OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

teema kõigest ja mitte millegist III
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 115, 116, 117  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 13, 2010 13:15    Teema: Vasta viitega

Sa ei saa asjale pihta. Põhjus, miks mul nii palju münte on, on isiklik ja algas aastate eest. Täna nägin sellega seotud und - märk sellest, et asi on mulle endiselt tähtis. Ma aga mõistan, et ma ei saa igavesti niimoodi jätkata ja otsustasin vaikselt hakata edasi liikuma. Ühekroonised on esimene samm, aga kui ma nad annaks mingile võõrale tellerile, siis ma ei suudaks lihtsalt lahti lasta. Aga baka.ee foorum, mis on mulle olnud kui teine kodu ja mille asunikud on palju südamelähedasemad kui pangatöötajad, paneks mind tundma, nagu ma usaldaks oma saladused ja mälestused sõbra soojadesse kätesse.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Reede Aug 13, 2010 13:19    Teema: Vasta viitega

Ummi, ma olen viiekümnega nõus seda kogu ostma. Mingi vaheltkasu ka mulle, et neid pärast pangas vahetamas pean käima.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 13, 2010 13:21    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
Ummi, ma olen viiekümnega nõus seda kogu ostma. Mingi vaheltkasu ka mulle, et neid pärast pangas vahetamas pean käima.

Ei lähe läbi - nagu öeldud, on neil sentimentaalne väärtus, mis lisaks su 50 kroonile 25 otsa.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 13, 2010 14:10    Teema: Vasta viitega

http://www.lolblog.co.uk/wp-content/uploads/2010/07/MrMatsubayashi.jpg
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Laup Aug 14, 2010 14:37    Teema: Vasta viitega




Käisin eile vaatamas. 3D- efektid olid päris head, kuid kaheksas rida on nati liiga kaugel... 6. või 7. oleks vast väheke parem olnud.

Film ise oli nati liiga kokku surutud sisuga aga suht normaalne. Mitte just parim film mis hetkel kinodes jookseb, kuid ka mitte halvim.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Helen.



Liitunud: 2 Mai 2010
Postitusi: 171

PostitusPostitatud: Laup Aug 14, 2010 16:44    Teema: Vasta viitega

Ossa ! Sa oled esimene inimene kes ütles et see film ei olnud täielik mõtetus , aja ning raha raiskamine .
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Aug 15, 2010 09:23    Teema: Vasta viitega

Proovin juba mitu tundi järjest mingi korealase identiteeti varastada, aga kõik on juba ära varastatud!

Ohh, sain ühe tegelt. Aga nüüd on korealast koos telefoniga vaja... :(
Viimane, kellelt ma küsisin, ütles "Fuck you" ja kadus.


Viimati muutis seda raidomees (Püh Aug 15, 2010 10:08). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
OnePiece



Liitunud: 13 Aug 2010
Postitusi: 338
Asukoht: Tallinn, Nõmme

PostitusPostitatud: Püh Aug 15, 2010 10:07    Teema: Vasta viitega

Uatt??

Püüdsin eile Straw Hat gängi (Scooby-Doo crew'd) joonistada, käed tulid liiga suured. Siis joonistasin uuesti umbes 5 korda, aga käed olid ikka liiga suured. Pm, ma ei oska joonistada.

Nendest, mis praegu kinos jookseb, tahaks Inceptionit näha,
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Aug 15, 2010 10:35    Teema: Vasta viitega

Faking Korea oma netiturvalisusega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
OnePiece



Liitunud: 13 Aug 2010
Postitusi: 338
Asukoht: Tallinn, Nõmme

PostitusPostitatud: Püh Aug 15, 2010 10:49    Teema: Vasta viitega

Et seal riigis on siis midagi head ka ikka, jah? Btw, kummast Koreast sa räägid üldse?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Aug 15, 2010 11:17    Teema: Vasta viitega

OnePiece kirjutas:
Et seal riigis on siis midagi head ka ikka, jah? Btw, kummast Koreast sa räägid üldse?


Lõuna-Koreast otse loomulikult. Ja ei, seal riigis ei ole mitte midagi head, kui sa just ise korealane ei ole. See on täielik absurd, et ma ei saa Dragon Ball Online'i mängida. Täielik. Absurd.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
OnePiece



Liitunud: 13 Aug 2010
Postitusi: 338
Asukoht: Tallinn, Nõmme

PostitusPostitatud: Püh Aug 15, 2010 11:31    Teema: Vasta viitega

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Riion



Liitunud: 19 Juul 2006
Postitusi: 522

PostitusPostitatud: Püh Aug 15, 2010 13:46    Teema: Vasta viitega

See suvi avastasin, et tegelikult ei leia ma ühtegi animet, mis tekitaks minus natuke huvi.
_________________
http://fyeahtartu.tumblr.com/


"Me oleme, mis me mõtleme.
Kõik, mis me oleme, tõuseb koos meie mõtetega.
Enda mõtetega me loome maailma"


- Buddha
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
babuun



Liitunud: 10 Nov 2007
Postitusi: 499
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 15, 2010 19:45    Teema: Vasta viitega

Küssa arvutispetsidele.Tahaks osta Logitech x-530 kõlareid aga reviews on kirjas,et ;,,In order to get the most out of the speaker system, ensure that you have a 6, 7 or, 8 channel soundcard; this information can be found in your motherboard's user manual, or your sound card's user manual. If you do not have a 6 channel or higher card you will not receive sound from a few speakers. Four channel sound cards will not play sound from the center speaker. When using a 2 channel sound card will not play any sound from the rear speakers or center speaker".Kuidas ma saan sellist infot enda arvutist vaadata?

Viimati muutis seda babuun (Püh Aug 15, 2010 19:47). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
uupps



Liitunud: 14 Juul 2007
Postitusi: 279

PostitusPostitatud: Püh Aug 15, 2010 19:46    Teema: Vasta viitega

Tean, mida tunned, Riion. :(

Mul on natuke nendest tormidest ja "tormidest" kõrini... Viimase nädala-pooleteise jooksul on meil kokku elekter ära olnud vabalt üle 3 päeva, neist 2 ja pool järjest ja ülejäänud kas mõne minuti või mitme tunni kaupa. Pool asulat endiselt pühapäevase tormi tulemusi täis. Esmaspäeva hommikul seda kõike vennaga uurides nägin vist isegi ewty't läbi traatide ja elektripostide mere mööda sõitmas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 15, 2010 20:53    Teema: Vasta viitega

Kas keegi Tallinnas asuvatest härrasmeestest, kuid samas miks ka mitte naisterahvast, ei oska soovitada kohta, kust leiab normaalse hinnaga puuvillaseid boksereid, mis ei ole tihedalt jalge küljes vaid ripuvad mõnusalt (C: ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Hypno



Liitunud: 25 Veeb 2008
Postitusi: 372
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Aug 15, 2010 23:48    Teema: Vasta viitega

babuun kirjutas:
Küssa arvutispetsidele.Tahaks osta Logitech x-530 kõlareid aga reviews on kirjas,et...
Iseenesest asi lihtne - kui sinu helikaardil (peaks arvuti kastil tagapool all olema, umbes koos võrgu- ja videokaardiga) on üks kõlariauk (pluss mikrofon ja veel kolmas, line-out vist), siis on sul kahe kanaliga helikaart ja sellega saab ühendada kaks kõlarit (ühe juhtmega). Kui kaks kõlariauku, siis neli ja kui kolm, siis saad ilusti selle Logitech x-530 kõik kõlarid (st. ka keskmise) ühendatud. Nimelt on seal nii kahel peamisel kõlaril (mille küljes on ka basskõlar), kahel äärmisel/tagumisel kõlaril ja keskmisel kõlaril kõigil omaette juhe, mis arvuti külge peaks käima. Seega on sul vähemalt kolme sisendit vaja, et õiget ruumilist heli kätte saada. Vastasel juhul on ainuke võimalus sinna ühte auku hunnik "vargapesasid" panna ja tulemuseks on lihtsalt stereo heli mitmest kõlarist, mitte 5.1 surround sound.

Loodan et väga keeruline ei tulnud...
_________________
My Anime List
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
babuun



Liitunud: 10 Nov 2007
Postitusi: 499
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Aug 16, 2010 00:17    Teema: Vasta viitega

Hypno kirjutas:
babuun kirjutas:
Küssa arvutispetsidele.Tahaks osta Logitech x-530 kõlareid aga reviews on kirjas,et...
Iseenesest asi lihtne - kui sinu helikaardil (peaks arvuti kastil tagapool all olema, umbes koos võrgu- ja videokaardiga) on üks kõlariauk (pluss mikrofon ja veel kolmas, line-out vist), siis on sul kahe kanaliga helikaart ja sellega saab ühendada kaks kõlarit (ühe juhtmega). Kui kaks kõlariauku, siis neli ja kui kolm, siis saad ilusti selle Logitech x-530 kõik kõlarid (st. ka keskmise) ühendatud. Nimelt on seal nii kahel peamisel kõlaril (mille küljes on ka basskõlar), kahel äärmisel/tagumisel kõlaril ja keskmisel kõlaril kõigil omaette juhe, mis arvuti külge peaks käima. Seega on sul vähemalt kolme sisendit vaja, et õiget ruumilist heli kätte saada. Vastasel juhul on ainuke võimalus sinna ühte auku hunnik "vargapesasid" panna ja tulemuseks on lihtsalt stereo heli mitmest kõlarist, mitte 5.1 surround sound.

Loodan et väga keeruline ei tulnud...

mul on side,rear,C/sub,mic,out,in
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lexo



Liitunud: 19 Apr 2007
Postitusi: 54

PostitusPostitatud: Esm Aug 16, 2010 12:52    Teema: Vasta viitega

Vabandan, OT:
Ostan Terry Pratchetti "Kettamaailma" esimesi raamatuid ("Võlukunsti värv" ja "Fantastiline valgus").
Sõber tahab ka Pratchettiga tutvuda, aga inglise keelt ei valda, mina aga soovitasin tal siiski raamatuid "õiges järjekorras" lugeda. Tegelikult võib ka muid Pratchetti raamatuid (eesti keeles) pakkuda, kuna paljud on trükist kadunud. Minuga saab ühendust kas siin email aadressil alex.vein@gmail.com
_________________
Suur tänu minule kõigi poolt!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BornIn1142



Liitunud: 6 Juul 2008
Postitusi: 404

PostitusPostitatud: Esm Aug 16, 2010 13:26    Teema: Vasta viitega

lexo kirjutas:
Sõber tahab ka Pratchettiga tutvuda, aga inglise keelt ei valda, mina aga soovitasin tal siiski raamatuid "õiges järjekorras" lugeda.


Miks siis nii? "Võlukunsti värv" ja "Fantastiline valgus" on ju üsna normaalsed, aga hilisemate raamatute kõrval üsna nõrgad. "Võluv võrdsus" on vabalt üks Pratchetti halvimaid raamatuid, ning millelgi mis selles toimub pole hiljem mingit tähtsust.
_________________
Tumbling down, tumbling down, tumbling down...

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 115, 116, 117  Järgmine
Lehekülg 8, lehekülgi kokku 117

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: