OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Urusei Yatsura

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
MTI



Liitunud: 13 Juul 2003
Postitusi: 216
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Nov 06, 2005 22:53    Teema: Urusei Yatsura Vasta viitega

Nii palju kui ma internetti olen kasutanud, on mulle alalõpmata silma jäänud pildid ühest anime tegelasest. Üks või kaks korda see ei häirinud, aga pika peale hakkas see mind häirima. Nimi sellel kultuslikul tegelasel kelle fansite saab ka varvaste peal edasi lugeda on Lum.

Võtsin siis abiks vana hea detektiivwebsite www.animenfo.com, leidsin et Lum on tegelaseks ühes üpris vanas (1981-1986) animes nimega Urusei Yatsura (Those Obnoxious Aliens). Asjal on pea 200 osa, 6 filmi ja 11 osaline OVA.

Lum-chan on küllaltki tuntud tegelane, et Urusei Yatsura vaatamine peaks olema sama kohustuslik, kui Martian Successor Nadesico vaatamine. Kui te viimast näinud pole siis te lapsed ei teagi pooltki tähendust sõna "baka" taga :)

Seni olen vaadanud 8 osa. On mul neid 12 tükki (rohkem pole laekunud, Vision-Anime). Kuna anime on küllaltki vana, ei tohiks see tunduda typical "Kust saada **** osi?" topicu moodi. Tahaks kõksugu informatsiooni selle kohta, alates kui palju neist 195-st osast fansubbitud, kuni ega kellegil seda DVDdena riiulis ei vedele. AniDB.net sõnul on subbitud ainult 58 osa, kuigi boxtorrentsis vedelevad surnud torrentid kuni 97 osa. Üldse peaks olema see kõik DVDde näol välja lastud. Selle esemel, et ajada taga surnud torrente, või kulutada aastaid Urusei Yatsura osade taga ajamiseks P2P programmidest, tahaksin targemate käest nõu. Mis on minu väljavaated selle anime terviklikuks vaatamiseks? Plaanis seda teha, kõik nõuanded teretulnud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
cerk



Liitunud: 13 Nov 2005
Postitusi: 1

PostitusPostitatud: Püh Nov 13, 2005 11:03    Teema: Vasta viitega

Nõustun sinuga täielikult, Urusei Yatsurat peaks tõesti vaatama, olen näinud ka ma ei tea mis osani ja sain seda mIRCist kunagi. Tegelt tahtsin küsida, kus seda Nadesico said, praegu otsin seda . . .
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Nov 14, 2005 16:13    Teema: Re: Urusei Yatsura Vasta viitega

MTI kirjutas:
Mis on minu väljavaated selle anime terviklikuks vaatamiseks? Plaanis seda teha, kõik nõuanded teretulnud.


Minuteada muid ei olegi, kui oodata kuni Vision-Anime ülejäänud välja laseb. Boxtorrentsiga samad asjad on veel animez.info all, ehk on sealsed rohkem elusad kui boxtorrentsi omad. Ja muidugi võid sa ka neid osta - http://www.cdjapan.co.jp/Listups/anime/urusei.html seal on ka kogu seeria saadav kahe BOX set'ina(2*26DVD'd) pluss veel filmid ja OVA'd. Et mingi 25.000.- EEK'uga peaksid ehk välja tulema :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
MTI



Liitunud: 13 Juul 2003
Postitusi: 216
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Dets 08, 2005 13:47    Teema: Vasta viitega

Nadesico sai tõmmatud igaammustel aegadel, aga mitte lõpuni, mul on 1-5 psychlo-anime subitud, 6-17 [a-i] subbitud ja 18, 20, 21 [Perfect-Anime] DVD peal. Soovi korral võin torru/datanetti või mujale uppida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
MTI



Liitunud: 13 Juul 2003
Postitusi: 216
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Dets 15, 2005 01:42    Teema: Vasta viitega

hea uudis minu jaoks, boxtorrentisse on üles topitud 158 osa, kõik filmid ja kõik OVAd. Eks ta kokku siis 47GB, tasa ja targu vaja tõmmata
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Uranus



Liitunud: 2 Märts 2003
Postitusi: 250
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Esm Dets 19, 2005 00:48    Teema: Vasta viitega

Päris hea uudis, olen ise ka seda taga ajanud :) . Mis puutub Nadesicosse, siis näiteks emules on kõik osad kenasti saadaval. Kui mu mälu ei peta, siis subitud oli see anime 4everi poolt.
_________________
Elevator Summoner.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Dets 23, 2005 10:27    Teema: Vasta viitega

MTI kirjutas:
hea uudis minu jaoks, boxtorrentisse on üles topitud 158 osa, kõik filmid ja kõik OVAd. Eks ta kokku siis 47GB, tasa ja targu vaja tõmmata


Hakka või sul sabast kinni, kui sa asjad ära tõmmatud saad. OVA'd tirisin küll ise ära, kuid niisama osade jaoks pole kettaruumi ning filmid jätsin puht jonni pärast tõmbamata, kuna seal ei ole seda teist - Beautiful Dreamer'it - ja endal on kõik kuus olemas, kuigi kehvema kvaliteediga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tuletegija
Püromaan


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 238
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 04, 2006 14:25    Teema: Vasta viitega

Bitcomet näitab et 43 tundi jäänud veel tõmmata, kohal 23,3 % ja alla kiirus 190-250 kB/s LaLaLaa



He came, He saw, He leeched LaLaLaa
_________________
Due to the current financial crisis facing the world at the moment, the light at the end of the tunnel will be switched off to save on electricity costs, until further notice.

Sincerely,
God
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Dets 21, 2007 11:50    Teema: Vasta viitega

Tegelikult on sellel 197 osa ja faili suurus 39.15BG
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 26, 2011 23:08    Teema: Vasta viitega

Sain minagi selle multika läbi vaadatud (kõik ligi 200 osa, 6 filmi, vana OVA + uus OVA osa). Umbes 4 kuuga närisin läbi ehk kuskil 20 osast ja siis 2,5 kuuga läks kogu ülejäänud kraam.

Algul oli raskusi sarja sisse elamisega ja mõtlesin, et olen mingi 40 + giga junne alla laadinud.



Kõige rohkem häiris see, et polnud osast osasse järkuvat suuremat lugu (peale selle, et Lum tahab Atarut endale aga Ataru ajab sõrad vastu). Esimesed osad käisid eriti närvidele kuna seal oli 2 umbes 12 minutilist eraldiseisvat lugu. Kuskil 20 osa kandis võttis 1 lugu aega 1 osa. Kuskil 100 osa juures olid mõned lood lausa 2 osa peale laiali jaotatud.

Aga eks tasapisi investeeriti rohkem tegelastesse ja need muutusid järjest südamelähedasemateks. Kellele täie mõistuse juures olevale ei meeldiks näiteks kooliõpetaja kes räägib oma õpilastega nii (kui neil tekib väike arusaamatus).



Samuti ei ole kunagi piisavalt poodud kanasid.



Sarja tegemise ajal olid Tähesõjad kuum teema ja viited filmidele tulid ikka aegajalt sisse.



Tegelastes oli üks lemmikuid kotatsu-kass kes tavaliselt kuskil tausatal niisama tšillis, jõi teed või suitsetas (tavaliselt ta riideid ei kandnud).



Eks tuli ette ka klassikalisi saunaskäike kus piiluti üle aia teisiele poole ja siis aed ei pidanud vastu ning kukkus ümber.



Tundus, et sarja lõpu poole hakati animatsiooni eelarvet kokku tõmama, miks muidu joonistati kooli kellale tunni kriips vaid iga 1,5 tunni tagant.



Samuti sattus sisse brändifotokas.



Lõpetuseks enamvähem kõik sarjas olnud topless stseenid.
































_________________
http://www.giantbomb.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: