale. Saab, mis saab, SHAFTil tuleb siit tohutu rahasadu jälle.

Noragami - Las ma räägin teile ühe huvitava loo Noragami manga autoristest. Nad on duo kahest naisest nime all Adachitoka ja minevikus tegid nad joonistused ühele mangale nimega Alive. See oli psühholoogilise tooniga shounen lugu haigusest, mis pani inimesi sooritama enesetappe. Manga story autor Kawashima Tadashi põdes vähki ning tegi mangat haiglas, teades, et ta sureb varsti. Nii saigi, pärast 21 volüümi lõpetamist suri ta 6 kuud hiljem. Lugeda psühholoogilist mangat surmast, tehtud inimese poolt, kes on suremas võib väga huvitav kogemus olla. Igal juhul... pärast tema surma hakkas Adachitoka duo tegema täiesti omaenda mangat ning nii sündis Noragami. Väidetavalt pidi Noragami kohati sisaldama mõjutusi autorite läbielamistest haiglas ning ainuüksi selle pärast tahan ma seda esmapilgul suhteliselt tavalist shounenit vaadata.
http://www.youtube.com/watch?v=KjSZ7X-kvi0

Toaru Hikuushi e Koiuta - Nüüdseks juba tükk aega tagasi kirjutasin bakasse selle arvustuse. See sari saab olema täispika filmi spin-off lugu ning mõlemad leiavad aset samas maailmas. Kui nad samasugust tooni ja temaatikat hoiavad siis võib siit päris hea anime tulla.

Space Dandy - Kes vähegi anime maailmaga kursis on teab kindlasti sellest väga ambitsioonikast projektist, mille hype meetrid internetis on jõudnud suurtesse kõrgustesse. Vanameister Shinichiro Watanabe (Cowboy Bebop) võttis kampa oma vanad semud Dai Sato (Eureka Seven) ja Keiko Nobumoto (Macross Plus, Wolf’s Rain) ning Bebopi kuldne trio on taas koos uue ja väga kõrge eelarvelise projektiga. Animest tuleb ilmselt paras absurdikomöödia (kellele meeldib, kellele mitte), kuid animatsioon, muusika ja muu tehniline teostus tunduvad vähemalt esialgu absoluutselt võrratud.
http://www.youtube.com/watch?v=hR5Pa6jxOSY

http://www.youtube.com/watch?v=o480GrsQGmo

Sailor Moon - Võin kihla vedada, et seda ei tule. Sailor Mooni on juba korduvalt ja korduvalt edasi lükatud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Dets 08, 2013 20:20    Teema: Vasta viitega

Sailor Moon loodan et ikka tuleb. Mul on ta kõik osad olemas. Juba ammu vaatasin kõik osad ära.
Buddy Complex Sunrise oma, alates jaanuarist haakab jooksma.

Kunagi järgmine aasta peaks ilmuma Usagi dropi järg.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
inz002



Liitunud: 1 Mai 2007
Postitusi: 410
Asukoht: kus, mis ja mida krdit

PostitusPostitatud: Teis Dets 10, 2013 14:23    Teema: Vasta viitega

Nobunaga the Fool Tundub uue seriaalina ainsa kvaliteetse meelelahutusena. Eks näis, kui reaalselt hooaeg pihta hakkab, kas miski suudab üllatada.
Pupa't ootasin eelmine hooaeg juba, siis näeb lõpuks ära, kas kõhutunne eksis või mitte. Kõht ütles, et huvitav.
Gin No Saji teine hooaeg läheb otse loomulikult vaatamisele ja siis osad eelmise hooaja ülejäägid(põhilises koguses, siis spordianimed), kuna häid järgi oli väga palju.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Dets 13, 2013 20:04    Teema: Vasta viitega

Noh, ma küll animemaailmaga kursis pole, kuid Space Dandy'le viskan puhtalt nime pärast pilgu peale. Ja pärast Shirotoki kirjelduse lugemist tekib tahtmine vaadata ka muu kui nime tõttu :)

Muu tundub meh :(
Ehk Toaru Hikuushi e Koiuta võiks olla huvitav, kuid kardan, et see saab selline anime olema, mis mulle küll meeldib, aga ei tunne üldse süümekaid kui lampi dropin ja pärast ei mäleta ka et seda vaadatud sai. Vast heidab pilgu peale.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Dets 17, 2013 11:14    Teema: Vasta viitega

Loodan südamest, et Space Dandy'st ei tule järgmine Kill la Kill - legendaarsete tegijate totaalselt igav ja mittelegendaarne ekraanitäide.
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Laup Jan 11, 2014 10:54    Teema: Vasta viitega

Nii kehva hooaega pole minu silmad veel näinud. Space Dandyt kavatsen edasi vaadata, kuna selle taga on tuntud nimed ning tehniliselt on see väga hea, kuid ülejäänud sarjad ei kannata küll mitte mingisugust kriitikat. Samas ma loodan südamest, et mõned praeguseks veel ilmumata animed parandavad seda muljet veidi.

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 11, 2014 12:03    Teema: Vasta viitega

shadowman kirjutas:
Nii kehva hooaega pole minu silmad veel näinud.

Rohkem aega brilliantseid suve- ja sügiseanimesid vaadata!
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Laup Jan 11, 2014 13:05    Teema: Vasta viitega

Või vanemaid klassikuid. Ega ma väga ei kurvastagi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Laup Jan 11, 2014 14:47    Teema: Vasta viitega

Tonari no Seki-kun on vist ainuke, mis mulle pakub huvi, sest mangal oli vähemalt hea hulk absurdset huumorit.

Ei tea mida oodata Hunter X Hunteri filmist, sest see seriaali re-make tundus lihtsalt masendav (Kõik mis mulle meeldis vana Hunter X Hunteri juures tundus puuduvat.), aga nii palju kui mina tean on Madhouse selle vana HunterXHunteri tegija? Seega kindlasti heidan pilgu peale.
Edit: Tuli välja, et HunterXHunter 2011 oli madhouse-i poolt tehtud, huvi on suuremas osas kadunud, aga heidan pilgu peale sellegipoolest.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews


Viimati muutis seda erik_schults (Laup Jan 11, 2014 15:08). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Jan 11, 2014 14:52    Teema: Vasta viitega

Praegust pakub mulle huvi Wake Up, Girls!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shirotoki



Liitunud: 11 Veeb 2010
Postitusi: 333
Asukoht: Põltsamaa/Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 11, 2014 17:03    Teema: Vasta viitega

Hea, et eelmine hooaeg tuli piisavalt vaadatavaid pikki animeid, et see hooaeg ka ära sisustada.
Sellest hooajast vaatan vist ainult Gin no Saji 2 ja Chuunibyou'd ning võib-olla ka Toaru Hikuushi e Koiuta ning Noragami't, sõltuvalt kuidas nad edasi lähevad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 16, 2014 11:37    Teema: Vasta viitega

Vaatasin Space Dandy esimeses osa ära. Tundub olevat fantastiliselt pöörane. Esimesed viis minutit räägitakse ainult tissidest. Episood lõppeb sõna otseses mõttes pauguga. Müüdud!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Jan 16, 2014 18:05    Teema: Vasta viitega

Ise hakkasin täna vaatama Inari, Konkon, Koi Iroha. Mulle meeldivad sellised jumala teemalised animed. Vaatan kindlasti edasi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
August



Liitunud: 13 Aug 2011
Postitusi: 113
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Jan 23, 2014 15:23    Teema: Vasta viitega

Ise vaatan praegu uutest sarjadest jägrmisi: Chuu2 Ren, Onee-chan ga Kita, Sakura Trick, ImoCho, Noragami, Tonari no Seki-kun ja Nisekoi. Lühidalt minu arvamus siiamaani igast sarjast.

Chuunibyou Demo Koi ga Shitai! Ren
Tegemist Chuu2 teise hooajaga. Kellele esimene meeldis, soovitan soojalt. Siiani väga armas ja tõotab tulla põnev.

Onee-chan ga Kita
Lühikesed 3 minutilised episoodid. Pärist naljakas, aga mitte midagi erilist. Lühikeste episoodidega ei tee liiga kord nädalas vaadata, kuid mitte vaadates ei jää küll millestki ilma.

Sakura Trick
Tegemist pole kaugeltki lastesaatega. Oma süüpuhtuse säilitamiseks soovitan hoiduda.

ImoCho
VEEL HULLEM! VÄGA HULL! HOIDUGE NII KUIS SAATE!

Noragami
Jätab kohati väga tüüpilise shounen sarja mulje, kuid see on üpris meelt lahutav ja huvitava, omamoodi looga. Täitsa soovitan uurida.

Tonari no Seki-kun
Taaskord lühiepisoodid, need on 7 minutilised. Esimesed episoodid ei ole olnud väga naljakad, kuid vahest toovad naeru näole. Kord nädalas mõned üksikud minutid vaadata ei tee liiga, kuid millestki ilma ei jää.

Nisekoi
SHAFT näitab taaskord oma imelisi oskusi. Stiil, lugu, tegelased ja animatsioon on kõik väga head. Selle hooaja uutest sarjadest isiklik lemmik. Kindlasti tasub vaadata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Veeb 04, 2014 02:41    Teema: Vasta viitega

Mõtlesin, et vaatan, kas see hooaeg ka äkki midagi vaadatavat leidub. Ei leidu.
FFS, pooled neist animetest algasid nii, et keskkoolitüdruk magas sisse.
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 06, 2014 21:43    Teema: Vasta viitega

Ma vaatasin Sakura Tricki pisut, sest kunagi lugesin sellist mangat nagu Girl Friends ja kaotasin südame. Vaatasin kolm osa jutti ja, noh, Sakura Trick pole päris sama asi. Selline komöödia, kus naised suudlevad aeg-ajalt, aga puudub see melodraamamekk. Pealegi liikus plikade suhe liiga kiiresti faasist A (sõprus) faasi B (musitamine) ning kardan, et sarjal puudub üldse julgus liikuda faasi C (sängisõprus). Lisaks on paare tüdrukute sõpruskonnas mitu, mis tõstab küll fanservice'i väärtust, kuid kahandab oluliselt sisulist väärtust.

Kokkuvõttes tugev lewd/10.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 01, 2014 20:22    Teema: Vasta viitega

Gin no Saji oli lahe, Nisekoi on ka suht-suht. Piloodid serenaaditamas ajasid haigutama, aga maailm oli huvitav. Läbi sai Magi - Kingdom of Magic, mis on väga hea shounen, ootan järge. Chuuni2 oli...okei...mitte parem kui Chuuni1.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Kolm Apr 02, 2014 10:02    Teema: Vasta viitega

Sakura Trick meeldis mulle küll vist ainult sellel õhtupoolikul, kui siia eelmise postituse kirjutasin. Mingi kuufaas või vanad pelmeenid, et selline shõu imponeeris.

Muidu on talvehooaeg nagu ikka - igav. Aga viimaste aastate lõikes tundub, et talv peabki igasuguse teravuseta olema, nii et ma väga pettunud pole. Space Dandy meeldib mulle ka, kuigi ma päris järjele pole sellega jõudnud. Kuid pean tõdema, et mõnel tugevamal hooajal (kas või eelmine kevad) poleks too üldse nii silmapaistev.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 02, 2014 10:07    Teema: Vasta viitega

Haruldane, aga mu arvamus on cenorigiga sarnane, et kõik sarjad olid 'meh meh'.

Ma tegelikult leidsin üllatavalt palju vaadatavat kraami, aga need sobisidki nii iganädalaseks vaatamiseks. Lemmiksarjad, mida ma päriselt ootasin, olid ikka eelmistest hooaegadest üle tulnud Kill la Kill, Magi ja Gin no Saji.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Apr 05, 2014 07:39    Teema: Vasta viitega

Minu üks lemmikuid oli Mikakunin de Shinkoukei.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: