OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

teema kõigest ja mitte millegist III
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 103, 104, 105 ... 115, 116, 117  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Teis Mai 28, 2013 01:42    Teema: Vasta viitega

Mul mõnikord ka feilivad. Süüdistan vana ja halba phpbb'd.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Mai 28, 2013 09:29    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
Oskab keegi öelda, miks fondi suuruse ja värvi käsud mul ei toimi. Firefoxi kasutan. Käsitsi sisestada saan küll, aga kirja highlightides ja menüüst suurust/värvi valides ei toimu midagi. Teiste bbcode käskudega probleeme pole.

Kusjuures mul on sama häda suurusega ja värvidega. Ma kasutan Chrome'i. Ilmselt mingid uuendused browserimaailmas, mis vana phpBBga ei taha kokku sobida. I guess.

Uue Bakaga läheb veel natukene aega, thou. Kujundaja ootab puhkuse ära ning siis saab edasi teha :)
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Kolm Mai 29, 2013 16:50    Teema: Vasta viitega

Out of Sight.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Reede Mai 31, 2013 22:46    Teema: Vasta viitega

Ulmeteemalises võrguajakirjas "Reaktor" ilmus manga. Eesti manga, st eestlase tehtud. Mulle meeldis väga, aga mitte seepärast, et oleks huvitav lugu olnud, vaid et manga olemust suurepäraselt tabati, eriti kunstis, aga ka loo esitamises ja paneeliasetuses. Loeks nagu mõnda fänni poolt tõlgitud originaalmangat, mitte "manga stiilis" joonistatud koomiksit. See väärib tunnustust, sain pisut naerdagi.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Reede Mai 31, 2013 23:20    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
Ulmeteemalises võrguajakirjas "Reaktor" ilmus manga. Eesti manga, st eestlase tehtud. Mulle meeldis väga, aga mitte seepärast, et oleks huvitav lugu olnud, vaid et manga olemust suurepäraselt tabati, eriti kunstis, aga ka loo esitamises ja paneeliasetuses. Loeks nagu mõnda fänni poolt tõlgitud originaalmangat, mitte "manga stiilis" joonistatud koomiksit. See väärib tunnustust, sain pisut naerdagi.

Vau. Kli¹eede kohalt võib-olla isegi natuke liiga tõetruu. Aga max respect sellegipoolest.

Vaatasin just natuke Cowboy Bebop'i bluray väljalaset ja vangutasin pead veidi. See sari on ikka peajagu üle praktiliselt kõigest muust. Eriti kui asetada see näiteks käesoleva kevadhooaja kõrvale. Öö ja päev lihtsalt.

Klassikuid tasub üle vaadata, kasvõi perspektiivi pärast lihtsalt. Et mitte ära unustada mis olnud on.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Laup Juun 01, 2013 14:06    Teema: Vasta viitega

ma tükk aega mõtlesin, et kui koomiks juba originaalis eesti keeles ilmub, kas on mingit mnõtet seda paremalt->vasakule teha? v.a. juhul kui ongi vaja lihtsalt näidata puust ja punaseks teistele ette mis see manga siis tõepoolest on
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Laup Juun 01, 2013 14:12    Teema: Vasta viitega

Stopa kirjutas:
ma tükk aega mõtlesin, et kui koomiks juba originaalis eesti keeles ilmub, kas on mingit mnõtet seda paremalt->vasakule teha? v.a. juhul kui ongi vaja lihtsalt näidata puust ja punaseks teistele ette mis see manga siis tõepoolest on

Noh, kui teha midagi stiilis n, siis teha seda vist lõpuni välja, kõik iseärasused sisse arvatud?

Pluss, minul hakkab silm automaatselt seda pidi lugema kui selle sama visuaalse koodi ära tunneb. Et asjade ümber pööramine mõjuks pigem segava tegurina.

Kondasin just kasutaja VedelSaast tumblri läbi ja sain teada et Alex Jones on hakanud mingeid veefiltreid müüma. Tänase päeva uus faktiteadmine on omandatud! Need burzumi ja pony kollaa¾id olid ka päris vahvad.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Juun 01, 2013 14:25    Teema: Vasta viitega

Stopa kirjutas:
ma tükk aega mõtlesin, et kui koomiks juba originaalis eesti keeles ilmub, kas on mingit mnõtet seda paremalt->vasakule teha? v.a. juhul kui ongi vaja lihtsalt näidata puust ja punaseks teistele ette mis see manga siis tõepoolest on


Võiks ikka vasakult paremale olla mu meelest, sest nii on läänemaailmas loogilisem. Me ei kirjuta vertikaalkirja, mida tuleks paremalt vasakule lugeda (sellest tulenevalt on mugavam ka pildid sama pidi paigutada).
Eestikeelset koomiksit sama pidi teha tundub lihtsalt ebapraktiline. =/

Kui tegu mangastiilis joonistustega, tuleb lihtsalt vb. märge algusesse panna, mis ütleb, mis pidi lugema peab, et pidevad mangalugejad segadusse ei satuks.
Sellega ümberharjumine ei tohiks küll probleeme tekitada. Vähemalt mina loen vabalt mõlemat pidi ilma probleemideta (st. kui autor normaalselt pilte ja jutumullikesi paigutada oskab).
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
VedelSaast



Liitunud: 7 Mai 2013
Postitusi: 17
Asukoht: Mustamägi

PostitusPostitatud: Laup Juun 01, 2013 14:48    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:
sain teada et Alex Jones on hakanud mingeid veefiltreid müüma


Temaatilist videot kah: http://www.youtube.com/watch?v=MBdeP_8Wpdg
_________________
Kasuaalne animuvaataja ja lollide kildude viskaja

"Kui kahtled, pane topelt." - Pioneeride vanasõna
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Laup Juun 01, 2013 14:57    Teema: Vasta viitega

Mulle meeldis tegelikult varjutus, mis on ilmselt küll digitaalne ja seega loomisel lihtsam, kui minusugune kunstivõhik arvata oskab. Esmakordsel lugemisel jäi eile märkamata selle lehe vasak ülanurk. Meeldib.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Laup Juun 01, 2013 15:59    Teema: Vasta viitega

VedelSaast kirjutas:
acousmatique kirjutas:
sain teada et Alex Jones on hakanud mingeid veefiltreid müüma


Temaatilist videot kah: http://www.youtube.com/watch?v=MBdeP_8Wpdg

Kusjuures, kui sa juba siin oled: kust neid Eestis osta saab?
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ROHEROHE



Liitunud: 6 Mai 2013
Postitusi: 2
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Juun 02, 2013 13:01    Teema: Vasta viitega

Teemast tulenev uitmõte -

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Juun 02, 2013 14:00    Teema: Vasta viitega

Kasutaja VedelSaast paneb mind hämmelduma. Mitte nii, et mul oleks tema vastu eriti tugevaid positiivseid või negatiivseid tundeid. Lihtsalt on tegemist (minu jaoks) väga iseäraliku huvide kompotiga inimesega, mis on omamoodi huvitav kooslus. Siin mainiti tema tumblr'it ja juutuubi kanalit (ma olen nüüd märksa haritum ülikonnamoega seonduva alal, aitäh), ning viskasin pilgu peale ka tüübi DA'le ja blogile.

Viimasest just jäi silma selline (vihane) postitus, :
VedelSaast kirjutas:
No kurrat, kuidas ma vihastan, kui mingid vennad eestlasi tõsimeeli valgeteks peavad. Eriti hull on veel siis, kui tegemist on meite oma kodumaiste kaltsak-"rahvuslastega", kes patravad mingisugust segast jutu põhjamaisusest ja viikingitest, näidates sinna kõrvale "Sõrmuste Isandast" pihta pandud pildimaterjali.

Jätke nüüd kõik meelde - algsed Aesti hõimud tulid siia Siberi taigadest, mistõttu kuulub eestlane tahes või tahtmata mongoliidse rassi esindajate hulka (kui ei usu, vaata meie sugulasrahvaid).

Muideks, korrektse definitsiooni kohaselt on valged ainult germaani rahvad (inglased, sakslased, hollandlased, norralased, taanlased, rootslased ja islandlased).

mis pani mind veidi pead murdma. Kirjutasin siis targematele inimestele (protip: Ülikooli õppejõud vastavad üliõpilaste küsimustele tavaliselt järele kontrollimata, kas antud üliõpilane tema aine(te)ga, või siinkohal isegi erialaga, kuidagi seotud on.) Ja sain sellise üsna informatiivse vastuse professor Richard Villemsilt:
Spoiler:

Sedalaadi mõtteavaldustele vastamine nõuab mõistete täpsustamist. "Valge rass" ei ole ülepea miski mõiste. Küll on endiselt antropoloogilises kirjanduses kasutusel ammuilma - ligi 200 aasta eest -võetud kasutusele mõiste "kaukasoidid". Selle mõiste ajalugu on pikalt-laialt kirjas ka Wikis - ma ei hakka ümber jutustama. Peale lühimärkuse, et selles Blumenbachi tähenduses kuuluvad kaukasoidide hulka kõik eurooplased, arvukad kaukaasia rahvad, iraanlased, ja tavaliselt loetakse sinna hulka ka kõik P-Aafrika araabia ja berberi keeli kõnelejad, samuti kitsamalt semiidi keeli kõnelejad: juudid, araablased Lähis-Idast. See klassikaline mõiste on vahva selles mõttes, et selle kasutuselevõtja Johann Blumenbach pidas kaukasoidse rassi kõige puhtamatõulisteks esindajateks georgialasi (grusiine).

Vene antropoloogia koolkond (ajalooliselt kaunis tugev) kasutab "kaukasoide" kui rassimõistet vähem, kuid nende poolt kasutatav "europoidne rass" on praktiliselt kattuv.

Sõna "rass" on samas kohati (eriti USAs) poolenesti põlu all - seda just tänu sellele, et mõiste on kujult väga lähedane sõnale "rassism". Euroopas pole sedalaadi ettevaatus eriti levinud, kuid rõhutatult lisatakse, et pole olemas puhtaid rasse - kõikjal on üleminekud. Põhja-Aafikas on nii berberi- kui araabiakeelsete elanikkonna osas ilmne - nii ca 25% üleminek negroidsele (musta Aafrika) rassile, klassikalises Kesk-Aasias (kasahhid, usbekid, uiguurid jt) on märkimisväärselt kaukasoidide - mongoloidide segu, kirgiisid lausa 70 % mongoloidsete geenidega, kui pidada viimase viimase puhtaks esindajaks näiteks hiinlasi-jaapanlasi.

Kui Uurali keelkonda pidada lingvistiliselt ühest algkeelest tekkinuks (st eeldada, et kunagi oli olemas uurali algkeel, mis alul jagunes samojeedi ja soome-ugri algkeelteks ja siis soome-ugri omakorda soome-tüüpi ja ugri keelteks, siis nende osas on pilt kirju ning tegelikult on vastavate rahvaste kaukasoidsus ja mongoloidsus pigem geograafia kui keelega seotud. Obi-ugridel (handid ja mansid) on ca pool päritolust mongoloidne, samas kui madjaritel on seda mongoloidsust alla 5%. Samas esmalt just
Siberis elavad samojeedid (vaid osa neenetsitest elab Kirde-Euroopas) on selles geneetilises rassitähenduses esmajoones mongoloidid. Näiteks nganasaanidel ulatub see mongoloidsus üle 90%. Ja pigem isegi mitte mongoloidsus laias tähenduses, kuivõrd just ürg-siberlikkus, mis on üldise "mongoloidsuse" selge alamosa. Samas nn Volga-Finnic keelesugulased (komi, udmurt, mari, mordva) on valdavalt kaukasoidse geneetilise päritoluga, kuigi mongoloidne osa on ka hästi (paarkümmend %) nähtav. Neist kõige "kaukasoidsemad" on mordvalased.

Balti-soome (soomlased, karjalased, eestlased, vepsad) on pea täielikult kaukasoidid (st valge (rass), kui seda terminit kasutada USA ametlikus tähenduses)). Karjalastel on vast ca 10% siberi komponenti, soomlastel veidi vähem. Eestlastel on seda Siberi (mongoloidset) osa genoomis vaid jälgedes - protsent-paar. Täpselt sama saab õelda eestlaste "emaliinide" kohta - st. vaid emaliinis päranduva mitokondriaalse genoomi osas. Esimese suure otsimise peale leidsime vaid üheainsa mongoloidse mtDNA
500 eestlase kohta - 0.2% mongoloidsust (me eelistame öelda "Ida-Euraasia" emaliine). Seega kokkuvõttes kindlasti alla 1%.

Ja kõik see kuulub n-ö lõplike tõdede hulka - kui me räägime eesti keelt kõnelevast rahvast Eesti Vabariigis, kes identifitseerivad end etniliste eestlastena, siis just nii see ongi.

Võibolla on siinkohal vajalik lisada, et suured ida-slaavi rahvad - venelased ja ukrainlased - on samuti väga puhtal kujul kaukasoidid:
nii üldgenoomselt kui ka emaliinide osas on neil mongoloidset osa mõni protsent, mis on täiesti tühine hulk, sest et see ei ole isegi mitte genoomis midagi konkreetset, vaid suure arvu pika aja jooksul toimunud juhuslike segunemiste killukesed üle kogu genoomi.

Hoopis erinev on lugu eestlaste, soomlaste, karjalaste, saamide, komide, maride, udmurtide, neenetsite, nganasaanide, kuid ka lätlaste ja leedulaste (ning vähemal määral valgevenelaste, venelaste ja ukrainlaste, kuid samuti Volga-türgi keelsete tatarlaste ja tshuvashide) isaliinidega - st nende Y kromosoomi päritoluga. Y kromosoom pärandub vaid isalt pojale - st on ouhas isaliin. Kogugenoomist moodustab see vaid tillukese osa - 3 500 000 000 x 2 / 60 000 000, kuid selle puhta pärivusliini tõttu on meesterahval 10 põlvkonna sügavuses, tänu Mendelile, kuni kaks astmes kümme esivanemat ("kuni" seetõttu, et
esivanemate vahel toimunud taassegunemised vähendavad seda arvu reaalses populatsioonis), kuid vaid üksainus Y-kromosoomne vana-vana-vana-vana ...vanaisa. Ülalloetletud uurali keeli kõnelevatel rahvastel (kuid ka lätlastel-leedukatel) moodustab üks isaliin (praeguse nimetuse kohaselt N1c1a, varaseim omaaegna tähis Tat) läbisegi poole kogu isapoolsest päritolust. St et näiteks kui Eestis on 500 000 meest, siis 250 000 meest on selle Y kromosoomiga. P-Soomes ulatub see 70%-ni. Kuid näiteks jakuutidel on seda ca 85%, burjaatidel (puhtad mongolid) osadel hõimudest ka ca pool, samuti massiliselt tshktshidel ja korjakkidel, ning
ka tunguusidel - näiteks Siberi evenkidel ja eveenidel. Samas on kõik nimetatud Siberi rahvad, kes räägivad väga erinevaid keeli (jakuudid on türgikeelsed, burjaadid mongolikeelsed, tshukchid ja korjakid on shukotka-kamchatkakeelsed, eveenid-evengid on tunguusikeelsed) jne. muude geenide mõttes mongoloidid. Selle Y-tüüpi Y kromosoomi lähiharud olatuvad otsapidi mitte ainult P-Hiinasse, vaid ka Kirde-India Ida-Himalaya suguharudeni, kes räägivad hoopis austoaasia keeli.

Veelgi õpetlikum - selle N kromosoomi geneetiline "sõsarliin", tähisega "O", on laialt levinenud Borneol, Sumatral, Ida-Hiinas, Jaapanis, Ida-Indias, üle kogu mandriosa Kagu-Aasia.

Ürgsed NO Y kromosoomid lahknesid N ja O haruks ca 30 000 - 40 000 aasta eest. Pole muidugi teada, kus. Võibolla Ida-Indias. Ca kümne aasta eest kirjutasime me artikli "Y kromosoomide kellaosutivastane teekond Kagu-Aasiast Skandinaaviasse". Nüüd teame mudugi märksa enam - siis ei osanud me suurt midagi rääkida ajalisest jaotusest. Näiteks teame, et selle N variandi sisemine hargnemine tunguuside ja meie ning soome alamvariantide vahel toimus ca 16 000 aasta tagasi jne. Kuid muud detailid ei ole (veel - kui ülepea kunagi) rekonstrueeritavad.

Miks siis pole soome-keeli rääkivate rahvaste geenides näha enam mingit Ida-Euraasia päritolu? Ilmselt just eelkirjeldatud põhjusel. Oletame, et sellesuunaline idast läände segunemine oli ühekordne ja sadu põlvkondi tagasi ning toimus üldfoonil, mis oli kaukasoidne. Edasi hakkas siis esimeses põlvkonnas Mendeli seaduste kohaselt 50/50 segunemine pidevalt lahjenema - v.a. Y kromosoomi osas, mis kandus rahuga edasi. Teoreetiliselt on jäljed olemas ja vahest ongi need jäljed õhkõrnalt näha selle ca 1-2% "mongoloidse" komponendina eestlaste genoomis. Kuid see ei ole vahetult tõestatav.

Kas see massiivne (eestlastel täpsemini ca 40%) "Kagu-Aasia" Y kromosoomi olemasolu on käsitletav "tulekuna Siberist", mõistetuna (eestlaste) "mongoloidsusena" jms? Mitte sugugi. Samahästi võib lisada, et ülalnimetatud summaarse NO ürgse isaliini, mis eksisteeris ca 40 000 aasta eest, sõsarliinide hulka kuulub omakorda ka kõigi germaanlaste, prantslaste, slaavlaste põhiline isaliin, mille tähiseks on R - ja mis on hästi levinenud näiteks Lõuna-Aasias - Indias, Pakistanis.

Kui aga küsida, kas Volga.Uurali piirkonnast saabus siiamaale hulgem soome algkeeli kõnelevaid inimesi, siis - miks mitte. Meie ja Volga-Soome Y-haplogrupi variandid näikse olevat lahkeneud ca 6000 - 7000 aasta eest - see oleks üks pidepunkt niisugusest liikumiseks, kuid sellele on võimalik anda ka erinevaid seletusi - hajumine, mis tänu juhuslikule geneetilisele triivile jättis idapool alles ühe alamharu ja läänepool teise.

See olekski lühidalt kõik.


Ehk pakub see lugemine veel kellelegi huvi, nii ülalmainitud kasutaja vaimutegevused (mille peale kulutasin mitu öötundi), kui ka natuke pehmet teadusteksti. Mina olen igatahes igast küljest avarama silmaringiga.
_________________
Onu Vanja kurvad püksid


Viimati muutis seda mimmu (Püh Juun 02, 2013 16:46). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Püh Juun 02, 2013 14:31    Teema: Vasta viitega

Suur tänu, mimmu! Kuid kas poleks viisakas ja korrektne teksti autori nimi ka lisada? Pole nagu põhjust eeldada, et õppejõud tudengi meilile vastates enda anonüümsust nõuab.

Official soundtrack selle pika jutu lugemisele: http://www.youtube.com/watch?v=G6lY8UmMIUY :P
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Juun 02, 2013 15:49    Teema: Vasta viitega

YOU'RE WELCOME

_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Nelj Juun 06, 2013 04:22    Teema: Vasta viitega

veider on olla
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Nelj Juun 06, 2013 08:43    Teema: Vasta viitega

ShinNatsume kirjutas:
veider on olla


miks?
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Nelj Juun 06, 2013 12:39    Teema: Vasta viitega

Stopa kirjutas:
ShinNatsume kirjutas:
veider on olla


miks?

ma ei tea
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Nelj Juun 06, 2013 12:49    Teema: Vasta viitega

ShinNatsume kirjutas:
Stopa kirjutas:
ShinNatsume kirjutas:
veider on olla


miks?

ma ei tea


: /
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
muda



Liitunud: 28 Juun 2003
Postitusi: 109
Asukoht: Hiiumaa - Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj Juun 06, 2013 15:02    Teema: Vasta viitega

Stopa, mis sa homme teed?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 103, 104, 105 ... 115, 116, 117  Järgmine
Lehekülg 104, lehekülgi kokku 117

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: