OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Rebuild of Evangelion
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Laup Mai 09, 2009 15:00    Teema: Vasta viitega

drool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tyger



Liitunud: 28 Märts 2007
Postitusi: 794

PostitusPostitatud: Püh Mai 10, 2009 18:31    Teema: Vasta viitega

Treiler on tõesti kõva, tuletas mulle meelde, et peaks viimase episoodi kunagi ära vaatama.
Lilla robot on ikkagi kole.
_________________
Animelist ver5.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Püh Mai 10, 2009 18:44    Teema: Vasta viitega

tyger kirjutas:
Treiler on tõesti kõva, tuletas mulle meelde, et peaks viimase episoodi kunagi ära vaatama.
Lilla robot on ikkagi kole.

Ta ei ole tegelt robot..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BornIn1142



Liitunud: 6 Juul 2008
Postitusi: 404

PostitusPostitatud: Laup Juun 27, 2009 17:02    Teema: Vasta viitega

Olgu. 2.0 on väljas, nüüd algab piinarikkas subtiitrite ootamine.

Kui kedagi spoilerid huvitavad, siis kerige alla Sothi postituse juurde.

Nojah. Ühelt poolt olen ma õnnelik natuke tugevama romantilise tooni üle, teiselt poolt õnnetu, et see paistab eelistavat Reid.
_________________
Tumbling down, tumbling down, tumbling down...

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Laup Dets 31, 2011 18:17    Teema: Vasta viitega

uuel filmil nimi confirmed
Rebuild confirmed for sequel lol
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Laup Nov 17, 2012 22:03    Teema: Vasta viitega

3.0 spoilerid ja artbook
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BornIn1142



Liitunud: 6 Juul 2008
Postitusi: 404

PostitusPostitatud: Püh Nov 18, 2012 14:45    Teema: Vasta viitega

Okei, ma hakkan seda seeriat nüüdsest lihtsalt EINO-ks kutsuma. Disainil, sü¾eel, teemadel, tegelastel pole kõigel enam Evangelioniga põhimõtteliselt midagi tegemist.
_________________
Tumbling down, tumbling down, tumbling down...

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Püh Nov 18, 2012 14:55    Teema: Vasta viitega

Ma ei tea, minule isiklikult meeldib see, mida nad praegu teevad igal juhul kordades rohkem kui see, et nad oleksid originaalile truuks jäädes sellest lihtsalt veidi paremate eriefektidega ümberjutustuse teinud.

Ootan kolmandat osa suure põnevusega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BornIn1142



Liitunud: 6 Juul 2008
Postitusi: 404

PostitusPostitatud: Püh Nov 18, 2012 20:49    Teema: Vasta viitega

Palju õnne. Minusugused inimesed, kellele sisu üli-vägevatest ja mega-lahedatest lahingutest tähtsam on, on suhteliselt perses, aga ikkagi tore, et Anno ja Gainax/Khara suvalisele märulifilmile "Evangelion" pealkirjaks pannes nii palju raha teha saavad. Siiralt.
_________________
Tumbling down, tumbling down, tumbling down...

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
lostinthemist



Liitunud: 16 Sept 2009
Postitusi: 432
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitatud: Püh Nov 18, 2012 21:04    Teema: Vasta viitega

shadowman kirjutas:
Ma ei tea, minule isiklikult meeldib see, mida nad praegu teevad igal juhul kordades rohkem kui see, et nad oleksid originaalile truuks jäädes sellest lihtsalt veidi paremate eriefektidega ümberjutustuse teinud.

Ootan kolmandat osa suure põnevusega.


shadowman võttis selle postitusega kõik sõnad suust. 2.0 oli väga võimas elamus, et käisin koguni kaks korda vaatamas.
_________________
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Püh Nov 18, 2012 22:30    Teema: Vasta viitega

BornIn1142 kirjutas:
Palju õnne. Minusugused inimesed, kellele sisu üli-vägevatest ja mega-lahedatest lahingutest tähtsam on, on suhteliselt perses, aga ikkagi tore, et Anno ja Gainax/Khara suvalisele märulifilmile "Evangelion" pealkirjaks pannes nii palju raha teha saavad. Siiralt.


hahaha
jajah
sinusugune inimene
sisu on tähtis
sest originaalNGE oli sügav ja seal oli väga tähtis ühiskondlik sõnum
sammuti teoloogiline
hahaha.
jap.
ei ole iganädalane koletis pealesurutud pseudosügavusega, ei, härra, millest te räägite
saa üle

no ja lisaks veel muidugi miks sa väidad justkui märulit ja sügavust ei saaks korraga olla. sa vaatad liiga pinnapealselt neid rebuildi filme mökk!
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.


Viimati muutis seda Stopa (Püh Nov 18, 2012 23:59). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
BornIn1142



Liitunud: 6 Juul 2008
Postitusi: 404

PostitusPostitatud: Püh Nov 18, 2012 22:56    Teema: Vasta viitega

1. Su sarkasm oleks mitte-sarkastiliselt üsna täppis (välja arvatud see osa "teoloogia" kohta; ära ole tobe). Ma ei tea, võibolla pole depressiooni ja muude psühholoogiliste probleemide arutlus sinu arust küllalt "tähtis."

2. Ma oleks pagana õnnelik 2.22-te pinnapealselt vaadata. Tõsiselt. Oleks äkki päris lahe, kui ma ei peaks seda vaadates selle karjuvate sü¾ee-probleemide peale mõtlema.

3. Oleks ilmselt hea mõte enne postitamist ära otsustada, mis keeles sa räägid.
_________________
Tumbling down, tumbling down, tumbling down...

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
Shirotoki



Liitunud: 11 Veeb 2010
Postitusi: 333
Asukoht: Põltsamaa/Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Nov 18, 2012 23:19    Teema: Vasta viitega

shadowman kirjutas:
Ma ei tea, minule isiklikult meeldib see, mida nad praegu teevad igal juhul kordades rohkem kui see, et nad oleksid originaalile truuks jäädes sellest lihtsalt veidi paremate eriefektidega ümberjutustuse teinud.

Ootan kolmandat osa suure põnevusega.


Nõustun täiesti.

Minu meelest on Rebuild umbes midagi sellist, mida Anno oleks tahtnud kunagi tegelikult teha, aga tal sai raha otsa lihtsalt ja siis ta pidi keskenduma rohkem tegelaste peas toimuvale. See ja siis lisaks uued ideed.
See on väga tore tegelikult, et nii head kraami pole lihtsalt unustatud vaid see on saanud uue kuue (väga kalli kuue peaks mainima).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Püh Nov 18, 2012 23:59    Teema: Vasta viitega

BornIn1142 kirjutas:

3. Oleks ilmselt hea mõte enne postitamist ära otsustada, mis keeles sa räägid.


Vabandan, muutsin oma keelekasutust loodetavasti veidi meeldivamaks, et te ei peaks paremate argumentide puudumisel hakkama mu sõnavalikut halvustama. Ehk nii tekib mõistlikum diskussioon. Happybunny

p.s. vabandust, olen venelane
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
lostinthemist



Liitunud: 16 Sept 2009
Postitusi: 432
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitatud: Reede Märts 15, 2013 22:14    Teema: Vasta viitega

EVA 3.0 on vist praeguse seisuga animefilm, mida sooviksin kõige enam näha ja ootasin väga innukalt selle aasta JAFFi. Paar päeva tagasi selgus, et see ei tule siiski meie ekraanidele.. :(

_________________
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Shirotoki



Liitunud: 11 Veeb 2010
Postitusi: 333
Asukoht: Põltsamaa/Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 16, 2013 11:22    Teema: Vasta viitega

lostinthemist kirjutas:
EVA 3.0 on vist praeguse seisuga animefilm, mida sooviksin kõige enam näha ja ootasin väga innukalt selle aasta JAFFi. Paar päeva tagasi selgus, et see ei tule siiski meie ekraanidele.. :(


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kazim



Liitunud: 26 Veeb 2010
Postitusi: 55
Asukoht: Enemy Territory

PostitusPostitatud: Laup Apr 06, 2013 16:47    Teema: Vasta viitega

lostinthemist kirjutas:
EVA 3.0 on vist praeguse seisuga animefilm, mida sooviksin kõige enam näha ja ootasin väga innukalt selle aasta JAFFi. Paar päeva tagasi selgus, et see ei tule siiski meie ekraanidele.. :(


Ootasin ka JAFFi ja NGE 3.0. No kui raha eest ei taheta näidata..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lostinthemist



Liitunud: 16 Sept 2009
Postitusi: 432
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitatud: Püh Mai 05, 2013 19:39    Teema: Vasta viitega

Just vaatasin Evangelion 3.33 ära ja...

Mida julgesin loota sellest pärast teist filmi:
Spoiler:


Mida aga tegelikult sain:
Spoiler:


Teine film tõstis lati nii kõrgele ja kolmandat vaatama asudes polnud õrna aimugi, mida oodata. Mida aga nägin, lõi mind järjekordselt pahviks. Kahju ainult, et see ei jõudnud tänavu JAFFile, sest sellise filmi nägemine suurel ekraanil oleks enam kui meeltülendavalt võimas.
Ainsa asjana kiruks ehk kestvust, sest 95 minutit on sellise kaliibriga filmi jaoks natuke vähe. Aga järgmise filmi eelvaade, mida näidati pärast lõputiitreid... no püha tuss, mul pole sõnu. *.*
_________________
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Teis Mai 07, 2013 19:17    Teema: Vasta viitega

Minu arust oli Eva 3 1/3 halb.
Spoiler:


Või vähemalt polnud ta 'hea'. Või vähemalt kõik teised filmid ja ka originaalsari olid palju paremad. Ütleme siis nii, et mulle ei meeldinud.
Algas film paljulubavalt - eelmine osa lõppes Kolmanda Põrke algusega ja Kaworu tulekuga, kes on kõige brom tegelane ever. Lisaks sellele huvitas kas suudetakse Mari, kes oli 2.0's täiesti mõtetu tegelane, teha tähtsaks ja huvitavaks(ei suudetud) ja üldse kui palju minnakse kõrvale originaalsarja stoorist.
Suddenly, timeskip. Okei, vahepeal möödus 14 aastat, kindlasti on tegelased selle ajaga hästi palju muutunud? Sugugi mitte, Asuka ja Mari on täpselt samasugused mitte ainult füüsiliselt (let this one slide) vaid ka oma käitumiselt-suhtumiselt. Teistes tegelastes on palju rohkem muutusi - Misato nüüd karjub, Gendol on bitchin' prillid ja Ritsuko käis juuksuris. Meeldivalt vanemaks oli joonistatud vaid Fuyutsuki.
Esimene pool filmist möödus nii, et kõik tegelased võidu karjusid täiesti suvalist tech blabberit CGI ja plahvatuste taustaks. Flasher_T tegi peale filmi väga õige tähelepaneku, et kogu olukord jättis mulje nagu oleks häälnäitlejad lihtsalt SpaceTeam'i mängima pandud.
Teine osa oli mulle isiklikult veidi meeldivam, kuigi ta oli võibolla natuke liiga aeglane. Kogu see NERV HQ's oldud aja vaikne rahulik melanhoolsus ja Kaworu-Shinji klaveriduetid meenutasid NGE sarja mingit viimast kolmandikku vms, kus Kaoru juuresolekul oli õhkkond umbes sarnane ja see tõi naeratuse näole. Kuidagi mõnus oli.
Ja siis tuli veidi paremat actionit kui filmi alguses ja oligi lõpp.
Better luck next time.
Ei välista ka võimalust, et eva on alati halb olnud ja ma pole lihtsalt seda enne märkanud : (


_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Mai 24, 2013 17:01    Teema: Vasta viitega

kipun ka ühtima Shirotoki arvamusega, et rebuild on umbes see, mida Anno algselt tahtis teha, kuid mida eelarve ei võimaldanud (tuletades meelde, miks algse seriaali lõpp nii ??? oli ja miks oli vaja teha End of Evangelion ning nüüd lõpuks ka Rebuild).
rebuildi muidugi sisutühjuses küll ei saa süüdistada - pigem vastupidi, sinna on sisse topitud võibolla isegi liiga palju sisu ning selle vaatamine eeldab, et oled kaanoniga piisavalt tuttav, et terminite üle liialt palju juurdlema ei peaks. märul on vaid kirss koogil.
mulle kusjuures meeldib rebuild rohkem kui originaalseriaal. tõsi, kolmas osa oleks võinud olla nii pool tunnikest pikem, et natuke rohkem karakterites toimunud muudatusi lahti seletada. aga noh loodetavasti neljandas osas sõlmitakse kõik otsad kokku. eelarve taha ei tohiks enam asi jääda, arvestades et iga järgmine osa on stuudiole ju sisse toonud u 2x rohkem kui eelmine (mälu järgi, täpseid numbreid ei mäleta).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: