OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

teema kõigest ja mitte millegist III
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 65, 66, 67 ... 115, 116, 117  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Piruhi



Liitunud: 16 Sept 2009
Postitusi: 31
Asukoht: Hamamatsu, Jaapan

PostitusPostitatud: Teis Mai 03, 2011 12:22    Teema: Vasta viitega

Kaoru kirjutas:
Kas keegi oskab vastada, miks paljudel Jaapani kortermajade akandel on trellid, nagu animes ja filmides selgub. Eestis oleks see küll tuletõrje eeskirjade riikumine kui akendel oleks trellid.


Sõitsin täna linna ja mina küll eriti mingeid trelle ei näinud. Kõik siiamaani nähtud trellid on olnud ainult poole akna ees ja seda ka ainult siis kui aknad keskmisest suuremad on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reaper



Liitunud: 2 Apr 2009
Postitusi: 70
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 03, 2011 13:15    Teema: Vasta viitega

Kaoru kirjutas:
Tartus ma küll pole näinud, ainult keldrikorruse akendel.


90-ndate lõpus elasin tartus ühikas. Esimesel korrusel.

Meile murti sisse, siis panime oma ühikatoa aknale ka trellid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Teis Mai 03, 2011 14:51    Teema: Vasta viitega

osama surm on halb asi. ameeriklased on näindand ennast niisitas valguses, et ma loodan, et neile kukub mingi karm "kättemaks" selle eest. samasugused sitapead nagu need alkaeida vennikesed. kaks osapoolt, kes minupoolest võiks teineteist maapealt pyhkida. lyhidalt - surm usklikele militaristidele.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Clawson
Manlius Maximus


Liitunud: 25 Jan 2008
Postitusi: 393
Asukoht: Enamasti Märjamaa

PostitusPostitatud: Teis Mai 03, 2011 15:11    Teema: Vasta viitega

alarkivi kirjutas:
osama surm on halb asi. ameeriklased on näindand ennast niisitas valguses, et ma loodan, et neile kukub mingi karm "kättemaks" selle eest. samasugused sitapead nagu need alkaeida vennikesed. kaks osapoolt, kes minupoolest võiks teineteist maapealt pyhkida. lyhidalt - surm usklikele militaristidele.


- Inimesed, kes üksteist tapavad, tuleks maha tappa.
- Kõik ameeriklased on täpselt samasugused kui Al-Queda.

Mul lihtsalt pole sõnu, su humanism ja üldistusvõime on kirjeldamatud.
_________________
Agressiivne isemõtleja ja multikulturist. Arbitraarseid ja potentsiaalselt ebapädevaid mõtteakte produtseeriv subjektiivne demagoog ning kantseliidi propageerija. Challenge accepted! Suffer not the brony to live.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Teis Mai 03, 2011 15:36    Teema: Vasta viitega

Clawson kirjutas:
alarkivi kirjutas:
osama surm on halb asi. ameeriklased on näindand ennast niisitas valguses, et ma loodan, et neile kukub mingi karm "kättemaks" selle eest. samasugused sitapead nagu need alkaeida vennikesed. kaks osapoolt, kes minupoolest võiks teineteist maapealt pyhkida. lyhidalt - surm usklikele militaristidele.


- Inimesed, kes üksteist tapavad, tuleks maha tappa.
- Kõik ameeriklased on täpselt samasugused kui Al-Queda.

Mul lihtsalt pole sõnu, su humanism ja üldistusvõime on kirjeldamatud.


Ma ei ole humanistlike kalduvustega inimeste suhtes, kel endal puudub absoluutselt humanism. minul on seda just jaopärast teistele kergete humanistlike kalduvustega inimestele. ma pole samas muidugi kordaigi sinupoolt esitatud väidet välja käinud - kõik ameerikalsed ei mahu peaaaegu yhtegi muuse katergooriasse kui et, kõik nad on inimesed. sellegipoolest on nende valdav mentaliteet säärane, et ma neid maa pealt kadudes kaasa ei tunneks. just nagu ka alkaeidakutel. ja minu yldistus ja sooviavaldus universumine " usklikud militaristid kadugu"- sellest ei tagane iial.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Mai 03, 2011 16:08    Teema: Vasta viitega

Mind jättis antud juhtum suhteliselt ükskõikseks. Küll aga tekkis mul järgnev küsimus: kes saab nüüd Ameerika vaenlaseks nr 1? Selles suhtes, et USAl on välisvaenlast kogu aeg vaja olnud. Nüüd võib ainult spekuleerida ja oodata.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Clawson
Manlius Maximus


Liitunud: 25 Jan 2008
Postitusi: 393
Asukoht: Enamasti Märjamaa

PostitusPostitatud: Teis Mai 03, 2011 16:31    Teema: Vasta viitega

alarkivi kirjutas:
Clawson kirjutas:
alarkivi kirjutas:
osama surm on halb asi. ameeriklased on näindand ennast niisitas valguses, et ma loodan, et neile kukub mingi karm "kättemaks" selle eest. samasugused sitapead nagu need alkaeida vennikesed. kaks osapoolt, kes minupoolest võiks teineteist maapealt pyhkida. lyhidalt - surm usklikele militaristidele.


- Inimesed, kes üksteist tapavad, tuleks maha tappa.
- Kõik ameeriklased on täpselt samasugused kui Al-Queda.

Mul lihtsalt pole sõnu, su humanism ja üldistusvõime on kirjeldamatud.


Ma ei ole humanistlike kalduvustega inimeste suhtes, kel endal puudub absoluutselt humanism. minul on seda just jaopärast teistele kergete humanistlike kalduvustega inimestele. ma pole samas muidugi kordaigi sinupoolt esitatud väidet välja käinud - kõik ameerikalsed ei mahu peaaaegu yhtegi muuse katergooriasse kui et, kõik nad on inimesed. sellegipoolest on nende valdav mentaliteet säärane, et ma neid maa pealt kadudes kaasa ei tunneks. just nagu ka alkaeidakutel. ja minu yldistus ja sooviavaldus universumine " usklikud militaristid kadugu"- sellest ei tagane iial.


Pigem sa ei täpsustanud, kas sa mõtled mingit osa ameeriklastest või kõiki neid. Kui sa tahad öelda, et mingi osa ameeriklastest on "religioossed militaristid" ja nad ei meeldi sulle, siis see on sinu asi täpsustada. Mitte eeldada, et inimesed loevad ebatäpsetest formuleeringutest välja täpselt seda, mida sina mõtlesid.

Terrororismi ohvreid ei valita USA-s ja Euroopas mentaliteedi järgi. Araabiamaades tapetakse kohalikke, kes töötavad organisatsioonide eesmärkidele vastu, aga ka seda tehakse kirvemeetodil. Turuplatsil lõhkev pomm ei sihi meelsust. See külvab hirmu ja haarab tähelepanu.

Sa ajad segi ameeriklased ja nn. " sõjakad religioossed aktivistid". Al-quaeda kaliibriga religioosseid moslemeid on 1-2% ja suurem osa neist ei ole vägivaldsed (mõttekuriteod pole karistatavad). Need ameeriklased, kes sind massimeedia kaudu närvi ajavad, pole tõenäoliselt suurem osa ühiskonnast. Inimesed pole nii erinevad ja pole olemas "tõbrasrahvuseid". Vaikivat toetust andev mass on tavalised inimesed, kes ei huvitu ülemäära poliitikast ja teevad oma asju - kui neid just tükkideks ei õhita.


Ma ei saa aru, miks soovid konflikti eskaleerumist? Et moslemid tapaks rohkem ameeriklasi, kes seejärel tapaks rohkem moslemeid... ad finitum. Humanism pole midagi sellist, et ühed inimesed väärivad, et neid koheldaks nagu inimesi ja teised mitte. Ole lihtsalt aus ja tunnista, et sind kotivad ainult inimesed, keda sa tunned - see on täiesti tavaline ja aktsepteeritav seisukoht. Pole mingit mõtet mõista hukka mingit halli massi, kellest sa mitte midagi ei tea. Ja soovida, et maailmas veel rohkem inimesi tapetaks kui praegu on lihtsalt... mõtle enne kui räägid.
_________________
Agressiivne isemõtleja ja multikulturist. Arbitraarseid ja potentsiaalselt ebapädevaid mõtteakte produtseeriv subjektiivne demagoog ning kantseliidi propageerija. Challenge accepted! Suffer not the brony to live.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
OnePiece



Liitunud: 13 Aug 2010
Postitusi: 338
Asukoht: Tallinn, Nõmme

PostitusPostitatud: Teis Mai 03, 2011 16:45    Teema: Vasta viitega

See on nüüd küll vale käitumine, et ameeriklased läksid Valge Maja ette õnnejoovastuses "U-S-A" hüüdma. Ma kohe üldse ei talu neid, kes ütlevad: "jee, Osama on surnud, jee, USA on nii amazing".
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Mai 03, 2011 17:07    Teema: Vasta viitega

Peale 11 septembrit ma ei pea ameeriklastest eriti lugu, mida nad moslemitega tegid. Praktiliselt igaüks oli kahtlustatav kes elas ameerikas.
Mingi hull massipsühhoos tabas ameeriklasi ja nende ego sai nii kahjustada, et nad nõudsid karme meetmeid. Kõige lollem süüdistus oli algul et Saddam on sellega seotud. Mul praegu ei tule meelde kas Saddam on mingeid terroriakte korraldanud ameerklaste vastu. Kui väljaarvatud Lahesõda. Selles asjas anti Ameeriklastele praktiliselt vabad käed.
Ma ütlen ususõda ei lõppe kunagi ära, see on kestnud tegelikult juba 1000 aastat. ammerika ja suuremad riigid vajavad sõjalisi konflikte koos relvatööstusega, mudugi nad eitavda seda, aga nad ei saa muidu oma uusi relvi ja laskemoona katsetada sõjaseisukorras. See on minu arvamus üldse sellest asjast.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Teis Mai 03, 2011 17:22    Teema: Vasta viitega

Ausalt öeldes on mul suured kahtlused selle kohta, et Osama Bin Laden oli see hullumeelne ja mõrvar, kelleks Ameerika Propaganda to muutis.
Minu arust on kogu see ''Osama bin ladeni kuritegevus'' korraldatud Ameerika iseenda poolt.. See 9/11 juhtum haises äärmiselt ebameeldivalt (See oli puhta ebaloogiline.) ja veel lisaks on tõendeid, kus piltidel oli näha Bin ladeni lahkumas Ameerika riigi poolt finantseeritud haiglas.. Ja on veel tõendeid, et 9/11 lendurid olid finantseeritud Ameerika poolt ja see, et lennustaap ei olnud üldse informeeritud selle kohta, et keegi oli lennuki kaaperdanud ja lendas sellega ringi oli lausa hullumeelne väide..
Kogu asi Osama Bin Ladeniga haiseb.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
terraomegamon



Liitunud: 12 Märts 2006
Postitusi: 55
Asukoht: Tartu,Estonia

PostitusPostitatud: Teis Mai 03, 2011 19:28    Teema: Vasta viitega

Yeah asi tõesti väga kahtlane..olen suht kindel,et Osama Bin Laden aastaid surnud olnd.Ja nõustun eelolevaga 9/11 osas.

http://www.vanglaplaneet.ee/uudised/2011/05/02/Bin-Ladeni-uheksa-elu
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Hypno



Liitunud: 25 Veeb 2008
Postitusi: 372
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Mai 03, 2011 22:02    Teema: Vasta viitega

Hahaha keegi postitas vanglaplaneedi lingi :) Mis järgmiseks? Hakkame koos Zeitgeisti vaatama? Obama Deception? Reptiloidid?

Kammoon inimesed, make love not stupid conspiracy theories :)


Kaia, USAl on vaenlasi vabalt valida küll ja küll, ma võiks ise kohe päris mitu neile pakkuda ^__^
_________________
My Anime List
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
terraomegamon



Liitunud: 12 Märts 2006
Postitusi: 55
Asukoht: Tartu,Estonia

PostitusPostitatud: Teis Mai 03, 2011 22:40    Teema: Vasta viitega

Hypno kirjutas:
Hahaha keegi postitas vanglaplaneedi lingi :) Mis järgmiseks? Hakkame koos Zeitgeisti vaatama? Obama Deception? Reptiloidid?

Kammoon inimesed, make love not stupid conspiracy theories :)


Kaia, USAl on vaenlasi vabalt valida küll ja küll, ma võiks ise kohe päris mitu neile pakkuda ^__^


Eem mis neil filmidel viga on........mõlemad vägagi silmiavavad,kuigi Zeitgeist,i religioon,i pool suht jubedus oli.Vanglaplaneet ka vägagi hea sait.

Samuti võiks rohkem hinnata sisu järgi,mitte sildi....kõike saab vandenõuteooriaks sildistada...mis läheb peavoolu vastu.
Ja see,et kui ma vaatan asju veidi(ok tegelt palju,vägagi) peavoolust erinevalt,ei tähenda veel,et ma arvan,et reptiiltulnukad maailma juhivad.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Hypno



Liitunud: 25 Veeb 2008
Postitusi: 372
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Mai 04, 2011 08:11    Teema: Vasta viitega

terraomegamon kirjutas:
Eem mis neil filmidel viga on........mõlemad vägagi silmiavavad,kuigi Zeitgeist,i religioon,i pool suht jubedus oli.Vanglaplaneet ka vägagi hea sait.
Hea et sa veel sedagi Zeitgeisti kohta tunnistad... Aga Obama Deception? Ma tavaliselt vaatan selliseid filme kerge huumoriga, aga see oli, andke andeks, tõesti nii halb, et ma ei suutnud seda vaadata kauem kui pool tundi.

Loe näiteks hoopis http://conspiracies.skepticproject.com/articles/zeitgeist/ ja http://conspiracies.skepticproject.com/articles/alex-jones/the-obama-deception/ ning sa näed, kui julmalt sulle nendes näkku valetatakse ja manipuleeritakse. Jah, valitsused ja võim on inimesi alati korrumpeerunud, aga olgem ausad, neil tuleb see asi palju paremini välja :)
_________________
My Anime List
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Piu
tavaline eesti naine


Liitunud: 3 Nov 2006
Postitusi: 328
Asukoht: Tartu/Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Mai 04, 2011 09:57    Teema: Vasta viitega

Ma lugesin täna, et karboniseeritud ja mineraliseeritud vesi "Värska" on jahedalt parim.
Allikas: etikett
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hypno



Liitunud: 25 Veeb 2008
Postitusi: 372
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Mai 04, 2011 16:35    Teema: Vasta viitega

Julgeksin negatiivne olla ja vastu vaielda - jahe isn't enough. Jääkülm is the way to go :)
_________________
My Anime List
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
OnePiece



Liitunud: 13 Aug 2010
Postitusi: 338
Asukoht: Tallinn, Nõmme

PostitusPostitatud: Kolm Mai 04, 2011 16:59    Teema: Vasta viitega

Jahe on siiski parim, jääkülma raske juua.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Kolm Mai 04, 2011 17:10    Teema: Vasta viitega

Hypno kirjutas:
Loe näiteks hoopis http://conspiracies.skepticproject.com/articles/zeitgeist/ ja http://conspiracies.skepticproject.com/articles/alex-jones/the-obama-deception/ ning sa näed, kui julmalt sulle nendes näkku valetatakse ja manipuleeritakse. Jah, valitsused ja võim on inimesi alati korrumpeerunud, aga olgem ausad, neil tuleb see asi palju paremini välja :)


Ma ei mõtlekski väita, et Zeitgeist tervinisti on tõde ja muidugi on seal suurem osa puhas bull , aga Zeitgeist-ile tuleb ikka see au anda, et see avas minu silmad laiemalt, kui kunagi varem (Mingi 5 aastat tagasi. LaLaLaa).
Ei hakka midagi erilist täpsustama mille kõigega Zeitgeist pange läks, aga see 9/11 osa oli selgelt Ameerika iseenda poolt korraldatud. Ja seega on ka võimalik arvata, et see ''nimetatud korraldaja'' on süütu samuti. Sest enne neid juhtumeid ei olnud meie kallis Osama midagi teinud ja see, et Osama ei vaielnud selle 9/11 juhtumi vastu, oli ka kahtlane.

Aga vandenõuteooriatest on nüüd küllalt.. >.<
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Võhik



Liitunud: 9 Juun 2008
Postitusi: 361
Asukoht: Tallinn-Tartu mnt

PostitusPostitatud: Kolm Mai 04, 2011 17:18    Teema: Vasta viitega

"Mina tean kuidas tegelikult asjad olid! Kuulake kõik! Osama oli tegelikult..." nagu WTF.

Tegelik probleem ei seisne vandenõuteooriate olemasolus, vaid meie põlvkonna võimetuses konsentreeruda. Kui keegi lihtsakoeliselt ja valesti asja ära selgitab, aga ta teeb seda põnevalt ja süüdistustega, siis see ju peab tõde olema. Noormees vaatab välkuvaid filme vandenõuteooriatest ja Hypno viskab talle lingi, kus on äärest ääreni teksti. Kas inimesed üldse viitsivad seda lugeda? Kas neid üldse huvitab see teema, kui vandenõuteooriat taga pole? Hea ¾anr on ikka selline, kus on hea "mina" ja siis need kurjad teised (olgu siis valitsus, vabamüürlased, illuminaadid või kes iganes).

Pigem võiks korra mõelda, et mis õigusriigist saab rääkida, kui ta toimib järgnevalt: ilma kohtuotsuseta otsustatakse hukata eriüksuste abil teise riigi territooriumil inimene, kes pole isegi oma riigi kodanik. Teiste riikidega ei konsulteeritud antud küsimuses. Meie armsad riigipeakesed veel karjusid takka:"Tubli! Nii peabki!". Loodetavasti Venemaa ei tõlgenda antud pretsedenti liiga vabalt.
_________________
Colorless green ideas sleep furiously.
SDE-inimene
Feilfest
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BornIn1142



Liitunud: 6 Juul 2008
Postitusi: 404

PostitusPostitatud: Kolm Mai 04, 2011 17:18    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
Ei hakka midagi erilist täpsustama mille kõigega Zeitgeist pange läks, aga see 9/11 osa oli selgelt Ameerika iseenda poolt korraldatud. Ja seega on ka võimalik arvata, et see ''nimetatud korraldaja'' on süütu samuti.


erik_schults kirjutas:
Aga vandenõuteooriatest on nüüd küllalt.. >.<


Ahah.

Noh, see kogu vaatenurk on nii tobenaljakas, et see vestlus on vist tõepoolest läbi. Kes oskaks selle lolluse peale midagi tõsist öelda?
_________________
Tumbling down, tumbling down, tumbling down...

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 65, 66, 67 ... 115, 116, 117  Järgmine
Lehekülg 66, lehekülgi kokku 117

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: