OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

The Tatami Galaxy (Masaaki Yuasa/Madhouse, 2010)
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Teis Veeb 23, 2010 13:21    Teema: The Tatami Galaxy (Masaaki Yuasa/Madhouse, 2010) Vasta viitega



ANN | Wiki | anidb

Nimetu minategelane kohtab ühes mahajäetud raameniputkas kummalist meest, kes väidab end olevat selle regiooni "paaripanekujumal" ning lubab hättajäänud noormeest aidata. Mina, kelle kibestumus armastuses ning sõprus riukaliku Ozuga on pannud teda ülikooli kolmandal aastal saboteerima teiste inimeste romansse, otsustab peale mõningaid häirivaid vahejuhtumeid joodikuliku jumaluse üles otsida ning temalt abi paluda. Talle meeldib üks tüdruk, aga tema üleanalüüsiv mõistus ei lase tal oma tunnetel järel käia.

Sisu üldpilt omab sarnasusi tavapäraste tudengi-romcom'idega, kuid nii stsenaarium kui ka tegelased on normiga võrreldes üsna kaldes. Hea näide sellest, kuidas väsitamiseni kulunud ¾anrist midagi täiesti uut välja pigistada, kui asi ainult õigetesse kätesse anda.

Klikake siia, et näha promovideot.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀


Viimati muutis seda acousmatique (Laup Apr 24, 2010 12:08). Kokku muudetud 7 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Teis Veeb 23, 2010 14:20    Teema: Vasta viitega

A mis see on siis ä?
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Will



Liitunud: 11 Märts 2005
Postitusi: 485
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Veeb 23, 2010 14:26    Teema: Vasta viitega

Oli vist mingi asi, mis meenutab natukene kõike head. Niiet tasub isegi vb ootamist. Happybunny
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 25, 2010 22:03    Teema: Vasta viitega

Eks me ikka kannatame, mis meil üle jääb.

acousmatique - tore töörahvakeelne poster. Kui sellele ka samas keeles fännsubid järgneks, oleks juba väga tore.

Stopa kirjutas:
A mis see on siis ä?

Masaki Yuasa! Not that you'd care...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 25, 2010 22:14    Teema: Vasta viitega

shadowman kirjutas:
Eks me ikka kannatame, mis meil üle jääb.

acousmatique - tore töörahvakeelne poster. Kui sellele ka samas keeles fännsubid järgneks, oleks juba väga tore.

Stopa kirjutas:
A mis see on siis ä?

Masaki Yuasa! Not that you'd care...


Ma rohkem ses mõttes et oleks võind mingi lühedama tutvustuse panna vms siia, ä.
as a matter of fact, i don't
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Reede Veeb 26, 2010 00:11    Teema: Vasta viitega

shadowman kirjutas:
acousmatique - tore töörahvakeelne poster. Kui sellele ka samas keeles fännsubid järgneks, oleks juba väga tore.

Kahjuks oli juba see promovideo mulle juba üsna raske, nii et lootma jääda ei tasu.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀


Viimati muutis seda acousmatique (Reede Apr 30, 2010 09:03). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Kazim



Liitunud: 26 Veeb 2010
Postitusi: 55
Asukoht: Enemy Territory

PostitusPostitatud: Laup Veeb 27, 2010 04:15    Teema: Vasta viitega

suht sürr tundub. Ja kui ta sama kiiresti sarja jooksul kavatseb vadrat, siis kulub mul SPACE klav täitsa ära. wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Esm Märts 29, 2010 09:57    Teema: Vasta viitega

Uus treiler (youtube).
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Laup Apr 24, 2010 09:14    Teema: Vasta viitega

Esimene osa on väljas ning subtiitritega versioonid liiguvad ka. Lokaliseeritud nimi on The Tatami Galaxy.

Edit: Kuna sari on juba Funimation'i poolt litsenseeritud, siis baseeruvad kõik senised väljalasked nende tiitritel.

    [Anonymous] Yojou-han Shinwa Taikei [The Tatami Galaxy] - 01 (CX 1280x720 x264).​mkv - subid ei ole korralikult ajastatud, ei soovita.

    [GhettoSubs] The Tatami Galaxy (Yojouhan Shinwa Taikei) - 01 - subtiitrid jooksevad video all eraldi videofailis, ei ole eriti talutav vaatamine.

    [Commie] The Tatami Galaxy (Yojouhan Shinwa Taikei) - 01 [3F092F05].​mkv - vaadatav, mis siis et keset videot tinypici aadress antakse.


Esimene osa oli väga faking hea ning peaks olema nauditav tunduvalt laiemale audientsile kui Yuasa senised animed. Näiteks Stopa!

Ainus suck-ass asi oli OP.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Püh Apr 25, 2010 10:33    Teema: Vasta viitega

Web Anime Style'is on sats illustratsioone sarjast:

http://www.style.fm/as/02_topics/artwork/artwork_4jyou_1.shtml - karakterid
http://www.style.fm/as/02_topics/artwork/artwork_4jyou_2.shtml - taustad 1
http://www.style.fm/as/02_topics/artwork/artwork_4jyou_3.shtml - taustad 2
http://www.style.fm/as/02_topics/artwork/artwork_4jyou_4.shtml - Yuasa skitseeringud
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
zindrel



Liitunud: 27 Aug 2006
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Püh Apr 25, 2010 13:36    Teema: Vasta viitega

Selle hooaja parim!!
Mul on esimesed viis ja pool minutit juba tõlgitud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Püh Apr 25, 2010 13:50    Teema: Vasta viitega

zindrel kirjutas:
Selle hooaja parim!!
Mul on esimesed viis ja pool minutit juba tõlgitud.

Wow, respekt!

Ma korra üritasin ühte (jaapanikeelset) mangat tõlkida, aga esimese paari jännijäämise pealt andsin juba alla. Õnneks on sul antud sarja puhul ingliskeelne tõlge abiks keerulisemate konnotatsioonide tabamisel... ja kui ma õigesti mäletan, siis oli ühes neist väljalasetest jaapanikeelsed subtiitrid ka kaasas.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
zindrel



Liitunud: 27 Aug 2006
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Püh Apr 25, 2010 16:56    Teema: Vasta viitega

Jah, mul on jaapanikeelsed olemas, mis on suureks abiks, kuna need tegelased räägivad nii kiiresti, et vahel kaovad sõnalõpud ära. Inglisekeelsed on nii mitmeski kohas päris kehvasti/imelikult tõlgitud, sinna väga vaadata ei taha.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Nelj Apr 29, 2010 21:51    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:

Esimene osa oli väga faking hea ning peaks olema nauditav tunduvalt laiemale audientsile kui Yuasa senised animed. Näiteks Stopa!


Mees, ma lihtsalt ei mõista sind. Olgu, tegu on kõige rohkem äraleierdatud zanriga, aga ma võiks julmalt tsiteerida sind Bakemonogatari teemast ja kurb tõsiasi oleks, paljud argumendid, mis sina käisid välja Bakemonogatari vastu, tabaksid ka antud teose pihta väga valusalt. Peategelane on isegi Araragi häälega, iseloomud pole nii erinevad, ainult üks on rohkem kibestunud. Armujumal on kõiketeadev ja irvitavalt kõrvaltvaatav nagu Oshino Meme. Kas keegi ütles deadpan tsundere?

Jaapanikeelne Zero Punctuation on ka üks argumente. Kui Bakemonogatari sundis sind paneelide ajal pausima, siis nüüd peavad vist isegi kõige kiiremad lugejad vahepeal sõnalõppe ignoreerima, sest keset animet jookseb tekst ikka absurdse kiirusega.

Jääb ainult küsimus, kas inimesed on tõesti nii äraostetavad ainuüksi indie-wannabe visuaalse stiiliga? Kahjuks on küll mulje jäänud, et nimesid nimetamata, on osad inimesed valmis ükskõik kui halba animet tarbima ja seda lõpmatuseni ülistama, kui see ainult natukenegi ülepingutatult kunstiline välja näeb. Meenutab vägagi snoobe, kes seisavad kunstimuuseumis pruuni pleki juures ja ohhetavad-ahhetavad selle üle tundide kaupa, kui sügavamõtteline, abstraktne, ent samas erinevaid mõistuse tasandeid ühendav see on ja siis tuleb muuseumi direktor ja lausub: "vabandust, koristaja ajas solgipange seina peale ümber".

Kui ei viitsinud lugeda, siis: halb anime, tootke selliseid vähem, mina ei vaata.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Apr 29, 2010 23:03    Teema: Vasta viitega

Mina vaatan, sest mulle meeldis. Ainult rääkida võiksid tegelased oluliselt kiiremini, sest praegu jäi liiga palju aega subtiitrite lugemiseks.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Nelj Apr 29, 2010 23:46    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:
Esimene osa oli väga faking hea ning peaks olema nauditav tunduvalt laiemale audientsile kui Yuasa senised animed. Näiteks Stopa!

Ainus suck-ass asi oli OP.


cmon, miks mina jälle näiteks. mis teil kõigil minuga on, inimesed.

Tõmbasin esimese osa. oli 500 mb. wtf.
OPi kohta on selline naljakas asi - vaatasin kunagi seda sinu promo pilti ja mõtlesin et krt see näeb välja nagu Asian Kung Fu Generationi album art.
Arvake ära kes OPi laulu laulab. lulz.
Üldiselt OP on just see asi mis mulle väga meeldis. Mõnus lihtne animatsioon, taustaks live footage tuletas veidi FLCL ED'i meelde, mõnus AKFG muss, i don't know what your problem is.

Teostus on liiga SHAFT et olla Madhouse minu arust. Pole minu kappi tee eriti. Sisu oli täitsa okei isegi kohati ...vist... see Ozu oli lahe sest ta oli mingi troll aga tgelt on mingi sõbralik jms. Reminds me of some people. Peategelane oli okei sest ta tuletas meelde Kyoni. Oli paar päris naljakat kohta, kui ma õigesti jõudsin teksti lugeda.

Mõnede tegelaste char design häiris mind peaaegu sama palju kui mind häirib Osama Tezuka char design, aga see on ilmselt minu isiklik kiiks. Rääkige palju tahate et see on väga väljendusrikas ja aitab paremini edasi anda iga karakteri iseloomu jne aga minu arust ei pea selleks nii välja venitama inimesi. Iseloomu saab edastada ka teisiti.

Kõige rohkem segas aga tekst. Liiga palju inffi liiga vähese ajaga - isegi subides oli palju raskeid ingliskeelseid sõnu. Mõnikord peatasin anime ja hõõrusin silmi sest aju hakkas kärssama. Ehk olen liiga aeglane lugeja? Idk.

Oleks see aeglasem siis ma saaks ehk aru rohkem ja suudaks kuidagi veel paarkümment minti välja kannatada kogu seda stiilsust ja kunsti mis seal visuaalselt toimub.

Ma ei ütle, et ma ei vaata seda sellepärast, et see on pask, kuigi minu arust väga hea see ka ei ole. Ma ütlen, et ma ei vaata seda edasi, sest ma ei viitsi animet jälgida viimasel ajal.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Apr 29, 2010 23:59    Teema: Vasta viitega

Stopa kirjutas:
Ma ütlen, et ma ei vaata seda edasi, sest ma ei viitsi animet jälgida viimasel ajal.

Hakkad juba animest välja kasvama äkki, vaata ette. Mõnel käib see aeglaselt ja mõnel kiiremini.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Reede Apr 30, 2010 00:06    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
Stopa kirjutas:
Ma ütlen, et ma ei vaata seda edasi, sest ma ei viitsi animet jälgida viimasel ajal.

Hakkad juba animest välja kasvama äkki, vaata ette. Mõnel käib see aeglaselt ja mõnel kiiremini.


Aga ilma animeta oleks mu elu tühi ja mõtetu. Sest midagi targemat ei ole eriti teha ju ;______;
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Reede Apr 30, 2010 06:54    Teema: Vasta viitega

mulle meeldib see anime.
ma ei pannud küll tähele et mul subtiitride lugemisega probleeme oleks, aga samas ma niikuinii kasutan inglise keelt igapäev, et võibolla nii harjunud.

Artwork meeldib mulle ka.

Samas on need muljed ainult esimese osa põhjal, võibolla story mulle kokkuvõttes ei meeldigi. Võibolal valmistab samasuguse pettumuse nagu Michiko to Hachin..
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Reede Apr 30, 2010 08:57    Teema: Vasta viitega

AniPages Daily ülevaade esimesest osast.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: