OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Double Arts

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> manga
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Lurker-sama



Liitunud: 21 Juul 2010
Postitusi: 82
Asukoht: Kodus.

PostitusPostitatud: Nelj Nov 24, 2011 15:06    Teema: Double Arts Vasta viitega



Double Arts.

Autor/Kunstnik: KOMI Naoshi
®arnid: Action, Adventure, Comedy, Fantasy, Shounen (Ja mina lisaksin ka Romance).
Kokku on 23 Chapterit + Üks lühike lisalugu (Chapter 24) + Omake (Chapter 25)


Troi haigus on laastanud maailma juba seitsesada aastat. Troi’le pole ravi ja lõppeb surmaga, siiski saab haige piinu vähendada, kuid ka seda ainult lühiajaliselt. Õed on naised, kes on Troi vastu immuunsemad, nad on küll nakatunud aga suudavad Troi mürgiga toime tulla, peale selle suudavad nad teistelt mürki omastada, tänu millele nad ka haigete olukorda leevendada suudavad. Siiski pole õe keha mingi mahutu konteiner! Nende keha suudab ainult teatud hulga mürki omandada, kui see limiit ületada, sureb ka õde. Seega lõpetavad enamus õdesi ravimise enne, kui nad oma limiid ületavad. Elraine, noor õde, seda aga ei tee, üritades aidata võimalikult palju inimesi. Elraine’il on üllatavalt suur resistantsus, kuid ühel päeval, pärast patsiendi külastamist, hakkavad tal krambid, mis tähendavad, et elada on veel ainult loetud sekundid. Kuid krambid katkevad üllatuslikult, kui kukkuva tüdruku püüab kinni suhtkoht suvaline noormees tänavalt. Tuleb välja, et poiss, kelle nimeks on Kiri, on täiesti immuune ja niikaua, kuni Elraine Kiriga otses kontaktis on, suudab Elraine elus püsida.

“I don’t care if it’s bathing, sleeping or using the toilet, if for even one second you let go of his hand, you’re done for!”

Kuna Kiri on esimene inimene, kelles esineb nähtus Troi mõju täielikult piirata, loodab Elraine ja ka teised õed leida ravimi Troi vastu Kiri abiga. Koos abivalmis sõpradega peavad Elraine ja Kiri läbima mitmeid raskusi, sest organisatsioon, Gazelles, jahivad õdesid ja nende eest ei jää varjule saladus erakordsest poisist.
Double Arts on minu arust ünsa naljakas ja sisaldab piisavalt actionit ja ka parajalt fluffi <3. Kahjuks jääb manga veidike lühikeseks ja lõpp ebaselgeks, mis minu jaoks võib-olla isegi lisas Double Arts’ile võlu juurde. Samuti joonistused on minu arust väga kvaliteetsed ja stiil üleüldiselt on üsna lummav. Mulle väga meeldis, soovitan ka teistele!
NB. Kui te näete kuskil segast lauseehitust, kirjaviga, komaviga, mida iganes, palun teavitage mind privaatsõnumi kaudu. Ma tean, et mu Eesti keel on vigane ja väldiksin hea meelega diskussiooni oma kirjakeelest. AITÄHH! (bite me)



_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Nelj Nov 24, 2011 17:37    Teema: Re: Double Arts Vasta viitega

Lurker-sama kirjutas:
parajalt fluffi <3


the what?
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Lurker-sama



Liitunud: 21 Juul 2010
Postitusi: 82
Asukoht: Kodus.

PostitusPostitatud: Nelj Nov 24, 2011 17:52    Teema: Re: Double Arts Vasta viitega

Stopa kirjutas:
Lurker-sama kirjutas:
parajalt fluffi <3


the what?


Nunnusust.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
tvk_



Liitunud: 8 Aug 2010
Postitusi: 204

PostitusPostitatud: Reede Nov 25, 2011 17:33    Teema: Vasta viitega

Nunnult tundub joonistatud olevat. Loen kindlasti n_n
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> manga Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: