OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Konsoolid&Mängud
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 61, 62, 63  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Püh Juun 06, 2010 15:39    Teema: Vasta viitega

Värske PS2 omanik, soovitage miskit. Lisaks, millise Finaly Fantasyga võiks alustada, tahaks ära näha, millest see tohutu populaarsus. PSPl olev Crisis Core küll väga sügavat muljet ei jätnud.

Touhoust niipalju, et tükk aega läheb mängust arusaamisele ehk mis olukorras mida teha, paari kuuga saab selgeks Border of Life and Death kasutamine ehk siis kuidas pärast pihtasaamist 0.3 sekundi jooksul pommi vajutada ja ellu jääda. Isiklik rekord on 5 korda järjest sellega hakkama saada, 0.3 sekundilist reageerimisaega pole mõtet eriti loota, pigem tead natuke ette, kui kohe-kohe pihta oled saamas. Kõikide Spellcardide pähe õppimine ja nõrkade kohtade kasutamine võtab aga juba kuude kaupa harjutamist.

Touhoule hangi kindlasti ka inglise keele patch, muidu on natuke nüri. Soovitan alustada Imperishable Nightiga, kõige algajasõbralikum ja samal ajal ka parim mäng sealt sarjast. Kindlasti proovi ka PC-98 peale kirjutatud esimest viit mängu, üsna huvitav kogemus iseenesest.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Juun 06, 2010 15:55    Teema: Vasta viitega

ise mängin Tekken5, täitsa mõnus mäng ja hea graafika. Mulle meeldib mängida story lugu, kus olen jõudnud 8 levelile. Tal on arhiiv ka kaasas, vanadest Tekken mängudest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ninjaking241



Liitunud: 3 Aug 2008
Postitusi: 282
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Juun 06, 2010 16:24    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Värske PS2 omanik, soovitage miskit. Lisaks, millise Finaly Fantasyga võiks alustada, tahaks ära näha, millest see tohutu populaarsus.
RPG-dest soovitaksin Shin Megami Tensei mänge (ise mängin Persona 4 ja Nocturne), ise alustasin Final Fantasitest 10 osast.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Piu
tavaline eesti naine


Liitunud: 3 Nov 2006
Postitusi: 328
Asukoht: Tartu/Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Juun 06, 2010 17:00    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Lisaks, millise Finaly Fantasyga võiks alustada, tahaks ära näha, millest see tohutu populaarsus.


Krt, oleks PS1, oleks lihtsam soovitada LaLaLaa
Aga võta äkki FF X ?
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jeree



Liitunud: 19 Aug 2007
Postitusi: 113

PostitusPostitatud: Püh Juun 06, 2010 17:18    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Värske PS2 omanik, soovitage miskit. Lisaks, millise Finaly Fantasyga võiks alustada, tahaks ära näha, millest see tohutu populaarsus.

Ma soovitaks kõige viimast PS2l, et siis FF12, sest noh pilt on ilusam ja muude põhjuste jaoks oled sa arvatavasti liiga vana.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Püh Juun 06, 2010 17:38    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Värske PS2 omanik, soovitage miskit. Lisaks, millise Finaly Fantasyga võiks alustada, tahaks ära näha, millest see tohutu populaarsus. PSPl olev Crisis Core küll väga sügavat muljet ei jätnud.

Touhoust niipalju, et tükk aega läheb mängust arusaamisele ehk mis olukorras mida teha, paari kuuga saab selgeks Border of Life and Death kasutamine ehk siis kuidas pärast pihtasaamist 0.3 sekundi jooksul pommi vajutada ja ellu jääda. Isiklik rekord on 5 korda järjest sellega hakkama saada, 0.3 sekundilist reageerimisaega pole mõtet eriti loota, pigem tead natuke ette, kui kohe-kohe pihta oled saamas. Kõikide Spellcardide pähe õppimine ja nõrkade kohtade kasutamine võtab aga juba kuude kaupa harjutamist.

Touhoule hangi kindlasti ka inglise keele patch, muidu on natuke nüri. Soovitan alustada Imperishable Nightiga, kõige algajasõbralikum ja samal ajal ka parim mäng sealt sarjast. Kindlasti proovi ka PC-98 peale kirjutatud esimest viit mängu, üsna huvitav kogemus iseenesest.

Ma lugesin su vanemaid postitusi touhoust kah jah, seal soovitasid ka Imperishable Nighti, ja seda ma proovisin peale 6ndat mängu ja meeldis küll väga ja oli tunda, et kasutajasõbralikum kui 6s :P
muidu ma tõmbasin kõik Tohuou mängud koos inglise patchiga, selline lahe torrent oli. Touhou 1 kuni 12 (seal ka 10.5 ja 12.3 sees) ja english patchidega kõik.
Ja nende shmupidega nii, et suht kõik on neist rasked, Touhou pole lihtsalt mingi erand.. ja ma arvan, et tegelt kui mingile Shmup veteranile Touhou kätte anda siis ta saaks suht kiiresti selle selgeks.

Aga ps2 peale.. Well oleneb mis zanre sa mängid :P Tahad JRPGsid siis tõmba Shin Megami Tensei, Final Fantasy, Dragon Questi, Disgaea, Kingdom Heartsi mänge.. Võid proovida ka teisi Nippon Ichi ja Square mänge.. Tegelt neid kindlasti väga palju häid, mis pole nii populaarsed nagu need aga praegu ei viitsi meelde tuletada jne.. Wild Armsid, Suikodenid, Odin Sphere, .Hackid, Atelier Iris, Mana Khemia, Xenosaga, Rogue Galaxy, Valkyrie Profile, Star Ocean ja Shadow Hearts on ka mängud mida JRPG foorumites lurkides olen kuulnud head olevat. :P
Muidu PS2 mängib Ps1 mänge, nii, et siis on sul võimalik ära proovida ka FF7, FF8 ja FF9 mis on kuuldavasti parimad FFid. (Ja PS1 peal on ka hunnik häid JRPGsi, mõningatel nimetatud PS2 JRPGdel on osasid ka PS1 peal)
Ja siis muidu soovitaks ise PS2 peal Onimushasi, Devil May Crysid, Shinobit ja Nightshadei, Tekken 4-5, Soul Calibur 2-3 ja kui sulle 2D fighterid istuvad siis Samurai Showdown Anthology, Marvel vs Capcom 2, Street Fightereid (neid päris palju PS2 peal), SNK vs Capcom 2, Art of Fighting Anthology jne.. Neid peaks veel olema häid.. Ja väga lõbus multiplayer mäng on Metal Slug ja sellel on ka anthology mitme-mitme mänguga PS2 peal.
Vb. soovitan liiga palju mänge ja sellist zanri, mis sind ei huvita. aga vahet pole, kui tahad, võid seda postitust niisama lihtsalt ignoreerida. LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Püh Juun 06, 2010 20:44    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Värske PS2 omanik, soovitage miskit.

Minu lemmikud:














_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Juun 06, 2010 22:48    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Lisaks, millise Finaly Fantasyga võiks alustada, tahaks ära näha, millest see tohutu populaarsus.


IV, V või VI. Päris ausalt, olen uuemaid ka proovinud, aga ükski pole eriti meeldinud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Esm Juun 07, 2010 03:02    Teema: Vasta viitega

Tõmbasi hunniku MAME mänge ja nad ei taha tööe minna URRRRRR
Tõmbasin hunniku BIOS faile aga ikka mõnel mängul (tundub, et neogeo omadel.. metal slug, KoFid ja paar vanemat neogeo shooterit ei lähe lihtsalt tööle, ütleb, et "missing files" URRRRRR )
Tava mames ütlebki otse ja lihtsalt "missing files", aga Mame32UIs näitas, et nagu BIOS failid oleks puudu vms.. Kas ma räägin tühja või keegi on siin MAMEga tuttav? ???

EDIT: Nevermind, tõmbasin vanem MAME32UI ja JESS! töötab
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
babuun



Liitunud: 10 Nov 2007
Postitusi: 499
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juun 07, 2010 20:14    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Värske PS2 omanik, soovitage miskit.

God of War(GoW2 ka).FF X.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Juun 11, 2010 19:33    Teema: Vasta viitega

Ma mängisin just God of Wari läbi. Huuu. Kuidagi mehisemalt tunnen end, teen täna 100 kükki.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Püh Juun 13, 2010 13:53    Teema: Vasta viitega

see teema siin juba olnud paar lehte tagasi aga ... mis MMORPGsi bakalased nüüd mängivad?
Hetkel mängin Shin Megami Tensei: Imagine.
Olen mõelnud hakata uuesti Trickster või Maplestory mängima ning samuti leidsin väga huvitava 2D anime mmorpg (mis natuke tuletab ragnaroki meelde) Secret of the Solstice ning väga huvitav tundub ka Dofus kuna SRPG/TRPGd mulle suht meeldivad..
Nii palju huvitavaid MMORPGsi aga mitut MMORPG korraga mängida vist suht piin vms.. :(
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Blawk



Liitunud: 1 Aug 2009
Postitusi: 438

PostitusPostitatud: Püh Juun 13, 2010 13:58    Teema: Vasta viitega

Maplestory's võid Evan'i ära proovida, kui veel jõudnud pole või siis Dual Blader'i ära oodata. Ja Dofus tundus alguses super super äge, aga üsna ruttu läks igavaks kahjuks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Püh Juun 13, 2010 14:18    Teema: Vasta viitega

Dofus jah ei viitsi vist hakata mängima, ma ise ka vahepeal mängisin seda natuke ja nüüd tuli meelde, et läks jah igavaks.

Muidu see Secret of the Solstice tundub suht nagu tasuta kloon Ragnarokist, ja Ragnarok väga meeldib aga iga kuu ei taha väga raha kulutada sellele, kuna ma ei mängiks väga aktiivselt arvatavasti, siis solstice hakkan suht kindlalt mängima.

Selle Solstice kodulehel on 3 teist mängu ka ja üks neist.. Wind Slayer, on Maplestory kloon O_o täiesti, samamoodi nagu solstice on ragnarok kloon.. aga kuna maplestory on tasuta siis arvatavasti eelistan maplestoryt sellele wind slayerile.. Sellesmõttes, et ma arvatavasti siis hakkan mängima mitut MMORPGd samal ajal (kuna ma nkn. ei mängi kunagi mmorpgsi aktiivselt) aga 2 pea-aegu samat mängu siiski samal ajal mängida ei viitsi.

Btw. et siis mängin/hakkan mängima neid: Shin Megami Tensei Imagine, Maplestory, Solstice ja vb. ka Trickster
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shirotoki



Liitunud: 11 Veeb 2010
Postitusi: 333
Asukoht: Põltsamaa/Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Juun 13, 2010 18:13    Teema: Vasta viitega

ShinNatsume kirjutas:
see teema siin juba olnud paar lehte tagasi aga ... mis MMORPGsi bakalased nüüd mängivad?
Hetkel mängin Shin Megami Tensei: Imagine.
Olen mõelnud hakata uuesti Trickster või Maplestory mängima ning samuti leidsin väga huvitava 2D anime mmorpg (mis natuke tuletab ragnaroki meelde) Secret of the Solstice ning väga huvitav tundub ka Dofus kuna SRPG/TRPGd mulle suht meeldivad..
Nii palju huvitavaid MMORPGsi aga mitut MMORPG korraga mängida vist suht piin vms.. :(



Hetkel ainult Final Fantasy XIV alpha beta testing.

Plaanis on Guild Wars 2, kui tuleb ja LOTR, kui ta sügisest tasuta mänguks muutub.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Püh Juun 13, 2010 20:36    Teema: Vasta viitega

wooow.. FFXIV alpha-beta testing.. -drools-

---

Proovisin maplestory üle pika aja ära ja pole kindel, kas mängin edasi või mitte.. Ta vanasti tundus lõbusam..
Trickster pole uuesti proovinud ega ka Secret of the Solstice, mõlemat vb. hakkan mängima.. aga ma ei tea.
Mulle tegelt on mitu MMORPG meeldinud aga.. ma tüdinen neist nii kiiresti ära, nagu otsest põhjust polegi, lihtsalt ei viitsi enam seda tööle panna ja sisse logida ja mängida, ja nad kaotavad oma võlu mu silmis ka väga kiiresti. ._. oeh..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Rey



Liitunud: 16 Märts 2010
Postitusi: 184
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juun 15, 2010 18:45    Teema: Vasta viitega

ShinNatsume kirjutas:
wooow.. FFXIV alpha-beta testing.. -drools-


väga kõva häälege pole lubadtud rääkida nagu tavaliselt aga võib öelda et 10 alpha faasi kohta on asi üllatavalt solid juba.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Teis Juun 15, 2010 19:14    Teema: Vasta viitega

Ma ei tea, see FFXIV art style väga ei meeldi.. ja Gameplay videod ka natuke tuimad ja igavad kuigi treiler VÄGA võimas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Nelj Juun 17, 2010 18:33    Teema: Vasta viitega

sry for double post aga..
Kes siit E3 jälgis? Ma väga ei viitsinud vaadata aga tähtsamad uudised kuulsin ära.
3DS is gonna be epic.. Asjal siis analog, PSP/PS2 tasemel graafika ja 3D effekt ILMA prillideta.

Värgist endast pilt:


Mängude list:



Listi vaadates kukkus suu ammuli.
laias valikus Nintendo mänge (uus mario kart fuck yeah), Dragon Quest, Final Fantasy, Kingdom Hearts, Dead or Alive, Dynasty Warriors, Ninja Gaiden, Samurai Warriors, Shin Megami Tensei (ja Persona ja Digital devil saga), Super Street Fighter 4, Bomberman, Contra, Metal Gear Solid, Professor Layton, Gundam, Super Robot Wars, Pac Man, Ridge Racer + kindlasti veel häid mänge mis 2 silma vahele jäid.
(Siit listist MGS ja Ridge Racer väga ei huvita aga muu on lihtsalt hämmastav)
HV.ee teema siin, seal võib infot olla, mida ma ei edastanud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
animegun1



Liitunud: 10 Sept 2008
Postitusi: 397
Asukoht: Tallinn - LA/Mustakivi

PostitusPostitatud: Nelj Juun 17, 2010 19:28    Teema: Vasta viitega

Ma jälgin seda Classic Game Room'i vahendusel.
http://www.youtube.com/user/InecomCompany
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 61, 62, 63  Järgmine
Lehekülg 47, lehekülgi kokku 63

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: