OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

teema kõigest ja mitte millegist II
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 109, 110, 111 ... 177, 178, 179  Järgmine
 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
aiyoru



Liitunud: 17 Sept 2009
Postitusi: 72

PostitusPostitatud: Püh Jan 24, 2010 02:33    Teema: Vasta viitega

genky mina tahaksin ujuma tulla
aga mis kella paiku?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Jan 24, 2010 03:17    Teema: Vasta viitega

aiyoru kirjutas:
genky mina tahaksin ujuma tulla
aga mis kella paiku?

Andres arvas, et 14 ajal oleks ok.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ewty
küsimus poistele ...


Liitunud: 20 Mai 2007
Postitusi: 414
Asukoht: tagasi Eestis

PostitusPostitatud: Püh Jan 24, 2010 05:05    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:
aiyoru kirjutas:
genky mina tahaksin ujuma tulla
aga mis kella paiku?

Andres arvas, et 14 ajal oleks ok.


kui nad lähvad snowtubima siis 14 on vist vara
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Mysticel



Liitunud: 15 Märts 2003
Postitusi: 46
Asukoht: Tartu/Hiiumaa

PostitusPostitatud: Püh Jan 24, 2010 09:32    Teema: Vasta viitega

Ma ka pigem arvan et 14 ajal snowtube lõppeb ja siis 15-16 ajal jõuan Tartu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Jan 24, 2010 12:12    Teema: Vasta viitega

Ikka on siis snowtubitamine? Sain aru, et ei minda..
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Mysticel



Liitunud: 15 Märts 2003
Postitusi: 46
Asukoht: Tartu/Hiiumaa

PostitusPostitatud: Püh Jan 24, 2010 13:08    Teema: Vasta viitega

Ei läinud ikkagi, nii et ma tulen siis 14-ks aurasse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Püh Jan 24, 2010 15:39    Teema: Vasta viitega

alarkivi kirjutas:
jah. seda on võimatu tõestada mistahes viisil. seeeest on vastupidise tõestamine võimalik... niiet. LaLaLaaLaLaLaaLaLaLaa


Whut? Kuidas sa seda tõestaks?
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Jan 24, 2010 16:03    Teema: Vasta viitega

Stopa kirjutas:
alarkivi kirjutas:
jah. seda on võimatu tõestada mistahes viisil. seeeest on vastupidise tõestamine võimalik... niiet. LaLaLaaLaLaLaaLaLaLaa


Whut? Kuidas sa seda tõestaks?


Amatöörid loevad puurõngaid. Sõltuvalt puust võimaldab see asju dateerida kuni paarituhande aasta taguse perioodini. Profid kasutavad süsinik-dateerimis meetodit.

Sellega saab dateerida asju, mis on rohkem kui 50 000 aastat vanad, millest piisab nii Piiblis kui Stopa poolt esitatud versiooni ümberlükkamiseks.
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Püh Jan 24, 2010 16:18    Teema: Vasta viitega

erick kirjutas:
Stopa kirjutas:
alarkivi kirjutas:
jah. seda on võimatu tõestada mistahes viisil. seeeest on vastupidise tõestamine võimalik... niiet. LaLaLaaLaLaLaaLaLaLaa


Whut? Kuidas sa seda tõestaks?


Amatöörid loevad puurõngaid. Sõltuvalt puust võimaldab see asju dateerida kuni paarituhande aasta taguse perioodini. Profid kasutavad süsinik-dateerimis meetodit.

Sellega saab dateerida asju, mis on rohkem kui 50 000 aastat vanad, millest piisab nii Piiblis kui Stopa poolt esitatud versiooni ümberlükkamiseks.


Ei sa ei saanud pihta asjale.
See kõikvõimas olevus lõi maailma ühel päeval nii et inimestel oli võltsmälu ja asjadel oli võltsvanus. Puudel juba olid rõngad jms.
Kõik lihtsalt näeb välja nagu see oleks loodud miljardeid aastaid tagasi. :P
Seda ei saa tõestada ja seda ei saa ümber lükata, let's move on. LaLaLaa
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
lostinthemist



Liitunud: 16 Sept 2009
Postitusi: 432
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitatud: Püh Jan 24, 2010 16:37    Teema: Vasta viitega

Et sind, Stopat, polegi kunagi sugulisel teel viljastatud, vaid sind on pigem ühe sõrmenipsuga loodud ja siis veel lükati võltsmälu pähe? LaLaLaa Väga muhe teooria, peaks mainima. Muhe
Selle teooria järgi peaksime kõik olema 9. aastased. ???
_________________
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 24, 2010 17:06    Teema: Vasta viitega

Et siis nüüd oleme sujuvalt matrixi peale üle läinud?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Riion



Liitunud: 19 Juul 2006
Postitusi: 522

PostitusPostitatud: Püh Jan 24, 2010 18:31    Teema: Vasta viitega

erick kirjutas:
Stopa kirjutas:
alarkivi kirjutas:
jah. seda on võimatu tõestada mistahes viisil. seeeest on vastupidise tõestamine võimalik... niiet. LaLaLaaLaLaLaaLaLaLaa


Whut? Kuidas sa seda tõestaks?


Amatöörid loevad puurõngaid. Sõltuvalt puust võimaldab see asju dateerida kuni paarituhande aasta taguse perioodini. Profid kasutavad süsinik-dateerimis meetodit.

Sellega saab dateerida asju, mis on rohkem kui 50 000 aastat vanad, millest piisab nii Piiblis kui Stopa poolt esitatud versiooni ümberlükkamiseks.


Põhimõtteliselt amatöörid loevad puurõngaid mõttega, sest puud ei C-meetodil dateerida, sest puu 100 aastaga väga-väga-väga lagunenud. Ja radioaktiivne C meetod annab umbmäärase vanuse ja viimasel ajal on see kaheldav, sest nt. luu süsiniku lagunemine erinevates keskkondades (nt. soo vs. kõrb) on erinev.

Natuke üleüldisemalt:

Ma kohe ei salli seda lollust - visatakse mingi fakt ette a la "elevandid roosad, sest wikipeedia ütleb nii" või "jumalat pole olemas, sest ma lugesin seda oma bioloogia õpikust" jne. See näitab, kui loll on üks inimene, tal pole empaatiat, pole taktitunnet, pole üldistusvõimet, pole võimet mõelda kaugemale, kui endast ja tal pole arvestamis- ega suhtlemisvõimet.

Lihtsalt - olen pettunud, et taaskord avastan, et kui vähe suudetakse mõelda enda egolüüsist väljapoole.

P.S. Peale esimest väsimust ja järelemõtlemist, sain aru, et see esialgne post on sisult mõttetu. Mida ma tegelikult tahtsin öelda oli see, et inimliku rumalus on see, et, kuidas ei suudeta aru saada teiste väidetest, vaid surutakse oma väiteid peale. Eriti kohtades, kus on igaühel õigus jääda oma arvamuse juurde. Rumalus on arvata, et kõik inimesed on ühe puuga löödud ja kui vaidlus ei vii kuhugi, mis mõte siis selles jandis on?
_________________
http://fyeahtartu.tumblr.com/


"Me oleme, mis me mõtleme.
Kõik, mis me oleme, tõuseb koos meie mõtetega.
Enda mõtetega me loome maailma"


- Buddha
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Püh Jan 24, 2010 22:57    Teema: Vasta viitega

Riion kirjutas:
Ma kohe ei salli seda lollust - visatakse mingi fakt ette a la "elevandid roosad, sest wikipeedia ütleb nii" või "jumalat pole olemas, sest ma lugesin seda oma bioloogia õpikust" jne. See näitab, kui loll on üks inimene, tal pole empaatiat, pole taktitunnet, pole üldistusvõimet, pole võimet mõelda kaugemale, kui endast ja tal pole arvestamis- ega suhtlemisvõimet.

Lihtsalt - olen pettunud, et taaskord avastan, et kui vähe suudetakse mõelda enda egolüüsist väljapoole.

P.S. Peale esimest väsimust ja järelemõtlemist, sain aru, et see esialgne post on sisult mõttetu. Mida ma tegelikult tahtsin öelda oli see, et inimliku rumalus on see, et, kuidas ei suudeta aru saada teiste väidetest, vaid surutakse oma väiteid peale. Eriti kohtades, kus on igaühel õigus jääda oma arvamuse juurde. Rumalus on arvata, et kõik inimesed on ühe puuga löödud ja kui vaidlus ei vii kuhugi, mis mõte siis selles jandis on?

Ära raiska enda närve selliste asjade peale, ausalt. Mõned inimesed ei armasta diskussiooni, ainult vaidlust ja oma mätta otsast kaagutamist. No mental sight.

Teisel teemal: Nutke tulevase generatsiooni pärast, sest nemad saavad maailmast veel vähem teadma kui meie. postimees.ru kommentaatorite mulin teemal ideoloogiline ajupesu ei tundugi enam nii naljakas.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Püh Jan 24, 2010 23:07    Teema: Vasta viitega

heh...see pole midagi

5miljardi aasta pärast ei ole maal meie galaktikas asuvatel teadlastel VÕIMALIK leida, mõõta ega tajuda midagi, mis galaktikast väljas ja ka kõioge paremate meetoditega ei saaks universumist suuremat pilti...tumeaine ja tumeenergia koguenergia tõstab universumi laienemise kiirust suurmaks kui valguskiirus ja isegi mikrolaine taustkiirgus ei tule sellest läbi...ehk siis oma galaktikast väljasolev ei kajastu iial meie galaktikas ja siis võib maakeskne maailmapilt uuesti popiks saada...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Püh Jan 24, 2010 23:15    Teema: Vasta viitega

Tea kas Päike meile viite miljardit aastat üldse võimaldab. Või meie ise, lol.

Evolutsiooni arvestades võib selle meie vist jutumärkidesse ka panna.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Püh Jan 24, 2010 23:17    Teema: Vasta viitega

päikest ei pidavat olema niikauaks. aga galaktika ikka on. inimeses kahtlen.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tõrvik



Liitunud: 26 Apr 2006
Postitusi: 477
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 25, 2010 01:57    Teema: Vasta viitega

puht teoreetiliste väidete, millel pole käegakatsutavaid kinnitusi, üle vaidlemine ja seda veel foorumites on nagu... Nagu paraolümpial osalemine. Isegi kui sa võidad oled sa ikka rita LaLaLaa :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Esm Jan 25, 2010 08:41    Teema: Vasta viitega

võtame veel teemasi?

vaidlus on tore. saab parema pildi, mis kamp siinistub...

"Kas homoseksuaalselte vanematega peres peaks olema võimalus lapsi adopteerida"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
inz002



Liitunud: 1 Mai 2007
Postitusi: 410
Asukoht: kus, mis ja mida krdit

PostitusPostitatud: Esm Jan 25, 2010 10:26    Teema: Vasta viitega

Jah, aga seda ainult siis, kui selllel homoseksuaalsel paaril on kõik korras suhetes ning majanduslikus seisus. Kõigis muudes seisudes ka, kuna lõpptulemusena on vaja seda, et lapsendatud isikust saaks igatepidi tore kodanik.
Mul isiklikult pole midagi selle vastu, laps, kellel kodu pole saab sooja kodu ja hoolitsevad vanemad, kuigi jah samast soost. Parem ikka, kui ühegi vanemata elamine. Mitte, et ma väidaks, et lastekodus üleskasvamine ei annaks mõneti head kogemust iseloomu kujunemisel. Lihtsalt võimalused võivad jääda piiratuks, mõnel inimesel võib jääda anne avastamata.
Ainus põhjus, kui kõik muud asjad on ideaalsed(lapse tervis, nii vaimne, kui füüsiline ja vanemate olukord) on teised inimesed. Kool ja muud organisatsioonid, kus noor inimene võib põrkuda probleemidesse, kui osad isikud omandavad vastava informatsiooni isiku vanemate kohapealt. Sealt hakkavad kõige suuremad probleemid.
Võttes tsitaadi Silent Hillist:
"Most of the psychiatrists, think that peoples mental problems come from home and their parents, but if you ask me, when you really want to screw someone up, send him/her to high school."
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Riion



Liitunud: 19 Juul 2006
Postitusi: 522

PostitusPostitatud: Esm Jan 25, 2010 12:02    Teema: Vasta viitega

Lastekodud ei ole normaalne koht laste kasvamineks. Ma olen näinud, mida paratamatult lastekodud teevad.

Hämmastav on see, et on hulk inimesi, kes kategooriliselt keelavad homodele seadusliku kooselamise lepingu, rääkimata siis laste adopteerimisest. Samal ajal on nii palju lapsi joodikute perekonnas, kus pole normaalseid elamistingimusi ja mõned "eeskujulikud heteropaaride kodudes" kasutakse lapsi seksuaalselt ära.

Imelik on sees, et kõik kaagutavad, et mul pole homode vastu mitte midagi ja kui nende ees seisab mingi inimene, kes ütleb "Ma olen gay!", siis, mis kompleksid inimesel hakkab. Ta mõtleb üle ja mingi hirm on.

Ja kui keegi tuleb lausega välja "Nad võivad elada nii nagu tahavad, peaasi, et minu ellu ei tiku!", siis hakkavad mul nukid sügelema, sest ignorantsus on see, mis meid tegelikult täiesti põhja viib ja üks suuremaid rumalusi.
_________________
http://fyeahtartu.tumblr.com/


"Me oleme, mis me mõtleme.
Kõik, mis me oleme, tõuseb koos meie mõtetega.
Enda mõtetega me loome maailma"


- Buddha
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 109, 110, 111 ... 177, 178, 179  Järgmine
Lehekülg 110, lehekülgi kokku 179

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: