OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Jaapani trummar ICHITARO Eestis 1-3. Juuni

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Kolm Mai 26, 2010 12:38    Teema: Jaapani trummar ICHITARO Eestis 1-3. Juuni Vasta viitega

PÕmm, PÕmm, PÕmm!



Esimesest kuni kolmanda Juunini (järgmine nädal juba!) annab Tallinnas, Viljandis ja Tartus etteasteid Jaapani (Wa)daiko trummide mängija ICHITARO, saateks flöödimängija Neeme Punder. Lisaks sellele esinevad Tallinna kontserdil ka Arsise kellade kooli nooremapoolsed tilinameistrid ning Sushicat peaks süüa ka pakkuma!

Esinemine saab olema umbes selline:
  1. ICHITARO tuleb lavale.
  2. Ta mängib trumme väga vihaselt ja suure energiaga. Maa kõmiseb ja taevast sajab välku. Lapsed katavad kõrvad. Kaugusest kostub flöödimängu.
  3. Paus. ICHITARO puhkab. Rahvas hingab.
  4. Paus on läbi ja vägi jätkub. Ainult et mitme väikese trummi asemel on üks suur ja ta on veel valjem kui eelmine.
  5. Üritus lõppeb. Rahvas hingab. ICHITARO tänab kuulajaid ja kuulajad tänavad teda, võimaluse korral ka kätlevad, sest tegelikult on ta päris tore inimene!


***

Piletid on 100 kuni 150 EEK vahel, sõltuvalt sellest millisele kontserdile minna ja kas sa oled veel koolipinki nühkimas või mitte. Vanaemadele ja vanaisadele on ka hinnad soodsamad. Täpsem info koos ostulinkidega on veebis üleval.

Suurema grupiga tulijatel on mingisugune soodustus vaat et garanteeritud! Andke kindlasti märku kui on plaan kollektiivselt tulla.

Rohkem infot leiab veebis:

http://ichitaro.wonderstation.eu/

(Täna õhtuks peaks seal veel natuke rohkem infot üleval olema!)

***

Full Disclosure: Ma olen korraldajaid veidi abistanud, seega ei saa seda infot siin päris erapooletuks lugeda, kuid siiski, siiralt soovitan. Ise nägin ICHITAROt Soomes esinemas ning olin neist helidest üsna rabatud. Klappidest/kõlaritest kuulamisega ei anna üldse võrrelda.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀


Viimati muutis seda acousmatique (Teis Juun 01, 2010 23:21). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
inz002



Liitunud: 1 Mai 2007
Postitusi: 410
Asukoht: kus, mis ja mida krdit

PostitusPostitatud: Kolm Mai 26, 2010 13:13    Teema: Vasta viitega

Eelmine aasta oli Hansapäevadel Tartus, ülikõva vend, soovitan kõigil minna... 100 eeku pole mingi ülisuur raha ka välja käia sellise kogemuse eest.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Kolm Mai 26, 2010 13:59    Teema: Vasta viitega

Ta vist eelmine aasta käis ka mingi aeg kui ma ei eksi, ma juba siis vaatasin et võiks minna. Seekord lähen siis kindlasti vaatama.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Kolm Mai 26, 2010 14:05    Teema: Vasta viitega

vist lähen, Jaapani keele õpetaja soovitas ja reklaamis seda mulle kah LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Kolm Mai 26, 2010 14:44    Teema: Vasta viitega

pilet olemas juba Happybunny
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
IceWolf



Liitunud: 6 Apr 2007
Postitusi: 437
Asukoht: Kivi all

PostitusPostitatud: Kolm Mai 26, 2010 14:45    Teema: Vasta viitega

Lähen vaatama-kuulama. Pilet juba ostetud kah. Eelmisel aastal nägin teda Tammsaare pargis ja ta on täitsa äge. LaLaLaa
_________________

Reality, be rent! Synapse, break! Banishment, this world!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Kolm Mai 26, 2010 19:47    Teema: Vasta viitega

Cool, huvilisi on!

Lisasin veebilehele veidi uut infot, näiteks kava ning ka sain ma just nüüd teada, et lisaks Neeme Punderile saadab ICHITAROt trummidel ka Hele-Riin Uib. Mis omakorda võiks tähendada seda, et üritus kestab kauem kui kavas öeldud on... aga algusajad on kindlad.

Tegin posterist veebisuuruse versiooni ka, kui keegi kusagil hea sõna edastada soovib. Tänud ette!
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
hfhdhg



Liitunud: 2 Okt 2009
Postitusi: 60
Asukoht: Märjamaa

PostitusPostitatud: Kolm Mai 26, 2010 22:22    Teema: Vasta viitega

Kui ma nüüd juunis lõpetan kooli(12) ja loogiliselt siis veel ülikoolis ei käi, siis ei saa ma enam soodustust? Või juuridiliselt ma ei ole veel 3-ndaks lõpetanud siis saan? Keegi teab kindlalt?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ayra



Liitunud: 9 Okt 2008
Postitusi: 57

PostitusPostitatud: Kolm Mai 26, 2010 22:42    Teema: Vasta viitega

Eh, tulen ka kindlasti vaatama! Juba eelmisel aastal nägin Tallinnas tantsupeo ajal plakateid, aga siis polnud võimalust minna. Seekord seda käest ei lase. :)

hfhdhg kirjutas:
Kui ma nüüd juunis lõpetan kooli(12) ja loogiliselt siis veel ülikoolis ei käi, siis ei saa ma enam soodustust? Või juuridiliselt ma ei ole veel 3-ndaks lõpetanud siis saan? Keegi teab kindlalt?

Mul täpselt sama, aga ma küll ei muretseks selle pärast. Teoreetiliselt oleme ju veel õpilased, et soodustust saame kindlalt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Nelj Mai 27, 2010 10:39    Teema: Vasta viitega

hfhdhg kirjutas:
Kui ma nüüd juunis lõpetan kooli(12) ja loogiliselt siis veel ülikoolis ei käi, siis ei saa ma enam soodustust? Või juuridiliselt ma ei ole veel 3-ndaks lõpetanud siis saan? Keegi teab kindlalt?

Minu teada kehtivad keskkooli õpilaspiletid kuni sügiseni. Või noh, fakt on, et kui piletis on selgelt näha, et sa oled käesoleval aastal koolis käinud, siis saad soodustusega sisse ka.

Paluksin kõikidel sooduspiletite ostjatel vastavat staatust tõendavad dokumendid kindlasti kaasa võtta. Veebilehel on seda ka mainitud.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
inz002



Liitunud: 1 Mai 2007
Postitusi: 410
Asukoht: kus, mis ja mida krdit

PostitusPostitatud: Nelj Mai 27, 2010 11:04    Teema: Vasta viitega

Isic Student kaardid kestavad kuni aasta lõpuni, kui selline asi olemas on.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ivan the terrible



Liitunud: 14 Sept 2009
Postitusi: 20
Asukoht: evanime

PostitusPostitatud: Teis Juun 01, 2010 22:51    Teema: Vasta viitega

Äitah kes pani üles teema, muidu ei teaks, käisin, mulle meeldis, Ichitaro oli väga muljetavaldav, rohelise tee maitsega jäätist sai ka söödud. =)
_________________


http://myanimelist.net/profile/Inquisitor1
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Teis Juun 01, 2010 23:21    Teema: Vasta viitega

Ivan the terrible kirjutas:
Äitah kes pani üles teema, muidu ei teaks, käisin, mulle meeldis, Ichitaro oli väga muljetavaldav, rohelise tee maitsega jäätist sai ka söödud. =)

See, et venekeelset reklaami ja infot sisuliselt polnud, on täiesti minu viga. :( Järgmine kord teeme paremini.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ivan the terrible



Liitunud: 14 Sept 2009
Postitusi: 20
Asukoht: evanime

PostitusPostitatud: Kolm Juun 02, 2010 00:13    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:

See, et venekeelset reklaami ja infot sisuliselt polnud, on täiesti minu viga. :( Järgmine kord teeme paremini.

Saal tundus ikkagi üpris täis, nii et arvan et pole eriti sellest hullu, kui veel palju inimesi venelasi tahaks sisse saada ei jätkuks kõigile kohti )
Aga üpris mitu tuttavat tundsid ära kuhu ma lähen tänu reklaamidele peatustel või lambipostidel. Ise kaa oleks võinud teha natuke reklaami aga kuidagi hilja tuli mõte.
_________________


http://myanimelist.net/profile/Inquisitor1
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juun 02, 2010 10:32    Teema: Vasta viitega

Käisin minagi koos abikaasaga eilsel kontserdil. Pärast vahetasime vastastikku muljeid ja saime tulemuseks, et meile mõlemale väga meeldis. Ühtainukest konkreetset põhjust oli meil aga isekeskis raske välja tuua, sest meeldivat oli nõnda palju, aga no näiteks:

- Ichitaro oskus ühendada oma energiline ja minu kui võhiku silmis ülimalt meisterlik trummimäng vaatemängulisuse ja show-mehelikkusega;
- temaga koos musitseerinud Hele-Riin Uib'i ja Neeme Punder'i poolt pakutud pisikesed, ent toredad muusikalised üllatused;
- kogu ürituse üll hõljuv üleüldine sõbralik ja südamlik atmosfäär.

Ehkki ürituse kestus on ligikaudu 2,5 tundi, kulus see aeg hämmastavalt kiiresti ja vähemalt trummimängimise ajal ei hakanud mul korrakski igav - muusikalist vaheldust oli piisavalt. Ichitaro on suurepärane muusik, kellel ei oleks usutavasti probleeme ka mõnesse muusse muusika¾anrisse sisenemisel, kui ta vaid ise seda tahab.

Kontserdi vaheajal ostsime ka tema (kodukootud, ent üsna armsa kujundusega) CD ja kodus kuulasime Ichitarot edasi. Kassidele meeldis ka, kikitasid muudkui kõrvu ja vaatasid meid hullunud pilgul.

Seega - kui keegi meie Tartu või Viljandi kollektiivist veel kahtleb, kas minna kontserdile või mitte, siis omalt poolt soovitan kindlasti minna. NB! Viljandi kontsert juba täna ja Tartu kontsert juba homme!
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
princess



Liitunud: 2 Mai 2008
Postitusi: 133

PostitusPostitatud: Kolm Juun 02, 2010 10:50    Teema: Vasta viitega

soovitan soojalt minna kuulama. Lahe tüüp on :) tean teda natukene ja sai eelmine aasta suvel rääkitud ja ta andis hiiumaal kärdlas kontserdi ka mis oli viimase peal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
IceWolf



Liitunud: 6 Apr 2007
Postitusi: 437
Asukoht: Kivi all

PostitusPostitatud: Nelj Juun 03, 2010 14:43    Teema: Vasta viitega

Väga võimas ja energiline kontsert. Hea meelega vaataks-kuulaks kusagil teda veel. :)
_________________

Reality, be rent! Synapse, break! Banishment, this world!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Nelj Juun 03, 2010 20:25    Teema: Vasta viitega

Käisin ka siis ära. Võimas kontsert, mulle meeldis.
Lahe oli siis kui mingi kerges suvekleidis ja päikselise naeratusega neiu tuli välja ja hakkas sama kiiresti ja tugevalt trumme peksma kui Ichitaro.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Kumori



Liitunud: 3 Apr 2010
Postitusi: 20
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Juun 03, 2010 21:37    Teema: Vasta viitega

Tulen minagi Athenast Ichitaro kontserdilt. Olen väga vaimustunud Happybunny
Mnjah, ega seda sõnades vist kirjeldada saagi :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: