OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Koolis!
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Silvia



Liitunud: 2 Mai 2010
Postitusi: 55
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Nov 27, 2010 13:19    Teema: Vasta viitega

ewty kirjutas:
jõuluvaheaeg siin pidi olema 18 dets-2 jan. Õpilased tahtsid pikemat vaheaega, nüüd on vaheaeg 15 dets - 9 jan, kahjuks õpetajatel ei ole nii pikk vaheaeg -_-



Meil hakkab vaheaeg 24. dets. , mis on mõttetu venitamine , sest viimane nädal ei toimu niikuinii midagi, peale kirikus laumise ..
_________________
>.<
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Riion



Liitunud: 19 Juul 2006
Postitusi: 522

PostitusPostitatud: Püh Nov 28, 2010 13:52    Teema: Vasta viitega

Nautige neid pikki vaheaegu. Eesti haridusmaastikul hakkavad 3 kuune suvevaheaeg ja teised vaheajad aina rohkem lühenema, sest lastevanemate liit surub aina rohkem ja rohkem peale end sellega, et vaheaegade pikkus võiksid olla lühemad. Õpetajad on selle vastu siiamaani hakkama saanud aga näha on, et mitte kauaks.
_________________
http://fyeahtartu.tumblr.com/


"Me oleme, mis me mõtleme.
Kõik, mis me oleme, tõuseb koos meie mõtetega.
Enda mõtetega me loome maailma"


- Buddha
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
OnePiece



Liitunud: 13 Aug 2010
Postitusi: 338
Asukoht: Tallinn, Nõmme

PostitusPostitatud: Püh Nov 28, 2010 13:54    Teema: Vasta viitega

Riion kirjutas:
Nautige neid pikki vaheaegu. Eesti haridusmaastikul hakkavad 3 kuune suvevaheaeg ja teised vaheajad aina rohkem lühenema, sest lastevanemate liit surub aina rohkem ja rohkem peale end sellega, et vaheaegade pikkus võiksid olla lühemad. Õpetajad on selle vastu siiamaani hakkama saanud aga näha on, et mitte kauaks.


Mis kurat nendel lastevanematel viga on siis?
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Riion



Liitunud: 19 Juul 2006
Postitusi: 522

PostitusPostitatud: Püh Nov 28, 2010 14:26    Teema: Vasta viitega

OnePiece kirjutas:
Riion kirjutas:
Nautige neid pikki vaheaegu. Eesti haridusmaastikul hakkavad 3 kuune suvevaheaeg ja teised vaheajad aina rohkem lühenema, sest lastevanemate liit surub aina rohkem ja rohkem peale end sellega, et vaheaegade pikkus võiksid olla lühemad. Õpetajad on selle vastu siiamaani hakkama saanud aga näha on, et mitte kauaks.


Mis kurat nendel lastevanematel viga on siis?


Väga lihtne - nad ei oska lastega midagi kodus peale hakata, sest töö on tähtsam.
_________________
http://fyeahtartu.tumblr.com/


"Me oleme, mis me mõtleme.
Kõik, mis me oleme, tõuseb koos meie mõtetega.
Enda mõtetega me loome maailma"


- Buddha
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
LennY



Liitunud: 25 Sept 2008
Postitusi: 272

PostitusPostitatud: Püh Nov 28, 2010 23:02    Teema: Vasta viitega

Suhtselt kurb jah vaadata, kui lapsevanemad ei oska oma lastega midagi peale hakata....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Esm Nov 29, 2010 15:59    Teema: Vasta viitega

Samas oleks suve puhkuse lühendamine hea viis ülekoormatuid töönädalaid natuke kergemaks teha. Programme saaks siis väheke rahulikuma tempoga läbi võtta. Siis jääks lastele ehk paremini külge kah üht teist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Nov 29, 2010 16:06    Teema: Vasta viitega

Vaheajad on sügisel liiga tihedad, kevadel liiga harvad ja suvel liiga pikad ning just nii nad mulle meeldivadki.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Riion



Liitunud: 19 Juul 2006
Postitusi: 522

PostitusPostitatud: Esm Nov 29, 2010 17:29    Teema: Vasta viitega

AndreS kirjutas:
Samas oleks suve puhkuse lühendamine hea viis ülekoormatuid töönädalaid natuke kergemaks teha. Programme saaks siis väheke rahulikuma tempoga läbi võtta. Siis jääks lastele ehk paremini külge kah üht teist.


See ei tööta. Alati jääb aega/raha väheks ja alati on programmid ülekoormatud. Tihti ülevalt poolt tulevad geniaalsed programmimuudatused, mis paneb ülikooli õppejõusi, kes koolitavad õpetajaid ja õpetajaid ise, pead vastu seina taguma.

Näiteks eelmine aasta otsustati võtta gümnaasiumi osal ära sissejuhatav keemia osa õppekavas ja lisada juurde üks orgaanilise keemia osa, sest orgaanilise keemia programm olevat liiga raske. See tuli HTM poolt ja ei räägitud mitte kellegagi läbi. Ma tahan näha, kuidas hakatakse kohe org keemiat õpetama nii, et korrata elementaarseid asju üle.
_________________
http://fyeahtartu.tumblr.com/


"Me oleme, mis me mõtleme.
Kõik, mis me oleme, tõuseb koos meie mõtetega.
Enda mõtetega me loome maailma"


- Buddha
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Dets 01, 2010 11:22    Teema: Vasta viitega

koolikord teisel pool lompi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Dets 01, 2010 11:49    Teema: Vasta viitega

Kaoru kirjutas:
koolikord teisel pool lompi.

Koolide olukorrast teisel pool lompi.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
fishbunny



Liitunud: 30 Aug 2007
Postitusi: 107
Asukoht: Hamamatsu

PostitusPostitatud: Kolm Dets 01, 2010 22:14    Teema: Vasta viitega

Meil on inglise keeles eraldi lugemis kursus kodus. Õpetaja paneb iga nädal jupi kaupa raamatu osa foorumisse ja me loeme.
Täna sain lõpuks teada, mis raamatut me loeme... õigemini koomiksit.
Watchmen, minu esimene pikem mitte Jaapani, Korea või Hiina koomiks.(Sest Asterix & Obelix minu elu esimene koomiks üldse, oli prantsuse keeles, aga seda ilusat keelt ma ei oska kahjuks.)
Päris huvitav oli Watchmeni esimest osa lugeda.
Kõige suurem võitlus on kastide ja värvidega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
IceWolf



Liitunud: 6 Apr 2007
Postitusi: 437
Asukoht: Kivi all

PostitusPostitatud: Nelj Dets 02, 2010 16:35    Teema: Vasta viitega

Anatoomia õppejõud on meid viimasel ajal täiega üle lasknud. Leppisime kokku, et teeme järgmise loengu ajal testi. Tuli järgmine loeng ja saime teada, et testi ei toimu, teeks ikka järgmine kord. Ja nii on juba vist vähemalt kolm korda olnud. Üks teema jäi täitsa vahele ja nüüd järgmine kord lubas teha testi kahe teema peale. Saame näha, kas teeb kah.

Orgaanika laboris keerasin täna paar katset untsu ja selle tulemusena läks ilgelt kaua aega, sest nässuläinud katsed oli vaja uuesti sooritada. Õnneks mu paariline ei pahandanud mu ebaõnnestumise pärast ja lõpuks saime kõik vajalikud katsed tehtud kah. emm
_________________

Reality, be rent! Synapse, break! Banishment, this world!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Riion



Liitunud: 19 Juul 2006
Postitusi: 522

PostitusPostitatud: Nelj Dets 02, 2010 19:50    Teema: Vasta viitega

IceWolf kirjutas:
Anatoomia õppejõud on meid viimasel ajal täiega üle lasknud. Leppisime kokku, et teeme järgmise loengu ajal testi. Tuli järgmine loeng ja saime teada, et testi ei toimu, teeks ikka järgmine kord. Ja nii on juba vist vähemalt kolm korda olnud. Üks teema jäi täitsa vahele ja nüüd järgmine kord lubas teha testi kahe teema peale. Saame näha, kas teeb kah.

Orgaanika laboris keerasin täna paar katset untsu ja selle tulemusena läks ilgelt kaua aega, sest nässuläinud katsed oli vaja uuesti sooritada. Õnneks mu paariline ei pahandanud mu ebaõnnestumise pärast ja lõpuks saime kõik vajalikud katsed tehtud kah. emm


Kas räägid Tartu Ülikooli anatoomia õppejõust? (bioloogide oma, mitte arstide oma)

Kui on, siis on mul tagataskust võtta paar head juhtumit tema kohta.
_________________
http://fyeahtartu.tumblr.com/


"Me oleme, mis me mõtleme.
Kõik, mis me oleme, tõuseb koos meie mõtetega.
Enda mõtetega me loome maailma"


- Buddha
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Dets 02, 2010 20:21    Teema: Vasta viitega

Muide, kas keegi teab, kust ma veel saaksin teada selle aasta kevadel tehtud riigieksami tulemusi?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Dets 02, 2010 23:29    Teema: Vasta viitega

raidomees kirjutas:
Muide, kas keegi teab, kust ma veel saaksin teada selle aasta kevadel tehtud riigieksami tulemusi?

Enda omi? Peaksid nähtaval olema www.eesti.ee.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
IceWolf



Liitunud: 6 Apr 2007
Postitusi: 437
Asukoht: Kivi all

PostitusPostitatud: Reede Dets 03, 2010 10:33    Teema: Vasta viitega

Riion kirjutas:
Kas räägid Tartu Ülikooli anatoomia õppejõust? (bioloogide oma, mitte arstide oma)

Kui on, siis on mul tagataskust võtta paar head juhtumit tema kohta.


Ei, Tallinna Tervishoiukõrgkooli omast rääikisn.
_________________

Reality, be rent! Synapse, break! Banishment, this world!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Dets 05, 2010 17:36    Teema: Vasta viitega

koolipäevade reaalsus.
Mis arvate bakalased sellest artiklist, kas keegi on samuti sellega kokku puutunud.
Takuraha teema:
üks komm sellest teemast: 16aastaselt hakkasin teenima rohkem kui mõlemad vanemad kokku, seega maksan ise neile hoopis,” kommenteeris üks vastaja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Püh Dets 05, 2010 19:13    Teema: Vasta viitega

Kaoru kirjutas:
koolipäevade reaalsus.
Mis arvate bakalased sellest artiklist, kas keegi on samuti sellega kokku puutunud.
Takuraha teema:
üks komm sellest teemast: 16aastaselt hakkasin teenima rohkem kui mõlemad vanemad kokku, seega maksan ise neile hoopis,” kommenteeris üks vastaja.


Ei leia seal midagi imelikku. Ebanormaalsed hinnad võivad puhvetis olla, aga kooli kõrval asuvates keldripoodides ja marketites on need üpriski samasugused. Jah, omal ajal sai teatud poest teatud saiakese ka paari krooniga osta, aga nüüd peaks hinnad olema sellised nagu artiklis kurdetud. Nigel toiduvalik puhvetis on muidugi omaette teema.

Ja ka alaealisena võib raha teenida, miks ka mitte vanematest rohkem.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
NyappyInMyHeart



Liitunud: 3 Juul 2009
Postitusi: 96
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Püh Dets 05, 2010 19:47    Teema: Vasta viitega

Kaoru kirjutas:
koolipäevade reaalsus.
Mis arvate bakalased sellest artiklist, kas keegi on samuti sellega kokku puutunud.
Takuraha teema:
üks komm sellest teemast: 16aastaselt hakkasin teenima rohkem kui mõlemad vanemad kokku, seega maksan ise neile hoopis,” kommenteeris üks vastaja.


Meil on ka sellised hinnad puhvetis (Tartu Kivilinna Gümnaasium). Paar aastat tagasi oli muidugi odavam, saiakesi sai 2-5 krooniga. Aga ikkagi on puhvis iga vahetund suur saba, ju siis kedagi ei häiri, et nii kallis on. Müüja annab laenu ka vahepeal Hop-Hop Mõned käivad vahetunnis kooli lähedal Säästumarketis, kus on odavam, aga värskeid saiu pole. Vaevalt et hindu madalamaks lastakse, keegi ei ole siiamaani ju protesti avaldanud ja ega see erafirma ise ka mingi halastajaingliks ei hakka. Enamus saavad ilmselt piisavalt taskuraha või võtavad kodust õuna või midagi kaasa.

Uksi meil õnneks lukku ei panda, kuigi paljud alaealised käivad vahetundide ajal suitsetamas, hilinevad tundi ja sunnivad kõiki enda haisu sisse hingama. Aga ma ei usu, et uste lukustamine aitaks, see on ju illegaalne ja arvatavasti keegi lihtsalt muugiks uksed lahti või varastaks võtme. Ja see on ebaaus nende suhtes, kes ei suitseta, aga tahavad nt kevadel ilusate ilmadega õues jalutada. Suitsetajate vastu ei võeta midagi ette ka...suitsuhaisu on tunda, on näha, et nad suitsetavad õues, aga õpetaja ainult räägib nendega paar sõna ja siis ongi kõik.
_________________
それでも人生は美しい .

kiyoha higurashi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
princess



Liitunud: 2 Mai 2008
Postitusi: 133

PostitusPostitatud: Teis Dets 07, 2010 15:31    Teema: Vasta viitega

Täna oli väga nõme koolipäev. Hommikul jätsin esimesse loengusse minematta, et õppida muusikaajaloo kuulamisseminariks mis pidi kell 12 algama, jõudsin kohale kuulsin , et kuulamisseminar tehakse hoopis natukene peale ühte, aga minu probleem on selles, et ma ei saa tegelikult muusikaajaloo tunnis käija kuna olen teises loengus samal ajal kus pidin täna veel ettekande ka tegema, nii siis ma jooksin kiiresti muusikaajaloo tunnist ära narva mnt.-le tagasi , jõudsin hilinemisega teise loengusse ja sain oma ettekande tunni lõpus ära teha. Siis sain sõbrannalt sms-i et ma teeksin kiiresti vb ma saan siiski kuulamisseminari teha kuna see algas hiljem pihta ja kahes jaos, et esimene grupp hakkas just tegema, äkki veab ja jõuan teise grupi alguseks kohale, tormasin kiiresti trammile ja siis kähku laiale tänavale ja hurraa jõudsin kohale kui töö käis juba ja ei saanudki seda teha. Kehvas tujus otsustasin, et ei lähe täna viimassesse loengusse ka. Praeguseks õnneks parem tuju. Kuigi eksamil pean nüüd jaanuaris kuulamisseminari järgi tegema ehk siis muidu 50-nele loole ja kirjalikule osale lisandub veel 50 lugu :S mida õppisin poole ööni.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Järgmine
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 13

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: