OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

2010 Sügisel välja tulevad animed.
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Shirotoki



Liitunud: 11 Veeb 2010
Postitusi: 333
Asukoht: Põltsamaa/Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 22, 2010 12:51    Teema: 2010 Sügisel välja tulevad animed. Vasta viitega



Kui tuleb täpsemaid postreid, postitan need ka.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Püh Aug 22, 2010 13:36    Teema: Vasta viitega

Super Robot Wars, My Little Sister can't be this cute!, Hyakka Ryoran Samurai Girls, Panty and Stocking with Garterbelt (Gainaxi toode siiski LaLaLaa ), Robin and his 100 Friends, Star Driver, Ironman, Soredemo Machi wa Mawatteiru, The World God Only Knows, Bakuman, Psychic Detective Yakumo ja Pokemon (for the lulz) hakkan vaatama arvatavasti, kuid suht kindlalt hakkan poole hooaja pealt muid asju ka vaatama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Püh Aug 22, 2010 14:02    Teema: Vasta viitega

Juba esmapilgul ei paista ykski neist pisutki huvipakkuv.
Bakuman v6ib hea olla, autoreid silmas pidades. Ironman ehk ka, kuigi selle uusim trailer paljastas joonistatud raudmehe asemel hoopis koleda CGI.
Ja, noh, ma ei tea. Production I.G v6iks midagi ette v6tta. Kurb lugu igatahes.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tyger



Liitunud: 28 Märts 2007
Postitusi: 794

PostitusPostitatud: Püh Aug 22, 2010 14:18    Teema: Vasta viitega

Even Moar Pokemon! ..? Viimasel ajal on mind nende tabelitega liiga palju trollitud, et ma ei suuda neid enam uskuda!

Siiski on Yozakura Quartet, Mirai Nikki ja The World God Only Knows päris ahvatlevad.

EDIT: Yozakura Quartet kokkuvõte: ''Retelling of the first series which will faithfully reproduce the original story of the manga.'' Üks seeria vähem.
_________________
Animelist ver5.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Esm Aug 23, 2010 08:29    Teema: Vasta viitega

Üldiselt laidan ma kõiki charte mis tulevalt kusagilt mujalt kui chartfag.wordpress.com. See, et ta pole jõudnud teha korraliku ja väljas on v1 ei tähenda midagi.

Panty&Stocking: vaatamata sellele kui palju kogu internet rages kui sellest hakati rääkima, on see siiski Gainax'i originaal ja sellega tegeleb mingi allstars tiim. Ei meeldi summary? mõelge korraks teistele gainaxi showdele nagu TTGL ja FLCL vms mis on kohati esmapilgul sama totakad sans giant robots. Ma ei usu, et sellel on võimalik feilida.

Bakuman: lol no.

My Little Sister Can't Be This Cute paistab nagu järjekordne mõtetu otakubait tbh. Mis tähendab, et ma ilmselt vaatan esimest osa ja nutan. Ku viitsin st. kooliaasta siiski jms

Oi kui hea, meil on koguni KAKS sarja SHAFTilt seekord LaLaLaa ja nad on mõlemad halvad LaLaLaa ei, ma ei peaks ootama sarja väljatulekut et seda öelda LaLaLaa

Toaru Majutsu't isegi vaataks aga mul esimene hooaeg vaatamata veel.

Ja üldiselt tuleb tgelt päris palju "head".
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Aug 23, 2010 09:20    Teema: Vasta viitega

Jumal tänatud et mina pole selline piripill ja nii valiv, aga siit leheküljelt vaatan kidlasti ära järjed, mille esimest hooaega olen näinud. Kindlasti Bakuman üks oodatuim anime.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
animegun1



Liitunud: 10 Sept 2008
Postitusi: 397
Asukoht: Tallinn - LA/Mustakivi

PostitusPostitatud: Esm Aug 23, 2010 09:37    Teema: Vasta viitega

Ootan Bakuman'i ja lõpetasin manga lugemise juba ammu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Sporkness



Liitunud: 16 Nov 2007
Postitusi: 214
Asukoht: Tallinn.

PostitusPostitatud: Esm Aug 23, 2010 09:59    Teema: Vasta viitega

Hetkel on plan to watch listis Bakuman, The World Only God Knows, Koe de Oshigoto, Kuragehime, Mirai Nikki, Shinrei Tantei Yakumo, Toaru Majutsu no Index 2 ja kõige-kõige-kõige rohkem ootan Togainu no Chi animet. Muhe Sisututvustuste põhjal ei tundunud teised animed just kõige huvitavamad, aga kes teab. Usun, et paljudel asjadel vaatan esimese osa vähemalt ära.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Esm Aug 23, 2010 11:39    Teema: Vasta viitega

Sarnaselt suvisele hooajale vaatan ära kõik esimesed osad, 2-3 teist osa ning mitte ühtegi kolmandat osa.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
OnePiece



Liitunud: 13 Aug 2010
Postitusi: 338
Asukoht: Tallinn, Nõmme

PostitusPostitatud: Esm Aug 23, 2010 11:55    Teema: Vasta viitega

Vaataksin: Otome Yokai Zakuro, Togainu no Chi, Psychic Detective Yakumo, Bakuman, Yosuga no Sora, Super Robot Wars.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BornIn1142



Liitunud: 6 Juul 2008
Postitusi: 404

PostitusPostitatud: Esm Aug 23, 2010 14:05    Teema: Vasta viitega

Iron Man, Bakuman is ilmselt ka Star Driver. Aga mida rohkem ma selle viimase kohta teada saan, seda vähem elevil ma olen.
_________________
Tumbling down, tumbling down, tumbling down...

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Aug 23, 2010 15:02    Teema: Vasta viitega

Kui ma viimasel ajal animega rohkem pistmist teeks, kui visiidid animeööle, tuju kätte tulles oma lemmiku Tetsuwan Birdy nautimine ja NGE vaatamine tempoga ~üks osa kuus, ütleks ma niimoodi:

Mingi Teine Ummi kirjutas:

Hoolimata levinud ja õigustatud BONES'i väljaheidete ignoreerimisest tunnen vastupandamatut himu vaadata kas või kolm osa Star Driver'ist. Kas just selle pärast, et ta pandi tolle tobeda pildi peal kõige vähem silmatorkavale - esimesele - kohale, või siis hoopis põhjusel, et talle on valitud mitte vähem silmatorkamatu pilt, kus poseerivad 7 eri värvi ja eri soengutes juustega tegelast, kellest 6 on varieeruvate rinnasuuruste ja istumispoosidega tüdrukut, ja lisaks veel mõned jalad, mis karjuvad väljalõikaja hoolimatusest? Ma naudin madalate lootuste ületamist, st positiivset üllatamist, seega tuleb kahtlemata sellise reklaamiga asja pisut torkida, las läheb natuke haisema.

Madalad lootused polnud mul aga Yozakura Quartet'i telesarja vaadates ja oi kuidas ma pidin tollal pettuma. Midagi nii igavat pole ma siiani suutnud andestada ja kahtlen, kas OVA väärib üldse mingisugust tähelepanu, kuigi ta tahab "kõik heaks teha". TV-seriaal kahandas minu silmis nõnda kogu selle loo maailma väärtust, mis mulle esialgu nii meeldis, et ma arvan, et ma lihtsalt ei suuda lihtsalt talle uut võimalust anda.

Ootan aga sellist sarja nagu Motte To-Love-Ru. Miks? Sest esimene seeria sümboliseeris minu jaoks ilusat fan service'it, peaaegu maitsekat, s.t mitte labast ja inetut, nagu mõnes hilisemas seerias näha on olnud. Loodan siit sama.

Rääkides järgedest, siis To Aru Majutsu Index oli lihtsalt hea, järg tõotab seda edasi viia.

Kui aga rääkida animetest, millest ma tean manga põhjal nii mõndagi, siis neist ootan ma pigem The World God Only Knows'i, kui Bakuman'i, sest kui manga mangategemisest on täitsa lahe, siis anime sellest kaldub igava ja mõttetu poole, samas anime galge'de ellurakendamisest võib päris mõnusaks osutuda.

Viimaseks kaaluks My Little Sister Can't Be This Cute'i! Sarjad, mille tegevus tiirleb otaku-tüdruku ümber - mitte vaadates Genshiken'i ja Hayate no Gotoku! poole - ei ole minu meelest eriti huvitavad, küll aga meeldib mulle see roheliste silmadega tüdruk seal keskel.

_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Aug 23, 2010 17:41    Teema: Vasta viitega

Ma ei viitsi vist midagi vaadata nagu alati. Aga palju ägedam tundub kui suvehooaja kava.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
LennY



Liitunud: 25 Sept 2008
Postitusi: 272

PostitusPostitatud: Esm Aug 23, 2010 22:04    Teema: Vasta viitega

Bakuman 0.o
Finally! LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BrokenSoul



Liitunud: 4 Nov 2008
Postitusi: 157
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Teis Aug 24, 2010 00:23    Teema: Vasta viitega

Miks bakuman mulle midagi muud meelde tuletab, kui see tegelikult on... (kas see polnud mitte mingi TCG?)

Õnneks on mul veel palju vanu animeid, mida vaadata ja üldsegi mulle ei meeldi airing animeid eriti vaadata. Palju toredam on ühe päevaga kõik osad ära vaadata.
Minu valik langeb nende peale, mis edetabelites piisavalt kõrgele tõusevad, näiteks suvisest (või hakkas see kevadel) hooajast võtsin ma Durarara!! käsile, eks siis talvel näeb, kas midagi sügisest ka vaadata tasub.
_________________

http://myanimelist.net/profile/Brokensoul
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Aug 24, 2010 00:26    Teema: Vasta viitega

BrokenSoul kirjutas:
Miks bakuman mulle midagi muud meelde tuletab, kui see tegelikult on... (kas see polnud mitte mingi TCG?)

Täiesti õigustatud meeldetuletus, sest Bakugani-nimeline lastemultikas, millega igasugu pahna taheti/tahetakse müüa, on mõni aeg orbiidil tiirelnud ja Bakuman on ühe tähe kaugusel sellest.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Will



Liitunud: 11 Märts 2005
Postitusi: 485
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Aug 24, 2010 09:48    Teema: Vasta viitega

1) Kas BONES tõesti usub, et suudab Eureka seveN'i laineharjal 3nda sarnase animega end müüa?
2) Kas Madhouse suudab Iron Man'ile uut hinge sisse puhuda?
3) Kas Bakuman'i anime suudab end tõestada või jätan ma ta pooleli nagu manga?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Aug 24, 2010 09:59    Teema: Vasta viitega

No ma pole mitu hooaega enam animet vaadanud, seega Iron Mani tulek oleks nagu paras aeg asjaga taas pihta hakata. Bakumanile ehk viskaks kah pilgu peale, aga enamale vast mitte.

Tsiteerin::
Jumal tänatud et mina pole selline piripill ja nii valiv

...et mitte olla piripill, tuleb ära vaadata iga listis olev anime? N*gga, please!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
BornIn1142



Liitunud: 6 Juul 2008
Postitusi: 404

PostitusPostitatud: Teis Aug 24, 2010 20:42    Teema: Vasta viitega

Will kirjutas:
2) Kas Madhouse suudab Iron Man'ile uut hinge sisse puhuda?


Väga veider märkus. Iron Man sai alles äsja filmidelt uut hinge sisse puhutud, ja on praegu oma populaarsuse tipus.
_________________
Tumbling down, tumbling down, tumbling down...



Viimati muutis seda BornIn1142 (Kolm Aug 25, 2010 20:21). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
Lurker-sama



Liitunud: 21 Juul 2010
Postitusi: 82
Asukoht: Kodus.

PostitusPostitatud: Teis Aug 24, 2010 22:40    Teema: Vasta viitega

Psychic Detective Yakumo läheb arvatavasti vaatamisele, kuna manga meenutas Ghost hunti ja Ghost hunt meeldis väga. :)
Bakumani kül ei vitisi lugema hakata, mangat mõtlesin ka vahepeal pooleli jätta aga vedasin läbi kuidagi.
Ja Koisento näeb äge välja. Loodan, et see hirv pildilt ka mingit rolli mängib. Muhe
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: