OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Ghost in the Shell

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
errdee



Liitunud: 15 Veeb 2004
Postitusi: 2

PostitusPostitatud: Püh Veeb 15, 2004 23:17    Teema: Ghost in the Shell Vasta viitega

tere baka.ee .. olen anime vallas suht võõras, sattusin tänases ööhämaruses vaatama Ghost In The Shelli, seninähtud animetest (mangadest?) absoluutne lemmik, siiani on hea surin sees.. mis esindaksid veel sarnast futuristlikku, melanhoolse alatooniga kvaliteetanime zanrit? joonistamisstiil läks ka mulle isiklikult hästi peale, siuke väga suuresilmse kahejoonelise anime vhänn ei ole, mind võlub rohkem detailne brushvöörk.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
MTI



Liitunud: 13 Juul 2003
Postitusi: 216
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 19, 2004 02:01    Teema: Vasta viitega

abiks loomulikult ülevaated mis paiknevad siin samas portaalis. See teema käib ma arvan anime alla, keegi peaks liigutama seda. Ma eri spets pole, kui mõtled küberpunki teemat, on seda ohtralt Armitage's. Ghost In The Shell: Stand Alone Complex on ka tehtud, aga see ei avaldanud eriti suurt mõju mulle. Seni maani pool vaatamata, 26 osa DVD peal. Olen suht kindel kui midagi muud vaadates hakkab see sulle meeldima ka. Väga palju on üldse futuristlike animesid, kui tegevus toimub tulevikus. Need suured silmad ei häiri enam kui oled mingi aeg animet vaadanud juba.

Anime on animeeritud jaapani stiilis joonistus (olgu osadena, OVA, või siis täispikana). Ohtralt on eri animete kirjeldusi kõiksugu animeportaalides (ww.animenfo.com ntx), ingliskeeles muidugi. Manga on jaapani stiilis joonistatud koomiks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Echolibrium



Liitunud: 30 Jan 2004
Postitusi: 43

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 19, 2004 18:46    Teema: Vasta viitega

Mulle meeldib näiteks Stand Alone Complex rohkem. Vanal GITS`il on suht
jube dub, mis arvatavasti võis natuke rikkuda elamust, peaks vist sub versiooni muretsema. GITS 2`te ootan ülima huviga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Veeb 20, 2004 14:57    Teema: Re: Ghost in the Shell Vasta viitega

errdee kirjutas:
tere baka.ee .. olen anime vallas suht võõras, sattusin tänases ööhämaruses vaatama Ghost In The Shelli, seninähtud animetest (mangadest?) absoluutne lemmik, siiani on hea surin sees.. mis esindaksid veel sarnast futuristlikku, melanhoolse alatooniga kvaliteetanime zanrit? joonistamisstiil läks ka mulle isiklikult hästi peale, siuke väga suuresilmse kahejoonelise anime vhänn ei ole, mind võlub rohkem detailne brushvöörk.


samalt autorilt on veel ka nt Patlabor ja Patlabor 2 (kolmas oli juba pisut nõrgem), mõlemad suurepärased animed. Jin Roh on samuti umbes samasse väravasse (ja seal ei ole silmad ka üldse suured :)) armitage oli minu tagasihoidliku arvamuse kohaselt pisut nõrk - eriti dubitud variant. ning Akirat ilmselt peaksid ka vaatama, see on ka klassika. kui need filmid nähtud, siis võid juba midagi edasi uurima hakata, nt sarjasid (Cowboy bebop, trigun, hellsing, escaflowne, NGE ja nii edasi).

ning ghost in the shelli tasub kohe mitu korda vaadata :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
errdee



Liitunud: 15 Veeb 2004
Postitusi: 2

PostitusPostitatud: Laup Veeb 21, 2004 13:42    Teema: Vasta viitega

tänud mõistva suhtumise eest =) triguni olen veits luurand - niipalju kui etist korraga kätte saab .. a seda peaks ilmselt korralikult järjest vaatama.

järgmiseks saavutangi endale neid GITS standalone' ..

ps: dvd elamus GITS'ist oli meeletu.. 5.1 ja rohkem tolle diagonaalis makes the difference. kahju et endal siukest asja kodu ei ole T_T
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: