OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Boku No Pico OVA

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
antiviirus



Liitunud: 14 Sept 2009
Postitusi: 65

PostitusPostitatud: Kolm Mai 19, 2010 00:43    Teema: Boku No Pico OVA Vasta viitega

BOKU NO PICO OVA 1





(Mini on moekas)


Natural High poolt välja antud OVA "Boku no Pico"(Välja antud 2006.09.07) on esimene OVA neljaosalises seerias mille peategelaseks on üliarmas nimitegelane Pico. Järjed "Pico to Chiko", "Pico: Boku no Chiisana Natsu Monogatari" ja "Pico x CoCo x Chico" järgnesid peatselt lähima paari aasta jooksul.


OVA algab kuuma suvepäeva portreteerimisega ning laisa suvepäeava õhustiku loomisega. Lähiplaanis näidatakse üht väga isepärast kaktust, mis sümboliseerib elu aeglast edasipürgimist selles parajasti kuumas kliimas. Samuti näidatakse jääd, mida võib eraldi tõlgendada kui vett ehk siis elu selles kuivuses. Omamoodi on tegemist elu ja surma võitlusega.



(Pico töötamas oma vanaisa kohvikus teenijana)



Lugu räägib ise õnnetust armastusest ja reetmisest, mida tunneb Pico kui Tamotsu(Mokkun) tema tunetega mängib. Pico võtab asju väga südamesse ja suurest õnnetusest muudab oma elu ning oma välimust. Üsna kindlalt juhtus Pico lapsepõlves midagi väga kohutavat, mis muutis ta nõnda ebastabiilseks. Lapsepõlves läbielatu mõjutab inimeste käitumist ka vanemas eas.




(Pico juukseid lõikamas)


Olgugi, et tegemist oli väga sügavamõttelise teosega, oli loo sisu ja mõtte edastamine kohati kohmakas mistõttu muutus selle jälgimini mitte kõige lihtsamaks tegevuseks. Seega soovtuslik on teost vaadata vähemalt 3-4 korda, et sisust korralikult aru saada. Üldjoontes on tegemist hea teosega, kuid pole sobilik kõigile vaatajatele.


Hinnang 3.5/5.0


Head vaatamist!



(Kas pole mitte armas?)
_________________
The guy with the top hat~.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Keissy



Liitunud: 1 Aug 2008
Postitusi: 62
Asukoht: enda toas

PostitusPostitatud: Püh Mai 23, 2010 13:35    Teema: Vasta viitega

Ma ei suuda veel ikka uskuda, et sa sellest animest kirjutasid.... Veel vähem suudan ma uskuda, et sa seda ise vaadanud oled...

Aga jah, sa oled suutnud päris huvitavad vaatepunktid sellest välja tuua.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Mai 23, 2010 14:46    Teema: Vasta viitega

Ma mõtlesin täna, et võtan mingi suvalise anime, millest foorumis räägitakse. See tundus okei - pildid pole just kõige ilusamad, aga välja kannatatavad (mitte nagu nt H2Os). Pealegi ei tundunud plot ka väga ebameeldiv. Panin asja tõmbama.

Tegin endale siis kaks võileiba ja valasin limonaadi klaasi, kuhu ma siis veel jääd ka lisasin. Sättisin kõik ilusti tabureti peale, mis mu tooli kõrval paikneb. Võileivad olid maitsvad ja limonaad jahutas mind maha, kuigi täna on niiii kuum päev. Panin siis animu jooksma.

Kogu asja pointini jõudes, MIS SUL VIGA ON!? See anime pole niivõrd halb kui kellegi rõv e, haiglane unelm. Antiviirus, kas sa ei pannud seda tähele? Mis põhjusel kirjutasid sa tutvustuse animest, aga ei maininud poole sõnagagi, et see sisaldab suures koguses pedofiiliat ja pederastiat või et see pole mõeldud nooremale sihtgrupile.

Minu päeva oled rikkunud. Loodetavasti oled õnnelik. mökk!
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Kolm Juun 30, 2010 14:50    Teema: Vasta viitega


_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: