OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Xam'd: Lost Memories.

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
BornIn1142



Liitunud: 6 Juul 2008
Postitusi: 404

PostitusPostitatud: Esm Aug 25, 2008 13:28    Teema: Xam'd: Lost Memories. Vasta viitega

Kes vaatab?

Juba mõnda aega kuulsin, et Bones tegeleb uue, Eureka Seven-i sarnase mecha animega. Ja kuna E7 on peaegu mu lemmik-anime, mõtlesin, et kindlasti vaatan, kui välja tuleb. Nüüd märkasin, et juba kuues osa on avaldatud...

Vaatasin ära, ja meeldib küllalt, et vaatamist jätkata. Minu arust on hea. Mitte väga hea, aga potentsiaaliga väga heaks muutuda. Kuid pean märkima, et see tõesti on VÄGA Eureka Seven-i moodi. Ja teisi mõjusid on ka tunda, eriti mõnedes tegelaskujudes. See ei häiri mind eriti, aga mõnda võibolla häiriks.

PS: OP "Shut Up and Explode" on väga... meeldejääv.
_________________
Tumbling down, tumbling down, tumbling down...

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Esm Aug 25, 2008 14:11    Teema: Re: Xam'd: Lost Memories. Vasta viitega

BornIn1142 kirjutas:
PS: OP "Shut Up and Explode" on väga... meeldejääv.

OP animatsioon on veidi igav ainult. Treiler on palju coolim.

Ma vaatan ka, ehkki sarnasused/paralleelid Eureka Seven'iga on kohati liiga suured. Umbes samamoodi nagu BONES'i Rahxephon sarnanes NGE'le natuke liiga palju, ehkki too suutis lõpupoole neist paralleelidest siiski üle olla ja täitsa oamette seeriaks muutuda. Kas Xam'diga ka seda juhtub, seda ma ei tea.

Mecha'ks muteerumine on samas hea idee, mulle meeldib. Või kas neid saab üldse mecha'deks enam nimetadagi... noh, nad täidavad umbkaudu sama rolli mida orgaanilisemad mechad muudes animetes, seega võib-olla saab. Njeh.

Selle prillidega noormehe (Akiyuki ja Naru sõber, nimi ei meenu) saatus võiks veidi vähem ilmne olla. Ta armastab Harut, kuid ei julge seda välja öelda; Harul on aga tunded Akiyuki vastu ja ei märka noormehe tundeid; noormees läheb väkke, osutub andekaks ning suure tõenäosusega satub ta võitlema Akiyuki vastu, tuues konflikti kaasa ka oma tunded. Ma ei näe kuidas see liin muude suunda liikuda võiks. Üllata mind, Bones!
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Esm Aug 25, 2008 22:30    Teema: Vasta viitega

njaa

ma ei ytleks et ta on mingi kloon TA ON pigem SELLE POOLAASTA PARIM ANIME

või pigem peaks ma ytlema selle AASTA muss graafika ja äktsion lähevad vaffalt kokku tont teab muidugi mida lõpupoole tuleb miskipärast on nii et algused treidakse teravaks ja lõpp vajub kuskile ära...

ee ootame siis et lõpp ästiruttu kätte tuleks
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Aug 27, 2008 11:11    Teema: Vasta viitega

Mm, postiljonid.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Kolm Aug 27, 2008 11:37    Teema: Vasta viitega

oiiiiiii tahan näha seda ... :P
ja Boom boom satellites-i lugu ka veel opening Happybunny
they rule Happybunny
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ragnaripea



Liitunud: 14 Apr 2008
Postitusi: 350
Asukoht: London

PostitusPostitatud: Kolm Aug 27, 2008 14:21    Teema: Vasta viitega

Mulle kah täitsa meeldib. E7ga väga ei seostaks, norimise mõttes võiks ehk paar sarnasust leida, kuid olen liiga laisk selleks. :)
_________________
http://soundcloud.com/KULG
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
BornIn1142



Liitunud: 6 Juul 2008
Postitusi: 404

PostitusPostitatud: Reede Sept 26, 2008 20:19    Teema: Vasta viitega

Nojah. Ma ütleks, et viimane osa võis vabalt siiani parim olla. Kuigi inimesed arvasid, et on liiga väha action-it olnud, arvasin ma, et see on ikkagi huvitav. Aga natuke pinget ja võitlust tegi asjad kohe tunduvalt paremaks.
_________________
Tumbling down, tumbling down, tumbling down...

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Püh Sept 28, 2008 23:26    Teema: Vasta viitega

Tahaks seda sarja regulaarselt vaadata, aga PSN'i hinnad per episood on minu meelest võikad, arvestades seda et see on ainult laenutusehind (i.e. 24h vaatamisõigust). Ootan seeria lõpu ära ja siis vaatan kõik järjest ära, tõenäoliselt torrentite kaudu laetud versiooni.

Aga hea, et sulle meeldib, jätkuvalt! Mulle meeldib ka.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
chi



Liitunud: 18 Dets 2005
Postitusi: 574

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 05, 2009 21:58    Teema: Vasta viitega

Läbi ta sai ja peaks kurbusega ütlema, et täiesti ebaloogiline lõpp oli.

Kui ikka kõik "sad end" - kurb lõppu tõotab ja selle suunas liigub, siis ei saa ikka ei tea kust "happy end"-i välja võluda. Sama kehtib ka vastupidi, st. et kui kõik õnnelikult lõppeb ei saa järgmises kaadris mõni tegelane, ilma mingi seletuseta näiteks robotiks muutuda ja kõik ära tappa, see ei ole loogiline!!!

PS: see oli näide, lisasin, et mitte lõppu ära spoilida.
_________________
AutoIt Script | Anime-Source | Watchanimeon
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 05, 2009 21:59    Teema: Vasta viitega

See ei pruugi küll loogiline olla, aga see võib päris lahe välja tulla.
P.S. peaks rsk ka vist xamdi kunagi ära vaatama ._. nüüd kui ta ei ole enam ongoing.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Trash



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 733

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 05, 2009 23:27    Teema: Vasta viitega

Tõmbasin kaks esimest custom subbitud DVD-d tänu ühel tüüpil avatariks olnud gif´ile mis mulle kangesti meeldis. Ootan järgnevaid diske, enne kui kõik koos pole, vaatama ei asu.
_________________


http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Esm Veeb 15, 2010 21:24    Teema: Vasta viitega

Miks nii mitmed Bones'i sarjad sihukeste megamürglitega lõppevad? Et on posu tegelasi --head, pahad, neutraalsed-- ja siis kõikide nende teed viivad mingisuguse pühasse kohta kus eriti ilge värdjas ilmavalgust näeb (või mõni tegelane värdjaks muteerub), kellest siis mingi osa tegelastest eneseohverduse ja eneseleidmise abil jagu saavad.

Ilgelt kopp ees juba, noh.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Shirotoki



Liitunud: 11 Veeb 2010
Postitusi: 333
Asukoht: Põltsamaa/Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 15, 2010 22:33    Teema: Vasta viitega

Väga hea ja nauditav anime on. Ainuke asi, mis lõpus ei meeldinud oli see, et peategelasel kulus naasmiseks 7 aastat.

Siiski pole ta nii hea kui Eureka Seven.

EDIT: Kui tingimata soovid spoilerdada, märgi vastav tekst vähemalt valgeks! Vabarnamees
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Teis Märts 26, 2013 22:38    Teema: Vasta viitega

Lõpetasin just vaatamise ja arvasin, et vähemalt elitaristlik baka.ee kasutajaskond jagab mu arvamust, aga võta näpust.

Esimene asi, mis mind jubedalt algusest lõpuni häiris, oli see, et kohale oli toodud suur tsistern sisutäidet, mida siis võimsate pumpade ja jämedate voolikutega igale poole pumbati. Nii kui korralikult midagi teha ei viitsitud, valati pahtlit (filler) täis. Kõik toimus sellepärast, et muidu tammuks tegevus paigal, mingeid arusaadavaid motiive polnud vist mitte kellelgi. Jäi tunne, nagu ma vaataks mingi anime teist hooaega, sest vaatamata kõikide episoodide äravaatamisele, ei tea ma siiani, misasi on tegelikult hiruko, miks seda kandvad inimesed kiviks muutuvad, mis kuradi asi oli see Hiruken imperaator jne. Käis küll läbi paar poeetilist seletust, aga midagi käegakatsutavat ei olnud. Ootasin, et äkki tuleb siis lõpus mingi suur seletus, mis minul ja enamus tegelastel lõua kopsti vastu maad pillab, aga ei miskit.

Hakkasin seda animet suure õhinaga vaatama - tundus täiesti pädev biopunk, sekka üsna hästi animeeritud mürglit. Umbes kolmandiku anime peal sai aga kütus otsa ja ülejäänud kaks kolmandikku läbiti kuidagi vaevu-vaevu puterdades ja mingit 14-aastase tüdruku päevikussekirjutatud eksistentsialismivalu näkku paisates. Lõpulööma oli ka üsna mage, sai mingi hetk lihtsalt läbi ilma mingit pinget pakkumata.

Inimestele, kes tahavad seda vaadata: vaadake niikaua kuni hea tundub, kui tekib tunne, et läheb jamaks, võib droppida, uuesti paremaks ta ei lähe.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Akarin



Liitunud: 11 Veeb 2013
Postitusi: 13
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Mai 20, 2013 20:36    Teema: Vasta viitega

Vaatasin hiljuti ja väga meeldis. Minu jaoks oli positiivne üllatus, sest eelmine proov vaadata lõppes järeldusega, et tegu on downgrade'itud Eureka 7'ga.

Nüüd arvan hoopis teisiti, sest anime teises pooles sain aru, et postilaeva funktsioon oli vaid tegelaste kinnistamine ning edasi lähevad nad seiklema. Seiklusanimed on ilmselt minu lemmikud. Samuti ei saa unustada, kuidas kasutati sarja shounen-elementi, transformeerumist. Me oleme harjunud, et taolistes sarjadest trivialiseeritakse need (elemendid) plot device'ideks, kuid siin jäi neist lõpuni mulje kui tähendusrikkast ja ohtlikust protseduurist.

Sari ei olnud ideaalne, vigu võite eelnevast postitusest leida, aga ma nautisin seda sellegipoolest. Ma loen üles tegelased, kes mulle meeldisid: peategelane, see punaste juustega tsikk, see peategelase tsikk, peategelase ema ja isa, peategelase tsiki isa, mandariinidega vanamemm, kurjami ema, kurjami tsikk, laevakapten, laevakokk, laevakoka poeg, tüürimees, see teine vend seal laeval, poiss suure armiga, teine xam'd, see väike hiruko-vaim, sõjaväekindral ja üks kapten sealt ka. Pole ju vähe.
_________________
kono mama ni zutto shite hoshii
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: