OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Baka sünna
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
HotPapa
banned


Liitunud: 25 Veeb 2003
Postitusi: 229
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 19, 2004 09:35    Teema: Vasta viitega

ok... aega veel on selle üle mõelda :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 19, 2004 11:44    Teema: Vasta viitega

olen hjargiga nõus. hoiame variandi meeles ja räägiks sellest kunagi hiljem edasi.
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
muda



Liitunud: 28 Juun 2003
Postitusi: 109
Asukoht: Hiiumaa - Viljandi

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 19, 2004 12:21    Teema: Vasta viitega

nonii, 90, eee, aaa, kas liiga palju pole. minu arust palju, ega see maja tõesti 4 kordne ole, ja kas selle maja saab siis selle saab järgmine kuu tead. aga sellega kiiret pole. ja kui kaua, mis jamate, 1 päev, ikka nädal vähemalt, või umbes. aga mina ei tea kedagi siit bakast ainult helenet natuke nii et keda kutsuda, ei tea, aga 30 äkki ikka võiks tulla.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 19, 2004 16:23    Teema: Vasta viitega

muda kirjutas:
nonii, 90, eee, aaa, kas liiga palju pole. minu arust palju, ega see maja tõesti 4 kordne ole, ja kas selle maja saab siis selle saab järgmine kuu tead. aga sellega kiiret pole. ja kui kaua, mis jamate, 1 päev, ikka nädal vähemalt, või umbes. aga mina ei tea kedagi siit bakast ainult helenet natuke nii et keda kutsuda, ei tea, aga 30 äkki ikka võiks tulla.


No 90 on vist jah suur ja liiga ülepakutud kah. No muidugi..vara rääkida sellest jah.

ha muda...minu juuurde koju mahtus juba aasta tagasi #emanga sünnal 24 inimest ära (ööseks jäi küll vähem ~16) Ja ma arvan, et telkide jaoks sul ikka ruumi :)

Nu aga vahepeal ikka selised pisemad kokkusaamised Tallinnas olnud. Tuleb siis sullegi teada anda =) mina ja xin näiteks 2-5 aprill tallinnas ^.^ võibolla ka ennem, aga inimestega oleks küll kokkusaamisest huvitatud :)
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
muda



Liitunud: 28 Juun 2003
Postitusi: 109
Asukoht: Hiiumaa - Viljandi

PostitusPostitatud: Reede Märts 19, 2004 12:23    Teema: Vasta viitega

selline uudis kahjuks, et see suvi võibolla ei saa seda teha ja kui saab siis suve lõpu poole ja mõõdukas suuruses nimestega ja kui ma mõttlen, siis suve lõpu poole saab vist mitte päris kindlalt teha, kui keegi veel huvitatud on. vot nii.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Inquisitor1



Liitunud: 21 Veeb 2004
Postitusi: 10
Asukoht: Tallinn, Eesti

PostitusPostitatud: Esm Märts 22, 2004 14:20    Teema: Vasta viitega

Võiks leida mõne koha looduses linnast mitte kaugel ja kõik tulevad telkidega. Suurte telkide omanikud võiksid telkideta inimestega telke jagada(aga seda peale sundida ei tohi, mitte igaüks tahab võõraga ühes telgis magada). Siis ei peaks mahutamisega ja ajaga suuri probleeme olema, aga see variant on suure rahvahulga jaoks pigem. Peamine on leida hea maalapp. Osavõtumaks ei peaks kindlasti liiga väike olema, sest kõik tahavad süüa ja juua. Nimesildid on kaa hea idee, et teaks kes on kes. Tujutõstmisürituste jaoks võiks teha eraldi teema, kuhu kõik oma ideed saadavad ja organiseerija vaatab nad kõik üle ja otsustab, millised neist on head ja millised mitte. Ainult üks päev oleks sellisel juhul tõesti vähe, nii et jäeks pigem pikemaks ajaks.Siis kui on kõik planeeritud arutaks kõik uuesti üle.
Kui mõni küsimus tekkib, siis olen valmis aitama nii nagu suudan.
_________________
Coming soon...
Or not :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: