OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

2012 Sügisel välja tulevad animed.
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Shirotoki



Liitunud: 11 Veeb 2010
Postitusi: 333
Asukoht: Põltsamaa/Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Sept 10, 2012 12:54    Teema: 2012 Sügisel välja tulevad animed. Vasta viitega

Sageli sajab vihma, ilmad lähevad külmemaks ning siin on uued hiina multikad.

http://imageshack.us/a/img191/9812/ibbfzrzuu8y9tt.jpg

Pole paha vaatepilt. Mitu mangat, mida juba ammu loen ja heaks pean saavad adaptsiooni (Btooom!, Zetsuen no Tempest)

Adapatsiooni saab lõpuks ka järjekordne Key (Kanon, Clannad, Air, Ef) visual novel Little Busters, mida võin samuti oma kogemuste põhjal väga heaks pidada. Muret tekitab ainult see, et seda teeb J.C Staff, mitte KyoAni, kes on teinud siiani kõik teised Key adaptsioonid. Loodetavasti ei lasta heal algmaterjalil raisku minna. KyoAni oleks pidanud selle juba
animeerima aastaid tagasi, kuid nad said K-Oniga liiga rikkaks ja ei pidanud seda vist vajalikuks.

Kellele meeldis Steins;Gate võib kindlasti huvi tunda Robotic;Notes vastu, sest mõlemad on loonud sama arvutimängu firma 5pb. Küll aga erinevalt Steins;Gate'st, mille animeeris White Fox, töötab selle kallal hoopis Production IG, kes pole viimasel ajal just eriti hiilganud oma töödega (Guilty Crown). Siiski võib sellest midagi huvitavat oodata.

Palju kõneainet on leidnud ka Noitamina uus originaalteos Psycho Pass, sest selle kallal töötab Gen Urobuchi, see sama tüüp, kes kirjutas Madoka ja Fate/Zero ning on hetkel üks kõige "kuumemaid kutte" animetööstuses.

Ära mainimist väärib ka teos K, mis on suutnud siiani edukalt saladuses hoida, millest see õigupoolest räägib. K on samuti leidnud üpris palju kõneainet, sest trailerit vaadates on sellel tõeliselt hea animatsioon ja väidetavalt ka väga suur eelarve. Häälenäitlejatest on kokku kogutud suured staarid, nende hulgas Tomokazu Sugita, Daisuke Ono, Mamoru Miyano, Jun Fukuyama ja Daisuke Namikawa. 2chanis käivad jutud, et selle kallal töötab Ryohgo Narita, kes tegi Baccano ja Durarara.
Stiil tundub tõesti sarnane.

Lisaks tundub huvitav Shin Sekai Yori, mis traileri järgi paistab olevat üks neist mind fuck müsteeriumitest.

Mõned trailerid ka:

http://www.youtube.com/watch?v=ud0fDdXHnYc&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=iDtW4D7uLTI&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=GuOTJg9vgM0&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=-ssm8sibwFU&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=8J-Vw9WfQs4&feature=player_embedded


Filmidest ja OVAdest on veel vara rääkida, sest need tõlgitakse alati palju hiljem. Siiski on nimekiri aukartust äratav: uus Evangelion, Code Geass ja Madoka.

http://www.youtube.com/watch?v=23KMoUZx2uE

http://www.youtube.com/watch?v=mNTpxkA9t28


Viimati muutis seda Shirotoki (Kolm Dets 05, 2012 14:27). Kokku muudetud 6 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Esm Sept 10, 2012 13:11    Teema: Vasta viitega

shit's sake, shiro, resize'i pildid vms : (
aga
OSHIRI
KAJIRI
MUSHI
OLEN TERVE ELU SEDA OOTANUD
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Shirotoki



Liitunud: 11 Veeb 2010
Postitusi: 333
Asukoht: Põltsamaa/Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Sept 10, 2012 13:17    Teema: Vasta viitega

Stopa kirjutas:
shit's sake, shiro, resize'i pildid vms : (
aga
OSHIRI
KAJIRI
MUSHI
OLEN TERVE ELU SEDA OOTANUD


Muutsin lingiks lihtsalt. Loodetavasti on nii parem.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Sept 10, 2012 13:37    Teema: Re: 2012 Sügisel välja tulevad animed. Vasta viitega

Shirotoki kirjutas:
Adapatsiooni saab lõpuks ka järjekordne Key (Kanon, Clannad, Air, Ef) visual novel Little Busters, mida võin samuti oma
kogemuste põhjal väga heaks pidada. Muret tekitab ainult see, et seda teeb J.C Staff, mitte KyoAni, kes on teinud siiani
kõik teised Key adaptsioonid. Loodetavasti ei lasta heal algmaterjalil raisku minna. KyoAni oleks pidanud selle juba
animeerima aastaid tagasi, kuid nad said K-Oniga liiga rikkaks ja ei pidanud seda vist vajalikuks.

Minu arust on see hea uudis, sest KyoAnis on mingi vend kes joonistas 3 aastat tagasi ühe näo ja kleebib selle ette igale tegelasele, keda ta näeb. Ma teen nalja, see on suht kena stiil.

Tegelikult on see hea uudis selle pärast, et Little Busters on igav ja KyoAni teeb see sügis midagi muud põnevat.

Minu arust on see hooaeg pigem järgede päralt: Initial D, Hayate no Gotoku, Bakuman, Jormungand, To-Love Ru, Hidamari Sketch jne. Ei, tegelt.. ma vaatan neist ainult Hayated.

Lingitud traileritest olid pooled bishounen-shounen animed, üks battle royale ja see kyoani kooliheadus, nii et ma olen seekord veidi pessimistlikum kui tavaliselt.

Õnneks on alati olemas Upotte! tribüüt Girls und Panzer.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Esm Sept 10, 2012 15:30    Teema: Vasta viitega

FUCK YEAH JOJO! A checkin vist robotics;notes, psycho pass ja K ka.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Esm Sept 10, 2012 15:53    Teema: Vasta viitega

Code:Breakeri esmamulje on hea. Minu jaoks. Psycho-pass, Robotics;Notes ja Code Geass Gaiden: Boukoku no Akito ka. On, mida oodata.
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Blawk



Liitunud: 1 Aug 2009
Postitusi: 438

PostitusPostitatud: Esm Sept 10, 2012 17:49    Teema: Vasta viitega

Miks sa pildi linkisid? Minu arust on igas hooajateemas olnud armas traditsioon see, et suur lärakas on kohe esimeses postituses ja saab rullikut kerides näpule tööd anda samal ajal nautides raamistikest välja paisatud foorumit.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Esm Sept 10, 2012 18:29    Teema: Vasta viitega

Mulle meeldib Girls und Panzer, sest selle traileri tagline oli maitsvalt debiilne "Panzerful!". Ning hooaja pikema nimega anime "Onii-chan dakedo ai sae areba kankei nai yo ne~~" tõestab jälle, et üldjuhul sellise nime tagant mõnda feti¹it otsida võib.

Tegelikult aga hooaeg nagu iga teine.

Olen mõõdukalt huvitatud vaid Jojo seiklustest. Tegemist imho ilmselt parima shounen/kaklusmangaga, kuid adaptsiooni suhtes jään reserveerituks kuna Hirohiko Araki stiil animeeritud kujul tahes-tahtmata oma esteetilisest võlust palju minetaks. 93. aasta OVA suutis tollal veel päris tabav olla, aga selle 00ndate alguses väljastatud eellugu oli kergesti unustatav. Viis aastat tagasi täispika animatsioonina kinodes olnud "Phantom Blood" on siiani täiesti ilma jäänud DVD/BD-reliisist - kuulu järgi just autori rahulolematuse tõttu. Nüüd antakse ohjad siis vähetuntud stuudio külmaks jätva resümeega meeskonna kätte. Pole mõtet elada põhjendamatult kõrgete lootustega. Hoolimata sellest, kindlasti vaatan, kuidas välja kukub.

EVA ja Madoka filmid võivad ka kunagi minu ekraanile sattuda, kuid nendega läheb niikuinii aega, tõenäoliselt varem JAFF-il kui DVD-l. Teisi animesid ei vaata enne kui nii mõnigi episood juba väljas ja asjaarmastajetelt kiitvaid kommentaare kuulda. See suvi proovisin üle pika aja alustada jälle animega huupi, vaid netimöla populaarsusest järeldusi tehes. Sattusin Sword Art Online'i otsa, nii et taolisest lähenemisest on mõneks ajaks küllalt.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Kolm Sept 19, 2012 17:36    Teema: Vasta viitega

See link vihkab mind. 403 Forbidden.

EDIT: not anymore, yay
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews


Viimati muutis seda teshrin (Reede Sept 21, 2012 20:44). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Reede Sept 21, 2012 16:50    Teema: Vasta viitega

JoJo pentsikutest seiklustest huvitatuile - väljastatud on trailer. Tundub, et on originaalile ustavaks jäädud. Tegelaste disain on hea. Animatsioon võiks kohati küll parem olla.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
MTI



Liitunud: 13 Juul 2003
Postitusi: 216
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Okt 05, 2012 19:00    Teema: Vasta viitega

Shoujo ¾anrist soovitan pilgu peale heita animele nimega Tonari no Kaibutsu-kun. Meenutab kangesti Kare Kanot, ehk siis hea. Seni ainult üks osa väljas, esmamulje on 10/10.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Keissy



Liitunud: 1 Aug 2008
Postitusi: 62
Asukoht: enda toas

PostitusPostitatud: Reede Okt 05, 2012 20:16    Teema: Vasta viitega

Praeguse hekeseisuga:

Tonari no Kaibutsu-kun - Soovitan ise ka. Türdukpeategelane on üsna meeldiv vaheldus, sest teda lemmiktegevus on õppimine. Muu peale kooli teda väga ei paelu. Ja siis ta kõrvale juhtub see imelik poiss istuma, kes peale avaaktuse pole veel sel aastal kooli tulnud mõningate intsidentide tõttu. Aga siis tüdruk muudab ta meelt (isegi kui ta sugugi ei üritanud seda teha).

Kamisama Hashimemashita - Veel üks shoujo. Mind ta ei paelunud eriliselt. Tüdruk kaotab oma kodu, satub siis väiksemasse templisse elama, kohtab seal tujukat rebasedemoonit. Ah ja, tüdrukust saab samal ajal ka Land godess (maa jumalanna).

Shin Sekai Yori - Seda ma soovitan ka teistele. Esimene episood jättis hea mulje. Tegevus toimub kusagil kaugel tulevikus aga võib aimata, et kõik pole sugugi nii lilleline kui esmapilgul tunduda võib. Vihjeid sellele oli terve episoodi vältel. Lisaks on tulevikus inimestel mingid erilised võimed. Midagi rohkemat hetkel öelda ei oska.

K - Sellest saab tõenäoliselt üks mu selle seasoni favoriit. Minu jaoks oli esimene episood lihtsalt vaimustav. Animatsioon ja tseenide vaatepunktid olid väga head. Lisaks keskenduti märgatavalt rohkem näitamisele, mis toimub kui kõige pikalt seletamine. Nii võib seal näga kahe grupi vahelist vaenu ja siis üht valgete juustega tüüpi, kes pole kellegagi eriti lähedane ja siis teda peetakse mingi tüübi tapjaks. Ja siis on veel ka see tüüp, kes selle valgepäise poisi ühe grupi jälitajate eest päästab.

Chuunibyou Demo Koi Ga Shitai! - Mulje esimesest episodist jäi hea. Meelde jääv fraas sellest on "kaheksanda klassi sündroom" ehk kui õpilane peab end näiteks väga eriliseks ja kujutab endale maagilisi võimeid ette jms. Peategelane on selle klassi ammu juba läbinud ja tal on tagant järgi muidugi väga väääga häbi. Siiski uues koolis tema klassis on tüdruk, kel endiselt on see sündroom. Enda väitel on tal hästi võimas silm, mistõttu ta ka alati silmaklapiga ringi käib. Ja siis ta ei suuda teistmoodu kui peategelast "tüüdata", eriti kuna tüdruku korter on peategelase (btw ta on poiss) kohal.

Zetsuen no Tempest - Tundub oma pärane aga ei vaimustanud mind väga millegagi. Esimeses episoodis toimus minu jaoks liiga palju ja informatsiooni oli rohkelt. Ja ajaliselt oli käsitletud rohkem kui aasta pikist ajavahemikku. Ja siis on seal midagi haiguse taolist (mis tuleneb vist maagiast), mis muudab inimesi lihtsalt rauaks. Ja siis kõige tugevam maag, kes seda peatada saab istub kusagil üksikul saarel, mis on veel maagiaga ära varjatud.


Ja rohkem ma praeguseni vaadata pole jõudnud. Arvamused võivad ka rohkemate episoodide olemasolul muutuda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Reede Okt 05, 2012 22:48    Teema: Vasta viitega

Vaatasin Shin Sekai Yorit ja vaatan seda vist edasi.

Anime räägib sellest, et umbes mõne aasta pärast läheb maailm katki ja siis tuhat aastat hiljem on kõik kohad täis vaime, tonte ja maagiat ning kui sa ei ole piisavalt võimekas, siis viib hiiglaslik kass sind ära.

Mulle meeldis väga selle anime visuaalne külg, mis siis, et animatsioon on rõvedalt palju kolmdeed täis, ja mulle meeldis tegelaste disain, mis siis, et nad on kõik ühte nägu.

Ja mulle meeldis selle sarja müstiline atmosfäär ja utopistlik setting. Ja see meeldis ka, et ma ei oska päris täpselt ette aimata, mis järgmises osas edasi saab või kuhu see anime tüürib.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Okt 06, 2012 12:08    Teema: Vasta viitega

Ise vaatan: Hayate, Minamike, Busou Shinki, Madoka Magica, To Love-Ru: Trouble - Darkness, Jormungand: Perfect Order, Macross FB7: Ginga Rukon Ore no Uta o Kike ja lõpuks Unicorn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
chew



Liitunud: 15 Juul 2012
Postitusi: 26
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Laup Okt 06, 2012 23:54    Teema: Vasta viitega

tundub korralik hooaeg. seni nähtud asjad on kõik päris head olnud. minu maitse jaoks paistab rohkem kui keskmiselt olevat asju, mida võiks lõpuni jälgida. siiani mu lemmik vist K, oma visuaalse efektsusega.
runner-up minu esikohale seninähtutest on ilmselt tonari no kaibutsu kun, mis on mõnusalt meelt lahutav suhtekomöödia, mis loodetavasti täidab auku mu elus, mille binbougami ga lõppemine tekitas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Kolm Okt 10, 2012 12:04    Teema: Vasta viitega

Hoidke piip ja prillid, sest mammutpost jookseb amokki! Ärge siis pahandage, et nii palju lugema peate, ning pidage meeles, et selle kirjatüki valmistamiseks pidin ma tegema ränka eeltööd ja vaatama jama sellistes kogustes, millest ma siiani olen suutnud hoiduda. Lõppkokkuvõtte kirjutan kohe alguses: huvipakkuvaid animesid leidus üllatavalt palju, seega võib vast väita, et hooaeg tuleb hea. Samas võib iga anime oma headuse - nagu ikka - järgmiste episoodidega minetada, ning tasuks ka mainida, et kuigi oli mitu head, ei olnud esmapilgul ühtegi suurepärast.

Ärge siis unustage, et kõik arvustused tehtud esimese osa põhjal, ning et Psycho Pass veel ilmumata.


Hayate no Gotoku S3
Jätsin kunagi esimese hooaja paarikümne osa peal pooleli ja nüüd mõtlen, et kas sari läks tasapisi allamäge, jõudes lõpuks punktini, kus ligi 80 osa jooksul on ideedeallikad ammu kuivaks tõmmatud ja esialgsest soojast huumorist vaid räbalad alles, või olid esimesed kaks hooaega ikkagi paremad ja nüüdne kehv. Jääb loomulikult ka võimalus, et sari polnud kunagi nii hea, kui ma nostalgiaprillide häguses udus uskuda tahaksin. Tõde jääbki selgusetuks. Igavad naljad, igavad tegelased, igav taustamuusika. Ei vaata.

Shin sekai yori
Ehk "Uuest maailmast".
Selle postapokalüptilise anime esimene episood oli hästi tehtud. Muusika loob mõnusa õõva, animatsioon oli rahuliku anime jaoks piisav. Maailma labase lahtiseletamise asemel saame dialoogidest ja igapäevaelu iseärasustest noppeid selle saladuslooriga kaetud tegevuspaiga ajaloo ja elukorralduse, seal eksisteerivate tontide, deemonite ja maagia kohta. Meenutab, ja mitte ainult tegelasdisaini tõttu, Ghost Houndi. Loodan, et sü¾ee jätkub sarnaselt esimese osa meeleolule, kuigi osa avakaadrid pakkusid tegevusliinide jätkuks ka teistsuguseid võimalusi - kahjuks.
Jätkan vaatamist.

JoJo no kimyou na bouken
Ehk "Jojo pentsikud seiklused".
Aadlik Joestar võtab vana lubaduse tõttu kasulapseks viletsuses üles kasvanud Dio Brando. Oma kasuvennale Jonathanile, hüüdnimega JoJo, teeb Dio olukorra kohe klaariks: Diost saab number üks, maailma rikkaim mees, mees, kes kellelegi kunagi ei kaota, kes võtab selle eesmärgi saavutamiseks kasutusele mis tahes abinõud. Järgnevad mehised kaklused, ülivõimed, vampiirid ja sajandit läbiv seikluslugu. Kahjuks ei saa ma anda objektiivset ülevaadet sarjast, mida vaatasin kõigepealt livestreamis ning seejärel kahte erinevat subgroupi, et parem välja valida. Parimaks on osutunud Commie subtiitrid, gg teeb küll enda arust ajastutruid subtiitreid, kuid minu meelest lähevad brititsismidega liiga vabameelseks, kohati koomiliseks. Aga siiani on adaptsioonina olnud väga hea.

Chuunibyoudemo koi ga shitai
Ehk "Kuigi mind vaevab chuunibyou, tahaks armastust", ehk "Kuigi mind vaevab 8. klassi sündroom, mis avaldub minu täiskasvanulikult kõrgis käitumises ja saladuses hoitud lapselikus fantaasiamaailmas, tahaks armastust", ehk "Kuigi selles KyoAni teoses on juba OP ja ED täidetud tantsivate moe tüdrukutega, kes episoodi jooksul moe juttu räägivad ja moe nägusid teevad, ei taha ma sellist jama enam vaadata".

Tonari no kaibutsu-kun
Ehk "Mu kõrval konutav kratt". Romanss naisvaatajaile. Peategelane Shizuku on keskkoolitüdruk, kel pole ei sõpru ega kallimat, kuni populaarne poiss talle ühel päeval rusikaga näkku lööb, osa lõpuks aga ka neiut suudleb ja talle armastust avaldab. Ei vaata edasi.

Sukitte ii na yo
Ehk "Ütle, et mind armastad". Romanss naisvaatajaile. Peategelane Mei on keskkoolitüdruk, kel pole ei sõpru ega kallimat, kuni ta populaarsele poisile ühel päeval jalaga näkku lööb, viimane temasse seepeale armub, osa lõpuks aga ka neiut suudleb ja talle armastust avaldab. Erinevalt eelnevast shoujost on siinne kraadi võrra sümpaatsema naispeategelasega, seevastu meeskangelane on jälle paar kraadi igavam. Kuid kui ma kumbagi neist animedest edasi vaadata soovitaks, siis pigem seda. Rääkides nüüd mõlemast korraga, siis positiivne neis on see, et suhte osapooled juba alguses teineteisele tundeid avaldavad (erinevalt ühest teisest sarjast, negatiivne aga - ja kuigi pole kindel, siis ma eeldan ja kardan, et see tulemas on - et ülejäänud osad täidetakse ajuvaba suhtedraama ja armukolmnurkadega.

K
Selle anime avaepisoodi probleem on mulle teistestki tuttav - ekraanile visatakse kari kaklevaid, põgenevaid, jälitavaid tegelasi, mõõkade, rusikate, kurikate ja ülivõimetega, ägeda disainiga ja puha, aga kuna nende tutvustus on puudulik, õigemini olematu, ei suuda ma nende kraaklemistele eriti kaasa elada. Positiivsest küljest vajaks äramärkimist aga animatsioon, mis on telesarja kohta igati võimas, eriti "kalasilmaga" filmitud rulasõidukaadrid. Kahjuks on finantsid tegelaste animeerimiseks võetud taustajoonistuste arvelt, detailirohkete esemete ja paikade joonistamine on üle lastud, isegi CGI asemel on kohati kasutatud fotosid. Ning autod, mis liikumatute ratastega tänavatel veerevad, on jõledus, mida tasub ise näha. Eelnimetatud vead ei takista mul animed siiski edasi vaatamast ja pisut nautimastki.

Little Busters
Kuigi allikteoseks olnud Key visuaalromaaniga ma tuttav pole, näisid esimeses osas nähtud tegelased ja sõpruskonna asjatamised pesapalliklubi loomisel sümpaatsed. Palju on kli¹eelist janti nagu animedes ikka, aga tundub, et siit saab mingit draamat ka välja imeda ja selle ¾anri hea esindaja järgi olen ma hiljuti küll janunenud. Vaatan edasi.

Zetsuen no Tempest
Mingid kurjad maagid üritavad mingit kurja olemust maailma manada ja mingi poiss saab siis maagivõimeid ning koos mingi maagiprintsessi ja oma sõbraga üritavad seda ära hoida, samas kui mingi haigus Jaapani linnades inimesed metalliks muudab ja no midagi veel... Vaatan edasi, äkki on hea?

BTOOOM
Tobeda nimega Btooom on populaarne arvutimäng, sisuliselt Bombermani first-person multiplayer versioon. Seda profitasemel mängiv NEET Ryouta avastab end ühel õhtul tundmatust d¾unglist, teadmata miks ja kuidas ta sinna sattunud on. Vöökotiga on tal kaasas peotäis pomme ning esimese osa jooksul saab selgeks, et arvutimäng on tegelikkusse üle kandunud ning järgneb noorte battleroyalilik jahimäng. Vaatan edasi, kuid mind tõiselt häirib, et pommiplahvatuse mõju meenutab pigem eemalepaiskava õhupadja, kui kilde loopiva, jäsemeid rebiva, kehasid põletava sõjarelva oma.

Magi
Kusagil tuhande maa ja mere taga kõrbes seiklevad nooruke Alibaba ja Aladdin oma d¾inniga, päästavad orje ja rüüstavad aardekambreid. Nii see lugu peaks vähemalt jätkuma, aga seda peate te juba ise uurima, mina seda igatahes ei tee. Animatsioon oli päris kobe muidu.

Ixion Saga DT
Komöödia kohta pole sugugi paha, pani naerma küll, aga neid naerukohti jäi natuke väheks. Kaugesse kapinurka ma seda visata ei taha ja lõppotsust teha on raske. Pean endalt küsima, kas ma tegelikult tahan järgmist osa vaadata, kas viitsin, kas ootan seda. Vastus oleks ei.

Girls und Panzer
Liiga palju Girlse, liiga vähe Panzereid. Lisaks on Girlsid igavad ja Panzerid kohutava CGga loodud. Kuid esimese osa lõpus olev plot twist (või, noh, mis twist see nüüd oli) on piisavalt jabur, et osa vaatamine seda väärt oli. Panzerful! Edasi (vist) ei vaata.

Ja praeguseks kõik, kohtume võibolla siis, kui kolme episoodi reeglit kohandama hakkan.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Kolm Okt 10, 2012 15:51    Teema: Vasta viitega

Vaatasin portsu avaepisoode ära ja kui Suki-tte Ii Na Yo on minu ultra-shounen watchlistile mõnusalt romantiline vaheldus (manga on super, I give you that), siis Girls und Panzer on ajuvaba. See meenutab plotilt natuke Infinite Stratost, kus ainult naised said mechalaadseid jäsemepikendusi juhtida (nagu ka lause GuP-st - pole mehi, kes Panzereid juhiksid), ja pigem vaataksin IS-i uuesti kui GuP-d edasi. Pealegi käib närvidele see lollakas fansub, kus inglise-saksa keelepuder koos (kas see peabki nii olema, pole õrna aimugi). Jumal tänatud, et ma jaapani keelest nii vähesel määral aru saan, et saksa keelt veel tõlkima hakkama ei pea.

Ühesõnaga, hetkel on minu selle hooaja vaatamislistis K, Code:Breaker, Suki-tte Ii Na Yo, Ixion Saga DT ja Code Geass Gaiden: Boukoku no Akito. Kui Robotics;Notes ja Psycho-pass välja tulevad, kardan, et need ka.
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Okt 10, 2012 16:56    Teema: Vasta viitega

Hayate no Gotoku uus hooaeg algas ülinõrgalt. Kuigi esimene hooaeg vajus huumori poolest vaikselt ära, oli ta päris mõnus vaatamine. Teine hooaeg oli hulka parem, seal olid tunded ja lugu liikus edasi ka. Kolmanda hooaja esimene osa oli lihtsalt halb!

HnG suurim tugevus on slapstick-huumor isikupäraste karakteritega. Iga episood on kompositsioon tegelastest A, B, G ja M situatsioonis X, vürtsiks lisatud ohtralt referentse ja nalju. HnGS3e1 oli tutvustav episood ainult peategelaste ja väga hõredalt paigutatud lamedate naljadega.

Kuna edasi lähevad episoodid siiski manga järgi, vaatan ikka edasi, aga suure kortsuga kulmus.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Nelj Okt 11, 2012 15:58    Teema: Vasta viitega

Vaatan edasi:
Shinsekai Yori: Jättis väga hea mulje, eriti tänu huvitavale settingule.
Jojo's Bizarre Adventure: Animatsioon oli kohati väga halb, kuid üldiselt ikkagist suht meeldis. Art Style on teistsugune mangast, kuid imo isegi mingil määral parem.
Chuunibyou demo Koi ga Shitai!: Kyoani lihtsalt oskab hästi moepaska teha, sest nad actually näevad vaeva, mis väljendub nt. heas animatsioonis.
Tonari no Kaibutsu-kun: Idk MIKS see mulle meeldis aga igastahes meeldis.
Code:Breaker: Ma olen suht kindel, et ma varsti dropin selle aga idk, 1. osa 2. pool oli kind-of vaadatav isegi, nothing special tho.
Little Busters: 1. osa oli päris igav aga millegipärast ma arvan, et vb. läheb paremaks.
Psycho-pass: Põnev ja huvitav setting. Muusika oli ka suht hea.
Sukitte Ii na yo: Tõsiselt armas sari lihtsalt.
Robotics;Notes: Idk, vb. tuleb midagi sama head, kui Steins;gate vms.

Dropped:
K: Generic fujoshit. Ainult camerawork oli lahe.
Btoom: Igav ning jättis üldse kahtlase mulje.
Ixion Saga DT: See oli lahe, et peategelane mängis alguses monster hunterit ning see, et suht kõik, isegi soundtrack oli suht jrpg'lik aga nagu.. idk, ei tekita siukest tunnet, et tahaks järgmist osa näha. Animatsioon oli ka suht pask.


Viimati muutis seda ShinNatsume (Püh Okt 14, 2012 15:21). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Okt 11, 2012 16:55    Teema: Vasta viitega

Kas keegi alustas juba Jormungand: Perfect Order vaatamist. Igatahes esimese hooaja viimane osa jäi väga huvitava koha pealt poolikuks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: