OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Ao no Exorcist / Sinine Eksortsist

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Laup Sept 10, 2011 15:44    Teema: Ao no Exorcist / Sinine Eksortsist Vasta viitega

Üldine info Wikipediast:
®anr: Põnevik, komöödia, üleloomulik.
Demograafiliselt: Shõnen
Tootja: A-1 Pictures
Produtsent: Hitoshi Okamura

Lühidalt loo algusest:
Ebatavaliselt suure jõu ja vastupidavusega teismeline poiss Rin Okumura, satub pidevalt pahandustesse, teeb koolist poppi ning on alati tujukas ja ülbe. Teda ja tema venda Yukiot kasvatab preester nimega Shiro Fujimoto.
Peagi selgub, et Rin ja Yukio on saatana pojad. Vastupidiselt Yukiole on Rin pärinud ka saatana jõu.
Shiro sureb Rini kaitstes. Rin otsustab oma jõudu deemonite vastu võitlemiseks kasutada ning läheb eksortsistiks õppima.

Isiklik arvamus:
Ise vaatan seda eelkõige huvitava tegevuskeskkonna ning ilmekate tegelaste tõttu. Lugu ei ole just teab mis sügavamõtteline ega kaasa haarav, kuid ka mitte täiesti külmaksjätvalt igav.

Pärast mingit punkti anime keskel, läks kõik allamäge. Scrollisin alguses ikkagi osad läbi, kuid viimase lõppu lugesin lihtsalt viki lühikokkuvõttetest.

4/10 hea alguse eest.

Pilte ka:

Rin:


Teised tulevased eksortsistid:


Nuudlid:


Edit: pildid korras ; kõik osad väljas -> uuendatud isiklik arvamus


Viimati muutis seda AndreS (Püh Okt 30, 2011 09:18). Kokku muudetud 4 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Laup Sept 10, 2011 15:46    Teema: Vasta viitega

Aga muidu meeldiv review ja sari ise on ka päris hea. Tõestab seda, et tihti ei loe sisu vaid presentatsioon. (Sest olgem ausam, story on suhteliselt tüüpiline fighting shoneni oma, kuid sari hea)

Viimati muutis seda ShinNatsume (Nelj Sept 29, 2011 10:59). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Sept 11, 2011 23:54    Teema: Vasta viitega

Ilgelt jama sari minu arust.

See on põnev, eriti alguses. Aga siis see vend läheb kooli. Ja see kool ei meigi senssi. Mitte selline lõbus absurdne ei-meigi-senssi, vaid selline ei-meigi-senssi, mis haigutusnäärmeid erutab.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
skullkiller



Liitunud: 17 Veeb 2010
Postitusi: 330
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Sept 12, 2011 00:19    Teema: Vasta viitega

Väga sümpaatne sari minu jaoks. Kuigi peategelast vahepeal mõnitatakse ikka korralikult, aga see käib tavaliselt asja juurde. Praeguseks olen jõudnud kõik peale viimase välja tulnud osa ära vaadata.

Hinnang 9/10st, sest seal näidatakse Vatikani kui üht väga jõhkrat ja kurja institutsiooni, kuigi ta üritab inimeste maailma kaitsta igal võimalikul viisil. Mainin ära siis ka, selle et anime toimub kahes eri maailmas. Assiah ehk siis inimeste maailm ja Gehenna ehk deemonite maailm.

Tegelased kõik on omamoodi huvitavad alustades Rin'ist ja Yukio'st, kes vahepeal kaklevad ja näägutavad omavahel nagu tõelised vennad, kuni Kuro'ni. Kuro on deemon, kes on tavaliselt väikse kassi mõõtu ning kahe sabaga, kuid ku i ta närvi ajada siis muutub ta suuremaks kui inimene.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shirotoki



Liitunud: 11 Veeb 2010
Postitusi: 333
Asukoht: Põltsamaa/Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Sept 12, 2011 01:01    Teema: Vasta viitega

Ao no Exorcist on mõnes mõttes väga omapärane anime. Selle plot ei hiilga originaalsusega ning kooli setting jms on suhteliselt kulunud teema.
Ometi on tegu hea animega, sest ta presenteerib kõike seda vanat ja kulunut niivõrd hästi. Tegelased ja nende vahelised suhted töötavad ja on huvitavad. Samuti kõik sündmused jne tõmbavad vaatama.

Kindlasti üks parimaid shounen animeid, mis tehtud on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
chi



Liitunud: 18 Dets 2005
Postitusi: 574

PostitusPostitatud: Esm Sept 12, 2011 18:58    Teema: Vasta viitega

Algus ei olnud sugugi halb, kahjuks pean tõdema, et metsast alates, läks sari üsna igavaks ja jätsin vaatamise pooleli :(

Kaklused ja, " ma lähen nüüd närvi ja tümitan kõik kollid maha" ei paku enam paraku erilist huvi.
_________________
AutoIt Script | Anime-Source | Watchanimeon
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Silvia



Liitunud: 2 Mai 2010
Postitusi: 55
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Sept 12, 2011 20:11    Teema: Vasta viitega

Ootasin väga, et saaks seda vaatama hakkata, kuna olin juba natuke sellest kuulnud ja ka veidi selle mangat lugenud.
Tegelased on kõik väga huvitavad ja mingit müsteeriumit on kõigis.

Kuid olen pettunud animes... Kuskil metsa juures läksid manga ja anime lahku ja sealt kuidagi on anime plot minu jaoks nagu läbinähtav. Ma ei hakka küll midagi ütlema, aga kui natuke mõelda ja vaadata lähemalt, peaks arusaama, kuidas võib see lõpuks minna.

Ma vaatan ta kindlasti lõpuni, põhiliselt, sest ma ei suuda midagi niimodi pooleli jätta ja ka, et teada, kas ma arvasin lõpu osas õigesti.

Kuid kui jätta mõned asjad ära, siis on tegemist ikkagi hea animega. Üks mu lemmikuid just tegelaste ja ka huvitavuse pärast.
Nüüd tuleb loota, et ikka jäädakse lubatud 24 osa piiri, sest üle minnes võib see huvitavus kindlasti kukkuda, kuna juba praegugi tundub, et viivitamist ikkagi on.
_________________
>.<
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tuuletallaja



Liitunud: 12 Jan 2011
Postitusi: 11
Asukoht: Tallinn, just kolisin

PostitusPostitatud: Esm Sept 12, 2011 22:20    Teema: Vasta viitega

Kirjeldus meeldib mulle ning kuna olen deemoni-animete fänn, pakub see mulle piisavalt huvi, et selleks veidi aega varuda.
_________________
Elu võib võtta järsu pöörde, nagu tuul.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ragnaripea



Liitunud: 14 Apr 2008
Postitusi: 350
Asukoht: London

PostitusPostitatud: Teis Sept 20, 2011 21:08    Teema: Vasta viitega

Vaatasin ühe pohmase pühapäevaga kõik seni ilmunud osad ära, viriseda ei oska. Täitsa vaadatav. :=)

EDIT: See võis ka laupäev olla. Oluline info.
_________________
http://soundcloud.com/KULG
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Parasitic



Liitunud: 2 Apr 2010
Postitusi: 12
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Sept 25, 2011 20:48    Teema: Vasta viitega

Mulle väga meeldib see anime, just see sisu - deemonite jm teema. Tavaliselt ongi nii, et anime 5 esimest episoodi on üli huvitavad ja siis järgmised episoodid mitte nii väga. Aga siiski, anime ise on ilus ja sisu põnev. :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Chiisan



Liitunud: 17 Sept 2004
Postitusi: 421
Asukoht: selline vahva karudega ja häste segamini tuba :P

PostitusPostitatud: Esm Sept 26, 2011 15:06    Teema: Vasta viitega

Ma nõustun eelnenud arvamustega. This is gooood stuff, mitte küll parim, aga hea:)

Oma ¾anri siseselt (klassikalise shounen anime) on tegu tugeva esindajaga, sest veidrust on parasjagu, koomilise situatsioone esineb piisava tihedusega ning leidub nunnusid deemoneid, kes kannavad vahvaid nimetusi nagu "hobgoblini" või "greenman".
Kogu lugu ise on üles ehitatud ühele traagilise sündmusele, millest jääb natukene ehk väheseks, kuid tänu piisavalt sümpaatsetele peategelastele saab vaatamisest siiski mõnusa elamuse. Adrenaliini annuseid ma verre veel ei saanud, kuid siiski ootan ma põnevusge uut episoodi ja taaskohtumist Rin, Kuro ja teiste tegelastega! Mii likes it!
_________________
/\_/\ (\_/)
( o_o) ('_')
(")_(") (")(")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Nelj Sept 29, 2011 17:57    Teema: Vasta viitega

Vaatasin just (vnoh eilse ja tänasega) kõik väljasolevad epid ära (olin aint esimest 4ja näinud) ja pean nõustuma Ummi arvamusega. Või noh vähemalt sellega, et see oli alguses kõvasti parem. Esimene pool sarjast oli hea aga 2. pool läks suht allamäge.
Oh well, loen lähipäevil mangat, sest see hargneb just nende episoodide juures animest, kus see minu jaoks allapoole hakkas minema.


Viimati muutis seda ShinNatsume (Nelj Dets 29, 2011 05:25). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sandà



Liitunud: 20 Märts 2011
Postitusi: 49
Asukoht: Tartumaa

PostitusPostitatud: Laup Okt 29, 2011 23:34    Teema: Vasta viitega

Lähiajal sai ka Ao no Exorcist läbi vaadatud.

Tõesti, see pole just kõige parem, aga see on siiski hea anime minuarust. Oli kohati kurb ja naljakas, ka tegevustiku jagus.

Mulle igastahes meeldis see väga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Püh Okt 30, 2011 01:26    Teema: Vasta viitega

Nii stereotüüpiline shounen kui võimalik.. Eriti ei huvita, kas see setting on hästi järgi tehtud või ei ole.. Küllalt on küllalt.. Sellel ei ole unikaalset huumorisoont, huvitavat settingut, huvitavaid charactere.
Personaalselt, ei suuda ma enam üldse vaadata seda sorti temaatikaga animed, kui sellel ei ole midagi huvitavat ja endasse tõmbavat, siis selle vaatamine on valus ja tüütu..
Ma vaatasin paar esimest episoodi ära ja see oli sama mis oli mangas.. Nothing amazing there... Manga lugemise jätsin ma järele pärast seda, kui Vatikaniga hakkasid suuremad probleemid, sest mulle tundus, et ma tean kõike mis järgneb sellele.. Kuna anime järgib seda ''toredat'' stereotüüpilist shouneni teed (Soul Society anyone?..), siis ei soovinud ma oma aega selle peale kasutada rohkem.

Väga häiriv on muidugi, et mu sõbrad on uskumatud Ao no Exorcisti anime fännid.. Oleks nagu lootnud, et nende maitse on rohkem välja kasvanud.. Muidugi on nad näinud ainult mingi 30-40 animed (Ja ühel neist on uskumatult tugev eelarvamus. Kohe kui näeb mecha animed, siis mõtleb ta gundamist ja ütleb kuidas ta vihkab seda.. Isegi kui ütlesin, et Code Geass on rohkem nagu Death Note.. Ta alati ignoreerib seda mida ma ütlen... Ja teine on suhteliselt tugev Ecchi fänn, aga muidu ääääääääärmiselt kahtlane indiviid..)

Ma saan aru, et Ao No Excorsistile on oma vaatajaskond olemas, kuigi ma ei sooviks seda aksepteerida. Vähemalt ei veni see sama pikaks kui Naruto, või Bleach (Loodaks seda vähemalt.).
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Piruhi



Liitunud: 16 Sept 2009
Postitusi: 31
Asukoht: Hamamatsu, Jaapan

PostitusPostitatud: Kolm Nov 02, 2011 12:23    Teema: Vasta viitega

Vaatasin umbes 12 episoodi ja siis jäi pooleli. Kui mingi päev õigel ajal teleka ette satub, siis võibolla isegi vaataks aga muidu poolikuks see arvatavasti jääbki.

Alguses tundus isegi päris hea aga kui fillerid sisse toodi siis läks asi ikka käest ära. Saan küll nende vajadusest aru, sest manga ilmub kord kuus ainult aga siis oleks võinud sellega veidi hiljem alustada (anime alustamishetkel oli väljas vaid 12 peatükki). Või oleks võinud vähemal mitte nii ilmselged fillerid välja mõelda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Nov 07, 2011 17:41    Teema: Vasta viitega

Vaatasin lõpuni, isegi võib soovitada, kui meelelahutuslikku ja kerget vaatamist. Meeldis.
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SeidiNss



Liitunud: 27 Aug 2010
Postitusi: 129
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Nov 16, 2011 15:23    Teema: Vasta viitega

Liiga vähe episoode LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Aug 13, 2013 18:31    Teema: Vasta viitega

Minule meeldis see sari. Ise vaatasin kahe päevaga ära. Kõige negatiivsem tegelane oli minu silmis Yukio, oma egoistlikku käitumusega. Amime lõpus selgub kogu tõde saatanast.
Film on ka väljas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AlphaVampire



Liitunud: 13 Aug 2013
Postitusi: 1

PostitusPostitatud: Teis Aug 13, 2013 22:47    Teema: Vasta viitega

Mulle igastahes meeldis emm
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: