OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

AniMatsuri 2012: ideede kogumine + ettekanded
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Okt 07, 2011 14:59    Teema: AniMatsuri 2012: ideede kogumine + ettekanded Vasta viitega

Alles sai 2011 festival läbi, kui juba käib planeerimine järgmiseks aastaks. Ega see töö ei saa kunagi otsa ning heaks planeerimiseks tuleb varakult alustada.

Seega ootavad AniMatsuri 2012 igasuguseid huvitavaid ideid, mida järgmisel aastal teostada. Pakkuge, mida väga sooviksite teha, näha, kogeda.

Kindlasti ei puudu cosplay, karaoke, joonistusvõistlus, Stepmania ja teised traditsioonilised nähtused. Mis aga võiks olla uut?

---

Mida me sooviksime seekord eraldi teatada on järgmine: meil on nimelt plaan suurendada tunduvalt ettekannete hulka, et neid oleks terve päeva, mõlemal päeval. Seega on oodatud ettekanded pidama kõik, kellel on huvi!

Natukene nõuetest:
- Ettekandeid on oodatud igasugustel teemadel. Peamine on aga, et see oleks seotud Jaapani, anime, manga, otakute ja/või mängimisega (arvuti- ja lauamängud). Kui on mingi hobi või huvi seotud teemaga, siis kindlasti leidub veel neid, kellele võiks huvi pakkuda. Tule ja jaga!
- Tegu võib olla tavalise ettekande vormiga, kuid võite kaasata tegevusse ka publikut
- Ettekande pikkuseks on miinimum 45 minutit, maksimum 60 min.
- Kui on soov, siis ettekanne tuleb kõigepealt saata avaldus. Avalduste saatmise avame kevade paiku. Siis tulevad ka kõiksugused täpsustused veel :)
- Avaldused vaadatakse korraldajate poolt üle ning sobivuse korral saab tulla AniMatsurile ettekannet pidama!
- Oodatud on ka igasugused muud korraldusliku poole ideed. oleme uuele ja huvitavale avatud!


Ettekande tegemisega kaasneb muidugi ka tänu AniMatsuri korraldajate poolt, milleks on tasuta kahepäevane pääse festivalile.


Seega kellele võiks selline asi huvi pakkuda, pange aga pead tööle Happybunny Piisavalt varajane teatamine annab aega mõelda teemade ja teostuse üle!
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hoshihana



Liitunud: 20 Aug 2010
Postitusi: 73
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Laup Jan 07, 2012 13:08    Teema: Vasta viitega

Tunnen juba ennast nagu forum-troll...
KARAOKEVÕISTLUS. Miks mitte? Mis selles nii valet on, et seda seni pole tehtud? Minu poolest lisage see kasvõi Cosplay-võistluse kategooriana, ma lihtsalt tahaks nii väga karaoke-võistlust! Ja ma mõtlen, et teeks ettekande ka, aga ma pean veel uurima mis ettekandeid eelmistel aastatel tehtud on... Niisiis, palun kasvõi KAALUDAGI Karaoke-võistlust. Muhe
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Misty-chan



Liitunud: 12 Okt 2008
Postitusi: 182
Asukoht: In that barrel behind the bush.

PostitusPostitatud: Püh Jan 08, 2012 17:05    Teema: Vasta viitega

Pmst ma võiksin alati teha vocaloidi kohta ette-kande. Programmi ennast olen kasutatud, tean vocaloididest prakitiliselt kõike. Ja lisaks mulle meeldib ettekandeid teha. Läppakat, kus on vocaloid peal, ei viitsiks eriti kaasa tassida, siiski võin teha programmist 10-20 minutilise video jne.
Vocaloidid mulle kindlasti võõrad ei ole
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ewty
küsimus poistele ...


Liitunud: 20 Mai 2007
Postitusi: 414
Asukoht: tagasi Eestis

PostitusPostitatud: Kolm Jan 18, 2012 15:18    Teema: Vasta viitega

Mõningad ideed siis.
Esinema võiks kutsuda kellegi kes tutvustaks jaapani teemalisi lauamänge (neid on päris mitu) ja võibolla saaks ka teatud hulk inimesi neid mängida. Võibolla ka lauamängunurk/ruum avada üks aasta see oli.

Samuti see idee oli minu arust kellegil eelmine aasta välja pakutud, et proovida jaapani seltskonnamänge mängida, tutvustada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tvk_



Liitunud: 8 Aug 2010
Postitusi: 204

PostitusPostitatud: Püh Jan 22, 2012 12:24    Teema: Vasta viitega

Reformierakondlased olid jube tagasihoidlikud, jäid alati pigem oma kaitsva büffeekardina taha. Äkki mõni teine erakond tuleks meelsamini uudistama :p

A juua võiks küll saada. Vähemalt luba, et mingi oma jook kaasa võtta vms, sellel saiakeseletitüdrukul hakkas mingi hetk kahju külastajatest ja ta andis klaase, mida WC kraanist täita. Süüa saab igal pool mujal ka (Yakuza sushi baar Kallis Kallis ), aga juua võiks lubada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Jan 22, 2012 13:02    Teema: Vasta viitega

tvk_ kirjutas:
A juua võiks küll saada. Vähemalt luba, et mingi oma jook kaasa võtta vms, sellel saiakeseletitüdrukul hakkas mingi hetk kahju külastajatest ja ta andis klaase, mida WC kraanist täita. Süüa saab igal pool mujal ka (Yakuza sushi baar Kallis Kallis ), aga juua võiks lubada.

Juua kaasa võtta ilmselt kindlasti ei saa. Küll aga pakun, et eelmine kord ei osanud Dorpat oodata sedavõrd suurt üritust. Ma räägin nendega igastahes kindlasti joogiprobleemist.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SeidiNss



Liitunud: 27 Aug 2010
Postitusi: 129
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 25, 2012 19:01    Teema: Vasta viitega

Kiireim Sudoku lahendaja? ???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Misty-chan



Liitunud: 12 Okt 2008
Postitusi: 182
Asukoht: In that barrel behind the bush.

PostitusPostitatud: Teis Jan 31, 2012 12:24    Teema: Vasta viitega

Mul üks küsimus.
Kui ma sooviksin teha vocaloidide kohta esitluse, kas siis oleks suur probleem, et ma olen suht noor (13)?
Ma muretsen selle pärast.
Pmst on nii, et enamus eestlasi ei ole vocaloididega eriti kursis. Enamus teavad ainult Cryptoni vocaloide, mis on ainult ÜKS vocaloidifirma mitmeist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Teis Jan 31, 2012 16:03    Teema: Vasta viitega

Misty-chan kirjutas:
Mul üks küsimus.
Kui ma sooviksin teha vocaloidide kohta esitluse, kas siis oleks suur probleem, et ma olen suht noor (13)?
Ma muretsen selle pärast.
Pmst on nii, et enamus eestlasi ei ole vocaloididega eriti kursis. Enamus teavad ainult Cryptoni vocaloide, mis on ainult ÜKS vocaloidifirma mitmeist.


Ma võin eksida, aga minuteada termini "vocaloid" all mõeldakse seda kindlat kõnesüntesaatori tarkvara, mida arendab Yamaha Corporation ja mida kasutab oma igast voicepackide tegemiseks eelnimetatud Crypton Future Media.
Mis on need teised vocaloidifirmad?
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Misty-chan



Liitunud: 12 Okt 2008
Postitusi: 182
Asukoht: In that barrel behind the bush.

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 01, 2012 12:46    Teema: Vasta viitega

Vocaloidide all voib moelda nii tarkvara, kui voicebanke. Enamjaolt Eestis teatakse ainult CFM firmat mis teeb voicebanke. Olemas on veel ka Zero-g, Internet Co. , AHS, Bplats, powerfx jne
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 01, 2012 13:27    Teema: Vasta viitega

Isiklikult pole ma kindel kas inimesi huvitavad üldse need teised firmad. St ei ole justkui teemaga eriti seotud. Cryptoni omad on relevantsed eelkõige sellepärast, et neid kehastavad nunnud animekarakterid, Zero-g (puhtalt näiteks) on aga minuteada UK firma, kes küll teeb tõesti voicepakke, aga selle üldise fad'iga pole nad üldse seotud.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Misty-chan



Liitunud: 12 Okt 2008
Postitusi: 182
Asukoht: In that barrel behind the bush.

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 01, 2012 14:38    Teema: Vasta viitega

Stopa kirjutas:
Isiklikult pole ma kindel kas inimesi huvitavad üldse need teised firmad. St ei ole justkui teemaga eriti seotud. Cryptoni omad on relevantsed eelkõige sellepärast, et neid kehastavad nunnud animekarakterid, Zero-g (puhtalt näiteks) on aga minuteada UK firma, kes küll teeb tõesti voicepakke, aga selle üldise fad'iga pole nad üldse seotud.

Noo aga Internet Co. teeb ka anime-stiilis maskottidega voicebanke. Nagu see AHS ka juu.
Kui vocaloididest rääkida tuleb ikka kõike mainida :) .
Ega esimene VOCALOID2 vocaloid oli Sweet Ann, kes oli Engloid.

Engloidid on ka ikka selle vocaloid fadiga seotud. Näiteks vocaloid Oliver on kogunud natuke populaarsust weeaboode seas oma shota-hääle ja välimusega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
quietstorm



Liitunud: 7 Aug 2011
Postitusi: 40

PostitusPostitatud: Reede Veeb 03, 2012 02:06    Teema: Vasta viitega

Teha anime, manga, animemuusika vms teemalisi viktoriine? Rahvale sellised asjad meeldivad. Ja võitjatele siis väikest nänni Happybunny
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 03, 2012 02:23    Teema: Vasta viitega

quietstorm kirjutas:
Teha anime, manga, animemuusika vms teemalisi viktoriine? Rahvale sellised asjad meeldivad. Ja võitjatele siis väikest nänni Happybunny

Aga meil ongi üks suur viktoriin iga aasta! Tule ka osale!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
quietstorm



Liitunud: 7 Aug 2011
Postitusi: 40

PostitusPostitatud: Reede Veeb 03, 2012 14:45    Teema: Vasta viitega

Ups, my bad, tulen osalen :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Annyu



Liitunud: 10 Märts 2010
Postitusi: 19

PostitusPostitatud: Laup Märts 03, 2012 01:32    Teema: Vasta viitega

mingi pildistamise nurk või tuba, kus saab oma cosplayst pilte teha... o.õ
_________________
<.<
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
quietstorm



Liitunud: 7 Aug 2011
Postitusi: 40

PostitusPostitatud: Püh Märts 04, 2012 21:36    Teema: Vasta viitega

Annyu kirjutas:
mingi pildistamise nurk või tuba, kus saab oma cosplayst pilte teha... o.õ


Sel aastal vist on selline plaan täitsa olemas jah :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Annyu



Liitunud: 10 Märts 2010
Postitusi: 19

PostitusPostitatud: Reede Märts 09, 2012 21:40    Teema: Vasta viitega

ja..
''küsi tegelastelt'' paneel vms.
Selle asja idee oleks nagu, et cosplayerid saavad küsimustele vastata.
_________________
<.<
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 09, 2012 21:49    Teema: Vasta viitega

Annyu kirjutas:
ja..
''küsi tegelastelt'' paneel vms.
Selle asja idee oleks nagu, et cosplayerid saavad küsimustele vastata.

Mis sorti küsimustele cosplayerid vastata võiks?
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Annyu



Liitunud: 10 Märts 2010
Postitusi: 19

PostitusPostitatud: Reede Märts 09, 2012 22:29    Teema: Vasta viitega

Cosplayerid mängiks nagu oma tegelasi ja siis publik saaks neilt küsida tegelaste kohta vms.
_________________
<.<
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: