OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Air Master

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Juul 07, 2008 20:20    Teema: Air Master Vasta viitega

Hakkasin huvi tundma Air Masteri vastu kuna kasutaja PlastiLiin uuris teemas teema kõigest ja mittemillegist, et kes on see preilna tema avataril. Selgus, et tegu on "hästi värdja põnniga". Loomulikult pakkus huvi ka "tüdruk, kelle rinnad moodustasin enam-vähem poole ta kogu kaalust".

Air Master koosneb 27 osast ja zanriteks on Action, Combat, Comedy, Ecchi, Martial Arts, Seinen.

Aikawa Maki on gümnasist ning endine iluvõimleja, kes otsib igapäevaelu rutiinist (aju läheb muidu roiskuma) vaheldust tänavatel ja parkides inimesi pekstes. Tema võitlusstiil põhineb õhus käte ja jalgadega siplemisel.



Ta hängib ringi 4 kooliõe seltsis, kes teda toetavad rasketel hetkedel.







Paar pilti avataril olnud pisikesest inimesest (awww, kiisu peas ja jänkud röövelautomaadis).





Lihtsalt lahe jorss.



Siin siis veel mõned pildid ebaühlaselt jaotunud kehakaaluga tüdrukust.





Lõpuks 2 elutarkust.





Seriaali esimene pool on huvitavam kui teine. Algul ikka tutvustatakse tausta ja värki ning kaklusvastasteks on huvitavad kujud tänavakaklejate seast. Teises pooles keerleb lugu mingi reitingu ümber ja see ei ole enam nii huvitav.
_________________
http://www.giantbomb.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juul 09, 2008 23:17    Teema: Vasta viitega

minu poolelt tuleb sellele keskmisest kõrgem hinne tänu mõnele tõsiselt kaasahaaravale võitlusstseenile mis mõnes osas olid.

muus suhtes ei ole seerial eriti sisu ja põnevust, aga minu jaoks oli selles 2-3 kohta (võitlused) mis täiega tasusid selle vaatamise ära (lisaks imelikele tegeastele ja nende disainile). st, vaatad mingit imelikku ja sisutut asja ja järsku, *bang*, lajatatakse tõsiselt kaasahaarava võitlusstseeniga (osaga).

hjargile (esimese osa põhjal hindajale) ei soovita, aga võitlusstseene sisaldavate animete vaatajale võiks soovitada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Juul 09, 2008 23:21    Teema: Vasta viitega

tegelikult on see vist ainuke päris võitlusanime mida ma vaadanud olen (ja mis mulle ka meeldis). vist. aga üldiselt mulle jah meeldis. nagu rurigi ütles olid osad võitlusstseenid tõesti päris väga head ja kaasakiskuvad. ja op ja ed meeldisid mulle ka. tore asi.
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
PlastiLiin



Liitunud: 26 Veeb 2007
Postitusi: 121

PostitusPostitatud: Esm Juul 21, 2008 22:45    Teema: Vasta viitega

Ma vaatasin ükspäev esimese osa ära ja pean ütlema, et see ei kutsunud mind eriti edasi vaatama. Muidugi ühe osa põhjal ei tohiks animed hinnata, kuna sageli peab oma kümme osa vaatama enne kui mingiks tegevuseks läheb.
Animatsioon oli küll selline, et kui oli see võitlus, siis oli kõik tip-top, aga alguse poole kasutati tihti lihtsalt seisvaid pilte, mis libisesid üle ekraani või loopivaid liigutusi. Aga eks nad kipuvad paljude seeriate puhul nii tegema ja ma ei kaeba.

Lõpuni vaadata ei viitsi, aga avatar jääb.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Püh Aug 10, 2008 00:27    Teema: Vasta viitega

ei no tissid on alati normid aga sellega se ka piirdus :=]
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 19, 2011 18:04    Teema: Vasta viitega

Vabandan et kisun vana teema jäkke ülesse. Tegelikult oli plaanis juba kaks aastat tagasi vaatata see sari ära. Aga nagu ikka tulid mõned paremad animed peale ja unustasin selle lihtsalt ära, kuni nädala algul nägin jälle selle anime pilti. Nii ma otsutasin selle ära vaadata.
Ei kahetse et ära vaatasin. Hea vana kooli anime, kui veel joonistati imelikke nägusid. Siin animes ma nägin esimest korda, miks võib sportvõimeline võitluskuntsis kasulik olla. Maki näitas ikka kakluse ajal kõrgemat taset. Eriti meeldis vabalangemine 9 kordse maja katuselt.
Ütleme ausalt kui niimoodi peksa saada nagu siin animes siis kas oled sant või kalmistul. Kõige parem tegelane oli meestegelane Juliett, kes Makid armastas, aga Maki vihkas teda.
Võistlusstseenidele panen hindeks 10.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 19, 2011 21:40    Teema: Vasta viitega

Kaoru kirjutas:
Siin animes ma nägin esimest korda, miks võib sportvõimeline võitluskuntsis kasulik olla.

Mida tähendab "sportvõimeline"? Kas pead silmas sportlikku vormi ja sellest tulenevat võimekust?
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Jan 20, 2011 08:55    Teema: Vasta viitega

Tegelikult jah sportvõimleja pole õige sõna vaid iluvõimleja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 20, 2011 09:21    Teema: Vasta viitega

OK, pidasid silmas võimlemist, ehkki millegipärast kirjutasid "võimeline". Nüüd saan aru.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: