OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Baka suvine kokkutulek 9.-11. august 2013
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Reaper



Liitunud: 2 Apr 2009
Postitusi: 70
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juun 25, 2013 23:24    Teema: Baka suvine kokkutulek 9.-11. august 2013 Vasta viitega

Selle aasta suvise kokkutuleku edasine korraldamine on minule usaldatud. Suur tänu Piu-le, kes kõik eeltöö ära tegi. Valdars on ka korraldamise juures abiks.

Suvine kokkutulek toimub augusti keskel Lääne-Virumaal, Samblamäe hostelis. Üritus on ka tänavu kahepäevane.

Millal?

Saabumine: 09.08 alates kell 18:00
Lahkumine 11.08 kuni kell 13:00

Kus?

Samblamäe hostel asub Lääne-Virumaal, 15 km Rakverest. Koht on küllaltki eraldatud ja ruumi on palju.

Täpsem asukoht:

http://www.hot.ee/s/sambla/asukoht4.htm

Kuidas sinna saab?

Võimalikult palju inimesi paigutaks autodesse. Sellekohane tabel ilmub siia lähiajal.
Autoga on koht 133km Tartust ja 111km Tallinnast.

Ühistranspordi kasutajatele on heaks sihtpunktis Rakvere, kust on võimalik edasi liikuda nii kohaliku bussiga kui autojuhte järgi tellida.

Ööbimine ja hinnad

Variandid ööbimiseks (ühe voodikoha hind):
a) Ühekohalises toas (1 tuba) - 38 EUR
b) Kahekohalises toas (2 tuba) - 34 EUR
c) Neljakohalises toas (1 tuba) - 26 EUR
d) Neljakohalises toas naridega (1 tuba) - 22 EUR
e) Kaheksakohaluses toas naridega (2 tuba) - 16 EUR
f) Telk/põrand - 8 EUR

Registreeritud

Ühekohaline tuba:
StenL

Kahekohaline tuba 1:
Piu
Stopa

Kahekohaline tuba 2:
Genky
Toivo

Neljakohaline tuba:
Reaper
Valdars
(?)
(?)

Neljakohaline naridega tuba:
Kuroneko
Zindrel
shadowman
(?)

Kaheksakohaline naridega tuba 1:
Mikami
ChocoUsagi
(?)
(?)
(?)
(?)
(?)
(?)

Kaheksakohaline naridega tuba 2:
Karel2010
(?)
(?)
(?)
(?)
(?)
(?)
(?)

Telk:
Aarne
MTI
Delos
Kawry
Terry
Panda
Xire

Mis sisaldub hinnas?

-Kaks ööd valitud kohas, voodipesu on olemas (v.a telkijatele)
-Saun, ruumid majas, grillimispaviljon õues
-Ühekordsed nõud, grillsüsi ja muud tarbevahendid
-Hommikusöök (tõenäoliselt puder)
-Kogu ühejäänud raha eest grilliha, -vorste ja muud toitu (kogus sõltub tulijate arvust)

Lisatasu eest

-Spordivahendite rent

Kuidas registreerida

Selleks, et nimi kirja saab, tuleb raha ära maksta.
Kes enne maksab, saab eelisjärjekorras oma toa valida

Nüüd reegistreerimine ainult kohapeal sularahas makstes!

Reeglid!

-Oleme korralikud nagu alati
-Joomisega jääme mõistlikkuse piiresse
-Joogise peaga puhketalu piiridest ei lahku, ei lähe ujuma ega metsa ringi jooksma
-Alaealistel alkoholi omamine ja tarbimine rangelt keelatud! Kes näeb alaealist alkoholiga, sellel on moraalne kohustus ja privileeg alkohol konfiskeerida ja sellest vabalt valitud meetodil vabaneda.

Mis kaasa võtta?

-hea tuju
-meelepärast sööki-jooki (grillida saab)
-ujumisriided ja rätt
-saunavahendid
-soojad ja mugavad riided, soovitatavalt vahetusriided

Hiljem lisandub täpsem informatsioon toimuva kohta.

Hetkel on kindel, et on võimalus mängida Stepmaniat, võtame kaasa 2 tantsumatti.


Viimati muutis seda Reaper (Nelj Aug 08, 2013 19:27). Kokku muudetud 25 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Kolm Juun 26, 2013 00:24    Teema: Vasta viitega

Kas märgitud hind on ühe öö kohta või kokku?
Kas korralduskulud on ööbimiskohtade hinnas (olgu tuba või telk)?
Kas tubadel on eraldi tualett/pesemisruum?
Kas lauakaunistus on hinnas?

Tänan vastamast. Mu sisetunne ütleb, et kuna meiekandi rahvast pole ammu näinud, tulen kohale. :)
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Valdars



Liitunud: 18 Okt 2006
Postitusi: 186
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juun 26, 2013 00:41    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
Kas märgitud hind on ühe öö kohta või kokku?
Kas korralduskulud on ööbimiskohtade hinnas (olgu tuba või telk)?
Kas tubadel on eraldi tualett/pesemisruum?
Kas lauakaunistus on hinnas?

Tänan vastamast. Mu sisetunne ütleb, et kuna meiekandi rahvast pole ammu näinud, tulen kohale. :)

Märgitud hind on kogu ürituse kohta kokku.
Korralduskulud on hinna sees.
Tualettide/pesemisruumide kohta täpsustame, aga kardetavasti eraldi.
Lauakaunistus kuulub maja juurde, tarbimisvõimaluste eest ei vastuta.
_________________
Kooliealine tüdruk.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Karel2010



Liitunud: 19 Apr 2011
Postitusi: 104

PostitusPostitatud: Reede Juun 28, 2013 15:25    Teema: Vasta viitega

võibolla on viga minus, kuid kas keegi oleks nõus selgitama, miks on hind ÜLE KAHE KORRA SUUREM kui eelmisel aastal ? ja miks toimub seekordne kokutulek kuskil karu tagumises piirkonnas, kuhu ilma autota jõuda on võimatu ning mis asub nii tallinnast kui tartust ebanormaalselt kaugel ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
muda



Liitunud: 28 Juun 2003
Postitusi: 109
Asukoht: Hiiumaa - Viljandi

PostitusPostitatud: Reede Juun 28, 2013 16:05    Teema: Vasta viitega

Minumeelest on suva, kus toimub. Telkida saab odavalt, kes suvel ikka toas magada tahab.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Piu
tavaline eesti naine


Liitunud: 3 Nov 2006
Postitusi: 328
Asukoht: Tartu/Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juun 28, 2013 16:22    Teema: Vasta viitega

Karel2010 kirjutas:
võibolla on viga minus, kuid kas keegi oleks nõus selgitama, miks on hind ÜLE KAHE KORRA SUUREM kui eelmisel aastal ? ja miks toimub seekordne kokutulek kuskil karu tagumises piirkonnas, kuhu ilma autota jõuda on võimatu ning mis asub nii tallinnast kui tartust ebanormaalselt kaugel ?


Koht on täpselt sama palju karu tagumikus kui eelmine aasta.
Hinna kohta võin ka selgituse anda: Eelmine aasta tegin ma toimumiskohale uue kodulehe ja sain selle arvelt väga suure allahindluse. Kui uurid veidi kohtade hindu üle Eesti, siis leiad, et see ei ole kaugeltki mitte kallis sel aastal vaid eelmisel aastal oli üle mõistuse odav.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Juun 28, 2013 17:03    Teema: Vasta viitega

Ise pole käinud ühelgil üritusel, sest ei sobi minu ajakavaga kokku. Eestis on palju ilusaid kohti, kus saab neid asju pidada. Põhiliselt korraldajad vaatavad sellise koha, kus oleks mugav ja hind soodne. Ma saan aru miks see aasta kallim kui eelmine aasta, sest see aasta paljud hinnad tõusid ja kuidagi peavad majutus asutused ära elama ka.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Xire



Liitunud: 29 Juul 2007
Postitusi: 131

PostitusPostitatud: Reede Juun 28, 2013 17:20    Teema: Vasta viitega

Kellele hind üle jõu käib, saab alati telkida ju. Eesti suvi pole just kõige soojem alati, aga paar ööd telgis elab ikka üle.
_________________
Vaadatud anime
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
lostinthemist



Liitunud: 16 Sept 2009
Postitusi: 432
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitatud: Reede Juun 28, 2013 17:33    Teema: Vasta viitega

Karel2010 kirjutas:
võibolla on viga minus, kuid kas keegi oleks nõus selgitama, miks on hind ÜLE KAHE KORRA SUUREM kui eelmisel aastal ? ja miks toimub seekordne kokutulek kuskil karu tagumises piirkonnas, kuhu ilma autota jõuda on võimatu ning mis asub nii tallinnast kui tartust ebanormaalselt kaugel ?

Lisaks sellele on veider, et talvise kokkutuleku suhtes polnud sul probleemi nii hinna ega asukoha suhtes.
_________________
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi


Viimati muutis seda lostinthemist (Nelj Juul 04, 2013 22:14). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Aarne



Liitunud: 28 Juun 2012
Postitusi: 107

PostitusPostitatud: Reede Juun 28, 2013 18:33    Teema: Vasta viitega

Karel2010 kirjutas:
võibolla on viga minus, kuid kas keegi oleks nõus selgitama, miks on hind ÜLE KAHE KORRA SUUREM kui eelmisel aastal ? ja miks toimub seekordne kokutulek kuskil karu tagumises piirkonnas, kuhu ilma autota jõuda on võimatu ning mis asub nii tallinnast kui tartust ebanormaalselt kaugel ?


See, et sa ei julge teiste inimestega juudikombel kambakesi ühes toas magada on sinu mure. Privaatsust tahad võta telk ja tuleb ikka odavam kui eelmine aasta. Ükskõik mis nurga alt mina seda praegu vaatan, on see igatipidi odavam kui eelmine aasta.
_________________
I dropped Clannad harder than Skrillex will ever drop the bass.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Karel2010



Liitunud: 19 Apr 2011
Postitusi: 104

PostitusPostitatud: Reede Juun 28, 2013 18:56    Teema: Vasta viitega

lostinthemist kirjutas:
Karel2010 kirjutas:
võibolla on viga minus, kuid kas keegi oleks nõus selgitama, miks on hind ÜLE KAHE KORRA SUUREM kui eelmisel aastal ? ja miks toimub seekordne kokutulek kuskil karu tagumises piirkonnas, kuhu ilma autota jõuda on võimatu ning mis asub nii tallinnast kui tartust ebanormaalselt kaugel ?

Lisaks sellele on veider, et talvise kokkutuleku suhtes polnud sul probleemi nii hinna ega asukoha suhtes.

Siis ei olnud see probleem, aga ajad muutuvad.
Aarne kirjutas:
See, et sa ei julge teiste inimestega juudikombel kambakesi ühes toas magada on sinu mure. Privaatsust tahad võta telk ja tuleb ikka odavam kui eelmine aasta.

Vabandage, kodanik, mida te endale ette kujutate ? Kes midagi sellist sulle rääkinud on ? Eelmisel aastal polnud see minu jaoks probleem ega pole ka sel aastal. Just vastupidi, ma sooviks valge inimese kombel katust pea kohale, aga hindu vaadates on ainuke variant telgis külmetada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Reede Juun 28, 2013 19:33    Teema: Vasta viitega

Kahe päeva kohta täiesti mõistlik hind. Kalleim variant on odavam kui üks ööd talvist kokkutulekut. Eelmistel aastatel sai oldud vist genky vanaema majas, aga üldjuhul peab ikka öömaja eest maksma ka. Kaugus tundub veits totter probleem, sest too Peipsi-äärne asula oli veelgi kaugemal.

Kusjuures tänavusele paigale võiks ka uue veebilehe teha, praegust on valus vaadata.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Aarne



Liitunud: 28 Juun 2012
Postitusi: 107

PostitusPostitatud: Reede Juun 28, 2013 21:09    Teema: Vasta viitega

Eelmine aasta oli ööbimine majas 15 euri, praegu on odavaim pakkumine 16 euri, kuidas see üks euro sinu jaoks nii palju karjuvalt kallim on?

Teiseks, kuidas augusti alguses-keskpaigas saab telgis külm olla? võtad lihtsalt telgi aga mitte madratsit ja magamiskotti?
_________________
I dropped Clannad harder than Skrillex will ever drop the bass.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reaper



Liitunud: 2 Apr 2009
Postitusi: 70
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juun 28, 2013 21:21    Teema: Vasta viitega

16 EUR kahe öö eest puhaste linade vahel ei ole ju tõesti palju. Ja kui sul tõesti nii palju raha ei ole, siis maga telgis. Eelmisel suvel kanuumatkal said küll telgis ööbitud.

Ja asukoht on ka täitsa hea. Umbes 120km nii Tartust kui Tallinnast. See on just paras maa sõita. Neil, kellele autokohta ei ole, palun tulal Rakveresse ja sinna siis tullakse teile järgi. Aga sinul, Karel, ei tohiks see ju probleem olla - sul on nii juhiload kui auto kasutamise võimalus olemas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Karel2010



Liitunud: 19 Apr 2011
Postitusi: 104

PostitusPostitatud: Reede Juun 28, 2013 21:23    Teema: Vasta viitega

Aarne kirjutas:
Eelmine aasta oli ööbimine majas 15 euri, praegu on odavaim pakkumine 16 euri, kuidas see üks euro sinu jaoks nii palju karjuvalt kallim on?

Teiseks, kuidas augusti alguses-keskpaigas saab telgis külm olla? võtad lihtsalt telgi aga mitte madratsit ja magamiskotti?

mulle ei jäägi niivõrd ette see number, vaid fakt, et eelmisel aastal oli kõige kallim ja mugavam variant 15 € nüüd kõige odavam võimalus 16€.
ja august = eesti suvi = suure tõenäosusega vihm = külm ja märg, sõltumata sellest, kas oled telgis, või kuuse all.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SaintMadeleine



Liitunud: 12 Apr 2010
Postitusi: 109
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Juun 28, 2013 21:50    Teema: Vasta viitega

Ei ole siin vaja vinguda ja iriseda, see on siiski kellegi teise töö ja vaev, mis on läinud sobiva koha leidmiseks.
Ega need hinnad eriti kuskil paremad ole ja suveks on odavaimad kohad ka tihti paar kuud ette broneeritud ja "mitte täiesti karuperses" asuvad kohad on kallimad. Hea seegi, et telkida lubatakse, sest mõned kohad ei luba isegi seda teha.

Kui seegi lahendus on liiga kallis, siis võid ju riigimetsas, kuuse all ka ju magada - kes ikka keelama tuleb?
_________________
lurker =<
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Juun 29, 2013 23:39    Teema: Vasta viitega

Karel, väike ülevaade sulle, kuidas senised suvised kokkutulekud toimunud on:

1. kokkutulek 2007 - Kauksis, Peipsi järve juures. telkimine ainut. oli suht tasuta, aga ka ilma mingite mugavusteta.
2.-5. kokkutulekud 2008-2011 - minu vanaema juures Lagedil, Peipsi lähedal, kus oli basic hind, et saaks mingidki kulud kaetud. kuna vanaema aga selle kohaga enam seotud pole ja mina kokkutulekuid ei korralda, siis samasse kohta ei ole läinud. Koht oli küll täitsa ok, aga ilma mugavusteta
6. kokkutulek 2012 - kohas, mille Piu sai soodushinnaga, sest tegi neile uue kodulehe. hind oli juba nati kõrgem, aga oli ka rohkem mugavusi

Ehk siis kõik varajasemad kohad olid mingil kindlal põhjul odavad. See, mida sa praegu hinnana näed on tegelik hind puhkekohtades ja isegi pigem soodne. Seega ära vingu. Mõtle välja, kas sul on võimalik või ei ja nii lihtne see ongi.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Karel2010



Liitunud: 19 Apr 2011
Postitusi: 104

PostitusPostitatud: Esm Juul 01, 2013 17:59    Teema: Vasta viitega

Spoiler:

ma küsisin valge inimese moodi, kas keegi oleks nõus mulle olukorda selgitama ja olen sulle selle eest väga tänulik, aga ...


genky kirjutas:
Seega ära vingu.

... ausõna, ma enam nii ei tee.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reaper



Liitunud: 2 Apr 2009
Postitusi: 70
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juul 01, 2013 23:45    Teema: Vasta viitega

Tegin FB eventi ka, kus soovijad saavad oma minekuplaane näidata:

https://www.facebook.com/events/594968367191785/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cartoonmaniack



Liitunud: 10 Märts 2008
Postitusi: 45
Asukoht: voodi all ;)

PostitusPostitatud: Nelj Juul 18, 2013 11:42    Teema: Vasta viitega

:x
hm.. tõesti üsna soolased hinnad. Aga kuna pole päris ammu käinud kokkutulekul siis eks selle raha leiab. :P

Aga ma muidu mainin, nagu mitmelgi korral, näiteks järgmine aasat minu ema puhkekeskuses korraldada? www.puhkekeskus.ee <-laulasmaal 40 km Tallinnast. Transport tallinna käib suht iga tunni tagant.
Ma usun et saaks üsnagi hea hinnaga tehtud. Rand on kah alla 10 min kaugusel. olemas saun, korvpalliplats, võrkpalliplats, välitelk jne.

Ma mitu korda olen pakkunud aga keegi pole mind kuulanud :x Mis rahvas arvaks?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: