OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

teema kõigest ja mitte millegist II
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 114, 115, 116 ... 177, 178, 179  Järgmine
 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 03, 2010 21:07    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Äsja vaatasin mõned minutid sellisest filmist nagu Twilight...

See on lihtsalt halb.


Aga Edward on ju nunnuuuuu Muhe
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 03, 2010 21:45    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Äsja vaatasin mõned minutid sellisest filmist nagu Twilight...

See on lihtsalt halb.

100% agreed

Stopa kirjutas:
Ummi kirjutas:
Äsja vaatasin mõned minutid sellisest filmist nagu Twilight...

See on lihtsalt halb.


Aga Edward on ju nunnuuuuu Muhe

Jaa on jaa Kallis Kallis Muhe Hop-Hop


Viimati muutis seda ShinNatsume (Kolm Veeb 03, 2010 22:25). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Võhik



Liitunud: 9 Juun 2008
Postitusi: 361
Asukoht: Tallinn-Tartu mnt

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 03, 2010 21:59    Teema: Vasta viitega

LennY kirjutas:
Võhik kirjutas:
LennY kirjutas:
Keegi MEP-il see aasta ei käinud?
No tehniliselt homme ka MEP aga jah....põhiasjad läbi juba:D
MEP siis Mudel Euroopa Parlament, kes asjast ei tea.
Ise ka enne seda ei teadnud midagi, kui kooli tuldi sellest rääkima. Panin ennast kirja, kuna parimad pidid väljamaale saama seal:D Aga selline tore üritus tglt...saab tutvuda erinevate inimestega üle eesti ja saab rohkem teadminsi riigi alaliselt LaLaLaa


Mina osalesin. Tohib küsida kus komisjonis olid?


Ma olin enegreetika ja tööstus komisjonis LaLaLaa

Millilses sa olid siis?


Ma olin põhiseaduse komisjonis.

Meie resolutsioon ei läinudki läbi. Teie resolutsiooni poolt hääletasin ainult oma pinginaabri surve tõttu. Kui aus olla, siis see aasta väga tugevat resolutsiooni ei olnudki. Pühapäeva öö vastu esmaspäeva läks kaduma-terve öö tegime komisjonitööd ja magada jõudis ainult mõni tunnnike (minu puhul 3, mõni ei läinudki magama). Seetõttu oli raske vastu pidada järgmine päev riigikogus. Siiski väga lõbus oli ja iga kell läheks uuesti, kui ainult saaks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hypno



Liitunud: 25 Veeb 2008
Postitusi: 372
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 04, 2010 02:30    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Äsja vaatasin mõned minutid sellisest filmist nagu Twilight...

See on lihtsalt halb.
Mõned kuud tagasi (nii umbes kuus), kui veel soe oli, sai seda New Yorkis sellises pargikeses nagu Central Park linnapea Bloombergi kulul tasuta vaadata. Omaette elamus oli kuulda kõiki fangirl'e squeal'imas iga kord, kui mõni nummik ekraanile ilmus või mingi niisama nunnu stseen oli. Popcorni sai ka tasuta ^__^ Vihma küll sadas natukene ja maas pidi istuma, aga õunamahla pähe sisse smugeldatud valge vein aitas kõvasti kaasa.
_________________
My Anime List
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
animegun1



Liitunud: 10 Sept 2008
Postitusi: 397
Asukoht: Tallinn - LA/Mustakivi

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 04, 2010 09:09    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Äsja vaatasin mõned minutid sellisest filmist nagu Twilight...

See on lihtsalt halb.


Nõustun täiesti!! Mulle ausalt öeldes ei meeldi mingi mõttetu vampiiri jama.
Esimene lause wikipediast http://en.wikipedia.org/wiki/The_Twilight_Saga_(film_series) lisage (film_series) urli otsa, millegi pärast baka ei võta seda.
Tegin screeni kah sest see muudetakse niikuinii ära.(Tegelikult saabki igaüks peaaegu kõiki artikleid wikipedias muuta ja luua ...olen ise kah 6 väikest artiklit teinud).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 04, 2010 10:38    Teema: Vasta viitega

Sama võin õelda et "Avatar" on üleshaibitud ja mingi jama 3D film. Filmis puudub minu jaoks sisu. Siis teile ei meeldi ka "Harry Potter" ja "Narya lood".
Ütlen ausalt et kui pole kaua midagi eesti keeles lugenud, siis hakkan "koperdama" lugemisel eriti kõvasti. Selline tunne et ei olegi eestlane vaid muulane. Kuigi ma eesti kkeles räägin iga päev vahel ka vene keeles. Eriti mõnus on kuulata teiste inimeste juttu, kui nad räägivad vene keeles, sest nad usuvad et inimesed ei saa aru millest nad räägivad. Ise vahel muigan kui kuulen millest jutt käib.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 04, 2010 10:57    Teema: Vasta viitega

Lõpetage ära see Twilighti materdamine juba. Ausalt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Riion



Liitunud: 19 Juul 2006
Postitusi: 522

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 04, 2010 11:16    Teema: Vasta viitega

Kui su elu on Videvik.

Tsiteerin::
Today I asked my boyfriend if he would hold ice to his lips for a minute before he kissed me, so I could pretend I was kissing Edward.

_________________
http://fyeahtartu.tumblr.com/


"Me oleme, mis me mõtleme.
Kõik, mis me oleme, tõuseb koos meie mõtetega.
Enda mõtetega me loome maailma"


- Buddha
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
animegun1



Liitunud: 10 Sept 2008
Postitusi: 397
Asukoht: Tallinn - LA/Mustakivi

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 04, 2010 11:22    Teema: Vasta viitega

Riion kirjutas:
Kui su elu on Videvik.


Hmm.. minu ''WOT'' tak ütleb selle saidi kohta, et see on ohtliku ja ebaturvalise sisuga. (WOT töötab registreeritud tavakasutajate reitingute põhiselt, niiet ilmselt on vihkajad reitingu meelega alla keerand, aga mine sa tea... lol) üldiselt on WOT jama, aga vahel on sest kasu ka.
_________________
Error 404: Cake not found
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 04, 2010 12:02    Teema: Vasta viitega

Kaoru kirjutas:
Sama võin õelda et "Avatar" on üleshaibitud ja mingi jama 3D film.

Ülehaibitud on see film teatud mõttes kindlasti: kogu aeg räägitakse ainult sellest, aga ...
Kui nägin treilerit, olin suhteliselt skeptiline ning kinno ei planeerinud minna. Siis aga tekkis olukord, et teataval määral 'pidin' minema. Olin teise inimese ennist vedanud "2012" vaatama. Läksin ja jäin ülimalt rahule.

Tegu on täiesti kinole mõeldud filmiga, sest on üles ehitatud puhtalt graafikale. Seetõttu on sisu jäänud teisejärguliseks. Mis pole aga midagi üllatavat, sest et filmile mõeldud raha investeerite põhiliselt uudsesse tehnoloogiasse. Küll aga, erinevalt filmist "2012" ei ole sisu halvasti teostatud. Neid filme annab hästi võrrelda, sest mõlemad baseeruvad graafikal ja etteaimataval sisul. Küll aga on selge erinevus näha sisu esituses ning dialoogis. On võimalik teha etteaimatava sisuga filme hästi ning etteaimatava sisuga filme halvasti. "Avatar" on minu arvates esimese, "2012" teise näide. Kõige masendavam dialoogi/graafika suhe oli filmis "The Day After Tomorrow", mis nagu eelmainitud filmid, baseerus eelkõige graafikale. James Cameron on aga suutnud hoida dialoogi sisulise ning mittelapsiku, mis minuarvates on selliste äraleierdatud teemade puhul väga oluline.

Ma isiklikult arvan, et enamus inimesi häirib "Avatari" puhul pigem see haip, mitte film ise. Sisu ei pruugi olla midagi uut, aga teostus on seda igal juhul! Seega ma ei pea filmi halvaks (: Küll aga pole see film mõeldud telekast või monitorist vaatamiseks. Umbes sama efekti puudumine nagu filmi "300" puhul. Kinos on 'wow', aga telekast ... Küll aga ajab asja väga hästi ära ka projektori olemasolu. Ericku juures nähtud "Star Trek" oli vapustava graafikaga.

Üks "Avatari" behind the scenes video. Ilma sellise infota jätab minuarvates film hoopis teise mulje.

---

Eelneva jutuga ainult osaliselt seotud: "2012: Doomsday" on tõsiselt halb film. Ma suutsin vaevuvaevu terve filmi ära vaadata... ei tea kaua teie suudaks xD
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 04, 2010 14:18    Teema: Vasta viitega

animegun1 kirjutas:
Ummi kirjutas:
Äsja vaatasin mõned minutid sellisest filmist nagu Twilight...

See on lihtsalt halb.


Nõustun täiesti!! Mulle ausalt öeldes ei meeldi mingi mõttetu vampiiri jama.

krt, kas ma ütlesin halb? ma mõtlesin hea.

Mulle meeldis see natuke kohmakas suhtlus noorte vahel bioloogiaklassis, see hästi ilus vana auto, millega neiu sõitis, need kerged vihjed filmi edasisele arengule. Ja Bella on kawaii! ^-^ Hing karjus nende mõndade minutite jooksul: "Moe~!"

Ja muidu, mingid vene rahvusest töömehed jalutavad kolmanda korruse akende tagant mööda ja... teevad tööd.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 04, 2010 15:18    Teema: Vasta viitega

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
animegun1



Liitunud: 10 Sept 2008
Postitusi: 397
Asukoht: Tallinn - LA/Mustakivi

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 04, 2010 16:27    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
animegun1 kirjutas:
Ummi kirjutas:
Äsja vaatasin mõned minutid sellisest filmist nagu Twilight...

See on lihtsalt halb.


Nõustun täiesti!! Mulle ausalt öeldes ei meeldi mingi mõttetu vampiiri jama.

krt, kas ma ütlesin halb? ma mõtlesin hea.

emm ... LaLaLaa ...khm GRRRR!
_________________
Error 404: Cake not found
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Kyo



Liitunud: 6 Sept 2009
Postitusi: 29

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 04, 2010 18:30    Teema: Vasta viitega

Twilight suckib, ning avatar ownib, kes rääkis et filmil sisu puudub? Täiesti olemas oli. Ning see lihtsalt minu arvamus:<, jeah im one of the twilight haters:<
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 04, 2010 19:37    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:
Kaoru kirjutas:
Sama võin õelda et "Avatar" on üleshaibitud ja mingi jama 3D film.

Ülehaibitud on see film teatud mõttes kindlasti: kogu aeg räägitakse ainult sellest, aga ...
Kui nägin treilerit, olin suhteliselt skeptiline ning kinno ei planeerinud minna. Siis aga tekkis olukord, et teataval määral 'pidin' minema. Olin teise inimese ennist vedanud "2012" vaatama. Läksin ja jäin ülimalt rahule.

Tegu on täiesti kinole mõeldud filmiga, sest on üles ehitatud puhtalt graafikale. Seetõttu on sisu jäänud teisejärguliseks. Mis pole aga midagi üllatavat, sest et filmile mõeldud raha investeerite põhiliselt uudsesse tehnoloogiasse. Küll aga, erinevalt filmist "2012" ei ole sisu halvasti teostatud. Neid filme annab hästi võrrelda, sest mõlemad baseeruvad graafikal ja etteaimataval sisul. Küll aga on selge erinevus näha sisu esituses ning dialoogis. On võimalik teha etteaimatava sisuga filme hästi ning etteaimatava sisuga filme halvasti. "Avatar" on minu arvates esimese, "2012" teise näide. Kõige masendavam dialoogi/graafika suhe oli filmis "The Day After Tomorrow", mis nagu eelmainitud filmid, baseerus eelkõige graafikale. James Cameron on aga suutnud hoida dialoogi sisulise ning mittelapsiku, mis minuarvates on selliste äraleierdatud teemade puhul väga oluline.

Ma isiklikult arvan, et enamus inimesi häirib "Avatari" puhul pigem see haip, mitte film ise. Sisu ei pruugi olla midagi uut, aga teostus on seda igal juhul! Seega ma ei pea filmi halvaks (: Küll aga pole see film mõeldud telekast või monitorist vaatamiseks. Umbes sama efekti puudumine nagu filmi "300" puhul. Kinos on 'wow', aga telekast ... Küll aga ajab asja väga hästi ära ka projektori olemasolu. Ericku juures nähtud "Star Trek" oli vapustava graafikaga.

Üks "Avatari" behind the scenes video. Ilma sellise infota jätab minuarvates film hoopis teise mulje.

---

Eelneva jutuga ainult osaliselt seotud: "2012: Doomsday" on tõsiselt halb film. Ma suutsin vaevuvaevu terve filmi ära vaadata... ei tea kaua teie suudaks xD



mind häirib avatari puhul ette (ilma filmi nägemata) tema sisu. filmile kui tervikule pean andma hinnangu peale selle nägemist aga sisule võin vabalt juba ette panna pahaks seda, et see on LAPSIK ja pealiskaudne. kogu see film on hoolega läbi mõeldud trikk raha kokku kühveldamiseks, filmikunsti edendamiseks ebameeldivas suunas ja sel puudub kunstiline väärtus realselt. minu arvamus. aga vaadata tahaks ja ilmselt jään visuaaliga rahule.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 04, 2010 19:38    Teema: Vasta viitega

LennY kirjutas:
Võhik kirjutas:
LennY kirjutas:
Keegi MEP-il see aasta ei käinud?
No tehniliselt homme ka MEP aga jah....põhiasjad läbi juba:D
MEP siis Mudel Euroopa Parlament, kes asjast ei tea.
Ise ka enne seda ei teadnud midagi, kui kooli tuldi sellest rääkima. Panin ennast kirja, kuna parimad pidid väljamaale saama seal:D Aga selline tore üritus tglt...saab tutvuda erinevate inimestega üle eesti ja saab rohkem teadminsi riigi alaliselt LaLaLaa


Mina osalesin. Tohib küsida kus komisjonis olid?


Ma olin enegreetika ja tööstus komisjonis LaLaLaa

Millilses sa olid siis?



milles teie tegevus seal seisnes jne. tekkis huvi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
LennY



Liitunud: 25 Sept 2008
Postitusi: 272

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 04, 2010 20:52    Teema: Vasta viitega

No saad parema ülevaate vist kodulehelt LaLaLaa googelda euroopakomisjon....

No osales kokku umbes 120 inimest üle eesti LaLaLaa Siis need 120 jaotati komisjonidesse, mingi 6 komisjoni oli vist. Siis 3 päeva koostasime regalatsiooni( see nagu seadus vist pmst:D, ega ma ka väga täpselt ei tea. kella 8 hommikul kuni kella 21 õhtul tegime tõõd suht:D). Siis 4 päeval läksime riigikokku ja esitasime selle, teised küsisid küsimusi, ehk tahtsid meie regalatsiooni maha teha vms....ja me pidime enda regalatsiooni kaitssma siis.
No ja siis pandi see hääletusele ja oligi nagu kõik.

Aga asja juures oli see lahe, et sai kohtuda erinevate inimestega üle eesti, ja sai hea ülevaate, millega poliitikud tegelevad LaLaLaa
Mu sõber ütles hästi: Ma arvasin enne , et poliitikud mingi lollid mõttetud vennad, aga nüüd vaatan,et peab pärsi tark olema, et sellist regalatsiooni koostada.

Aga ja, sai uusu sõpru üle eesti ja suht fun oli:D



Mai tea kas väga aru said:D kiiresti kirjutasin selle:D
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 04, 2010 20:53    Teema: Vasta viitega

alarkivi kirjutas:
kogu see film on hoolega läbi mõeldud trikk raha kokku kühveldamiseks, filmikunsti edendamiseks ebameeldivas suunas ja sel puudub kunstiline väärtus realselt.

Hollywood in a nutshell.

Mind aga huvitab, milline vastukaja oleks Avatarile osaks saanud siis, kui selle taga ei seisaks James Cameron, film ei oleks linastunud kolmemõõtmelisena ja eriefektid oleks veidi tagasihoidlikumad. Ehk kui kogu see hype oleks olemata olnud (oh mind sõnaseppa) ja tegu oleks lihtsalt ühe järjekordse ulmekaga. Mis te arvate?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 04, 2010 21:01    Teema: Vasta viitega

shadowman kirjutas:
alarkivi kirjutas:
kogu see film on hoolega läbi mõeldud trikk raha kokku kühveldamiseks, filmikunsti edendamiseks ebameeldivas suunas ja sel puudub kunstiline väärtus realselt.

Hollywood in a nutshell.

Mind aga huvitab, milline vastukaja oleks Avatarile osaks saanud siis, kui selle taga ei seisaks James Cameron, film ei oleks linastunud kolmemõõtmelisena ja eriefektid oleks veidi tagasihoidlikumad. Ehk kui kogu see hype oleks olemata olnud (oh mind sõnaseppa) ja tegu oleks lihtsalt ühe järjekordse ulmekaga. Mis te arvate?

Ma arvan, et sihuke terav mees nagu alarkivi näeks sellised vigurid läbi ja teeks selle mühkamiulmeka ikkagist maha!
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Hypno



Liitunud: 25 Veeb 2008
Postitusi: 372
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 04, 2010 21:14    Teema: Vasta viitega


_________________
My Anime List
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 114, 115, 116 ... 177, 178, 179  Järgmine
Lehekülg 115, lehekülgi kokku 179

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: