OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Koolis!
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
OnePiece



Liitunud: 13 Aug 2010
Postitusi: 338
Asukoht: Tallinn, Nõmme

PostitusPostitatud: Teis Nov 09, 2010 16:01    Teema: Vasta viitega

Uskumatult unustamatult p*sk päev oli täna koolis. Klassivenna pärast sattusin suurde jamasse. Jäin süüdi portsus asjades, mida korda pole saatnud.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
fishbunny



Liitunud: 30 Aug 2007
Postitusi: 107
Asukoht: Hamamatsu

PostitusPostitatud: Teis Nov 09, 2010 17:19    Teema: Vasta viitega

Kooli uksed ei ei ole toredad. Täna kui kõndisin kitsamas koridoris, vaatasin alla korra ja just siis kui pea tõstsin tehti uks lahti ja ma lõin üla huule vastu ust ära. Pole eriti tore kogemus, eriti veel kui breketid on... natukene paistes ja imelik olla.

Ja täna hakkas klassis hull draama millest ma osa ei taha võtta, aga arvatavasti pean kuna see on seotud kahe eri suuna grupi omavehlisetest suhetest :( (kuigi ma isiklikult saan mõlema poolega läbi.)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Riion



Liitunud: 19 Juul 2006
Postitusi: 522

PostitusPostitatud: Teis Nov 09, 2010 18:47    Teema: Vasta viitega

Homme olen erakoolis õpetaja. Hakkab traditsiooniline uue õpetaja tähelepanu püüdlused.
_________________
http://fyeahtartu.tumblr.com/


"Me oleme, mis me mõtleme.
Kõik, mis me oleme, tõuseb koos meie mõtetega.
Enda mõtetega me loome maailma"


- Buddha
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SaintMadeleine



Liitunud: 12 Apr 2010
Postitusi: 109
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 09, 2010 19:45    Teema: Vasta viitega

fishbunny kirjutas:

Ja täna hakkas klassis hull draama millest ma osa ei taha võtta, aga arvatavasti pean kuna see on seotud kahe eri suuna grupi omavehlisetest suhetest :( (kuigi ma isiklikult saan mõlema poolega läbi.)

Indeed draama, ma pole seotud aga mind hüüti alfa-emase poolt litsiks.. =/

What have I done?
_________________
lurker =<
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
fishbunny



Liitunud: 30 Aug 2007
Postitusi: 107
Asukoht: Hamamatsu

PostitusPostitatud: Teis Nov 09, 2010 20:30    Teema: Vasta viitega

SaintMadeleine kirjutas:
fishbunny kirjutas:

Ja täna hakkas klassis hull draama millest ma osa ei taha võtta, aga arvatavasti pean kuna see on seotud kahe eri suuna grupi omavehlisetest suhetest :( (kuigi ma isiklikult saan mõlema poolega läbi.)

Indeed draama, ma pole seotud aga mind hüüti alfa-emase poolt litsiks.. =/

What have I done?


Being in our class, that what. Hull kamm-a-jaa 10. klassi alguseks peaks mainima. Selline tunne nagu oleks 5. klass tagasi kus kiustakase neid kellel pole iseloom veel nii palju välja kujunenud.
Tegelikult lihtsalt ignoor, pole vaja inimest aidata kui teda kiustakase klassis kui ta seda ei taha, vot mis tagajärjed, pealegist ta ei kompleini ja temaga 1 osa klassist suhtleb ja ikka normaalsel tasemel.
....See tundus preagu julm, aga ma olen täpselt sama asja läbi elanud tol perioodil kui mul "polnud" iseloomu. Sellepärast las mõnitavad need kaks~kolm inimest edasi, näitavad välja kui "intelligentsed" nad on, ses mõttes see pole üle terve klassi mõnitamine ja me ise ka natuke tõukame seda inimest, et ta lõpetaks mõned asjad tunni ajal ära mis on mõnituste põhjuseks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Nov 09, 2010 20:35    Teema: Vasta viitega

Ärge, noored, mingit "Klassi" nüüd küll järgi tehke.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Teis Nov 09, 2010 20:38    Teema: Vasta viitega

Riion kirjutas:
Hakkab traditsiooniline uue õpetaja tähelepanu püüdlused.

Ei saa täpselt aru - kas tähelepanu hakkad püüdma sina või püüavad õpilased hoopis sinu tähelepanu? Igatahes jõudu.

Teised kõik, kirjutage koolidraamadest ikka edasi. Kui kool selja taha jäänud, siis juba mõne aasta järel tundub see kõik nii kauge ja teistsugune. Kas ülikool kujuneb paremaks või halvemaks, see on juba subjektiivne. Kahtlemata on ülikooliaeg teistsugune ning varsti võite keskkooliaega lausa igatsema hakata.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
fishbunny



Liitunud: 30 Aug 2007
Postitusi: 107
Asukoht: Hamamatsu

PostitusPostitatud: Teis Nov 09, 2010 20:40    Teema: Vasta viitega

raidomees kirjutas:
Ärge, noored, mingit "Klassi" nüüd küll järgi tehke.


Pole küll "Klassi" näinud, aga ma arvan nii hulluks (nagu olen kuulnud) seal küll ei lähe.
Lihtsalt nõme on see kuidas 2-3 inimese pärast peab terve klass kannatama mingis draamas. Kui ei meeldi inimene võiks temast lihtsalt mitte välja teha, aga kui ikka nagu silm nähtavalt mõnitatakse...ei tea pole sõnu... parem jään selles kõiges erapooletuks edasi ja suhtlen mõlema poolega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SaintMadeleine



Liitunud: 12 Apr 2010
Postitusi: 109
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 09, 2010 20:43    Teema: Vasta viitega

We must stick together and ignore =P.
_________________
lurker =<
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Riion



Liitunud: 19 Juul 2006
Postitusi: 522

PostitusPostitatud: Teis Nov 09, 2010 22:21    Teema: Vasta viitega

Tundide ettevalmistamine on ikka päris õdusalt mahukas töö. Kui sama tempoga jätkan, siis lõpetan kell 3 öösel.
_________________
http://fyeahtartu.tumblr.com/


"Me oleme, mis me mõtleme.
Kõik, mis me oleme, tõuseb koos meie mõtetega.
Enda mõtetega me loome maailma"


- Buddha
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 09, 2010 23:29    Teema: Vasta viitega

Hästi mõnus päev, kitarrid olid koolis kaasas, või on juba olnud mitu päeva, saab vahetunnis mõnusa õhkkonna luua, kuigi ma pole kindel kas just kõigile:I...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Karoliine



Liitunud: 1 Juul 2009
Postitusi: 161
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Nov 10, 2010 13:58    Teema: Vasta viitega

Klassifight'id on masendavad asjad.
Ma mäletan, kui meil olid ka sellised hullemad sõjad. Selline kõige suurem sõda oli neljandas. Õnneks ammu-ammu.
Nüüd kõik mõtlevad, kui tobedad need jamad olid, kuna meil läheb viimane klass kõik koos(üheksas). Ikkagi üheksa aastat koos olnud agajah....

Nüüd arvutitund, peame JÄLLE koostama mingit halba-halba referaati JÄLLE halval-halval teemal, arvuti riist- ja tarkvarast. Pidevalt mingid esitlused ja referaadid-.-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
NyappyInMyHeart



Liitunud: 3 Juul 2009
Postitusi: 96
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Kolm Nov 10, 2010 16:13    Teema: Vasta viitega

Meil õnneks ei olegi klassifight'e olnud, kui, siis väga ammu&väga väikesed, sest ma küll ühtegi ei mäleta.
Üheksas klass on hea, kõik hoiavad ühte, sest viimane aasta koos. Täna oli klassipildistamine, tegime lõpualbumi fotod ka ära. Kõik rääkisid, et fotograaf tegi klassipildid nii ootamatult, et neil jäid suud ja silmad kahtlaselt LaLaLaa Ei jõua ära oodata, millal fotod kätte saab, siis saab end surnuks naerda ja mõelda, mis tunne on 20 aasta pärast albumist neid imelikke nägusid vaadata xD



Lõpureisiga on meil ka suur draama. Alguses olid kõik nõus, et lähme 8000.- eest viieks päevaks Pariisi, aga peaaegu keegi ei maksnud ettemaksu õigeks ajaks ära ja reis tühistati. Mõned tüdrukud otsisid välja 8-päevase laevareisi Amsterdami, mis on palju odavam, aga õpetaja-kallis ei taha nii kaua meiega olla. Nii et kas palume appi keemia õpetaja või lähme bussiga Palangasse või kordame Soome-Rootsi laevareisi, mida suvel tegime.
_________________
それでも人生は美しい .

kiyoha higurashi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Nov 16, 2010 08:43    Teema: Vasta viitega

Ma arvan et see artikkel sobib siia hästi.
Koolis kapuutsi kandmine keelatud — on see normaalne?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Soobel



Liitunud: 24 Dets 2007
Postitusi: 344

PostitusPostitatud: Teis Nov 16, 2010 09:25    Teema: Vasta viitega

Päris huvitav lugemine LaLaLaa

Mis siin kaasa rääkida? Kui näiteks paar "arvamusliidrit" laiavad ja mõnitavad - meil töö juures tõmmataks sellised "arvamuslidrid" kiirelt maa peale tagasi ja kui nad tagasi ei tõmbu, siis süüakse välja. Muidugi töökoht, kus paljud töötavad kutsekast pensini, ei ole klassiga päris võrreldav. Samas mine sa tea - lapse elurütm tundub palju kiirem, sest ise ka imestan, mida kõike omal ajal sai näiteks ühe kooliaasta jooksul ära tehtud, nüüd, otsekuti keskeas aga ainult imesta, mihukese vilega aeg lendama on hakanud. Näiteks aeg-ajalt on tunne, et alles sai nagu abist vedurijuhiks tõustud, siis vaatan aastanumbrit ja leian, et see "alles" oli 8 aastat tagasi...

Aga kuidas sellist head monoliitset seltskonda tekitada annaks? Tootsi ajal olid ühes klassis nii uustulnukad kui lõpetajad - see on midagi töökoha sarnast, kus vanad hundid õpetavad noori kutsikaid ja mälestused vahenduvad põlvest põlve. Vastandiks oleks mingi kohtlasem suure linna hiigelkool, kus klassid on kui läbikäiguhoovid, kus pidevalt rikuvad õhku istumajäänud "arvamusliidrid" ja iga aasta on seltskond erinev, kõik on kõigile võõrad ja keegi ei tea, kes kellel nina veriseks lõi või noku seinale joonistas.

Äkki oleks kaval üritada seltskonda lausa lasteaiast saati koos hoida - suhted oleks sel juhul palju stabiilsemad ja jama vähem.
_________________

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Karoliine



Liitunud: 1 Juul 2009
Postitusi: 161
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 16, 2010 09:35    Teema: Vasta viitega

Meil ka kapuuts keelatud.
Keelatud on ka dressipuksid, lühikesed püksid, nabapluus ja top, kottpuksid, ainult lühikese varrukaga tsark, silmatorkava logoga roivas.
Peab kandma: uhetooniline polosark, triiksark, pintsak, suletud kaelusega kudum, avarama kaelusega kudum, mille all võib olla triiksark voi polosark, kleit(ei tohi olla liiga lühike ega kirju).
Loomulikult ei tohi pükse liiga madalal kanda, muidu saab käsa nagu mu klassivend. Ja need kaela nukid? ei tohiks ka paista välja.
Reegleid rikud=nimi kirja=kolm nime kirjas=käsa
Iga päev kontrollitakse koolivormi esimese tunni algul, kust lähed trepist üles.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Hypno



Liitunud: 25 Veeb 2008
Postitusi: 372
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Nov 16, 2010 09:44    Teema: Vasta viitega

Suht haige. Mina isiklikult orgunniks mingeid protestiaktsioone. Näiteks lepiks võimalikult paljude inimestega kokku (paralleelklassid jne), et kindla päeva kolmandal vahetunnil panevad kõik endale kõige värvilisema t-särgi selga, mis leiavad. Kõige parem oleks, kui seda saaks kiiresti uuesti katta (nt triiksärgiga). Aga seda peab hästi koordineerima ja läbi mõtlema. Ent kui kõik õnnestub, on ilgelt lahe. Pealegi, kes neid käsasid ikka vaatab, eriti gümnas. Ülikooli saamiseks loevad Eestis siiski ainult lõpueksamid/sisseastumiseksamid.
_________________
My Anime List
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Nov 16, 2010 09:56    Teema: Vasta viitega

Arvad et ei vaadata, mõni õps võib lihtsalt sulle sellise jama kaela tõmmata, et kõrgkooli juba iseloomustue pärst ei võeta. Kui käid koolis siis pead alluma kooli eeskirjale kui ei allu, siis võidakse lihtaslt käskkirjaga karistada või koolist välja visata. Isegi kui kandideerid kuhugi tähtsale töökohale, tahetakse võibolla su iseloomustust kontrollida ja võetakse kooliga ühendust. Kui arvad et see on jama, siis katseta ja vaata mis juhtub.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ninjaking241



Liitunud: 3 Aug 2008
Postitusi: 282
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 16, 2010 17:49    Teema: Vasta viitega

Täna klassiõde ähvardas teist klassiõde tapmisega, ähvardatu puudus järgmisest tunnist kuid ülejärgmisse tundi saabus kurva tujuga. 9. klassist kaks tüdrukut läksid käsipidi kokku, aastal 2010 on tüdrukud päris mässuliseks läinud meie koolis. Kolmanda klassi poiss sai käskkirja...

Korvpallivõistlused olid ka täna. Esimene mäng oli üpris tasavägine kuid 2. läks tsipa "ebaõnnestunult".
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
fishbunny



Liitunud: 30 Aug 2007
Postitusi: 107
Asukoht: Hamamatsu

PostitusPostitatud: Teis Nov 16, 2010 20:29    Teema: Vasta viitega

Koolis jaapani keele tunnis klassiõde küsis midagi pudingi kohta ja tuli teema erinevustega toidus, mida on ja mida pole jne... Tuli ka küsimus milline on puding jaapanis. Õpetaja näitas seda video giga-pudingust
Yay for the dancing giga-puding.
Sellele järgnes ka küsimus, aga kuidas tehakse seda pudingut.
Õpetaja otsis välja retsepti. Peale tamago, õppisime ka sõnad sato ja gyunyu. Seletuse kuidas teha saime eesti keeles, peale seda kui ta ennem oli jaapani keeles vuristanud ette töö käigu.

Selle tunni tagajärg- ma tegin täna esimest korda kodus pudingut, mis tuli isegi päris maitsev. Kahju, et mul polnud vanilli suhkrut juurde lisada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 13

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: