OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

2014 Kevadel välja tulevad animed
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Shirotoki



Liitunud: 11 Veeb 2010
Postitusi: 333
Asukoht: Põltsamaa/Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 02, 2014 11:44    Teema: 2014 Kevadel välja tulevad animed Vasta viitega

Siin nad on. Jagage oma ootusi ja spekulatsioone.

Kevad 2014

Isiklikult leian, et vähemalt esialgsel vaatlusel on hooajal päris palju potentsiaali. Me saame uue Mushishi ja Monogatari, mis muudavad kindlasti hooaja juba minu jaoks korda läinuks, kuid adaptsiooni saab ka näiteks Sidonia no Kishi, millest sai kunagi mangat loetud. Üpriski kompetentne sci-fi ning loodetavasti ei pane nad CG'ga liiga palju ämbrisse.

Silma tasub peal hoida kindlasti ka animel Kantoku Fuyuki Todoki, sest see on valminud biograafilistel ainetel Hideaki Annost ja tema naisest. Mitte võib-olla kõige huvitavam vaatamine, aga üht teist huvitavat võib kindlasti teada saada.

Shouneni fännid võivad kindlasti rõõmustada ka selle üle, et ekraanidele naasevad Fairy Tail ja JoJo.

Huvitav see, et stuudio Arms otsustas animeerida manga Gokukoku Brynhildirl. Teos on selle sama autori poolt, kes tegi Elfen Liedi ning paistab, et algne Elfen Liedi meeskond on ka selleks kokku aetud. Arms on vist nostalgilises meeleolus. Väidetavalt pidid mõlemad mangad ka väga sarnased olema, seega need kes on Elfen Liedi näinud teavad mida oodata.

Ka vanameister Masaaki Yuasa on taas uue teosega lagedal ning seekord on teemaks Ping Pong. Ma ei saa just öelda, et ma tema animatsiooni stiili austaja oleks, aga see mees oskab head animet teha ning ma kavatsen kindlasti teada saada, mida tal seekord pakkuda on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Kolm Apr 02, 2014 13:18    Teema: Vasta viitega

Mushishi oleks äge kui ma oleks originaalset animet näinud, ma ainult mangat lugenud. Ehk ongi aeg?
Ishuukan Friends on selline leierdatud teema, mida on aga väga kerge mõnusa armsa tearjerkerina teha niiet pöidlad lakke.
Mangaka-san to Assistant-san to mangat ma kunagi veits lugesin hästi alguses ja see oli tobe vb oleks mõnus aju puhkamiseks vaatamine.

Ülejäänud ei tundunud huvitavad.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 02, 2014 14:02    Teema: Vasta viitega

Hurraa, Jojo tuleb tagasi!

Ja mind huvitab, misasja see Soul Eater Not! endast kujutada tahab. Armastusest esimese sarja vastu vaatan järgi, tundub kahtlane.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Kolm Apr 02, 2014 15:17    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:

Ja mind huvitab, misasja see Soul Eater Not! endast kujutada tahab. Armastusest esimese sarja vastu vaatan järgi, tundub kahtlane.


Oi seda ma ei märkanud ja VAU KUI HALB SEE VÄLJA NÄEB, ühe pildi järgi küll aga pls no : / /
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Kolm Apr 02, 2014 17:06    Teema: Vasta viitega

Yuasa fännina ootan ma kõige enam muidugi Ping Pongi, kuid kindlasti vaatan üle ka Broken Blade'i, uue Monogatari, Captain Earth'i, Soul Eater Not'i uue Yu-Gi-Oh'i ja võbi-olla paar animet veel, eks näis.

Viimati muutis seda ShinNatsume (Kolm Apr 02, 2014 19:52). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Kolm Apr 02, 2014 18:45    Teema: Vasta viitega

Mahouka Koukou No Rettousei - Olen kõik Lightnovelid läbi lugenud ja ootan veel. Pakub huvi kuidas see ekraanile tuuakse, sest see anime ise on küllaltki kaugel tavalisest otakubaitist (Pole vist seda sõna pikemat aega kasutanud, aga arvan, et tuleb seda mainida, sest lugedes selle descriptionit ei tundu see just midagi muud olevat.), ning see on üks parimaid raamatuid (Light noveleid.), mida ma lugenud olen.
No Game No Life - See on uskumatult huvitava peategelas duo-ga LN, ning selle baas samuti äärmiselt huvitav (Kuigi see on suht otakusõbralik, sest selles on peategelasel haarem ja hulganisti ecchit.) .. Jällegi olen kõik inglise keeles välja tulnud novelid ära lugenud. Ootan juurde, sest tegelased ja setting on huvitavad huvitavad, aga loodan, et anime ei lähe ecchiga liiale, nagu animel on tavaks.
Baby Steps - Mangas olen kõik chäpterid ära lugenud ja enda arust on mitu korda parem kui ''Prince of Tennis', sest asi ei lähe supernova/supernaturali peale ja tegelased on lihtsalt palju meeldivamad selles.

Igatahes soovitan inimestel lugeda ''Mahouka Koukou no Rettousei'' light novelit, see on äärmiselt hea!
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Apr 02, 2014 18:51    Teema: Vasta viitega

Ise vaatan kindlasti "Broken Blade", sest OVA mulle meeldis.
Captain Earth
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zindrel



Liitunud: 27 Aug 2006
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Kolm Apr 02, 2014 19:37    Teema: Vasta viitega

Rohkem Fairy Taili! See on üks mu lemmikutest, hästi tore sari. Ja Ping Pong muidugi on minu oodatuim, Yuasa fanboy nagu ma olen.

Aga muidu see Chaika on äkki hea, sest Bones teeb vähemalt kvaliteetselt ja äkki ei ole kõik peale tehnilise külje halb seekord. Sidoniat ka inimesed promovad, pole väga huvitunud, mis seal nii head on, aga hooaja avavaatamisel ehk läheb hinge.

Seda pika nimega animet Annost vaatan ka, pidavat vist lühikesed episoodid olema. Äkki on sama hea kui Chi's Sweet Home.

Tundub igal juhul hulga parem hooaeg tulema kui talvine, kus lihtsalt mitte midagi põnevat ei olnud. Peale Space Dandy, mis oli ka üsna keskpärane (välja arvatud episood 5, mis mulle väga meeldis, sest see oli nunnu).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Kolm Apr 02, 2014 19:38    Teema: Vasta viitega

Disk Wars: Avengers - marvels first television anime series for japanese boys. Weeabood nutavad.

LaLaLaa

EDIT: OMG OMG OMG Sidonia no Kishi Manga oli supper. Samalt tüübilt kes BLAME! i manga tegi. Sarjale viskan kindlalt pilgu peale.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kazim



Liitunud: 26 Veeb 2010
Postitusi: 55
Asukoht: Enemy Territory

PostitusPostitatud: Nelj Apr 03, 2014 15:21    Teema: Vasta viitega

Terve posu kaardimänge ja mis selle usuteemaga järsku on? Mitte, et midagi vastu on aga lihtsalt esimest korda märkan nii ulatuslikult.
Paar huvitavat silmasin ka: "Black Bullet" ja "Sidonia no Kishi". Armastatuid mechasid oli veel paar seriaali aga väga leierdatud teemadel ja õhustikus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Nelj Apr 03, 2014 20:29    Teema: Vasta viitega

Pildi järgi tundub selline tavapärane hooaeg ja pigem kaldub positiivsuse poole. Reaalsus tuleb küllap teistsugune, aga küll seda saab hiljem arutada.

Mina tunnen rõõmu, et JoJo uus hooaeg ekraanile asub. Sellest mulle täiesti piisaks, kuid Yuasa uus anime on ka hea üllatus ja kindlasti üritan sedagi jälgida. Treileri mõnest animatsioonisekundist tundub mõttetu midagi järeldada, aga ma üritan seda siiski ja selle kohaselt tundub sarjal olevat rohkem vana Yuasa värelevat vaibi kui näiteks Tatami Galaxy võrdlemisi rahumeelset ja ohjestatud stiili. Ping Pongi autor Taiyou Matsumoto kirjutas ja joonistas ka Tekkonkinkreeti, nii et sarnane stiil on täitsa võimalik!

Sidonia no Kishi CGI on kahtlemata parem kui näiteks URDA, kuid siiski läheb pisut aega, enne kui vaatamisel võõristuse ületada suudan. Mangat lugenud ei ole, kuid kuna Tsutomu Nihei on lahe mees ja teeb ägedaid koomikseid, siis ehk viskan pilgu peale.

Ülejäänu mingeid tundeid ei ärata, kuid pole võimatu, et seal leidub midagi head. Aga nende suhtes jään ootama teiste tagasisidet.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Apr 05, 2014 07:38    Teema: Vasta viitega

Täna vaatasin esimese osa sarjast Bokura wa Minna Kawaisou. Meeldis, kindlasti vaatan edasi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Esm Apr 07, 2014 10:12    Teema: Vasta viitega

Heitsin pilgu peale minu oodatud Mahouka Koukou no Rettouseile ja tuli välja, et need kes selle animega tegelesid tuleks vallandada. Nad lisasid sellele animele tobedat otakupaska, muutsid ühe normaalse tegelase täielikuks otakuks, ilma mingi põhjuseta (Ninja master). Ning viskasid uskumatul hulgal mõttetut värki veel lisaks, selle anime pace oli samuti täiesti halvasti tehtud .. Esimene episood oli puhas jama.
Samuti vaatasin Baby Stepsi, see oli täitsa OK ja eks vaatan edasi
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Apr 07, 2014 17:00    Teema: Vasta viitega

Ise jätkan vaatamist:
Love Love Idol 2
Brynhildr in the Darkness
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Will



Liitunud: 11 Märts 2005
Postitusi: 485
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Apr 11, 2014 11:48    Teema: Vasta viitega

Päris hea animehooaeg!

Mushishi 2. hooaeg
Soredemo Sekai wa Utsukushii
Black Bullet
Ping Pong
Sidonia no Kishi

Võimalik, et midagi läheb veel suvisele järelvaatamisele.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Apr 11, 2014 12:05    Teema: Vasta viitega

Stopa kirjutas:
Oi seda ma ei märkanud ja VAU KUI HALB SEE VÄLJA NÄEB, ühe pildi järgi küll aga pls no : / /

Ettekuulutus vastab tegelikkusele.

Aga Ping Pong on hea ja Soredemo Sekai wa Utsukushii ja kui veab siis see Majin Bone kui ta tugeva esimese episoodi järel kolinal oma halva CG jampsi otsa ei komista.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tõrvik



Liitunud: 26 Apr 2006
Postitusi: 477
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Apr 11, 2014 15:27    Teema: Vasta viitega

Vääääga palju on mänguasja card game anime`id sel hooajal ja nii mõnigi anime, mis tundub nagu oleks huvitav on suht breast physics. Praegu jäid sõelale selle hooaja 3 sports animet ja mõned veel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Laup Mai 17, 2014 19:41    Teema: Vasta viitega

Olin teile ühe tabeli võlgu. Siin see on:

Spoiler:

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Mai 20, 2014 13:32    Teema: Vasta viitega

Keegi vaatab Sidonia no Kishit? Ei ole odav Macrossi rip-off?
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Teis Mai 20, 2014 15:11    Teema: Vasta viitega

erick kirjutas:
Keegi vaatab Sidonia no Kishit? Ei ole odav Macrossi rip-off?


Animatsiooni on veider vaadata. Muidu on nagu manga. Manga on päris hea.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: