OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Uurimistöö manga populaarsusest Eestis{star}Kiire{star} :)

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> manga
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
decomed
õigekirjas 1 punkt maksimumist puudu


Liitunud: 10 Sept 2010
Postitusi: 165
Asukoht: Tapa

PostitusPostitatud: Teis Mai 10, 2011 13:58    Teema: Uurimistöö manga populaarsusest Eestis{star}Kiire{star} :) Vasta viitega

Mul tuleb oma uurimistöö kaitsimine 11. mai. Teemaks on mudu Manga populaarsus Eestis. Seal on igasugused huvitavaid fakte ning kui keegi tahab saada seda faili, saadan rõõmuga.
Olenematta sellest, tahaksin küsida, ega keegi tea mõnda huvitavat fakti manga kohta, (näiteks, et Jaapan on maailma turvalisem koht, kuna manga rahuldab sealsete inimeste fantaasiaid) mis ma ise ka sain teada oma tööd tehes.
Oleks jube hea, kui keegi aitaks kaasa möelda, kuidas ma oma kaitsekõne saaksin huvitavamaks teha. Esmaselt mõtelesin, et saata oma manga ringi käima, et inimesed näesid, mis manga on. Peale selle mõtlesin, et teeks oma anime listist pildi(see hämmastavalt suur) .
Ja tahtsin küsida foorumi abi, kellel oleks muid huvitavaid ideid. Jätke meelde, see kaitsmine on mul homme (11 mai) , viimane aeg saata on kell 2, peale seda ei ole mul tarvis ettepanekuid saada.
Aga oma uurimistöö saadan ükskõik kellele, kes tahab, seal üleldiselt mangast ja kui suurel hulgal see levinud on Minu jaoks on vähemalt huvitav teema

Vabandan, et postitan seda teist korda, aga see mul oluline ... :(
_________________
http://myanimelist.net/animelist/Decomed Warning: This list is not for people with weak nerves!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
FullmetalBoy



Liitunud: 22 Jan 2011
Postitusi: 110
Asukoht: Luke.. enamus argipäeva Tartu

PostitusPostitatud: Teis Mai 10, 2011 19:10    Teema: Vasta viitega

silmad hakkasid valutama kui ma su silmadele motlesin parast animelisti vaatamist LaLaLaa LaLaLaa

.. aga mind taitsa huvitaks selle too lugemine ..
-----> ageofempire18@hot.ee <-----
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
decomed
õigekirjas 1 punkt maksimumist puudu


Liitunud: 10 Sept 2010
Postitusi: 165
Asukoht: Tapa

PostitusPostitatud: Kolm Mai 11, 2011 18:52    Teema: Vasta viitega

Yay kaitsmine 5 :) Mudu kui keegi tahab mu uurimistööga edasi ise jätkata, kooli või mõne muu asja jaoks, palun saata sõnum, ütlen kohe mis puudu on, retsensent näitas kõik 2ra :)
_________________
http://myanimelist.net/animelist/Decomed Warning: This list is not for people with weak nerves!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ChocoUsagi



Liitunud: 11 Aug 2012
Postitusi: 13
Asukoht: Märjamaa

PostitusPostitatud: Püh Aug 12, 2012 00:09    Teema: ^ - ^ Vasta viitega

Tere ! Mina kavatsen ka teha uurimistööd anime/manga kohta, sooviksin saada teie uurimistöö faili, kui võimalik. Oleksin väga tänulik !
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
decomed
õigekirjas 1 punkt maksimumist puudu


Liitunud: 10 Sept 2010
Postitusi: 165
Asukoht: Tapa

PostitusPostitatud: Püh Aug 12, 2012 08:45    Teema: Re: ^ - ^ Vasta viitega

ChocoUsagi kirjutas:
Tere ! Mina kavatsen ka teha uurimistööd anime/manga kohta, sooviksin saada teie uurimistöö faili, kui võimalik. Oleksin väga tänulik !


~ Kui kiire sul sellega on, mul praegu ajateenistuses SPK aeg ning väga raske seda praegu saata. Korra nädalas saan 15 minti netis olla ja see koik. Mingi ~1 kuu p2rast saan välja ja siis otsiksin. Aga kui kiire sul sellega, siis võin selle kuidagi ikka planeerida.
_________________
http://myanimelist.net/animelist/Decomed Warning: This list is not for people with weak nerves!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ChocoUsagi



Liitunud: 11 Aug 2012
Postitusi: 13
Asukoht: Märjamaa

PostitusPostitatud: Püh Aug 12, 2012 11:41    Teema: Re: ^ - ^ Vasta viitega

decomed kirjutas:
ChocoUsagi kirjutas:
Tere ! Mina kavatsen ka teha uurimistööd anime/manga kohta, sooviksin saada teie uurimistöö faili, kui võimalik. Oleksin väga tänulik !


~ Kui kiire sul sellega on, mul praegu ajateenistuses SPK aeg ning väga raske seda praegu saata. Korra nädalas saan 15 minti netis olla ja see koik. Mingi ~1 kuu p2rast saan välja ja siis otsiksin. Aga kui kiire sul sellega, siis võin selle kuidagi ikka planeerida.


Uurimistöö peab täielikult valmis olema 2013. jaanuariks. Ma ei oska öelda, kui kiire, aga te saate välja kuskil septembri kuus? Ma arvan, et ma saan sinnamaani oodata. ^ - ^ Suured tänud!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
decomed
õigekirjas 1 punkt maksimumist puudu


Liitunud: 10 Sept 2010
Postitusi: 165
Asukoht: Tapa

PostitusPostitatud: Püh Aug 12, 2012 12:16    Teema: Vasta viitega

Peaksin välja saama ~21 September wink
_________________
http://myanimelist.net/animelist/Decomed Warning: This list is not for people with weak nerves!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ChocoUsagi



Liitunud: 11 Aug 2012
Postitusi: 13
Asukoht: Märjamaa

PostitusPostitatud: Püh Aug 12, 2012 12:21    Teema: ^ - ^ Vasta viitega

Sinnamaani saan ma oodata küll Happybunny ! Suured tänud LaLaLaaD
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
solarTribute



Liitunud: 4 Okt 2012
Postitusi: 6

PostitusPostitatud: Nelj Okt 04, 2012 19:02    Teema: Vasta viitega

Tere :)
Pean ka hakkama vaikselt uurimustöö peale mõtlema ja esimene mõte oli ka midagi selle teemaga seoses teha.. Isegi kui teema muutub siis oleks tore mõni uurimustöö läbi vaadata, et näha kuidas seda üldse korralikult vormistada. :P
Kui on võimalus siis kas palun saaksite mullegi oma uurimustöö saata :)?
Oleks suur abi.

email: siim.maki@gmail.com
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> manga Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: