OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Soovitage mulle animet!
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Teis Nov 27, 2012 16:14    Teema: Vasta viitega

daniel.t kirjutas:
High School of the Dead - korralikult ecchi ( Ei pea silmas mingisugust panty shotte). Ei ole hentai. Actionist ja komöödiast ka puudust pole. Animatsioon on väga kvaliteetne. Plot on väga hea. Väljas season 1 (12 episoodi). Aasta 2013 sügisel peaks tulema season 2 kah välja. Kohati meenutab filmi Zombieland, aga tunduvalt parem ja reaalsem plot.

Highschool DxD - Kui esimene meeldis, meeldib ka see.

Pole panty shotte, vaid on selle asemel hulganisti hiiglaslike rindasi ringi lendamas. Lahe on samuti see kuidas rinnad lainetavad. + Paar tseeni on kus on alukaid jm näha.

Reaalne plot jah. Inimesed liituvad bussiga, kus on orgy 24/7.. Näitab suht hästi ära, et inimesed on tegelikult ainult loomad.
Suht huvitav plot samuti ''Zombid tulevad, vaatame kuidas otakud jm jaapani vennad selle üle elavad''.

Ma ise küll ei märganud neid punkte mida sa mainsid, aga kas siis hilisematel episoodidel läks asi sügavamaks ja reaalsemaks?
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews


Viimati muutis seda erik_schults (Teis Nov 27, 2012 16:18). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Teis Nov 27, 2012 16:17    Teema: Vasta viitega

imo oli esimese paari seeria jooksul juba suht põhjalikult trussikute eksponeerimist
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 27, 2012 16:52    Teema: Vasta viitega

ärge tüsisege
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Teis Nov 27, 2012 19:00    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
daniel.t kirjutas:
High School of the Dead - korralikult ecchi ( Ei pea silmas mingisugust panty shotte). Ei ole hentai. Actionist ja komöödiast ka puudust pole. Animatsioon on väga kvaliteetne. Plot on väga hea. Väljas season 1 (12 episoodi). Aasta 2013 sügisel peaks tulema season 2 kah välja. Kohati meenutab filmi Zombieland, aga tunduvalt parem ja reaalsem plot.

Highschool DxD - Kui esimene meeldis, meeldib ka see.

Pole panty shotte, vaid on selle asemel hulganisti hiiglaslike rindasi ringi lendamas. Lahe on samuti see kuidas rinnad lainetavad. + Paar tseeni on kus on alukaid jm näha.

Reaalne plot jah. Inimesed liituvad bussiga, kus on orgy 24/7.. Näitab suht hästi ära, et inimesed on tegelikult ainult loomad.
Suht huvitav plot samuti ''Zombid tulevad, vaatame kuidas otakud jm jaapani vennad selle üle elavad''.

Wtf? Inimesed läksid just sealt ära ju, sest seal käis mingi porr kogu aeg.

erik_schults kirjutas:
Ma ise küll ei märganud neid punkte mida sa mainsid, aga kas siis hilisematel episoodidel läks asi sügavamaks ja reaalsemaks?

Ma ei väida, et HOTD hea on aga nagu, anime ei peagi olema sügav ja realistlik, et olla hea. Ja also, miks sa mölised, kui sa ise generic fanservice+action show #215490125912't ehk Hagure Yuusha no Estetica't kiitsid nii hullult:D
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Teis Nov 27, 2012 20:57    Teema: Vasta viitega

ShinNatsume kirjutas:
Ma ei väida, et HOTD hea on aga nagu, anime ei peagi olema sügav ja realistlik, et olla hea. Ja also, miks sa mölised, kui sa ise generic fanservice+action show #215490125912't ehk Hagure Yuusha no Estetica't kiitsid nii hullult:D


Ma nõustun, et selles on ecchit, küllaldasel hulgal, aga see generic küll pole. Sellel on küllalt punkte, peale ecchi, mis teeb selle teistsuguseks.

Võin tuua erinevusi välja, mis on selle ja tavaliste ecchi fansericiga.
1. Presentatsioon ecchile. Ei ole mingit ''ups ma kogematta astusin WC-se valel ajal.'' vaid ''Well this is how I roll''.
2. Peategelane on tugev, ning väga tugevalt esile toodud.
3. Fantaasia maailma päästab genericust see, et sellele on külge torgatud ''päris maailm'', ning kogu see magic, etc värk on päääris teeb selle päris mõnusaks.
4. Funfact = Tuleb välja, et peategelane ei löö naisi, vaid selle asemel ''eemaldab neilt võitlustahte''.. Mis on küllaltki ''uus'' lähenemine.
5. Peategelane ei saa peksa naistelt pärast igat ''juhtumit''. Muidugi kui ta saab kord peksa, siis ei saa keegi öelda, et see polnud tema süü (See käib kahte pidi, mis annab sellele animele tiiiiiiiiilgake reaalsust.).

Reaalsuses/Loogikas kaotab HoTD<HYNE vastu, mis on küllaltki imelik arvestades, et HYNE on fantaasia anime.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 27, 2012 21:17    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
Võin tuua erinevusi välja, mis on selle ja tavaliste ecchi fansericiga.
1. Presentatsioon ecchile. Ei ole mingit ''ups ma kogematta astusin WC-se valel ajal.'' vaid ''Well this is how I roll''.
2. Peategelane on tugev, ning väga tugevalt esile toodud.
3. Fantaasia maailma päästab genericust see, et sellele on külge torgatud ''päris maailm'', ning kogu see magic, etc värk on päääris teeb selle päris mõnusaks.
4. Funfact = Tuleb välja, et peategelane ei löö naisi, vaid selle asemel ''eemaldab neilt võitlustahte''.. Mis on küllaltki ''uus'' lähenemine.
5. Peategelane ei saa peksa naistelt pärast igat ''juhtumit''. Muidugi kui ta saab kord peksa, siis ei saa keegi öelda, et see polnud tema süü (See käib kahte pidi, mis annab sellele animele tiiiiiiiiilgake reaalsust.).

Reaalsuses/Loogikas kaotab HoTD<HYNE vastu, mis on küllaltki imelik arvestades, et HYNE on fantaasia anime.

1. Queen's Blade
2. fucking Zero no Tsukaima
3. Digimon Adventure
4. Hidan no Aria
5. Boku no Pico
uus?

Zombi apokalüpsist rääkiv ANIME on vähem reaalne kui fantastilisest maailmast ja imevõimetest rääkiv anime? Mul on tunne, et siin kaotab just Estetica.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Teis Nov 27, 2012 21:19    Teema: Vasta viitega

Ma kaua mõtlesin kuidas oma reaktsiooni väljendada ja otsustasin pildimaterjali kasuks:

Siiralt vabandan
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Kolm Nov 28, 2012 05:15    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:

1. Queen's Blade
2. fucking Zero no Tsukaima
3. Digimon Adventure
4. Hidan no Aria
5. Boku no Pico
uus?

Zombi apokalüpsist rääkiv ANIME on vähem reaalne kui fantastilisest maailmast ja imevõimetest rääkiv anime? Mul on tunne, et siin kaotab just Estetica.


1. Queens Blade oli küllaltki teistsugune.
2. Kas sa tõesti tõid Zero no Tsukaima? See anime, kus peategelane oli koguaeg alla surutud sadistliku väikse tüdruku poolt, ning kogu seeria käigus pandi ta plahvatama vähemalt 80 korda?
3. See ei ole päris see sama. Kas seal oli olemas maagiline kool päris maailmas? Tsk-tsk-tsk, täiesti teine diil. Paraleelsed universumid kus 1 on fantaasia maailm ja teine on meie sugune maailm pole muidugi midagi uut. Vaid see kuidas sellel paraleelsed universumil oli küllalt hiiglaslik mõju, et luua kool, ning palju muid organisatsioone, et need uued ''maagilised inimesed'' kuhugi ära mahutada.
4. Võimalik, et asi on nõnda Hidan no Aria's, aga palju sa suudad neid animesi veel nimetada? Sa kutsusid HYNE-d ''genericuks'', aga kas sellist mix-i on varem tehtud? Ei ole. Ning isegi need punktid on küllaltki kaugel tavalisest animest. Queens Blade, nii palju kui mina tean, pole generic.
5... Oot... Mine persse! Pidid sa selle anime välja tooma?! Minu silmad on pärast googlemist täiesti reostunud, ning need tuleks ära recyclida!
Boku no Pico ei sobi siia mitte mingil juhul!

Ma kirjutasin ''Reaalsuses/loogikas''. Mille all ma üldiselt mõtlesin seda kuidas peategelased käituvad (Realistlik käitumine), ning mis on nende otsused teatud situatsioonides. Estetica töötab täiesti normaalselt järgides enda loodud reaalsust loogiliselt (Suuremalt jaolt.).
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Kolm Nov 28, 2012 08:23    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
Vaid see kuidas sellel paraleelsed universumil oli küllalt hiiglaslik mõju, et luua kool, ning palju muid organisatsioone, et need uued ''maagilised inimesed'' kuhugi ära mahutada.

see on täiesti NP, et hilisemates hooaegades mõjutas digimaailm pidevalt pärismaailma ja seal oli sitaks suur ja tähtis organisatsioon alati kes tegeles selle uurimisega jne?
Ma ei saa enam aru kas sa oled tõesti lihtsalt loll või väga hea troll.
Tule bakale parem, päriselus lõbusam vaielda debiilsete teemade üle.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Kolm Nov 28, 2012 15:27    Teema: Vasta viitega

Stopa kirjutas:

see on täiesti NP, et hilisemates hooaegades mõjutas digimaailm pidevalt pärismaailma ja seal oli sitaks suur ja tähtis organisatsioon alati kes tegeles selle uurimisega jne?
Ma ei saa enam aru kas sa oled tõesti lihtsalt loll või väga hea troll.
Tule bakale parem, päriselus lõbusam vaielda debiilsete teemade üle.


Hmm millest sa hetkel räägid Stopa? ''Hilisemates hooaegades mõjutas digimaailm pidevalt pärismaailma ja seal oli sitaks suur ja tähtis organisatsioon alati, kes tegeles selle uurimisega'', kas me räägime samast asjast?

Kui ma bakale kohale ilmun, siis on suht kindel, et olen kedagi küllalt närvi ajanud, et asi läheb päris kismaks ära. Näiteks kujutan ette inimesi mind ründamas ''Eesti õigekeelsussõnaraamatutega''. Muidugi võib see lihtsalt olla paranoia. + Korralikku supihääletust ei toimu. :(
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Kolm Nov 28, 2012 17:32    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
Stopa kirjutas:

see on täiesti NP, et hilisemates hooaegades mõjutas digimaailm pidevalt pärismaailma ja seal oli sitaks suur ja tähtis organisatsioon alati kes tegeles selle uurimisega jne?
Ma ei saa enam aru kas sa oled tõesti lihtsalt loll või väga hea troll.
Tule bakale parem, päriselus lõbusam vaielda debiilsete teemade üle.


Hmm millest sa hetkel räägid Stopa? ''Hilisemates hooaegades mõjutas digimaailm pidevalt pärismaailma ja seal oli sitaks suur ja tähtis organisatsioon alati, kes tegeles selle uurimisega'', kas me räägime samast asjast?

Jep,
Spoiler:

juba digimon adventure (s1) lõpus toimus päris palju päris maailmas. S2 ei mäleta aga Tamersis (s3) oli mingi organisatsioon ning seal toimus enamus tegevusest päris maailmas. Frontieris (s4) toimus väga vähe päris maailmas aga nt. jällegi Saversis (s5) toimus alguse poole suht kõik päris maailmas ning ka seal oli mingi organisatsioon


Ning also, Ichiban Ushiro no Daimaou on suht sama asi, mis HYNE. (Mõlemad on generic pasad ka)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Kolm Nov 28, 2012 17:36    Teema: Vasta viitega

Vaata kuidas erik nüüd toob välja kõik detailid mis pole neil animetel ühised tõestamaks, et see pole üldse sarnane.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Kolm Nov 28, 2012 17:53    Teema: Vasta viitega

Ei nagu, mul oleks muidu täiesti pohhui aga see, kuidas eriku poiss üritab selgitada, et selles animes on realistlikud tegelased ning originaalne setting on nagu.. debiilne.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Nov 28, 2012 18:28    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
Näiteks kujutan ette inimesi mind ründamas ''Eesti õigekeelsussõnaraamatutega''.

Pärast sellist avaldust ei ole sul enam midagi karta! :)

Estetica kohta veel nii palju, et ma tõin lihtsalt välja animed mille kohta samad punktid kehtivad ja üritasin meelega väga erinevaid näiteid tuua, et sa mõistaks, et kuigi Esteticas pole midagi uut ja erilist, on ta tervislik kombinatsioon kõigest heast teistes animedes.

Queen's Blade'is lähenetakse ecchile väga konkreetselt, häbenemata, aga kohati lausa labaselt. Zero no Tsukaima peategelane Saito saab küll iga nurga taga haiget, aga esimese hooaja jooksul toimub täpselt nii palju character developmenti, et tuleb välja tugev ja vapper mees. Teised hooajad sakivad muidugi, aga see pole tähtis. Selle tõin välja just selle pärast, et sa ei suuda edasi vaadata sellest, mis toimub, selleni, kuidas maailm avaneb ja tegelased arenevad.

Digimon on klassikaline näide fantastilisest paralleelmaailmast, mis tungib pärismaailma. Muidugi pole see esimene taoline, Narnia ja muu selline tulid ammu enne. Ma tahtsin näidata, kuidas Estetica lähenemine pole mitte värske, vaid progressiivne. Erikool muidugi pole midagi uut, on kümneid mangasid taolistest - Mx0, Rosario+Vampire ühed paremad neist.

Hidan no Aria peategelane on eriline d¾entelmen, aga isegi sarmikam kui Esteticas. Naised libisevad toolidelt maha kui ta mööda kõnnib. Boku no Pico on näide animest, kus keegi kogemata WC-sse ei kõnni, kõik on spetsiaalse eesmärgiga rõvedat gei orgiat alustada.

Loogika kohta ei leia mina ei Esteticas ega zombiasjas mingeid erilisi vigu.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Kolm Nov 28, 2012 20:30    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Estetica kohta veel nii palju, et ma tõin lihtsalt välja animed mille kohta samad punktid kehtivad ja üritasin meelega väga erinevaid näiteid tuua, et sa mõistaks, et kuigi Esteticas pole midagi uut ja erilist, on ta tervislik kombinatsioon kõigest heast teistes animedes.

Queen's Blade'is lähenetakse ecchile väga konkreetselt, häbenemata, aga kohati lausa labaselt. Zero no Tsukaima peategelane Saito saab küll iga nurga taga haiget, aga esimese hooaja jooksul toimub täpselt nii palju character developmenti, et tuleb välja tugev ja vapper mees. Teised hooajad sakivad muidugi, aga see pole tähtis. Selle tõin välja just selle pärast, et sa ei suuda edasi vaadata sellest, mis toimub, selleni, kuidas maailm avaneb ja tegelased arenevad.

Digimon on klassikaline näide fantastilisest paralleelmaailmast, mis tungib pärismaailma. Muidugi pole see esimene taoline, Narnia ja muu selline tulid ammu enne. Ma tahtsin näidata, kuidas Estetica lähenemine pole mitte värske, vaid progressiivne. Erikool muidugi pole midagi uut, on kümneid mangasid taolistest - Mx0, Rosario+Vampire ühed paremad neist.

Hidan no Aria peategelane on eriline d¾entelmen, aga isegi sarmikam kui Esteticas. Naised libisevad toolidelt maha kui ta mööda kõnnib. Boku no Pico on näide animest, kus keegi kogemata WC-sse ei kõnni, kõik on spetsiaalse eesmärgiga rõvedat gei orgiat alustada.


@Stopa - Mida ma siis peaks tegema? Mul aega on, seega miks mitte laiendada inimese vaatepilti?

Esiteks. See mix on omakorda küllaltki selline, mida pole varem olnud.
Ei saa öelda, et see on kombinatsioon kõigest heast teistes animedes, aga nagu ma ütlesin. Presentetasioon oli küllaltki hea, et see tüüpiline ecchi värk jäi küllaltki tahaplaani (1-2 episoodi oli, kus see ette jäi.).


@Shinnatsume - See setting pole päris originaalne, aga vähemalt läheneb sellele ''tiitlile''. Sarnasusi võid välja tuua jah, aga seni kuni sarnasused on nagu ''See tegelane selles animes käitub sarnaselt HYNE tegelasega'' on küllaltki mõttetu. Muidugi võid mõne anime näiteks tuua, mis oleks sarnane suuremal määral. Digimoniga sarnasusi oli küllaltki huvitav teada, aga tegemist on küllaltki erineva teosega.
Ichiban Ushiro No Daimaou-l oli hea hulk sarnasusi jah. Aga samas oli ka hulganisti erinevusi.
Ning ecchi =/= generic. Võin küllaltki nõustuda, et mõned episoodid olid genericud, aga ega see tee kogu animed, või selle settingut genericuks (Kuidas suudavad mõned ebameeldivad episoodid muuta kogu ülejäänud animed genericuks?)
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews


Viimati muutis seda erik_schults (Kolm Nov 28, 2012 20:44). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Kolm Nov 28, 2012 20:33    Teema: Vasta viitega

Nagu selles mõttes, et paraleelne maagiline maailm = suht tüüpiline setting, eriti just ecchi+action otakubait sarjades. Ning päris paljudes otakubaitides pole wuss tegelased enam. Neid kahte asja kasutada sa pmst. ainukeste argumentidena.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Kolm Nov 28, 2012 21:00    Teema: Vasta viitega

ShinNatsume kirjutas:
Nagu selles mõttes, et paraleelne maagiline maailm = suht tüüpiline setting, eriti just ecchi+action otakubait sarjades. Ning päris paljudes otakubaitides pole wuss tegelased enam. Neid kahte asja kasutada sa pmst. ainukeste argumentidena.


See kui peategelane lihtsalt kogemata satub paraleelsesse maailmasse =/= See kui juba paljud inimesed on käinud seal, suudavad vabal tahtel edasi-tagasi maailmate vahel liikuda ja samuti kõik oskused/maagia mida sa õpid on samuti kasutatavad ''päris maailmas''.+ On olemas õppeasutus, mis reguleerib kõiki inimesi, kes on neid asju õppinud (Viimane pole just uus asi, aga samuti lisab settingule hulganisti.).
Ning samuti on tähtis osa see, et peategelane ''varastas'' deemoni kuninga tütre ära, ning viimastes episoodides tuli välja, et tema otsus tuli teda tagant hammustama.

See setting on küllaltki hästi tehtud, ning potentsiaal on selles olemas.

Tore on muidugi näha, et ''wuss'' charactere jääb vähemaks.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews


Viimati muutis seda erik_schults (Nelj Nov 29, 2012 07:03). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Kolm Nov 28, 2012 23:02    Teema: Vasta viitega

Meenutagem teema originaalset mõtet =)
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Kolm Nov 28, 2012 23:38    Teema: Vasta viitega

Ok, soovitan kõigile Kaiba't ja Kaiji't siis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Nov 29, 2012 08:10    Teema: Vasta viitega

Minu jaoks Kaiba liiga igav ja Kaiji liiga mõttetu vägivaldne. Kas normaalne inimene hakkaks kõrva peast puurima.
Ei teagi kas seda soovitada see on natuke imelik anime: Hourou Musuko
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Järgmine
Lehekülg 12, lehekülgi kokku 14

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: