OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Eesti animemaastiku väike uuring
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
SpeeDyMike



Liitunud: 4 Mai 2011
Postitusi: 1
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Mai 04, 2011 18:25    Teema: Vasta viitega

1. 14
2. Mees
3. Tallinn
4. Kooli 6pilane


Anime ja manga:

5. Kanal ''Jetix''-i kaudu , kui seal n2idati ''Naruto''-t , olin ligi 8-10 aastane
6. Esimene anime oli ''Naruto'' ja manga ''Bakuman''
7. Mishashi Kishimoto (kui 6igesti kirjutatud =) ) ja Death Note looja
8. K6ige rohkem : Mystery , Ecchi , Romance , Shounen , Seinen , Horror , Action . V2hem : Yuri , Yaoi , Sci-fi
9. Naruto , Death Note , Bakuman , Bleach , The World god only knows , Gantz , High School of the Dead , FMA
10. Vaatan iga p2ev 3-8 mingit anime episoodi ja olen tegelenud animede vaatamisega 4 aastat
11. Animedes on mingi m6te ja neil on palju erinevat genre-eid , mis pakkub rohkem huvi kui Ameerika Simpsonid ja muu kraam (minu arvamus muidugi)
12. Subbed =) kuna siis saab kuulata jaapani keelt ja osaliselt j22vad s6nad meelde , lisaks nii on huvitavam.
13. Bakuman , Gantz , Naruto , Sundome , Death Note , HOTD , FMA
14. Praktiliselt iga p2ev 10-20 chapterit internetis , aga ma eelistan originaale.
15. Mishashi kishimoto ja death note ja Bakuman loojad =)
16. M6lemat v6rdselt , kuid vahest kipub yle mangale ja vahest animele , s6ltub kui kaua ma olen teinud yht v teist.
17. Esiteks tagurpidi lugemine (paremalt vasakule) pakub huvi ja teiseks , must-valge on huvitavam =)
18. Vahest
19. Naljakam - Polegi . Solvavam - Et see on m6tetu ''asi'' ja et kes loevad on m6tetud inimesed. See solvab mind v2ga palju.Ja veel ei meeldi see , et kui 8eldakse s6na ''Jaapan'' , koher kuskilt nurgast tuleb ''Jaapani/anime p*rn''

Fännid:

20. Vahest
21. Hea meelega joonistaks , aga minu kunsti oskused ja hinne yle nelja miinuse ei v6ta v2lja , kuid manga ideesi on mul palju
22. Ei ole tegelenud , aga miks mitte proovida =)
23. F2nn ma pakun
24. Animefreak :P
25. Ema on r66mus sest mul on hobby , Klassivennad vaatavad kahtlase pilguga ja sunnivad mind l6petada seda tegevust , kuid m6ned vaatavad koos minuga ja mul on 4 s6pra , kes vaatavad yldiselt =)
26. Ei ole k2inud , kuid kui oleks , l2heks hea meelega
27. V2ga suur huvi on tekkinud terve jaapani ja k6ike mis seal on. Oleks v6imalus , s6idaks sinna hea meelega

Tegevus Eestis:

28. Ma olen p2ris kaua lugenud internetis , aga kui ma ostsin oma esimest mangat , kohe tekkis suurem huvi originaali vastu , nii et ma eelistan originaali(e)
29. Ostaks kindla peale =)
30. Originaal manga on olemas , aa aint yks Volume =( Death Note'i neljas Volume. Ostsin selle Tallinna Solarisest.
31. Jah , see oli death note ja ostetud Solarisest ja tegu oli mystic-uga
32. Just vastu pidi , ma v2ga v2ga tahaks , et valik oleks suurem ja laiem.
33. Ma arvan et jah , kuna minu s6brade seast keegi ei viitsi lugeda inglise keeles.
34. Ei tea.
35. Ei ole
36. JAFF-ile mai j6udnud ja teistest pole kuulnud
37. N2gin bussi peatuses silti JAFF-i kohta =D. V6iks reklaami veits rohkem olla.
38. Pole aimugi , minu jaoks on k6ik piisav
39. Pole ideesi (praegu =) )
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Sandà



Liitunud: 20 Märts 2011
Postitusi: 49
Asukoht: Tartumaa

PostitusPostitatud: Kolm Mai 04, 2011 19:12    Teema: Vasta viitega

Kui juba teema üles äratati, üritan ka siis aidata vastamisega :

Üldinfo:

1. 16 aastane
2. Mees
3. Tartus ja Nõgiaru külas
4. Õpin Tartu Karlova Gümnaasiumis, tegelen sulgpalliga, viimasel ajal ka saalihokiga.


Anime ja manga:

5. Esimest korda puutusin animega kokku, kui olin ~10 aastane. Naabritüdruk, kes elab nüüd Soomes, näitas mulle suvevaheajal natukene Narutot. Muidu sai ka Digimoni ja Yu - Gi - Oh'i TV3 pealt nähtud
6. Esimene vaadatud anime on Naruto.
7. Pole, aga meeldib Death Note tegija(d) .
8. Viimasel ajal on hakkanud meeldima Comedy, School Life, Action ja Supernatural, vahepeal ikka ka shonen
9. Death Note, Hellsing Ultimate , Naruto Shippuuden. Kindlasti ka Fullmetal Alchemist ja FMA: Brotherhood.
10. Oleneb päevast, argipäeviti umbes 1 või 2 tundi, nädalavahetustel väikesed maratonid, 4 või 5 tundi.
11. On. See on sügavamõtteline kunst, pole lihtsalt pointless pahasi. Pahadel on ka häid külgi, põhjused miks nad on pahad.
12. Subtiitreid, aitab natukene jaapani keelt õppida :)
13. Praegu Naruto, ei loe eriti mangat.
14. Kord nädalas, ei ole eriti vähenenud, pigem just natukene suurendanud huvi raamatute vastu.
15. Pole kahjuks.
16. Anime üldjuhul, sest seda on tore jälgida.
17. On. See on lahedam, omamoodi. Tekib huvi järgmist lugeda.
18. Olen vaadanud Death Note päris inimestega, muidu pole rohkem leidnud oma kesiste teadmiste tõttu anime ja mangamaailmas.
19. Kõige solvamam on see, kui seda hakkatakse KÕIKE hentai pähe määrima, ala et miks sul jälle mingi hentai gif MSNis üleval.


Fännid:

20. Ei
21. Ei.
22. Ei? Oleneb tegelaskujust.
23. Pühapäevavaataja, kes liigub otaku heal juhul fänni staatusesse.
24. Pole õnneks kuulnud midagi halba.
25. Pere : emal - isal suva, mis sest et ma mitu korda neile anime ja manga mõiste selgeks teinud, õde ütleb et lollid jaapani multikad; sõpradele ei ole see vastukarva, pigem tekitan neile ka huvi ; klassikaaslastel suva.
26. Ei, oleks raha
27. Jah, juustes (kui olid nad veel pikemad), vahepeal kuulan animete OSTsi, taustapilt animestiilis, kasutan paart jaapanikeelset väljendit ka :) . Loomulikult, lahe maa ju.


Tegevus Eestis:

28. Alla laadida, sest Eestis olev valik on väga-väga-väga masendavalt kesine.
29. Oma lemmikud ostaks ära :) .
30. Pole kahjuks :( .
31. Ei ole.
32. Väga-väga-väga madal enda arust ( pole animeüritustel veel kahjuks käinud)
33. Väike turg oleks, heal juhul ~300 inimest.
34. Ei tea, aga siin on paaril kasutajal lingid nendele klubidele.
35. Ei.
36. Pole veel osa võtnud, sest alles taasavastasin anime enda jaoks. JAFFil jäi käimata isa keeldude tõttu.
37. JAFFi oli hästi reklaamitud, Postimehes oli kirjas ning Tartus oli plakatid üleval (Aura juures oli suur plakat) . Reklaamida võiks kas käies koolis, lastes täita küsitlusi ( aga see vist ei õnnestu, inimeste lolluse ja muu tõttu) , plakateid, rahalistel võimalustel ka reklaami teleris, raadios või ajalehtedes. Foorumis oleks hea võimalus saata PM seoses mingi üritusega.
38. Anime't ja manga't tutvustavaid PowerPointi slaide.
Jaapanit tutvustavaid üritusi ( neid on vist juba)
39. Eesti anime- ja mangasõprade arvu suurendamine,
manga ja anime populaarsuse suurendamine.

Minu poolt kõik, loodan et sain küsitluse täitmisega aidata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
gravitation
bishounen labu


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 143
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Reede Mai 20, 2011 20:33    Teema: Vasta viitega

1. 25
2. Naissoost
3. Pärnu
4. Töötan

5. RTL2, vanust täpselt ei mäleta.
6. Sailor Moon ja Dragon Ball.
7. Ai Yazawa, Hayao Miyazaki.
8. Kõige rohkem: action, drama, horror, mystery, romance, supernatural.
Kõige vähem: mecha
9. Paradise Kiss, Blood+, Bleach, Bakumatsu Kikansetsu Irohanihoheto, D.Gray-Man, Darker Than Black, Ghost Hunt, Kaikan Phrase, Nana, Lovely Complex...
10. Paraku saan nüüd aja puudumisel vähem vaadata, korra-kaks paari nädala jooksul, küll aga tunde järjest.
11. Sisu ja joonistusstiil.
12. Kindlasti subtiitreid kuna tahan kuulata ka originaalkeelt.
13. Ei loe mangat.
14. Ei loe.
15. -
16. Animet, manga lihtsalt väga peale ei lähe.
17. Ei näe eeliseid.
18. Jah, vaatan.
19. Et need on lastele mõeldud hiina multikad.

20. Ei.
21. Ei.
22. Ei mõlemal juhul.
23. Fänn.
24. -
25. Üldjuhul hästi.. Pool peret ka vaatab, vend, ema, onu ja ka väike õde.
26. Ei.
27. Jah, kindlasti. Kõik huvitab. Võimaluse korral kindlasti läheksin jaapanisse.

28. Internetist alla laadida.
29. Kindlasti.
30. Paar mangat on. Kingituseks reisidelt toodud.
31. -
32. Ei.
33. Jah aga vähesel määral.
34. Asashio
35. Ei ole ja eriti ei jälgi. Ainult baka.ee
36. Paraku ei ole. Peamiseks põhjuseks nende toimumise koht ja aeg. Pole sobinud.
37. Baka'st, netist üldse ja ka tuttavate käest.
38. Rohkem üritusi.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: