OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Animeöö XII, 22.-23. mai

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Clawson
Manlius Maximus


Liitunud: 25 Jan 2008
Postitusi: 393
Asukoht: Enamasti Märjamaa

PostitusPostitatud: Nelj Apr 29, 2010 16:26    Teema: Animeöö XII, 22.-23. mai Vasta viitega

Teemaks on see kord vampiirid. Eetriaega saavad võrdselt nii verejanulised öövalitsejad kui ka kawaiinanodesunekomimiuguuvampiirid. Kava on hetkel moodustamisel ja soovitused on oodatud.

Pilti veel pole.

Kuupäevad: 22.-23. mai
Toimumise aeg: 18:00-9:00
Koht: Tähe Noortekeskus, Tähe 101, Tartu
Registreerimine: Üritus piirarvuga (25 inimest). Registreerimiseks saata oma pärisnimi ja kasutajanimi mulle privaatsõnumina või alo_fx6 @ hotmail.com. Kohad piiratud!
Pilet: kirjalik luba emalt kui vanust on alla 14, teistele piletit pole.
Söök ja jook: igaüks võtab ise, kööki pole.

Kava:
Hetkel on kirjas, kuid kindlasti tuleb paari päeva jooksul juurde:

Vampire Hunter D
Blood: The Last Vampire
Moon Phase
Hellsing OVA
Chibi Vampire
Dance of the Vampire Bund (põhjendused, miks seda mitte näidata, on oodatud)
Vampire Knight
Black Blood Brothers
Rosario + Vampire
Hitsuji no Uta
Master of Mosquiton
Tsukihime

Copypaste eelmisest üritusest:

- Istekohtadega on tavaliselt kitsas olnud, võtke midagi pehmet istumiseks kaasa.

- Magamiskohti ei ole, tagumises toas toimub tõenäoliselt vaba olemine kuni hommikul ära väsitakse. Magamiskoti ja matiga saab vajaduse korral paar tundi ära magatud.

- Tegemist on noortekeskusega, purjus inimestel palume mitte kohale tulla, läbu ja lagastamist ei toimu.

- Põrand ei pruugi soe ja säravpuhas olla, sussid või paksud sokid jalga.

- Kui keegi veekannu võtab, siis saab nuudleid ja kohvi teha.

- Noortekeskuse vara eest toimib kollektiivne vastutus (midagi pole minu teada varem ära lõhutud, aga parem safe than sorry)

Registreerunud 25/25!:
1) Clawson
2) Random
3) MTI
4) Ummi
5) Ewty
6) Stopa
7) Delos
8) Xire
9) lostinthemist
10) skullkiller
11) Valdars
12) shadowman
13) Reaperz
14) Antiviirus
15) Rey
16) tyyp
17) Iiris
18) Teele
19) Säde
20) Muffin
21) Aiyoru
22) NyappyInMyHeart
23) stratofortress87
24) Tch
25) Ants
...

Korraks käivad läbi / külalisesinejad:
1) genky
2) erick
3) FlasherT

Minu kontaktid, mida palun mitte kuritarvitada: alo_fx6 @ hotmail.com... ja kui on juba /sild tunne (!animeööga seoses!), siis 54534787.
_________________
Agressiivne isemõtleja ja multikulturist. Arbitraarseid ja potentsiaalselt ebapädevaid mõtteakte produtseeriv subjektiivne demagoog ning kantseliidi propageerija. Challenge accepted! Suffer not the brony to live.


Viimati muutis seda Clawson (Nelj Mai 20, 2010 10:59). Kokku muudetud 22 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Apr 29, 2010 21:23    Teema: Re: Animeöö XII, 22.-23. mai Vasta viitega

Clawson kirjutas:
Dance of the Vampire Bund (põhjendused, miks seda mitte näidata, on oodatud)

Igav plot, maitsetu fanservice. Ma ei usu, et on palju inimesi, kes seda naudiksid.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Nelj Apr 29, 2010 21:41    Teema: Re: Animeöö XII, 22.-23. mai Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Clawson kirjutas:
Dance of the Vampire Bund (põhjendused, miks seda mitte näidata, on oodatud)

Igav plot, maitsetu fanservice. Ma ei usu, et on palju inimesi, kes seda naudiksid.


GRRRR!
Seal on ju loli desu
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Apr 29, 2010 21:56    Teema: Re: Animeöö XII, 22.-23. mai Vasta viitega

Stopa kirjutas:
Ummi kirjutas:
Clawson kirjutas:
Dance of the Vampire Bund (põhjendused, miks seda mitte näidata, on oodatud)

Igav plot, maitsetu fanservice. Ma ei usu, et on palju inimesi, kes seda naudiksid.


GRRRR!
Seal on ju loli desu

Ah, mida me ikka üksteise kaela kargame, kui me pole kõnealust animet näinudki!
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Flasher T



Liitunud: 2 Veeb 2009
Postitusi: 224
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Mai 10, 2010 11:20    Teema: Vasta viitega

Pange mind ka äkki külalisesinejana kirja. :)
_________________
Chojin Gattai - God Ginrai!
AnTyx
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Clawson
Manlius Maximus


Liitunud: 25 Jan 2008
Postitusi: 393
Asukoht: Enamasti Märjamaa

PostitusPostitatud: Esm Mai 17, 2010 14:11    Teema: Vasta viitega

Animeöö on juba sel nädalavahetusel! Kavas toimuvad muudatused. Lisandub OVA'sid ja muud vähem tuntud kraami.
_________________
Agressiivne isemõtleja ja multikulturist. Arbitraarseid ja potentsiaalselt ebapädevaid mõtteakte produtseeriv subjektiivne demagoog ning kantseliidi propageerija. Challenge accepted! Suffer not the brony to live.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Rey



Liitunud: 16 Märts 2010
Postitusi: 184
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Mai 22, 2010 15:44    Teema: Vasta viitega

kas keegi kannu ka toob?

omalt poolt mudugi täielik läbi kukkumine. olin raud polt kindel et animeöö järmine nädalavahetus pidi olema ja ma nagu loll kella kuuest üleval T_T kohale rooman ikka aga eks näis kaua jakus üleval olla on :P
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ZeroEndorphine



Liitunud: 11 Dets 2007
Postitusi: 242

PostitusPostitatud: Laup Mai 22, 2010 18:30    Teema: Vasta viitega

Kui ma end kokku suudan nüüd võtta, siis ehk teen ka ühe väikse külalisesinemise. Rattaluku võti vaid kadunud...muidu kuidagi kaugele tulla vaja :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Mai 22, 2010 19:29    Teema: Vasta viitega

Väga lahe üritus oli. Kahjuks vajusin vara ära.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Rey



Liitunud: 16 Märts 2010
Postitusi: 184
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Mai 23, 2010 08:25    Teema: Vasta viitega

just jõudsin koju ja super lahe oli. mõned mõnusad animed ja palju toredaid ja armsaid inimesi Muhe ja kui paljudele tundus et ma vaikne ja vähese jutuga olen sis sellelgi on omad sügavamad põhjused ning järgmine kord ehk õnnestub kellelgi minust rohkem jutukust välja meelitada :P

igaljuhul tuleb teine kordki kiiresse kraafikusse auk lõhkuda et ikka tulla saaks :)

EDIT: genky käis ja tegi pilte ka. siit kohe küsimus: ehk saaks omale ka? näiteks maili peale.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
skullkiller



Liitunud: 17 Veeb 2010
Postitusi: 330
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Mai 23, 2010 08:44    Teema: Vasta viitega

Väga hea oli aga kahjuks oli vaatamise ruum suhteliselt palav, aga sai häid animeid vaadatud ja niisama chatitud. Kuigi kuskil 5-6 ajal hakkas peale tallinlaste lahkumist üritus kokku kuivama. Jõudsin just koju peale ca 6 km kõmpimist.
Kogu tee sai kuulatud Owl City - Fireflies. Lihtsalt väga hea muusika pühapäevhommikuseks rändamiseks läbi Tartu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Püh Mai 23, 2010 11:50    Teema: Vasta viitega

Täitsa okei oli aga
1)kui inimesed läksid ujuma siis ma olin vetsus niiet ei saanud kaasa tulla
2)kui inimesed vaatasid Tsukuyomi Moon Phase'i siis mina olin söömas ja ei näinud seda
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reaper



Liitunud: 2 Apr 2009
Postitusi: 70
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Mai 23, 2010 15:36    Teema: Vasta viitega

skullkiller kirjutas:
Väga hea oli aga kahjuks oli vaatamise ruum suhteliselt palav, aga sai häid animeid vaadatud ja niisama chatitud. Kuigi kuskil 5-6 ajal hakkas peale tallinlaste lahkumist üritus kokku kuivama. Jõudsin just koju peale ca 6 km kõmpimist.
Kogu tee sai kuulatud Owl City - Fireflies. Lihtsalt väga hea muusika pühapäevhommikuseks rändamiseks läbi Tartu.


Peale 6-te lõpetasime Vampire Hunter D-ga, mida vaatas suht vähe inimesi. Peale seda ma küsisin, kas keegi tahab veel midagi vaadata, aga ei. Seega läksime minema. Päike hakkas ka juba segama.

Märkus kõigile animeööde korraldajatele, eriti suveperioodil: korralikud aknakatted on vägagi vajalikud!

EDIT - siin peaks olema nimekiri sellest, mida sai vaadatud:

Rosario + Vampire - 2/13
Lunar Legend Tsukihime - 2/12
Dance in the Vampire Bund - 3/12
Hellsing Ultimate OVA - 3/?
Black Blood Brothers - 1/12
Hitsuji no Uta - 1/4
Tsukuyomi Moon Phase - 1/25
Vampire Knight - 2/13
Karin (Chibi Vampire) - 1/24
Vampire Hunter D: Bloodlust
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lostinthemist



Liitunud: 16 Sept 2009
Postitusi: 432
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitatud: Püh Mai 23, 2010 20:34    Teema: Vasta viitega

skullkiller kirjutas:
Kuigi kuskil 5-6 ajal hakkas peale tallinlaste lahkumist üritus kokku kuivama.

Pmst sel ajal jäid paljud magama ja meie kolmekesi koos Reyga vaatasime siis "Rosario + Vampire" kuni poole 8ni, mil ma lihtsalt rohkem ei suutnud ning koju jõudes vajusin kohe magama. Üritus ise oli tõesti väga muhe, sai kõvasti sääskede massimõrva tehtud ja nüüdsest on kõik teadlikud sellest faktist (või siis õigupoolest vigastusest), et mulle meeldib Stopa õde. Muhe
_________________
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
NyappyInMyHeart



Liitunud: 3 Juul 2009
Postitusi: 96
Asukoht: tartu

PostitusPostitatud: Püh Mai 23, 2010 21:41    Teema: Vasta viitega

Väga-väga tore üritus, palju naljakaid animesid ja ilusaid inimesi Hop-Hop
Kahju, et nii paljud öösel ära läksid või hommikul ära vajusid...Ma ise jäin ka tooli peale magama, kui Rey, lostinthemist ja skullkiller hommikul Rosariot vaatasid, nägin unes, et kukkusin trepist alla ja sain surma ning ärkasin sellise võpatusega, et oleksin toolilt peaaegu maha lennanud. Sääskede laibad katavad nüüd Tähe noorteka seinu ja põrandaid ja punased kuplad bakalaste jalgu...
_________________
それでも人生は美しい .

kiyoha higurashi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
aiyoru



Liitunud: 17 Sept 2009
Postitusi: 72

PostitusPostitatud: Püh Mai 23, 2010 23:31    Teema: Vasta viitega

NyappyInMyHeart kirjutas:

Sääskede laibad katavad nüüd Tähe noorteka seinu ja põrandaid ja punased kuplad bakalaste jalgu...


ma ei saa nyyd tykk aega lyhikesi riideid... kanda s22skede hammustuste t6ttu... T_T
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Rey



Liitunud: 16 Märts 2010
Postitusi: 184
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Mai 24, 2010 05:28    Teema: Vasta viitega

NyappyInMyHeart kirjutas:

Kahju, et nii paljud öösel ära läksid või hommikul ära vajusid...Ma ise jäin ka tooli peale magama, kui Rey, lostinthemist ja skullkiller hommikul Rosariot vaatasid, nägin unes, et kukkusin trepist alla ja sain surma ning ärkasin sellise võpatusega, et oleksin toolilt peaaegu maha lennanud.

sellega oli selline lugu et ma sättisin ennast rosario alguses juba kojuminema kuna uni kimbutas ja esimene hooaeg on nähtud ka aga sa tukkusid tõesti nii ohtlikult seal toolil et kohe hirm tekis. parkisin ennast sinu taha istuma nii et kui oleksidgi päriselt kukkunud sis ma olek su enne põrandat jõudund kinni püüda.

NyappyInMyHeart kirjutas:

Sääskede laibad katavad nüüd Tähe noorteka seinu ja põrandaid ja punased kuplad bakalaste jalgu...

hommikul avanes üsna jube pilt ukse tagant kus istusid päris mittu sääske kes oli ikka niiiii täis ennast õgind et antsid lausa väikse porikärpse mõõdu välja.
igaljuhul järgmine kord tuleb võtta kaasa korralikud akna katted päikese vastu ja sääse võrgud vereimejatele kuna muud vahendid ikka ei tääta nii häasti kui vaja.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: