OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Manga RahvaRaamatus
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> manga
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Kas see on hea, et RahvaRaamat toob mangat sisse??
ei
6%
 6%  [ 2 ]
ja
73%
 73%  [ 22 ]
suva
20%
 20%  [ 6 ]
Kokku Hääli : 30

Autor Teade
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Esm Juul 26, 2010 14:43    Teema: Vasta viitega

M.C.Savage kirjutas:
Kas mitte Kriso ei tee ka niimoodi, et mina maksan neile raha, nemad tellivad raamatu kuskilt välismaalt ja saadavad alles siis mulle? Tüütu, ütlen ma.

Umbes sama efekt, kui mul on janu ja tahaks limpsi osta, kuid poes lastakse ainult kassani ja lubatakse limps järgmisel õhtul koju kätte ära tuua. :)

Peaks WePlays mingi animeleti ära tegema...


Mina teen näiteks nii, et tellin raamatu, siis nad saadavad mulle SMSi kui raamat on kohal, siis tulen kohale, maksan ära ja ballin' everyday niggaz.

I don't know WHAT your problem is...
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Esm Juul 26, 2010 15:39    Teema: Vasta viitega

M.C.Savage kirjutas:
Kas mitte Kriso ei tee ka niimoodi, et mina maksan neile raha, nemad tellivad raamatu kuskilt välismaalt ja saadavad alles siis mulle? Tüütu, ütlen ma.

Umbes sama efekt, kui mul on janu ja tahaks limpsi osta, kuid poes lastakse ainult kassani ja lubatakse limps järgmisel õhtul koju kätte ära tuua. :)

Peaks WePlays mingi animeleti ära tegema...

that would be awesome

Stopa kirjutas:
M.C.Savage kirjutas:
Kas mitte Kriso ei tee ka niimoodi, et mina maksan neile raha, nemad tellivad raamatu kuskilt välismaalt ja saadavad alles siis mulle? Tüütu, ütlen ma.

Umbes sama efekt, kui mul on janu ja tahaks limpsi osta, kuid poes lastakse ainult kassani ja lubatakse limps järgmisel õhtul koju kätte ära tuua. :)

Peaks WePlays mingi animeleti ära tegema...


Mina teen näiteks nii, et tellin raamatu, siis nad saadavad mulle SMSi kui raamat on kohal, siis tulen kohale, maksan ära ja ballin' everyday niggaz.

I don't know WHAT your problem is...

Uh.. sa pole ennem kannatamatut inimest näinud?
Kuigi @M.C.Savage: ma arvan, et selle ajaga kui sa vingud siin bakas ja teed RR maha võiksid sa pigem ouranid ära tellida, ma saan aru, et sa tahad kohe aga selle ajaga, kui sa ootad, et nad RR tulevad jõuaks kriso tellimus sinuni. LaLaLaa Nkn. sa seda RRist nii pea ei leia, nii, et miks mitte krisost tellida?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Helen.



Liitunud: 2 Mai 2010
Postitusi: 171

PostitusPostitatud: Teis Juul 27, 2010 22:23    Teema: Vasta viitega

Täna sai käidud ühes Rahva Raamatu poes , mis asub seal kuskil Vabaduse Väljaku lähedal (jah .. mina hea teejuht ei ole) . Selle poe juures oli hea see et all korrusel oli mingi turu sarnane asi , kus sai igasuguseid raamatuid osta päris odava hinnaga . Ingliskeelse kirjanduse juurest sai ka manga lett leitud . Meelde jäi ainult et seal oli Dragon Ball Z 2 osa ja Love Hina osad 2-14 vist . Seal oli veel häid mangasi , aga ma ei mäleta ühtegi kahjuks .
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ninjaking241



Liitunud: 3 Aug 2008
Postitusi: 282
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Nov 14, 2010 17:39    Teema: Vasta viitega

Kuigi see pole manga, on see ka koomiks ja sama hea kui iga teinegi, siis rõõmuga teatan, et täna märkasin Kaubamaja Rahva Raamatus mangariiulitel Scott Pilgrimi seeriat, kõik 6 osa, ühe hind oli 164.- Veel oli 2 või 3 mangaseeriat juurde tekkind.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kerttu-chi



Liitunud: 1 Okt 2010
Postitusi: 30
Asukoht: Kuressaare

PostitusPostitatud: Esm Dets 27, 2010 21:04    Teema: Vasta viitega

Kahjuks on Eestis mangade k2tte saame raskem kui nt Rootsis ja Soomes , mul endal ei ole yhtki mangat , meil on kyll siin rahva raamatukogu aga seal ei ole myya neid kahjuks .
_________________
anime friik
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sonzai



Liitunud: 27 Jan 2011
Postitusi: 17
Asukoht: Harjumaa

PostitusPostitatud: Laup Jan 29, 2011 14:12    Teema: Vasta viitega

Kerttu-chi kirjutas:
Kahjuks on Eestis mangade k2tte saame raskem kui nt Rootsis ja Soomes , mul endal ei ole yhtki mangat , meil on kyll siin rahva raamatukogu aga seal ei ole myya neid kahjuks.
Tõsi Soomes on palju suurem valik, ise Rootsis pole käinud, aga usun, et sealgi kuigi erinev pole. Eestis olen ma siiski mõningaid seeriaid näinud, nt Negima, vist oli isegi Azumanga Daioh kuskil, Gundamid def, Basilisk-i olen kah näinud, ja obv Naruto, Death Note, Dragon Ball ja kohati isegi Bleach-i. Ma arvan, et mangad on liiga nö eksootika, et saarlastele neid loopida(no offence), põhiliselt on neid siiski Tartus ja Tallinnas.
_________________
Humans created by god? Yeah right... As if there was anything like "God"! Though never the less, if humans evolved from apes, apes evolved from dinosaurs, dinasours evolved from cnidarians, cnidarians evolved from stromatolites, stromatolites evolved from Earth itself, Earth formed from solar nebula, solar nebula is a cloud of helium and hydrogen orbiting a galaxy's center, galaxy forms from a "seed" in universe, universe is created from Big Bang, Big Bang itself was a dense and hot object which started expanding and scattered to several different universes. But where did Big Bang itself come from? Could it be that it recompresses after enought time has passed, and so to speak "reboots"? If so, we have a circle, and well, as it was said in Harry Potter and The Deathly Hallows "Circle has no beginning." But here's the big question: Who drew the circle?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
OnePiece



Liitunud: 13 Aug 2010
Postitusi: 338
Asukoht: Tallinn, Nõmme

PostitusPostitatud: Laup Jan 29, 2011 14:42    Teema: Vasta viitega

Sonzai kirjutas:
Kerttu-chi kirjutas:
Kahjuks on Eestis mangade k2tte saame raskem kui nt Rootsis ja Soomes , mul endal ei ole yhtki mangat , meil on kyll siin rahva raamatukogu aga seal ei ole myya neid kahjuks.
Tõsi Soomes on palju suurem valik, ise Rootsis pole käinud, aga usun, et sealgi kuigi erinev pole. Eestis olen ma siiski mõningaid seeriaid näinud, nt Negima, vist oli isegi Azumanga Daioh kuskil, Gundamid def, Basilisk-i olen kah näinud, ja obv Naruto, Death Note, Dragon Ball ja kohati isegi Bleach-i. Ma arvan, et mangad on liiga nö eksootika, et saarlastele neid loopida(no offence), põhiliselt on neid siiski Tartus ja Tallinnas.


Rootsis leidsin mangat ka ühes suvalises kõrvaltänava poes, nii et kindlasti on seal valik suurem.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Reede Märts 18, 2011 18:25    Teema: Vasta viitega

Tüdrukutel oleks aeg minna Ra raamatukokku ja osta kõik blood + mangad sealt, et teha ruumi muudele mangadele!.. Nii, et hop-hop ..

Ma käisin Ra raamatukogus ja oma kurvastuseks märkasin, et ühtegi head mangat pole sealt osta, seega läksin arvuti poodi ja ostsin endale starcraft 2 .. >.<
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> manga Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: