OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

2011 Kevadel välja tulevad animed.
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
zindrel



Liitunud: 27 Aug 2006
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Esm Apr 11, 2011 08:48    Teema: Vasta viitega

Kaoru kirjutas:
Vaatasin anidb kalendrit, kahjuks tuleb mai ja juuni täitsa animevaene.
Nendel kuudel tuleb välja vaid movied ja ovad.


Loomulikult ei tule mais ja juunis uut TV animet peale, hooaeg on ju pooleli.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
little_devil



Liitunud: 5 Mai 2007
Postitusi: 274
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitatud: Esm Apr 11, 2011 09:37    Teema: Vasta viitega

Yaay!!! head head head LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
chi



Liitunud: 18 Dets 2005
Postitusi: 574

PostitusPostitatud: Kolm Apr 13, 2011 11:17    Teema: Vasta viitega

Steins;Gate esimene osa tekitas küsitavt huvi, teine osa jäi aga väga huvitava koha pealt pooleli. Ootan huviga kolmandat.

Tiger & Bunny - Esimesed osad olid üsna mõnusad. Näen siin palju potentsiaali. Loodetavasti on ka järgmised sama huvitavad.

My Ordinary Life - Seda lihtsalt peab vaatama. Jube mõnna on.

Yondemasuyo, Azazel-san - Jäi samuti silma, esimese osa põhjal ei suuda siiski midagi konkreetselt öelda.
_________________
AutoIt Script | Anime-Source | Watchanimeon
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Kolm Apr 13, 2011 18:27    Teema: Vasta viitega

X-men: ei oska veel otsustada, tundub parem kui need teised madhouse'i jamarveli kollaboratsioonid
Nichijou: pask.
Tiger & Bunny: hea, jälgin edasi
Hen Zemi: hea, jällgin edasi
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Shirotoki



Liitunud: 11 Veeb 2010
Postitusi: 333
Asukoht: Põltsamaa/Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 13, 2011 21:05    Teema: Vasta viitega

Hetkel väljas olevatest pakuvad huvi ainult Steins;Gate, Hanasaku Iroha ja Gintama.

Hen Zemi ja Oretachi ni Tsubasa wa Nai on ka vaadatavad.

Kõik ülejäänud on üsna jube.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Nelj Apr 14, 2011 01:43    Teema: Vasta viitega

suht vahet pole, mis te räägite

praegu on tähtis vaid see. best!
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shirotoki



Liitunud: 11 Veeb 2010
Postitusi: 333
Asukoht: Põltsamaa/Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Apr 16, 2011 09:48    Teema: Vasta viitega

C The Money of Soul and Possibility Control esimene osa oli päris hea ning sellest animest võib kujuneda midagi huvitavat.

E: Ka Deadman Wonderland meeldis mulle. Sellest võib saada isegi kevade kõige parem anime.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BornIn1142



Liitunud: 6 Juul 2008
Postitusi: 404

PostitusPostitatud: Püh Apr 17, 2011 22:40    Teema: Vasta viitega

Ano Hana - Esimene osa meeldis mulle väga. Idee on hea, aga vaimu-tüdruku liialdatud moe hakkab mind ilmselt tõsiselt häirima. Loodetavasti ei lähe see liiga melodramaatiseks.

[C] - Miks keegi mulle ei öeldnud, et see on seeria samalt lavastajalt, kes Mononoke ja Trapeze'i tegi? Esimene osa oli ettearvatavalt veider, aga päris huvitav. Muide, kas ma olen ainus, kes peategelase faustilikus lepingus ilmnähtavalt kurja pangandusfirmaga teatud allteksti nägi? See pole praeguses majanduslikus kliimas kokkusattumus, ega ju?

X-Men - Esimesed kolm osa pole just veatud olnud, aga see on seni siiski päris hea. Ma loodan, et seda kvaliteeti õnnestub säilitada.
_________________
Tumbling down, tumbling down, tumbling down...

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
tõrvik



Liitunud: 26 Apr 2006
Postitusi: 477
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 20, 2011 19:36    Teema: Vasta viitega

X-Men: Vaatan edasi pm aind selle pärast, et teised Marvel koostööd vaadatud.
Hanasaku Iroha: Vaatan. Tundus nagu järjekordne chick flick, aga 3. osa muutis asja minu jaoks huvitavaks.
Sket Dance: Pealkiri oli natuke eksitav lootsin midagi muud, aga OK täiesti vaadatav ja naerda sai ka. Vaatan
Tiger & Bunny: Väga omapärane hero story. Kui ei oleks neid reklaame kangelaste riiete peal, siis ei oleks see pooltki nii huvitav.
Steins;Gate: Kuna kuskil mainiti, et see olevat Chaos;Head järg or something vaatasin 2 päevaga selle läbi. Kahjuks või õnneks pidin tõdema, et ei... ei ole, aaga sama sürr tundub küll olevat. Vaatan
Astarotte`s Toy: Väääga kahtlane anime. Small kids, sucking of life seemen from male creatures. Nenenenene neee... Ei vaata
Kaiji season 2: Pole midagi muud öelda kui et tegu on Kaijiga. Maksa üle kopsu viskas aind see, et kohe alguses langes Kaiji hasartmängu küüsi jälle. Nagu näppudest ilma jäämine ei olnud piisav õppetund. Vaatan
Sekai Ichi Hatsukoi: See jääb vist esimeseks ja viimaseks yaoi`ks mida vaatan.
Toriko: Mmmmm.. shonen. Musklid, koletised, kaklused mida veel tahta. Võibolla vähe haaravamat ploti :). Vaatan
30-sai no Hoken Taiiku: Kuna osad on lühikesed, siis vaatan for the funny side of it.
Hyouge Mono: Esimene osa oli küll väga hea. Kõige rohkem meeldis peategelase mõnitamine. Liiga naljakas näoilme. Vaatan
Shofuteni: Too dumb for my taste. Ei vaata
Denpa Onna to Seishun Otoko: Meenutas Level E 1. osa. Väga hea huumor. Vaatab mis edasi saab.
Yondemasuyo, Azazel-san: Lootuses, et asi läheb huvitavamaks vaatan edasi.
Yu-Gi-Oh! Zexal: Jube mis nad selle animega teinud on. Vaatasin seda, sest midagi polnud teha. What a waste of time :( Ei vaata
Hidan no Aria: 1. osa oli päris action rikas. Huvitav kooli süsteem. Vaatan
AnoHana: Ei olegi midagi nagu öelda selle kohta, mis ei tähenda, et anime halb on. Vaatan
C, Deadman Wonderland, Ao no Exorcist: Need 3 animed on ainukesed, mida ootasin ärevusega see hooaeg ja 1. osades ei pidanud pettuma. Vaatan

Oh jah aind paar animet on vaatamise nimekirjas. Yees MA olen imelik, yeees MUL on palju vaba aega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
delos



Liitunud: 12 Aug 2009
Postitusi: 19

PostitusPostitatud: Püh Apr 24, 2011 22:32    Teema: Vasta viitega

Ühel ilusal aprillikuu laupäeva õhtul said targad pead kokku ja otsustasid nii:



Nichijou - alguses oli wtf, pärast oli wtf lol, vaatan

30-sai no Hoken Taiiku - ajas ka piisavalt naerma, aga igaks juhuks edasi ei vaata, kuna tundub, et läheb liiga käest ära!

Deadman Wonderland ja The Money of Soul... - tundusid nagu huvitavad tõsised animed, vaataks

X-men - parem kui Wolverine igal juhul, võib-olla vaatan

Steins;Gate - esimene osa ei äratanud väga suur huvi, aga Chaos;Head oli päris lahe, nii et vaatan

Hyouge Mono - tundus liiga jabur ja mitte heas mõttes. Teekann???

Kõik ülejäänud animed olid liiga väikeste tüdrukute rinnade väikeste poiste näos minu jaoks.

Ao no Exorcistini kahjuks/õnneks ei jõudnud, aga vaatan lähitulevikus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Püh Apr 24, 2011 23:15    Teema: Vasta viitega

sooviks ära märkida, et mul on juba siiber sellest "stopa scale"st ja et ma olen solvunud. mökk!
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Esm Apr 25, 2011 10:49    Teema: Vasta viitega

Lisan siis ka mõned kommentaarid oma hinnete juurde.

Kõigepealt - kuigi hooaeg ei tundunud nii kohutav kui mõned viimased, oli ainus anime, mida mul on reaalselt huvi edasi vaadata, Deadman Wonerland. Algas see nagu mingi suvaline keskkoolianime, aga siis hüppas ekraaninurgast välja John Cleese ja teatas: "And now for something completely different..." Pärast seda läks anime üsna huvitavaks ja ma kavatsen seda kindlasti edasi vaadata.

30-sai no Hoken Taiiku oleks pidanud olema palju naljakam, et ma seda edasi vaadata viitsiks.

Yu-Gi-Oh! - ilmselgelt ei kuulu ma selle asja sihtgruppi, nii et ma ei hakka parem kommenteerima.

Oretachi ni Tsubasa wa Nai - ma ei saanudki päris hästi aru, mis see olema pidi. Mingi mitmest erinevast loost koosnev slice-of-life ilmselt... aga siis tuli ending, mis oli nii wtf ja out-of-place, et ma andsin sellele animele igaks juhuks 5 punkti. Ilmselt väljateenimatult. Edasi ei vaata.

Sekai-ichi Hatsukoi - mingi igav yaoi.

Steins;Gate - esimene episood oli igavam kui Chaos;Head-il ja kuna CH läks pärastpoole halvemaks, siis ma ei oota sellest sarjast eriti midagi.

Hidan no Aria - ainsaks põhjuseks, miks ma viitsisin esimese episoodi lõpuni vaadata, oli see seksikas püstolitega loli.

Hoshizora e Kakaru Hashi - tüüpiline haarem, aga päris nunnu isegi.

Sket Dance - halb.

Hyouge Mono - ma tegelikult ei vaadanud seda, sest ma olin kuskil mujal. 4 punkti selle eest, et seal pidid samuraid olema.

Nichijou - oli päris naljakas isegi. Kõlbab seltskonnas vaatamiseks, üksi kodus ei viitsiks.

A-Channel - ma tõesti üritasin seda animet vaadata algul, aga see oli lihtsalt nii igav, et ma üle poole episoodi ei suutnud.

[C] - millegipärast mul tuli just selle anime vaatamise ajal uni peale (mitte anime süü tõttu), nii et ma seda väga palju ei mäleta, aga panin üldsuse survel 6 punkti ja vaatan millalgi uuesti üle, kuna teistele tundus see meeldivat.

X-Men - keskpärane.

Denpa Onna to Seishun Otoko - tüdrukust, kellele on madrats ümber seotud. Liiga slaissoflaifilik, et ma viitsiks edasi vaadata.

Astarotte no Omocha - haaremanime, mille peategelane on 10-aastasene loli succubus. Need I say more?


Viimati muutis seda shadowman (Esm Apr 25, 2011 15:06). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Riion



Liitunud: 19 Juul 2006
Postitusi: 522

PostitusPostitatud: Esm Apr 25, 2011 12:41    Teema: Vasta viitega

[C] on tekitanud minus pettumust. Ootasin sisukamat asja aga kohe kisus väga Digimoni sisuga paralleeli viskama.

Samas, enda üllatuseks, mulle meeldis väga AnoHana. Ma pole päris hästi aru saanud miks, võib-olla on see, et sain seal tuua paralleele isikliku eluga.
_________________
http://fyeahtartu.tumblr.com/


"Me oleme, mis me mõtleme.
Kõik, mis me oleme, tõuseb koos meie mõtetega.
Enda mõtetega me loome maailma"


- Buddha
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Laup Apr 30, 2011 17:33    Teema: Vasta viitega

Olen praegu vaadanud Ao no Exorcist esimesed 2 osa ja C esimesed 3 osa ning mõlemad meeldisid.
Kuigi C'd võib srsly kutsuda Bisnissyugimoniks, 2 elukat kaklevad aga elupunktide asemel on raha, kaotuse asemel on pankrot, power-up kaartide asemel tõmmatakse pangakaard mingist värgendusest läbi ning kakluse nimi on deal.
Aga meh, millegipärast meeldis väga. LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
skullkiller



Liitunud: 17 Veeb 2010
Postitusi: 330
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Mai 17, 2011 17:43    Teema: Vasta viitega

Deadman wonderland on ainuke mille olen jõudnud ära vaadata praeguseks nii palju kui teda on.
Steins;Gate tundus huvitav, kuid vajab natuke rohkem aega et seedida. Ja rohkem vist ei olegi sellest hooajast mida vaadata, [C]'d vaatan võibolla kui on hea.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Mai 18, 2011 07:41    Teema: Vasta viitega

Minu lemmikud on märtsi kuus ilmunud 4 anime projekti (Bannou Yasai Ninninman, Kizuna Ichigeki, Ojii-san no Lamp ja Tansu Warashi).
Siis olen vaadanud veel The Epic of Zektbach
Pooleni on: The World God Only Knows II
Maria Holic Alive
Moshidora
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Esm Mai 30, 2011 11:22    Teema: Vasta viitega

Deadman wonderlandi nüüd 7 osa väljas ja.. setting meeldib, action meeldib, stooril on potentsionaali aga.. see ei kasuta seda ära, suht tüüpiliseks shoneniks kisub, lihtsalt süngem setting ja plot. Pmst. siin on ka, et main character annab pahale tüübile molli aga võimalikult vähe damaget tehes ja siis peale fighti saavad neist sõbrad, isegi, kui paha tüüp tundub alguses eriti julm. Ja üldse seal see sõpruse teema tundub vahepeal nii OOP ja pacing ka veits kahtlane.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: