OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

online mängud
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Reede Aug 12, 2011 20:02    Teema: Vasta viitega

ShinNatsume kirjutas:
Keegi vindictust pelanud on? Tundub päris lahe, ja kas Blade and Soul ja TERA online relase datede kohta on midagi teada?


Tundub, et sulle on hakkanud huvi pakkuma action MMORPGd. ^_^
Kahjuks pole nende mängude release date-i välja antud ühelegi neist.

Kuigi pole mulle võimalust olnud Vindictust mängida, olen ma sellest kuulnud küllalt, nagu oleks ise mänginud.
Vindictus on suht grindimise mäng kahjuks ja on seda sorti mäng, mida sa ei viitsiks mängida järjest väga kaua... Selle PvP süsteem ei ole ka midagi märkimis väärset.

Sa võiksid heita oma pilgu C9 peale (Continent of Ninth.), see on igati parem mäng (Võitlused on voolavamad, kõvasti lahedam PvP jne.).. Webzen on kah selle käsile võtnud, kahjuks tuleb see kõige varasemalt selle aasta lõpus ja kõige hilisemalt järgmisel sajandil (Tõsi jutt! T_T ) .. Kuna see saab olema veel F2P, on mul tunne, et kui küllalt palju reklaami tehakse, siis on WoWist kogu community läinud, isegi enne Terat, või Blade & Souli.

P.S: Võid pilgu peale heita ''Divine Souls''-ile, kuigi mulle endale see väga ei meeldinud (Kogu üldine välimus ei meeldinud mulle.).
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
magicalmuffin
tik-tak


Liitunud: 17 Veeb 2008
Postitusi: 156

PostitusPostitatud: Teis Okt 04, 2011 17:51    Teema: Vasta viitega



Uncharted Waters onlline

Uncharted Waters Online Gameplay - First Look HD

Kasulikiud lingid:

google.com .......

http://aikaspage.blogspot.com/p/uwo-guides.html
http://unchartedwaters.wikia.com/wiki/Unofficial_Uncharted_Waters_Wiki
http://unchartedwaters.olous.com/skills/adventure
http://uwodbmirror.ivyro.net/eg/main.php?id=142
http://www.squidoo.com/uwo-job-guide#module150708870

Foorum, kasutage!
http://global.netmarble.com/forum/Forum/ForumTopicListView.asp?fid=34&tid=&st=1&pg=1&ipg=&kwd=&sop=1&tm=3

Kaart !!!!
http://www.maplib.net/flash.php?id=10704&path=e/1/b347887ee9e1e26191eda2d88970d40a

Teine hea kaart kordinaatidega
http://aozorashoukai.fc2web.com/map.html


Niisiis, sai paar kuud seda mängitud. Enam ei suuda, see neelab ikka liiga palju aega. Aga eks ma räägi tast paar sõna.

Probleemid:

Windows modes on selle mängimine jube piin, ekraan vilgub pidevalt, kui selle tausta paned ja veebis surfad, lausa jube on.

Mäng kasutab jube värdjalikku asja nimega gameguard, see blokeeris suure hulga minu progesid, nagu näiteks Internet download manager mida pidevalt kasutan. Samuti office portable ja IE. Ja piinas mind kogu aeg. Rikkus lausa täiega mängimise kogemust.

Mängu käima saamine oli jube vaevarikas, lõpuks selgus, et tarvis on internet explorerit, Flash playeri olemasolu ja IE peab lubama scripte, ja pilte, ehk active scripting peab sisse lülitatud olema(Kui te seda ise näppinud pole, on ta defauldina sees.!).

Peale selle kui mäng end ära updateib, tuleb kas IE ära killida ja uuesti käivitada või tehke arvutile restart.

Nüüd peaks mäng käima minema. Yaahuu......

Olulised asjad:

0) Mängus sõidad sa laevaga ringi, traded ja teenid raha, on Land battle / Sea Battle , Lisaks sellele teed avastusi adventure klassina. Sul on farmid ja oma kodu ning AIDE-d kes sind aitavad. Loomad on ka, kuid nad on suht dekoratiivsed.

1) Mängus on 3 arengusuunda Adventure/Trade/Battle

2) Lisaks on igal arengusuunal alaklassid, millel on erinevad Favorable skillid. Näiteks kui oled trade klass ja alaklass on Trade Learner, siis on sul 3 skilli, mille lvl-damine läheb topelt kiirelt kui nende skillide arendamine, mis ei ole Favored!

Põhimõtteliselt valite endale meeldiva alaklassi ja hakkate selle skille upitama. Võib valida ükskõik millise alaklassi ja ükspuha kui tihti, selle jaoks tuleb teha vastav quest ja saada vastav "job card". Lähete Guild master juurde ja vahetate klassi.

Selleks et saada see "job card" lähete Quest mediatori juurde ja kui veab, siis saate questi. kui ei vea, siis vahetate linna või ostate QMP ja räägite Qmediaatoriga uuesti. Teatud alaklassidel on ka erinõuded (nt Ballistica +1 skill. ilma selleta questi ei näe)

3) Kui alguses klassi valite, valige trade või adventure klass. Soovitan adventure. kindlasti tasub hiljem ka accounts skill muretseda.!!!

See hakkab hiljem miljoneid sisse tooma.

4) Alustage United Kingdomis. äärmisel juhul hispaanias.

5) alguses soovitan läbida kõikide klasside koolid, see on tähtis, sest annab expi ja fame + job kaarte!!! Seepärast soovitan alustada adventure klassina!!!

6) Mäng on väga, väga suur, mahukas ning pikk ja kui teil midagi targemat teha pole on see suurepärane ajaviide. Mulle isiklikult see mäng meeldis kuid mul pole lihtsalt selle mängimiseks aega.

Üllatas täiega playerite kommuun, kõik olid jube sõbralikud ja alati abivalmis. Esimest korda nägin mängus sellist asja.


7) Battle neelab ropult raha, niiet ei soovita sellest alustada. (võite muidugi piraadiks hakata ja playereid tappa!)

8) Olulised skillid, millele tasuks alguses tähelepanu pöörata.

NB! Kõik skillid saab kätte ka ilma job kaartidetta, selleks peavad olema täidetud vastavad tingimused.! Vaadake ülevalolevaid linke!

Need tuleks hankida võimalikult kiiresti!

adventure
---------------------------------------------------------------------
Sail handling - Su laev sõidab kiiremini pikemat aega.
Surveying - minikaart, see lausa peab olema!
Fishing - suurem rank ja ei mingit toidu ostmist
Procurement - saad merelt vett siis kui sajab! väga kasulik
steering - pöörad kiiremini, kasulik!
repair - parandab laeva!

Kasulikud pikemas perspektiivis
Treasure Appraisal
biology
unlock
collection

Trade
-------------------------------------

Caution - Teid ei rünnata nii tihti, see peab olema !!!
Frugality - Peab jällegi olema, elate merel kauem
Accounts - Haggling asi, saate poes oma kauba eest rohkem raha
Sociability - on tähtis skill, muretsege, on passiivne
Body language - saate rääkida teistega ima keelt oskamatta, see peab olema
textile trading
Livestock trading
food trading
seasoning trading

Kasulikud pikemas perspektiivis
cooking - rank 12 teenib ropult raha
sewing
handicrafts
casting
wares trading
mineral trading

battle
------------------------------------

need on soovituslikud skillid kui battlet tegema hakkate
Ballistics - suurendab cannonite range + saate näha marinetime job card questi mediaatori juures
Assault - tapa malee sea battles rohkem siis kui sinu kord on rünnata
swordplay - peab olema!!!!
gunnery
first aid
surgery
plunder
evasion
pentration
reloading
sword mastery - land battle skill saate alles battle lvl 20
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Okt 06, 2011 08:55    Teema: Vasta viitega

Ise mängin kahte facebooli mängu:
Sõja-strateegia mäng: Army attack.
Mängus tuleb täita raskemaid ja kergemaid ülesanded. Ette on antud 30 käiku, iga 5 minuti pärast saad ühe käigu juurde. Max arv ongi 30 käiku mida võid juurde saada. Ise olen jõudnud 93 levelini, preagu teen kõrbe missiooni. Algul antakse sulle sõdurid js haupits, iga tapetud vastase eest saad asju mida sul läheb ehitamisel vaja.
Mida paremaid ehitisi ehitad seda paremaid sõjatehnikat saad.

Selle aasta üks paremaid mõtlemis mänge: Fortune Stone

Siis veel
mahjong club
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Nelj Okt 06, 2011 10:44    Teema: Vasta viitega

vindictus on päris lahe imo
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Shirotoki



Liitunud: 11 Veeb 2010
Postitusi: 333
Asukoht: Põltsamaa/Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Okt 06, 2011 13:47    Teema: Vasta viitega

Stopa kirjutas:
vindictus on päris lahe imo


Nõustun. Kiire ja verine action on hea vaheldus tüüpilistele mmodele ning see kuidas kõike lõhkuda ja relvana kasutada saab. Paraku on mängul kehvad karakteri loomise võimalused ja vähe classe. Ühtlasi kipuvad dungeonid suht korduma.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Okt 06, 2011 15:08    Teema: Vasta viitega

Shirotoki kirjutas:
Paraku on mängul kehvad karakteri loomise võimalused

Mainimata jättes, et tegu on beetaga, kuhu iga natukese aja tagant tuleb võimalusi juurde, on minu arust karakteri loomise võimalused täiesti tasemel. Muidugi, kui sa tahad pikki kõrvu või väikseid rindu, siis kahjuks seda ei saa teha, aga seda ei ole vajagi.

Saab muuta näoilmet, näojooni, juukseid, kulme, suud, värve (naha, juukse, silma, kulmu, riiete(3 tasemel värvid nagu ikka)), pikkust, kostüümi. Kust otsast on selline valik nigel? See, et sa pead igal juhul inimene olema?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shirotoki



Liitunud: 11 Veeb 2010
Postitusi: 333
Asukoht: Põltsamaa/Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Okt 06, 2011 16:10    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Shirotoki kirjutas:
Paraku on mängul kehvad karakteri loomise võimalused

Mainimata jättes, et tegu on beetaga, kuhu iga natukese aja tagant tuleb võimalusi juurde, on minu arust karakteri loomise võimalused täiesti tasemel. Muidugi, kui sa tahad pikki kõrvu või väikseid rindu, siis kahjuks seda ei saa teha, aga seda ei ole vajagi.

Saab muuta näoilmet, näojooni, juukseid, kulme, suud, värve (naha, juukse, silma, kulmu, riiete(3 tasemel värvid nagu ikka)), pikkust, kostüümi. Kust otsast on selline valik nigel? See, et sa pead igal juhul inimene olema?


See ei ole enam betas vaid täiesti väljas nüüd. Asi pole inimene või mitte olemises vaid selles, et enamus uusi mmosid võimaldavad muuta näo juures palju rohkem (erinevate näo osade kuju jms) ning juuste ja muude asjade valik on samuti palju suurem. Vindictuses on erinevate soengute võimalused ikka väga väiksed. Samuti on nigel see, et classid on gender restricted, mis ei ole tegelikult eriti üllatav Aasia mmode puhul kuid nii kõrge taseme mängul nagu Vindictus peaks olulisemalt laiemad karakteri loomise võimalused olema. Kui mänguga on nii palju vaeva juba nähtud ning selle alla kõvasti raha pandud siis võiks kõik tasemel olla.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
OnePiece



Liitunud: 13 Aug 2010
Postitusi: 338
Asukoht: Tallinn, Nõmme

PostitusPostitatud: Nelj Okt 06, 2011 18:11    Teema: Vasta viitega

EVE online. Lahe mäng. Graafika on tasemel ja maailm on tohutu.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
magicalmuffin
tik-tak


Liitunud: 17 Veeb 2008
Postitusi: 156

PostitusPostitatud: Püh Okt 09, 2011 22:29    Teema: Vasta viitega

Kas keegi mängib League of legendsi?

Kas teil on samuti selline error? Või on aint minul?

Kood:
Connection Failure: Unable to connect to the PVP.net server.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
MetsJeesus



Liitunud: 8 Okt 2011
Postitusi: 33
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Okt 10, 2011 00:41    Teema: Vasta viitega

Dungeons and Dragons Online on väga hea mmo, hetkel küll ise ei mängi, aga vahest ikka.
Dungeons and Dragons fännidele meeldib kindlasti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
FullmetalBoy



Liitunud: 22 Jan 2011
Postitusi: 110
Asukoht: Luke.. enamus argipäeva Tartu

PostitusPostitatud: Esm Okt 10, 2011 20:50    Teema: Vasta viitega

magicalmuffin kirjutas:
Kas keegi mängib League of legendsi?

Kas teil on samuti selline error? Või on aint minul?

Kood:
Connection Failure: Unable to connect to the PVP.net server.


mina mängin.. täna tegin esimese mängu üle mõne kuu :) .. aga mis errorit puudutab, siis äkki sealt saad mingit abi ----->
http://na.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=114236

ei viitsind ise labi lugeda sorry :(
_________________
私は決してあきらめないだろう。

siimkarel@hotmail.com - msn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
skullkiller



Liitunud: 17 Veeb 2010
Postitusi: 330
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Okt 10, 2011 21:39    Teema: Vasta viitega

FullmetalBoy kirjutas:
magicalmuffin kirjutas:
Kas keegi mängib League of legendsi?

Kas teil on samuti selline error? Või on aint minul?

Kood:
Connection Failure: Unable to connect to the PVP.net server.


mina mängin.. täna tegin esimese mängu üle mõne kuu :) .. aga mis errorit puudutab, siis äkki sealt saad mingit abi ----->
http://na.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=114236

ei viitsind ise labi lugeda sorry :(


Mäletan, et paar kuud tagasi sai mängitud bakalastega koos peaaegu täis baka tiimiga euroopserverites. Praegugi vahepela mängin koos CartoonManiack'i ja Antiviirusega. Pole ammu erik_schults'i LoLis näind.
Kuid võib jälle elustada mu plaani LoLi mängida 5v5 ranked match'e baka tiimiga.
Praeguseks olen mänginud juba pea 600 mängu vist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AnimeHuviline



Liitunud: 24 Jan 2011
Postitusi: 42
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 11, 2011 10:12    Teema: Vasta viitega

Kas keegi siit mängib LoL'i ka juhuslikult NA serverites? Kui mäng veel beetas oli, hakkasin seal pihta ja nüüdseks on nii palju aega/raha selle konto alla juba pandud, et ei raatsi uut kasutajat EU serveritesse teha. Loodan, et nad kunagi ikka teevad account transfer süsteemi, aga kuni seda veel tehtud pole, olen stuck seal.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Folly



Liitunud: 26 Apr 2009
Postitusi: 169

PostitusPostitatud: Teis Okt 11, 2011 13:24    Teema: Vasta viitega

AnimeHuviline kirjutas:
Kas keegi siit mängib LoL'i ka juhuslikult NA serverites? Kui mäng veel beetas oli, hakkasin seal pihta ja nüüdseks on nii palju aega/raha selle konto alla juba pandud, et ei raatsi uut kasutajat EU serveritesse teha. Loodan, et nad kunagi ikka teevad account transfer süsteemi, aga kuni seda veel tehtud pole, olen stuck seal.

saada kiri äkki teevad erandi ja saad transferida
_________________
http://myanimelist.net/animelist/Follycore
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
FullmetalBoy



Liitunud: 22 Jan 2011
Postitusi: 110
Asukoht: Luke.. enamus argipäeva Tartu

PostitusPostitatud: Teis Okt 11, 2011 16:51    Teema: Vasta viitega

AnimeHuviline kirjutas:
Kas keegi siit mängib LoL'i ka juhuslikult NA serverites? Kui mäng veel beetas oli, hakkasin seal pihta ja nüüdseks on nii palju aega/raha selle konto alla juba pandud, et ei raatsi uut kasutajat EU serveritesse teha. Loodan, et nad kunagi ikka teevad account transfer süsteemi, aga kuni seda veel tehtud pole, olen stuck seal.


ma mängin NA, aga minu teada peaks varsti saama kasutajat üle saata ja kui see võimalus tuleb siis saadan :) , net lihtsalt nii aeglane et tihti on latency mingi 300-500 ja enamus koolist mängivad ka euroopas.
_________________
私は決してあきらめないだろう。

siimkarel@hotmail.com - msn
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
magicalmuffin
tik-tak


Liitunud: 17 Veeb 2008
Postitusi: 156

PostitusPostitatud: Kolm Okt 19, 2011 19:09    Teema: Vasta viitega

sain errorist lahti windowsi üle installiga, väidetavalt on see mingi aja synci error. Ja mu vanas windowsis pole aja synci faile.

Igal juhul, Frenkle on kasutaja nimi, niiet addige kes koos mängida viitsib.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
babuun



Liitunud: 10 Nov 2007
Postitusi: 499
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Nov 02, 2011 13:52    Teema: Vasta viitega

DC Universe on nüüdsest F2P aga need,kes on nõus igakuiselt maksma saavad mängusiseseid boonuseid(rohkem kohti pangas,kotis jne).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Kolm Nov 02, 2011 18:18    Teema: Vasta viitega

Endiselt mängin WoWi (realID: dipsy_bla@hotmail.com) ja hiljuti installisin ka APB ära.. vaatab mis saab sellest. Tutoriali põhjal ei võtaks veel seisukohta. Paarile mu tuttavale meeldib väga, aga samas olen ka palju halba kuulnud.
Kellegil siit on kogemus+arvamus?
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Nov 02, 2011 19:27    Teema: Vasta viitega

dipsy kirjutas:
Endiselt mängin WoWi (realID: dipsy_bla@hotmail.com) ja hiljuti installisin ka APB ära.. vaatab mis saab sellest. Tutoriali põhjal ei võtaks veel seisukohta. Paarile mu tuttavale meeldib väga, aga samas olen ka palju halba kuulnud.
Kellegil siit on kogemus+arvamus?

Tundus selline mäng, mis on natuke aega huvitav, aga tegelikult on mõttetu ja mu arvuti ei vedanud seda eriti hästi väljagi, nii et mulle ei meeldinud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
KameKami



Liitunud: 7 Apr 2011
Postitusi: 74
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Nov 02, 2011 20:03    Teema: Vasta viitega

babuun kirjutas:
DC Universe on nüüdsest F2P aga need,kes on nõus igakuiselt maksma saavad mängusiseseid boonuseid(rohkem kohti pangas,kotis jne).


Nendele, kes on huvitatud PS3 versioonist, ütlen juba ette, et vaja on vabanaeda 21 GB-st kui mängu tahad tõmmata, ja panna soovitan vaim valmis panna pikaks pikaks instaleerimiseks.

5 ja pool tundi mul juba tõmmanud, ja vist, kui silma järgi vaadata, siis on tõmmatud umbes 20-25%.
_________________

Stay sane inside insanity.


Viimati muutis seda KameKami (Nelj Nov 03, 2011 17:04). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: