OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Asi, mis mind siin foorumis häirib
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> tagasiside
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Idril



Liitunud: 29 Mai 2004
Postitusi: 7
Asukoht: Rakveremaa

PostitusPostitatud: Esm Juun 14, 2004 00:10    Teema: Asi, mis mind siin foorumis häirib Vasta viitega

Niisiis. Oma lühikese siinviibimisega olen seda tähele pannud ja see ajab mind närvi. Teemaks siis omalooming ja sõbralikkus.

Ma käin ka ühes teises foorumis. Seal on äärmiselt proffe joonistajaid (ja kui ma ütlen proff, siis ma mõtlen proff) ning neid, kes veel nii tublid pole. Nagu siingi. Aga mis on nende kahe paiga suur erinevus: Sealne rahvas on sõbralik. Nad vaatavad sinu pildi hinge, üldmuljet, seda, kui palju sa endast sinna sisse oled pannud ja vahel glomp-vad mõne inimese, kelle pildil käsi ehk pisut väärakalt hoiab poolsurnuks, sest tegelasel on nunnu ilme. Siin aga... URRRRRR. Siin nähakse ainult detaile. Et see volt on vale ja jalg on imelik ja see on nõme ja teine on haige... Kas Te ei saa või ei taha üldpilti näha? Miks Te kõik nii kurjad olete? T_T. Pildid on ilusad ju.

Muidugi. Ma tean, et konstruktiivne kriitika kulub ära ja aitab paremaks saada. Kuid ehk võiks ta pisut leebemas vormis esineda? Mitte lihtsalt teiste piltide kallal irisemisena, kuni autor suures ahastuses pliiatsi pooleks murrab ja ennast üles poob...

Veenge mind selles, et ma eksin. Palun.
_________________
Matke mind maha...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Niora



Liitunud: 24 Apr 2003
Postitusi: 71
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Juun 14, 2004 02:07    Teema: Vasta viitega

PPD, kas see oled SINA? 0.o
_________________
*to be continued*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Idril



Liitunud: 29 Mai 2004
Postitusi: 7
Asukoht: Rakveremaa

PostitusPostitatud: Esm Juun 14, 2004 10:45    Teema: Vasta viitega

Jah. So?

Ja Sulle teadmiseks, et Sa teab mida ei arvaks: "See teine foorum" ei ole EF.
_________________
Matke mind maha...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juun 14, 2004 10:51    Teema: Vasta viitega

Idril, "Omalooming" on jah see foorumi osa, kus meie kasutajad tihti oma varjukülge näitavad. Sa ei ole esimene, kes oma nördimust toimuva vastu üles on näidanud, ega jää väga tõenäoliselt ka viimaseks. Oma seisukohta väljendasin ses teemas minagi, ei hakka end kordama.

Tean aga omast kogemusest, et näpu viibutamise ja laitva näo tegemisega ei saa ohjesse kassipoegagi, rääkimata siis baka.ee kasutajatest. Liiati siis veel kõigile esitatud üleskutsega oma sobivust ja väärivust tõestada, näidata, et "me kõik pole nii kurjad". Ehkki meid võib kutsuda kogukonnaks, pole me enamasti eriti monoliitsed ning vastutame oma tegude eest igaüks ise.

Ehkki ma pole nii kuri, saan ma vahel natuke kurjaks küll. :)
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
kinsa



Liitunud: 31 Dets 2003
Postitusi: 58

PostitusPostitatud: Teis Juun 15, 2004 13:49    Teema: Vasta viitega

pansy! võtta kõik raud ja tuli vastu mis tuleb kui inimene julgeb oma pilti kellegile näidata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
HotPapa
banned


Liitunud: 25 Veeb 2003
Postitusi: 229
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Juun 15, 2004 16:02    Teema: Vasta viitega

Kui ma ka omaloomingu foorumis osaleks....pooks ma end vist suurest vihast üles, sest sealne kriitika on küll natuke üle mõistuse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ichi



Liitunud: 10 Aug 2003
Postitusi: 249
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Juun 16, 2004 20:10    Teema: Vasta viitega

üle mõistuse?

mis mõttes?
agressiivne ning rohke - tõesti
samas ei ole laitust rohkem kui kiitvaid argumente.
lihtsalt laitus jääb silma.
enamik 'hullu sõimu' on pärit 1-2 inimeselt, kui siis (tavaliselt autor) pole arvamusega nõus, tekitab see nii heade kui ka halbade arvamuste kaskaadi.

on võibolla paar üksikut pilti omaloomingus, millel puuduvad positiivsed kommentaarid, pilte, millel puuduvad negatiivsed kommentaarid, on rohkem.

kriitika on enamjaolt asja eest, lihtsalt mõned kritiseerijad väljendavad end vürtsikamalt kui teised. kriitika on omaloomingus vajalik nähe, samas ei ole bakas veel välja kujunenud oma eetikakoodeksit, mis seab kasvõi ebamääraselt paika lubatud kõnepruugi mahlakuse.

kunagi kirjutas hjarg nii:
Tsiteerin::
Kuna olukord "Omaloomingus" on viimasel ajal käest ära läinud (loe seda), on "Omaloomingus" nüüd oma reeglid:

1. Teiste töid kommenteeritakse viisakalt ja ilma solvanguteta
2. Oma töid üles riputades kasutame tervet mõistust- algelisi sotaputasid pole siia tõesti vaja.

Lihtsad, eks.


pean heameelega esimesest reeglist kinni kui mõned autorid oma tervet mõistust kasutavad Bunnysmile
_________________
-bob, do you know what happens to schoolgirls in japanese cartoons?
-no....what? (enter tentacles) ooogh...!! wankaaaaarrrgh!!!!!

http://www.weebl.jolt.co.uk/hentai.htm
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Finnchen



Liitunud: 17 Juul 2004
Postitusi: 30
Asukoht: ookeani sügavuses

PostitusPostitatud: Teis Aug 17, 2004 21:21    Teema: Vasta viitega

kriitika on hea,see teeb tugevaks

alati on ka neid,kellele Su pilt ei meeldi,sellega tuleb arvestada juba siis,kui siia oma töid üles panna
isiklikult pole näinud ,et Bakas oleks üks kasutaja teisele komminud,et tolle pilt on suisa lame.Hmmh?

Hoia pea püsti ja kinnita iseendale,et su pilt on hea.
Pole küll kuulnud,et keegi oleks end poonud,sest üks kasutaja julges arvata,et pildil olev jalg on liiga suur!
_________________

~*You touch me and I break your wrist*~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Amaterasu-chan



Liitunud: 15 Veeb 2005
Postitusi: 13
Asukoht: Päikeseloss^^

PostitusPostitatud: Teis Veeb 15, 2005 21:35    Teema: Vasta viitega

Minu arvates on sul õigus^^
Sest eks need paadunud animefännid on vahel liiga kriitilised... :) Ja ega nende joonistused nii täiuslikud polegi,kui mõelda (ja järele vaadata LaLaLaa)
Minu tagasihoidlik arvamus :P
_________________
Anata wa kawaii desu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nosferatu



Liitunud: 8 Jan 2005
Postitusi: 264
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 16, 2005 13:31    Teema: Re: Asi, mis mind siin foorumis häirib Vasta viitega

Idril kirjutas:

Muidugi. Ma tean, et konstruktiivne kriitika kulub ära ja aitab paremaks saada. Kuid ehk võiks ta pisut leebemas vormis esineda?

Veenge mind selles, et ma eksin. Palun.


okei,hakkame siis pihta:
1.konstruktiivne kriitika on v2ga t6sine asi mis lausa ''peab'' olema!
(alati on parem kui keegi sind h2sti kurjalt taga kiusab siis on sul alati motiiv miks pyyelda paremini teha[n2ide:mul trennis ei suruta eriti asju peale aga kui ma l2hen m6ne meistri seminarile siis tema ei lase sul teha nii nagu sina arvad et on 6ige,vaid tema maice j2rgi ja tema maice enamasti 6ige...ja peale sellist seminari mulle tundub et ma olen juba musta v66ga])
2.mitte kunagi ja ma m6tlen mitte kunagi EI TOHI LEEBEMAS VORMIS OMA ARVAMUST VÄLJENDADA!!!!sest see k6ik aitab kaasa sellele millest ma just r22kisin!

ma loodan et ma nyyd veensin sind selles et sa exid! mida raskem elu seda paremad tulemused pyydlemises!
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 16, 2005 14:01    Teema: Vasta viitega

Selge, härra Nosferatu...
Arvesta sellega, et siin foorumis hakkan mina sind julmalt taga kiusama. Nii, et kui inimõiguslased sellest kuuleksid, ootaks mind rahvusvaheline tribunalt...
Ise tahtsid, eks.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
nosferatu



Liitunud: 8 Jan 2005
Postitusi: 264
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 16, 2005 14:17    Teema: Vasta viitega

kes vastupidist v2itnud on?
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 16, 2005 18:34    Teema: Re: Asi, mis mind siin foorumis häirib Vasta viitega

nosferatu kirjutas:
mida raskem elu seda paremad tulemused pyydlemises!

ehh, võiksid parem enda must/valget maailmapilti natuke värvilisemaks teha...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
nosferatu



Liitunud: 8 Jan 2005
Postitusi: 264
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 16, 2005 18:39    Teema: Vasta viitega

must/valget pole mul elus,k6ik on v2rviline,aga see on pyydlemise suunda parim rohi lissalt(m6ni kogemus on sellises asjas ja see aitab[kuigi see v6ib tunduda ebameeldiv])
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Chibi



Liitunud: 9 Dets 2004
Postitusi: 137
Asukoht: Rockvere

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 16, 2005 19:18    Teema: Vasta viitega

kuigi mul pold võmalik oma töid omaloominguse postitad(pole skännerit T_T )
oli sealne kriitika tõesti vahest natuke liiga..ee..solvav..vms.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 16, 2005 19:57    Teema: Vasta viitega

nosferatu kirjutas:
must/valget pole mul elus,k6ik on v2rviline,aga see on pyydlemise suunda parim rohi lissalt

sellepärast ütlesingi must/valge, et see ei ole kõigi jaoks lissalt parim rohi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
nosferatu



Liitunud: 8 Jan 2005
Postitusi: 264
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 16, 2005 20:49    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
nosferatu kirjutas:
must/valget pole mul elus,k6ik on v2rviline,aga see on pyydlemise suunda parim rohi lissalt

sellepärast ütlesingi must/valge, et see ei ole kõigi jaoks lissalt parim rohi.


6igus,aga ju tasub proovida.agajh ma avastasin enda jutus niukse kala, et tglt joonistamist ei saa v6itluskunstidega v6rrelda...või annab?
joonistamises on kyll jama see et kui sa oled oma piirid yletanud ja siis kas keegi kritiseerib seda(yxk6ik kas r2igelt või leebelt) on see koguaeg sama valus :( või siis irooniline nali pildi kohta kha annab tunda,nii et ma v6tan selle ''rough stuff'' asja tagasi ja j22n uue arvamuse juurde :wink: :)
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Tanka



Liitunud: 3 Märts 2004
Postitusi: 31

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 17, 2005 21:14    Teema: Vasta viitega

konstruktiivne kriitika on vajalik. kui mina oma asjad üles panin (pisut aega enne omaloomingu kadumist) siis kõige negatiivsem asi, mis mulle minu mäletamist mööda öeldi, oli see, et ühel mu piltidest oli tegelase silm liiga kõrgel. jah, tõsi see oli küll, aga ma usun, et seal oli veel hulga vigu. aga neid ei osanud või ei tahtnud keegi välja tuua ja mul oli sellest küll kahju. muidugi on tore, kui öeldakse, et su pildid on head, aga selle kiitmisega ei maksa liiale minna =)

muidugi on suur vahe konstruktiivsel kriitikal ja sõimamisel. kui ma esimest korda oma asjad siia üles panin (küll teise nime all), siis ma ei saanud nende kohta mitte kriitikat. mulle öeldi põhimõtteliselt et need on lihtsalt pask ja kõik. põhimõtteliselt öeldi, et ma joonistan sitalt ja et ma võiksin heaga sealt ära kaduda. aga ma julgen öelda, et kõik inimesed on võimelised arenema, nagu ma enda näol tõestasin wink

nii et minu arust on hea variant mõõdukas kiitmine ja palju konstruktiivset kriitikat=D
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nosferatu



Liitunud: 8 Jan 2005
Postitusi: 264
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Reede Veeb 18, 2005 08:47    Teema: Vasta viitega

Tegelt,kui nyyd m6elda on kriitika valesti 6eldud...

Ma ytleks et see on lihtne kommentaar(positiivsus või kriitika),
See kommentaar sisaldab:kiitust(positiivne) ja n6uanne(nn. kriitika).
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ittekimasu



Liitunud: 23 Aug 2006
Postitusi: 108
Asukoht: Unenägude maailma WC...?

PostitusPostitatud: Reede Okt 13, 2006 11:50    Teema: Vasta viitega

nõustun, suga täiesti, Idril. Kui ma siia millalgi amuu tulin. Oli kõige sõbralikkum inimene mu vastu VABARNAMEES. Aga kõik teised, aha jälle mingi n00b ja solvasid, eks. Nüüd aga kui olen rohkem kogenum ja rohkemate postitustega, saab siin tõelist seltskonda nautida. Kõik ainult vaatavad postituste ARVU. See oleks nagu kõige tähtsam, aga ei ole ju...
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> tagasiside Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: