OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Mida põnevat sinuga juhtus?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 33, 34, 35  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Amelia



Liitunud: 24 Sept 2010
Postitusi: 118

PostitusPostitatud: Nelj Juul 14, 2011 17:07    Teema: Vasta viitega

mimmu kirjutas:
Harry Potter 7 2/2

AN ERA HAS ENDED

Tsiteerin::
Don't cry because it's over, smile because it happened.


Though yes, I'm still sad and feel empty.. (:
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
KameKami



Liitunud: 7 Apr 2011
Postitusi: 74
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juul 14, 2011 18:46    Teema: Vasta viitega

Pottermore on ka tulemas. Ärge kurvastage. Hoidke emotsioone enda sees. Aeg parandab kõik haavad.

Teemasse: Täna aitasin vanaisal hekki lõigata ja pärast käruga mahakukkunud oksad ära viia. Oksi minema visates lõin endal huule veriseks, ning pärast sõitis käru minu varbast üle.
_________________

Stay sane inside insanity.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
IceWolf



Liitunud: 6 Apr 2007
Postitusi: 437
Asukoht: Kivi all

PostitusPostitatud: Nelj Juul 14, 2011 22:08    Teema: Vasta viitega

Ma ei taibanud oma kuivavatel taimedel ajalehti vahetada ja pool minu senikogutud herbaariumimaterjalist läks mädanema. It's a fail. Homme lähen korjan uued taimed... emm
_________________

Reality, be rent! Synapse, break! Banishment, this world!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kerli



Liitunud: 4 Jan 2010
Postitusi: 15
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Juul 16, 2011 20:40    Teema: Vasta viitega

Olen praegu Suurbritannias ja jäin just oma eelmise aasta Animatsuri t-särgist ilma, mis mul hotellist lihtsalt ära varastati. ???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Blawk



Liitunud: 1 Aug 2009
Postitusi: 438

PostitusPostitatud: Laup Juul 16, 2011 21:21    Teema: Vasta viitega

kerli kirjutas:
Olen praegu Suurbritannias ja jäin just oma eelmise aasta Animatsuri t-särgist ilma, mis mul hotellist lihtsalt ära varastati. ???

Vähemalt saab Animatsuri hea rahvusvahelise reklaami : )
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shirotoki



Liitunud: 11 Veeb 2010
Postitusi: 333
Asukoht: Põltsamaa/Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Juul 17, 2011 18:18    Teema: Vasta viitega

Üks väga purjus vanamees pidas mind millegipärast tüdrukuks ning ajas väga mesimagusat juttu pikalt kiites kui kena neiu olen. Lõpuks pakkus välja, et võiks mulle maksta temaga voodi jagamise eest.

Hetkeks tuli kuri mõte temaga kaasa minna, temalt raha võtta ning siis lihtsalt minema jalutada, aga veidi kahju oleks olnud joodikult tema viimasegi raha ära ajada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
M.C.Savage



Liitunud: 26 Apr 2003
Postitusi: 72
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Juul 17, 2011 23:43    Teema: Vasta viitega

Sai käidud sel nädalavahetusel siis Võru Folkloorifestivalil... ööbisime Hermese külalistemajas ja saime sellist ekstreemturismi, et aitab. Kella üheteistkümne ajal õhtul hakkasid külalistemaja ette kogunema kohalikud ossid ja nende inimmadratsid (ehk siis tüdrukud). Tümm pandi bemmides põhja, kuid MIS tümm? Ei mingit väljamaa jura, vaid ehtne eestimaine "Silopallilaul". Täitsa lõpp :) Sinna juurde veel tüdrukute kiljumised "Ära topi mulle kätt püksi, ära topi mulle kätt püksi!" ja siis vaikne torisemine, et "Miks sa siis järele jätsid?". Üks kutt üritas tümmi rütmis üht neidu ka bemmi kapotil mm.. täiskasvanute asja tegema meelitada, aga feilis.

Hommikul siis uurisime, et millest selline möll. Tuleb välja, et hotelli esimesel korrusel asuv kohvik on ainuke koht linnas, kust öösel alkoholi saab. 2 EURi väikse ginipurgi eest. Noortel lõbu laialt ja juba aitaski kardinate varjus hommikuõltsi tarbinud seltskond oma tagurpidi oleva jalalabaga semu kohvikust välja ja arutles, kellel Erksi (ilmselt siis kannatanu) ema number on, et helistada.

Võru on awesome!

Laupäeva hommikul mõtlesime, et läheks folgikavas olnud "Tunne oma Võrumaad" bussireisile, kus reisisaatjaks oleks olnud minu kunagine õppejõud Marju Kõivupuu (täiega lahe õpetaja, kusjuures, pange kõrva taha, kellel võimalust teda kunagi kuulata), kuid me ei mahtunud puht füüsiliselt bussi, sest tuli välja, et paar viieteistpealist rühma olid kohad bussis "broneerinud". Ehk siis korraldusfeil, sest n-ö tavainimestele broneerimist ei toimunud. Seega võtsime auto ning sõitsime hoopis Euroopasse (Lätti Ape linnakesse), sõime saldejumsi ja vaatasime kohalikke tantsivaid memmesid. Tagasi tulime läbi Haanja ameerika mägede :)

Ahjaa, esimest korda elus sain ka Suurel Munamäel käidud ja läbisin sprindietapi maanteelt algavast trepist kuni tornitipuni välja.

Täna kella kolme paiku jõudsime koju tagasi, puhkasime ja käisime Barry Totteri viimast osa vaatamas. Täitsa vaadatav oli, kuid mis põrgu päralt pidi Harry koos Voldemortiga tornist alla viskuma, kui see madu veel elus oli? Ja selle Bellatrixi tapmine oli ka selline 5 sekundi teema, ilma igasuguse eelloota. Seega hindeks meh/5.
_________________
"My destiny is to save others so their destinies may be achieved."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Panda



Liitunud: 20 Veeb 2010
Postitusi: 60
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juul 18, 2011 16:06    Teema: Vasta viitega

Käisime bakalase Võhikuga Soome Finncon-Animeconil Turu linnas, mis toob sellesse ilusasse linna kokku palju ulme- ning animefänne. Alguses cosplayd kandes rongi pealt maha tulles sain paljude segaduses olevate inimeste pilkude osaliseks, kuid mida lähemale festivali alale jõudsime seda imelikumaks muutusid inimesed, kes ei olnud cosplays. See ala, kus üritused toimusid, oli küllaltki suur ning kõik kõik saalid ja toad olid jaapanikeelselt nimetatud. Üldiselt sarnanes Animecon Animatsuriga, kuid oli väga massiivne. Kui õhtune pidu välja arvata, olid kogu meelelahutus tasuta.
Esimesel päeva alguses tutvusime ümbruskonnaga ning seejärel liitusime algajatele mõeldud parapara õpetusega. Sealt edasi tahtsime minna Võhikule kassikõrvu meisterdama, kuid kahjuks olime selle maha maganud ning selle asemel olevat maskeraadimeiki Võhik ei soovinud. Vahepeal käisime cosplay võistlust vaatamas, kus inimesed said laval oma cosplayd näidata ning neilt küsiti paar küsimust. See oli ainult soome keeles ning kuna ma ei oska kahjuks seda keelt, siis hakkas seal igav ning me otsustasime pigem "street-cosplay'd" edasi jälgida. Kõik olid väga sõbralikud ning paljudel cosplayeritel olid "hug me/ free hugs" sildid, kellest ei saanud loomulikult niisama mööda minna. Kuna aeg lendas välgukiirusel, oligi õhtu käes ning me sättisime õhtust kontserti vaatama minema. Esinejaks oli Final Fantasy Fight, mis meile kahjuks peale ei läinud ja liikusime paralleelpeo poole, mis oli pigem ulmetegelastele ja vanematele inimestele suunatud, kuid sinna ei tahtnud isegi sisse minna, kuna see koht oli hirmutav. Seetõttu tõmbasime end animemaailmast välja ning käisime Turu linna vaatamas, mis on juhuslikult, nagu Tallinngi, see aasta Euroopa kultuuripealinn.
Teise päeva veetsime põhiliselt nänni ostes ning suurelt ekraanilt animet vaadates. Saime ise endale lahedad märgid teha.
Ulmeüritustest osa eriti ei saanud võtta, sest need ei olnud otseselt väliskülalistele suunatud.
Soovitan kindlasti animefännidel sellisest üritustest osa võtta, sest nii saab näha igasuguseid toredaid inimesi, kellel on samad huvid. Mulle väga meeldis ning loodan ka järgmine aasta, kui Animecon Kuopios toimub, sellest osa võtta.


Ma olen keskel
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
DesuD



Liitunud: 26 Mai 2010
Postitusi: 223
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Juul 20, 2011 12:01    Teema: Vasta viitega

Ma suutsin endale eile mingisuguse haiguse muretseda, mis lõi välja kui ma rattaga sõitsin. Koju jõudes kukkusin aias trepi ees kokku ja pärast peeglist vaadates olin ma näost lumivalge.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Kolm Juul 20, 2011 13:39    Teema: Vasta viitega

Minu ja Desu combocollab varastati ja värviti üle ja pandi dAsse ja ma ragesin ja siis võeti see maha ja ma jõudsin KOJU koju, kus on Internet, ja jätsin selle varga profiilile väga pettu kommentaari. Ja ma pole hommikust söönud.

A, ja ma sain kolm DVD'd juurde jälle. Ja animet ka.
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Juul 20, 2011 14:02    Teema: Vasta viitega

Mis täpselt ära varstati ei saanud hästi aru.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Kolm Juul 20, 2011 14:12    Teema: Vasta viitega

Joonistus. Pikseldus. Vaata omaloomingu teemasse, DesuD sissekannet, ja saad aru.
_________________
You're only young once, but you can be immature forever.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Piruhi



Liitunud: 16 Sept 2009
Postitusi: 31
Asukoht: Hamamatsu, Jaapan

PostitusPostitatud: Reede Juul 22, 2011 13:43    Teema: Vasta viitega

Jaapanis algas ametilikult koolivaheaeg eile LaLaLaa

Mitte, et see tähendaks, et ma koolis ei pea käima.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
DesuD



Liitunud: 26 Mai 2010
Postitusi: 223
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Juul 22, 2011 21:04    Teema: Vasta viitega

Tana hommikul kukkusin kuidagi voodist maha ja lõin põlve vastu lauda ära ( seal sinikas nüüd). Ning muidugi olin ma liiga lazy et tagasi minna ja jäin siis põrandale magama.
Minu voodi asukohta arvestades olekski parem kui ma põrandal magaks, sest siis varjab laud hommiku päikese ära XD
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
OnePiece



Liitunud: 13 Aug 2010
Postitusi: 338
Asukoht: Tallinn, Nõmme

PostitusPostitatud: Reede Juul 22, 2011 22:59    Teema: Vasta viitega

DesuD kirjutas:
Tana hommikul kukkusin kuidagi voodist maha ja lõin põlve vastu lauda ära ( seal sinikas nüüd). Ning muidugi olin ma liiga lazy et tagasi minna ja jäin siis põrandale magama.
Minu voodi asukohta arvestades olekski parem kui ma põrandal magaks, sest siis varjab laud hommiku päikese ära XD


Sellega seoses...

Ärkasin hommikul üles, avastades, et päike paistis täpselt aknast läbi minu voodi peale. Mul oli toas vähemalt 50 kraadi!
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Folly



Liitunud: 26 Apr 2009
Postitusi: 169

PostitusPostitatud: Laup Juul 23, 2011 02:24    Teema: Vasta viitega

OnePiece kirjutas:
DesuD kirjutas:
Tana hommikul kukkusin kuidagi voodist maha ja lõin põlve vastu lauda ära ( seal sinikas nüüd). Ning muidugi olin ma liiga lazy et tagasi minna ja jäin siis põrandale magama.
Minu voodi asukohta arvestades olekski parem kui ma põrandal magaks, sest siis varjab laud hommiku päikese ära XD


Sellega seoses...

Ärkasin hommikul üles, avastades, et päike paistis täpselt aknast läbi minu voodi peale. Mul oli toas vähemalt 50 kraadi!

nojah proovisin just 1,5h magama jääda aga NII PALAV ON EI SAAAAAAAAAAAAAAAAA
_________________
http://myanimelist.net/animelist/Follycore
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
DesuD



Liitunud: 26 Mai 2010
Postitusi: 223
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Juul 23, 2011 08:32    Teema: Vasta viitega

Folly kirjutas:
OnePiece kirjutas:
DesuD kirjutas:
Tana hommikul kukkusin kuidagi voodist maha ja lõin põlve vastu lauda ära ( seal sinikas nüüd). Ning muidugi olin ma liiga lazy et tagasi minna ja jäin siis põrandale magama.
Minu voodi asukohta arvestades olekski parem kui ma põrandal magaks, sest siis varjab laud hommiku päikese ära XD


Sellega seoses...

Ärkasin hommikul üles, avastades, et päike paistis täpselt aknast läbi minu voodi peale. Mul oli toas vähemalt 50 kraadi!

nojah proovisin just 1,5h magama jääda aga NII PALAV ON EI SAAAAAAAAAAAAAAAAA

Egajah, umbes sellel ajal aastas ongi mega palav. Tappev kuumus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Valdars



Liitunud: 18 Okt 2006
Postitusi: 186
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Juul 23, 2011 09:10    Teema: Vasta viitega

Tallinnas oli öösel päris tugev äikesevihm, mis tegi õhu mõnusalt jahedaks, vähemalt mõneks ajaks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Juul 23, 2011 10:38    Teema: Vasta viitega

Valdars kirjutas:
Tallinnas oli öösel päris tugev äikesevihm, mis tegi õhu mõnusalt jahedaks, vähemalt mõneks ajaks.

Täpsustaks, et tegu oli siiski hommikuse vihmaga. Nii kella 6:20 ajal või nii. See oli ikka p2ris karm, mis seal alla tuli. Äikest lõi ka palju.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Juul 23, 2011 10:42    Teema: Vasta viitega

Tartus on ilm ikka täitsa kõrbe , vihma pole näinud enam tükk aega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 33, 34, 35  Järgmine
Lehekülg 28, lehekülgi kokku 35

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: