OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

aga kuidas on mitteaktiivsete kasutajatega...
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> tagasiside
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Paladin of Anime



Liitunud: 1 Märts 2004
Postitusi: 13

PostitusPostitatud: Laup Märts 13, 2004 12:27    Teema: Vasta viitega

seda et su postid on mõttetud ....(spämmimine)
_________________
Kes teab midagi mis pole mõttetus on mõttetu....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kinsa



Liitunud: 31 Dets 2003
Postitusi: 58

PostitusPostitatud: Laup Märts 13, 2004 12:48    Teema: Vasta viitega

köhh.
kelle alter-ego sa oled siis kah?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
HotPapa
banned


Liitunud: 25 Veeb 2003
Postitusi: 229
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Märts 13, 2004 13:50    Teema: Vasta viitega

Paladin of Anime kirjutas:
on vääää.....


Seda ma juba aimasingi, et hakkavad tulema mõttetud vastused...

edit:seda oleks vb võind vältidea sellise lausega, et mõttetute postituset eest saab ajutise bänni..vms.Kuigi sellest poleks ka võib olla kasu olnd.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Märts 13, 2004 14:05    Teema: Vasta viitega

hmm...ma arvan, et see mõte on hea, aga inimesi postitada, kui nad pole kuu aega sees olnud, pole hea mõte. Selles suhtes, et tõesti mõni võibolla läheb reisile või saab harva netti. Ikka pigem need, kes siia ei postita.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
uku



Liitunud: 9 Jan 2004
Postitusi: 41
Asukoht: täitsa oma maailmas...

PostitusPostitatud: Teis Märts 16, 2004 10:04    Teema: Vasta viitega

Paladin of Anime kirjutas:
seda et su postid on mõttetud ....(spämmimine)


Eks võibolla mõni tuleb natuke mõtetu...aga vahel pole eriti palju
kirjutada kah...

ee... siuke väike mõte kah et võiks ka mõned vanad teemad maha võtta.Näiteks sellised kus enam keegi ei käi,jutt on lõppenud või on kinni pandud.See nimekiri kasvab samuti ajamöödudes päris pikaks.
Aga see on ainult ettepanek.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tromedar



Liitunud: 26 Veeb 2004
Postitusi: 43

PostitusPostitatud: Teis Märts 16, 2004 16:13    Teema: Vasta viitega

:)

seda võiks ju bossile privaatsõnumiga öelda :P
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
catbert



Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 80
Asukoht: kohas kus hugo boss asendub phat farmiga.

PostitusPostitatud: Teis Märts 16, 2004 19:04    Teema: Vasta viitega

uku kirjutas:
võiks ka mõned vanad teemad maha võtta


uku, mina ei ole sinu ettepanekuga nõus. väga suure tõenäosusega hakkavad tekkima korduvad topicud korduvatel teemadel, tõstatakse teemasid mida on juba tõstatatud, vaieldakse asju mis on juba vaieldud ning küsitakse asju mis juba küsitud on. lisaks sellele leidub osadest topicutest, mis on juba vanad ja kulunud, ka informatsiooni mida võib tulevikus tarvis minna ning kui sa hakkad nüüd siit foorumist seda sama topicut otsima kus sulle vajalik asi kirja pandud oli ning seda enam pole siis on kurb küll, või mis?

uku kirjutas:
See nimekiri kasvab samuti ajamöödudes päris pikaks.


see ei ole antud juhul eriti hea põhjus millegi tegemiseks : ) ruumi on foorumi ning ka muu haldamiseks piisavalt ning väikesed numbrid mis tähistavad lehekülgi lehe lõpus ei sega kedagi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
HotPapa
banned


Liitunud: 25 Veeb 2003
Postitusi: 229
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Märts 16, 2004 19:36    Teema: Vasta viitega

catbert kirjutas:
uku kirjutas:
võiks ka mõned vanad teemad maha võtta


uku, mina ei ole sinu ettepanekuga nõus. väga suure tõenäosusega hakkavad tekkima korduvad topicud korduvatel teemadel, tõstatakse teemasid mida on juba tõstatatud, vaieldakse asju mis on juba vaieldud ning küsitakse asju mis juba küsitud on. lisaks sellele leidub osadest topicutest, mis on juba vanad ja kulunud, ka informatsiooni mida võib tulevikus tarvis minna ning kui sa hakkad nüüd siit foorumist seda sama topicut otsima kus sulle vajalik asi kirja pandud oli ning seda enam pole siis on kurb küll, või mis?

uku kirjutas:
See nimekiri kasvab samuti ajamöödudes päris pikaks.


see ei ole antud juhul eriti hea põhjus millegi tegemiseks : ) ruumi on foorumi ning ka muu haldamiseks piisavalt ning väikesed numbrid mis tähistavad lehekülgi lehe lõpus ei sega kedagi.


Olen täiesti nõus...ma juba näen kuidas hakkavad tekkima uued Yu-Gi-Oh! topicud URRRRRR , kui see asi läbi läheks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Gringo



Liitunud: 8 Dets 2003
Postitusi: 10
Asukoht: planeet Maa

PostitusPostitatud: Püh Märts 28, 2004 22:57    Teema: Vasta viitega

mina pole veel selle pärast siin eriti kommenteerinud kuna siin ei räägita suurt midagi
yhed samad teemad on terve igavik siin
ei viitsi see pärast vaadatagi neid
ja kord kuus tuleb mõni uus teema
veits lahaj
see pärast vist paljud ei kirjutagi :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Märts 29, 2004 01:18    Teema: Vasta viitega

Gringo kirjutas:
mina pole veel selle pärast siin eriti kommenteerinud kuna siin ei räägita suurt midagi

aga muidugi, väga eluterve suhtumine: oleme vait kuna teised vähe räägivad ja süüdistame neid selles, et nad MINU elu huvitavaks ei tee...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
treasure



Liitunud: 5 Veeb 2003
Postitusi: 80
Asukoht: Tokyo

PostitusPostitatud: Esm Märts 29, 2004 21:58    Teema: Vasta viitega

Ma leian, et kasutajate kustutamine nende aktiivsuse põhjal viimse paari kuu jooksul on kuidagi väga lühinägelik. Ka mina pole viimasel ajal just kuigi tihti sisseloginud, kuna uued teemad näeb nii või teisiti ära ja viimase aja popimatesse thread'idesse nagu oma desktop või Inuyasha pole mul suurt midagi lisada. Lühidalt öeldes, postimise võlu on kaduma läinud : (

Sama ka vanade teemade kohta. Kui just baka.ee hostimisel just ruumist puudu ei tule siis võiks ikka alles jätta. Kellegil ikka vanadesse teemadesse kogunenud tarkusest kasu on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Märts 29, 2004 22:12    Teema: Vasta viitega

treasure kirjutas:
Ma leian, et kasutajate kustutamine nende aktiivsuse põhjal viimse paari kuu jooksul on kuidagi väga lühinägelik.

eriti ei usu, et keegi ainult selle põhjal hakkab kasutajaid kustutama, pigem ikka sisselogimise järgi. et kui mingi 6 kuud pole kordagi foorumit külastanud, siis see suht kindel märk huvi puudumisest. igaksjuhuks võiks ju muidugi enne kasutaja kustutamist saata talle teade ja kui kasutaja sellele ka ei reageeri, siis näiteks paari nädala-kuu möödudes ta ära kustutada.

ja tegelikult võiks ju mingi sellise policy kas foorumilehele panna või registreerumisel kasutajale saata, et ta teaks mis puhul ta võidakse ära kustutada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Paladin of Anime



Liitunud: 1 Märts 2004
Postitusi: 13

PostitusPostitatud: Teis Märts 30, 2004 16:20    Teema: Vasta viitega

sellega on raskev nõus olla...
_________________
Kes teab midagi mis pole mõttetus on mõttetu....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Apr 03, 2004 14:32    Teema: Vasta viitega

Nonii, ma olen üks neist, kes regas end juba päevi tagasi sisse, ja ei teinud kohe hea mitu päeva ühtegi postitust... ega ei olekski tegema hakanud hea meelega, ent keegi peab ju vaikiva enamuse, selle 2/3 eest ka üles astuma...

Ma ei tea, kuidas teistel 'vaikivatel kasutajatel' on, aga mul igatahes võttis peale paaripäevast foorumilugemist see, mida seal näha võib, küll igasuguse isu postitama hakata ära... ja pole ka imestada. Foorumis domineerivad tegelased, kes on vaieldamatult väga targad ja asjas sees igapidi, aga nad on kuidagi ebaviisakad ja ülbed lausa kohati... vahepeal tekibki tunne, et see foorum siin on nende paari-kolme tüübi liivakast, ja et nad võtavad endale vabaduse ükskõik kellele uuele verbaalselt, vabandust, molli anda. Kui jälle ühele järjekordsele n00bile koht kätte näidatud (a la mees sa oled nii loll mine arene, see et sa alles 3 kuud tagasi animet vaatama hakkasid ja nüüd siin postitada julged on ristilöömist väärt kuritegu) siis on lõbu laialt...

Minu tagasihoidlikku mõistmist mööda peaks see foorum siin julgustama uute animehuviliste harimist ja liikumisse kaasamist, ent efekt on täpselt vastupidine. Nii tekibki suur hulk registreeritud kasutajaid, kes ei postita mitte midagi, isegi küsimusi mitte (ükskõik kui õigustatud-õigustamatud need siis ka poleks) sest kellel seda jaksu on, et pärast normaalse vastuse asemel paari targema mõttetut mahategemist ära kuulata...

Teistes foorumites olen kohanud tüüpe, kelle nime taga on juba üle paarituhande postituse, aga kes ikkagi viitsivad newbiede küsimustele vastuseid anda, ja mitte niisama vaid asjatundlikke vastuseid. Kõik newbied ei ole ehk tõesti viisakad ja toredad inimesed, aga enamus vast ikkagi on... nii et oleks tore kui siin foorumis koheldaks neid ka niimoodi.
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Laup Apr 03, 2004 18:00    Teema: Vasta viitega

Jällegi, sama vana teema. Kas tõesti siis baka.ee foorumis diskrimineeritakse newbiesid samamoodi nagu Eestis kiusatakse venelasi taga ning kohe kiuste ei anta kodakondsust?
Ma ei vaidle vastu, et on tõesti neid, kes on ebaviisaka kohtlemise osaliseks saanud (ning ma ei tea mis toimub omaloomingus, kuid seal pidavat lood eriti halvad olema -_-), kuid minu arust on see probleem siiski ülepaisutatud. baka.ee ei pea ennast eliitide klubiks, kes laseb endaga lituda vaid valitud inimestel, vaid on avatud siiski kõikidele, kes oskavad kinni pidada netiketist ehk siis üldistest heakskiidetud käitumisnormidest.

Ning noh, ma brausisin veidike ka arhiivis, püüdmaks selgust saada, et kas tõesti asjad nii hullud on ja kaevasin üles ühe vana posti Tuletegija poolt, kus oli üks ekna lause sees:
Tsiteerin::
kui sa veel tähele pole pannud siis enamasti käibki siin sõbralik vaidlemine, vähemalt niikaua kui mina siin olnud olen pole küll keegi siit pisaraid valades ära jooksnud.

Ja minu arust nii see ongi.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Apr 04, 2004 10:46    Teema: Vasta viitega

no ega sul siis muud üle ei jää, kui korra sinna hirmsasse omaloomingufoorumisse sisse vaadata :P

See ei ole isegi enam niisama fleimimine, see on mingitele tegelastele ilmselgelt egotripi eest. Kui tarvis, näitan näpuga:


FuT kirjutas:
Tänan kõiki arvustuste eest. Nagu öeldakse: harjutamine teeb meistriks.
Ma olen nii ka harjutanud et üritan teiste pilte järgi joonistada ja sellest on muide abi ka.

Järgmine kommentaar on selline:

Mr Cinnamon: Ära niipea enda uusi aretusi näita, palun. Need pildid , mida sa näitasid pälvisid millegi pärast liiga palju head vastukaja, tegelikult need kõik imesid, sa ei oska joonistada, kui kinnas oleks veel siin, siis ta sõimaks sul näo täis.

Sa ei oska joonistada.
Ära niipea uusi pilte näita, onju.

Mr Cinnamon samas threadis: ahjah
pildi kohta... JESUS FUCKING CHRIST! Sa imed. See on lihtsalt jube.

http://www.baka.ee/foorum/viewtopic.php?t=236


Ja veel üks stiilinäide samal persoonilt:

Mul on jumalast pohui, kas ma saan või ei saa bänni... ma pean rääkima, tähendab, ropendama.

Sa idioot... kas sul on silmad peas? "jalg on natukene kõhna, silmad totaalselt perses."
Peale selle ei ole tegelasel MITTE MINGEID INIMLIKE ANATOOMILISI OMADUSI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Käed - liiga pikad
Pea - liiga suur
Jalad - liiga lühikesed
LIHTSALT, JUMAL KÜLL!
Enne postitamist vaata pilti, mida kavatsed teistele näidata.
Idioot.
Ma loodan, et sa jääd bussi alla.

Finishing blow by Mr Cinnamon:
Aga mina solvasin sind, seda ma teha tahtsingi

http://www.baka.ee/foorum/viewtopic.php?t=356

Ja sarnaseid näiteid on veel hulgem. Ka teiste käe alt tulnuid, mitte ainult Mr Cinnamoni omasid. Sry et said nii ühekülgsed näited, aga need olid need, mille otsa mina kui värske foorumikasutaja alustuseks komistasin, ja kas saab keegi mind selles süüdistada, et ma oma arvamuse selle foorumi kohta esimese 30 loetud postituse põhjal kujundasin? Olles edasi lugenud, leidsin muidugi, et kõik pole nii nukker, aga siiski... kui palju on neid, kes on sääraste verbaalsete võikustega kokku juhtudes kohe 'lävel' ringi keeranud, ja lahkunud, et mitte kunagi enam oma nägu siin näidata??

Et aga mitte ainult destruktiivseks kriitikuks jääda, pakun välja ka reaalse lahenduse sääraste olukordade vältimiseks tulevikus: oleks superhea, kui suudetaks tekitada omaloomingu alla kaks eraldi foorumit, üks nn proffidele ja teine algajatele. Mõne algaja pilt võib teise algaja silmadele ju täitsa hea paista, aga nendevahelise konstruktiivse dialoogi hävitavad vanemate ja targemate fleimid juba alges. Meil kõigil oleks väga huvitav näha proffide pilte, mis on üheskohas koos, ühes kõigi teiste proffide enamuses üliadekvaatsete kommentaaridega. Ja kui tajud, et oled ise algaja, või otsid lihtsalt midagi, mille peale vaikselt tugitoolis naerda pugistada (ilma fleimimata), siis vaatad algajate osakonda. Nii oleksid hundid söönud ja lambad terved. Selle piirjoone tõmbamise, et kes on algaja ja kes on proff, jätaks ma teie hooleks, kallid moded. Aga seda piiri pole raske vedada. Ja tõenäoliselt veavad selle nagunii inimesed ise, kasvõi vaadates teiste pilte selle 'osakonna' all kuhu nad just postitama hakkavad.
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kinsa



Liitunud: 31 Dets 2003
Postitusi: 58

PostitusPostitatud: Püh Apr 04, 2004 12:32    Teema: Vasta viitega

nägid seda kinnast keda mr. cinnamon mainis? see olen mina ^___^
sa kirjutad palju. erinevalt Blame! tekstist on antud tekst isegi...hmm.. pole sõna et seda kirjeldada : ( asjakohane? korrektne? loogiline? sinnakanti jääv.

aga ma tahtsin lihtsalt välja tuua fakti et baka omaloomingus pole proffe : / jüri, xel ja natsu ei postita oma pilte siia enam : ( omaloomingu kaheks jagamine annaks suhteliselt sama tulemuse mis ta praegu on. omaloomingu ära kustutamine oleks vahva : D aga siis hakkavad inimesed esitlema oma esimesi joonistusi tagasisideme alla.. või üldise.. või anime.. või manga. see poleks kah eriti tore : ( tekitada aga teatud kvaliteedi nõudmise reegli omaloomingusse? : D see oleks vahva ^__^ see jätaks küll foorumi suhteliselt tühjaks... aga probleemi poleks : D oleksid aastas üks-kaks head pilti mida kõik kiidaksid ja halvad kaovad ja kõik on õnnelikud /c|^__\\\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Apr 04, 2004 15:13    Teema: Vasta viitega

Siin kohal pakun jällegi välja idee:

Teeks siis sedasi, et tuleks eraldi koht neile, kes soovivad, et vanemad, targemad ja kindlama käega tegelased nende teosed eos ribadeks rebiks :P Ühesõnaga, peaks eraldama teosed, mille kohta autorid tahavad lihtsalt teise algajate sõbralikke kommentaare ja mitte liiga tõsist konstruktiivset kriitikat, ning need teosed, mis tõstetakse olümposlaste kõikvõimsa tähelepanu alla, saagu seal edasi siis mis saab. Olümposlased siis meile kõigile tuntud teravkeeled ja kunstikooli läbinud tegelased, sina kinsa sealhulgas LaLaLaa

Edit: muide, pean oluliseks et algajatele säiliks koht, kuhu postitada ka oma mitte just kõige-kõigemaid töid, mida nad isekeskis arutada saavad. Paar-kolm tipptasemel tööd on ju igav... nende autoritele pole ju muud midagi soovida kui vaid seda, et jätkaku samas vaimus... mingit murdelist arengut ei toimu ju enam. Mina olen pluralismi poolt... ei poolda seda, et omaloomingu foorumist saaks ainult eliidi tallermaa. Eks saidi haldajad peavad ise vaatama, kuidas server sellele vastu peab, et siia suuremates kogustes pilte üles riputatakse, aga samas on ju alati olemas ka linkimise võimalus.
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kinsa



Liitunud: 31 Dets 2003
Postitusi: 58

PostitusPostitatud: Püh Apr 04, 2004 15:38    Teema: Vasta viitega

kõrvalmärkus: ma olen alles esimest aastat kunstikoolis v_v
ja minu vaatepunkt on selline, et murdelised progressid toimuvad just arenenud joonistajate hulgas. Tehnikaline avastus, kompositsiooni taju järsk paranemine, õpingute tulemus. Standard on selline, et algajad joonistavad ja siis loodavad et "oh ehk kui ma lihtsalt joonistan ästi ästi palju ja kuulen teiste heakskiitu, küll ma siis arenen" ning ise ennast ei arenda. loodavad "kasvamisele" ilma kasvatuseta. Algajad vegeteerivad kuni neile jõuab kohale, et areng tuleb tõesti ka ilma erilise õppimiste, aga tuleb paganama aeglaselt (võimalus on, et ei jõuagi kohale. sellisel juhul ei saa temast usutavasti iialgi asja). õppijale jõuab kahe aasta vegeteerimise teema kohale ühe kuuga. (kui hästi õpib s.t)
vot.. et siis jah. algajatel tulevad väga harva mingid murdelised arengud.
ja et nad isekeskis arutleksid? pime juhib pimedat on kah natuke narr : /
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Apr 04, 2004 15:53    Teema: Vasta viitega

Tead, kinsa, mitte kõik meist ei käi ju kunstikoolis. Kui sa tahad seda, et omaloomingu foorumist saaks vaid tulevaste proffessionaalsete kunstnike kasvulava, siis ütlegi sedasi. Mõned meist (mina kaasa arvatud) aga joonistavad hobikorras, ilma mingi muu juhenduseta peale selle, mida me ise end ümbritsevast maailmast välja filtreerime. Ja tead, kompositsioonil pole nagu erilist tähtsust iga skitsi puhul. Vähemalt mulle küll mitte. Täitsa sageli jätan ma oma piltidel taustad tegemata ja rahuldun ainult mingi konkreetse objekti või tegelase kujutamisega. Ja sellega ma ka nõus pole, et murdeline areng peab midagi laiemale kunsti-ilmale andma. Mina pidasin murdelise arengu all silmas seda, et ükskord õigele rajale saanud hobitajad on võimelised oma loomingu kvaliteeti hüppeliselt parandama... see on midagi, mida väljakujunenud kunstnikud harva teevad, sest neil ta juba on selline nagunii. Ma ei ütle, et mul pole huvitav vaadata vastava hariduse saanud artistide töid, aga mingi mitmekesisus peab ju ka olema. Ja vaadata seda, kuidas noored iga järgmise tööga iseseisvalt midagi uut õppida suudavad, on ka huvitav.

Selle 'pime juhib pimedat' kohta... mina näiteks omandasin kõik oma oskused just seeläbi, et andsin oma loomingut teistele vaadata, ning olles nende positiivsetest reaktsioonidest innustust saanud, joonistasin veel suurema hooga edasi. Muidugi joonistan ma viimasel ajal vaid 2-3 asjalikku pilti aastas, ent iga uue pildi loomise käigus õpin ma midagi uut.

Lõppeks ütlen seda, et tegelikult, kui sa ikka kunstiala oma tulevase töökohaga ei seosta, ja koolides end arendamas ei käi, siis ei annagi kellegi teise sõnad sulle ju mingit 'õpetust'... kui midagi, siis vaid tahtmist juurde, et joonistamisega jätkata. Kogu arengu ja õppeprotsessi läbid sa ikkagi omapäi.
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> tagasiside Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: