OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Cosplay teema! [completed]
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> cosplay
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Juun 02, 2012 11:41    Teema: Cosplay teema! [completed] Vasta viitega


Räägime cosplay'st hästi palju äkki siis saame alafoorumi!

Ma teen otsa lahti küsimusega, kuidas leidsid SINA oma cosplay tegelase?

UPDATE: Yo,

Me saime alafoorumi. Minge tehke teemasid või midagi.

Piece.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu


Viimati muutis seda Ummi (Reede Sept 28, 2012 10:41). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Laup Juun 02, 2012 14:36    Teema: Vasta viitega

Esimene cosplay (Amane Misa), 2009 - vaatasin Death Note'i, duh. Kui õigesti mäletan, oli see vist teine anime, mida vaatasin (Digimoni 1. klassi ajal ei arvesta LaLaLaa), ja closet-cosplay oli sel ajal minu jaoks ainus variant üldse midagi teha, Misa-Misa aga polnud kõige raskem ja mu kapp oli niigi musta värvi või gothic/punk asju täis.

Teine cosplay (Allen Walker), 2011 - olgu, ma tõesti ei tea, miks ma D.Gray-mani ära vaatasin, aga seda tegin ja leidsin - Allen on mina. Mina olen Allen ja ma saan tema rolliga hakkama. Kostüümi kokkuajamine polnud ka nii keeruline, pooleldi laenatud, pooleldi closet-cosplay, ning tulemust nautisin nii mina kui ka mitmed AniMatsuri külastajad.

Kolmas cosplay (Erza Scarlet), pole kuskil käinud - kui ma õigesti mäletan, siis mind paluti Erzaks. LaLaLaa Hehee

Ja järgmised cosplayd on kõik saadud tüüpilisel viisil - vaatan animet, "hei! Mulle meeldib see tegelane!" ja nimi läheb cosplay nimekirja. Eelarve ja kõik selline tuleb alles hiljem. LaLaLaa
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
tvk_



Liitunud: 8 Aug 2010
Postitusi: 204

PostitusPostitatud: Laup Juun 02, 2012 17:20    Teema: Vasta viitega

Ma olen eriti möku õmbleja, niiet mida änksamad propsid seda tõenäolisemalt valin karakteri. Praeguseks olen eepiliselt feilinud TF2 Pyro ja mingi random WOW'i t¹ikiga. Mõlemal juhul ei võtnud ülesannet eriti tõsiselt, niiet lasin disaini järgmisel kõvasti üle jala. Tegin nõnda, et oleks fun ehitada ja kanda, aga mitte täpne. Sel aastal katsun õigesti teha.

Kas keegi juba oma selle aasta AniMatsuri cosplayst julgeb rääkida, või mängite üllatuse peale? Kas karakterid on juba valitud?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
skullkiller



Liitunud: 17 Veeb 2010
Postitusi: 330
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Juun 05, 2012 01:52    Teema: Vasta viitega

Et teemat hoida, siis oli selle aasta Läti Animefestiks cosplay peaaegu valmis, kui poleks olnud althüppajaid(nimesid ei nimeta)
Mõte tekkis mingi hetk eelmise aasta suvel, kuid valmistamiseks läks alles märtsi alguses ning väga minimaalse eelarvega sai läbi aetud. Kõige rohkem läks parukas maksma. Ülejäänud vajaliku materjali leidsin kodust või siis kollasin second-hand kauplustes, kust isegi leidsin vajalikud esemed.
Kuna ma pole kunagi olnud hea käsitöös, siis lasin esemed valmis õmmelda.

Pilte cosplayst veel pole, aga Animatsuril olen vahepeal sellega küll.
Järgmisi plaane ei ole, keda cosplay'da...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Teis Juun 05, 2012 06:14    Teema: Vasta viitega

skullkiller kirjutas:
kui poleks olnud althüppajaid (nimesid ei nimeta)


Nii õel kohe LaLaLaa
Ma teen su paruka valmis ja siis saad oma frustratsiooni tegelasse suunata. LaLaLaa
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Teis Juun 05, 2012 07:59    Teema: Vasta viitega

skullkiller kirjutas:
Et teemat hoida, siis oli selle aasta Läti Animefestiks cosplay peaaegu valmis, kui poleks olnud althüppajaid(nimesid ei nimeta)
Mõte tekkis mingi hetk eelmise aasta suvel, kuid valmistamiseks läks alles märtsi alguses ning väga minimaalse eelarvega sai läbi aetud. Kõige rohkem läks parukas maksma. Ülejäänud vajaliku materjali leidsin kodust või siis kollasin second-hand kauplustes, kust isegi leidsin vajalikud esemed.
Kuna ma pole kunagi olnud hea käsitöös, siis lasin esemed valmis õmmelda.

Pilte cosplayst veel pole, aga Animatsuril olen vahepeal sellega küll.
Järgmisi plaane ei ole, keda cosplay'da...


okei aga KEDA sa cosplayda tahtsid
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juun 07, 2012 10:00    Teema: Vasta viitega

Ma pole ise kunagi asjasse süübinud, nii et siit küsimus: kui keeruline on endale õmmelda kostüüm? Kas keegi saaks teha väikese ülevaate, mida kõike on vaja teha keskmise riideeseme valmistamiseks?
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SilverWolf112



Liitunud: 11 Märts 2012
Postitusi: 174
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juun 11, 2012 14:13    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Ma pole ise kunagi asjasse süübinud, nii et siit küsimus: kui keeruline on endale õmmelda kostüüm?

Huvitab ka vastu sellele küsimusele .Natukene aega tagasi oli plaan lasta tuttavatel teha mulle kostüüm kuid kuhu soov oli minna muutus võimatuks antud kuupäeval ... Enda cosplay tegelase leidsin playstaion mängust .hack//G.U. plaan oli lasta teha Haseo (ハセヲ) kuid kui osutub liiga raskes on tagavaraks ka Tri-Edge . Kindlasti plaan uuesti läbi mängida antud mäng LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
MangaFan



Liitunud: 31 Okt 2008
Postitusi: 26
Asukoht: Saarema/Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Juun 20, 2012 20:18    Teema: Vasta viitega

Minu esimene cosplay oli sellel aastal, kuna avastasin anime enda jaoks alles umbes poolteist aastat tagasi. Käisin Riia AnimeFestil ja cosplay oli Belphegor Katekyo Hitman Rebornist. :P
Otsustasin tema kasuks sest ta oli mu cosplay nimekirjas ning tundus et suudan selle kostüümi vähese aja jooksul valmis saada. Kokkuvõttes oli eelarve päris väike. Osa asjad sain laenata ning osa oli juba olemas endal. Parukat ei muretsenud kuna minu juuksevärv ja pikkus olid sarnased, lõikasin vaid veidi parajaks. LaLaLaa Ja propse oli ka äge välja nuputada.Väga meeldis Belina ringi joosta ja tunne oli awesome!
Kavatsen edaspidi kindlasti veel cosplayda aga pole veel kindel keda kus ja millal. :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Kolm Juun 20, 2012 21:49    Teema: Vasta viitega

aga pange pilte :)
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juun 20, 2012 22:12    Teema: Vasta viitega

Keda te tahate cosplayda? Miks? Kuidas plaanite kostüümi hankida/valmistada? Või miks te siiski seda cosplayd ei teosta?
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Chiisan



Liitunud: 17 Sept 2004
Postitusi: 421
Asukoht: selline vahva karudega ja häste segamini tuba :P

PostitusPostitatud: Kolm Juun 20, 2012 22:23    Teema: Vasta viitega

Miks ma ei ole teinud:

Sest ma ei oska õmmelda ja ostes oleksid kostüümid ikka väga kallid :(

Pidevalt imetlen siin teisi Bakalasi, kes on vaeva näinud ja endale korralikud kostüümid muretsenud wink
_________________
/\_/\ (\_/)
( o_o) ('_')
(")_(") (")(")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Blawk



Liitunud: 1 Aug 2009
Postitusi: 438

PostitusPostitatud: Kolm Juun 20, 2012 23:20    Teema: Vasta viitega

http://www.youtube.com/user/acksonl/videos

Superhead videod igasugustel konventsionitel kospleivatest piffidest. Maailmaklassi kostüümid ja kaameratööl pole ka väga viga.

Kvaliteetvärk noh.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juun 20, 2012 23:26    Teema: Vasta viitega

Ma tahan cosplay'da Enigmat DotA-st, aga ma ei viitsi endale taskulampe simade asemele keevitada
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Nelj Juun 21, 2012 01:51    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Ma tahan cosplay'da Enigmat DotA-st, aga ma ei viitsi endale taskulampe simade asemele keevitada

Miks mitte? #yolo

Ontopic: MyLeafy õmbles mulle väga ägedad Erza püksid (punased kollaste leekidega), sest ma ise olen õmblusmasina taga paras käpard.
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juun 21, 2012 02:11    Teema: Vasta viitega

Enigma on selline sinine olend kes tuleb mingist imelikust portaalist välja. Tema cosplaymiseks - lihtne variant - on vaja sinist sukka pähe, väikest set-up'i ümber pea mis paneks silmade kohal lambid põlema, ja sinist liibuvat kostüümi (ümber mu mukslis keha). Portaal-seelik oleks ka päris lahe.

Probleem on selles, et teda ei sa parajalt läikima ajada. Kuna ta pole päris inimloom ja ta on tehtud mingist iks materjalist, siis ta väänab ja peegeldab valgust õite veidralt ning selle järgi tegemine on see saatuslik koht, mis mulle üle jõu käib.

EDIT: ja ma olen laisk
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tvk_



Liitunud: 8 Aug 2010
Postitusi: 204

PostitusPostitatud: Nelj Juun 21, 2012 08:01    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Probleem on selles, et teda ei sa parajalt läikima ajada. Kuna ta pole päris inimloom ja ta on tehtud mingist iks materjalist, siis ta väänab ja peegeldab valgust õite veidralt ning selle järgi tegemine on see saatuslik koht, mis mulle üle jõu käib.


Proovi erineva läbipaistvuse ja läikega kangaid üksteise peal kangapoes. Olenevalt kas sa tahad teha concept arti või mängumudeli järgi võid ka mingit kerget raami kaaluda, mille külge ta etteulatuv pea käiks (enda pea jääks seljuhul ta küüru sisse ja raam toetuks õlgadele). Void walkerit/Enigmat on niiiii vähe cosplaytud üldse, soovin palju edu :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juun 21, 2012 10:54    Teema: Vasta viitega

tvk_ kirjutas:
mängumudeli järgi võid ka mingit kerget raami kaaluda, mille külge ta etteulatuv pea käiks (enda pea jääks seljuhul ta küüru sisse ja raam toetuks õlgadele)

Ma olen niigi küürakas nii et see pole probleem
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lostinthemist



Liitunud: 16 Sept 2009
Postitusi: 432
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitatud: Nelj Juun 21, 2012 11:29    Teema: Vasta viitega

Kas keegi on juhuslikult tähele pannud, et siin, cosplay teemas, pole mitte ühtegi pilti?
_________________
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juun 21, 2012 12:49    Teema: Vasta viitega

lostinthemist kirjutas:
Kas keegi on juhuslikult tähele pannud, et siin, cosplay teemas, pole mitte ühtegi pilti?

Ma olen solvunud, siin teemas on täpselt üks pilt.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> cosplay Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: