OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Filmisoovitused
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 19, 20, 21  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Trash



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 733

PostitusPostitatud: Reede Aug 07, 2009 07:55    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:
Kuule, aita lolli hädast välja: mulle meenub, et sa kunagi arvustasid oma bloogis ühte kummituskomöödiat sõnadega (parafraseerin) "otsing perfektse kummituskomöödia järele jätkub, aga see on üsna ligilähedane sellele". Mis film see oli? Või on mul mälu nii auklik, et ma ajan seda kirjeldust mõne muu ¾anrifilmiga segamini?

Kui viimast, siis äkki võiksid nimetada paar soovitust ¾anrist. Su blogist korjasin klassiku A Chinese Ghost Story ja Happy Ghost seeria. Mida veel?

Hausu kohta võiksid mingi arvustuse ka kirjutada!


Hausu kohta kuirjutan nagu iga filmi kohta mida vaatan.

Ma arvan, et see lause oli öeldud väga hea koomilise ja "lollaka" actioniga wuxia kohta nimega - The Magic Crane

Siin mõned soovitused mida blogi browsides leidsin:'

Till Death Shall We Start

The Wicked City

Miracle Fighters

Vampire Controller

Ja Mr. Vampire´i filmisarja üldarvustus : Mr. Vampire
_________________


http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Trash



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 733

PostitusPostitatud: Teis Sept 22, 2009 23:19    Teema: Vasta viitega

Ajakiri "teater. muusika. kino." tegi meeldiva üllatuse ja pakkis taas oma kaante vahele DVD, seekord kogumiku kohalikest lühimängufilmidest. Filme endid vaatan kunagi kaasaga koos ja siis kirjutan neist pikemalt, käesolev postitus on aga rohkem reklaami laadi, sest igal filmisõbral oleks soovitav see osta kuni veel jagub. Nende ajaloohõlma vajunud lühifilmide Bluy-Ray reliisi annab mitu head aastat oodata nii, et parem haarata varblane pihku kui jääta tuvi peale lootma. Muidu on nagu varasemate TMK DVD-dega, raamatukogus piiluda saab aga kodus ei ole.

Kogumik sisaldab:

1. Õhtust hommikuni - Leida Laius 1962
2. Lõppematu päev - Virve Aruoja, Jaan Tooming 1971/1990
3. Võsakurat - Peeter Simm 1976
4. Stereo - Peeter Simm 1978
5. Külaline - Elo Tust 1979
6. Pulmapilt - Raul Tammet 1980
7. Veranda - Roman Baskin 1988

Tehnilised andmed : Unustatud Eesti lühimängufilmid 1
_________________


http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Reede Sept 25, 2009 03:22    Teema: Vasta viitega

Jaan Toomingu poeg on mu hea sõber, loodetavasti saan seda filmi kunagi näha.

Ise vaatasin hiljuti säärast filmi:






Burst City/Bakuretsu Toshi (Sogo Ishii, 1982). Agressioonist joobunud düstoopiline punkrock film milles ei tehta suurt midagi mõistlikku ja lõhutakse absoluutselt kõike. Suur inspiratsioon Shinya Tsukamotole (Tetsuo, Tokyo Fist).

Googledades avastasin, et kohalik filmiblogija on ka seda arvustanud, kuid tema pigem pragmaatiline lähenemine maalib filmist veidi teise pildi kui see, mida mina nägin. Mingi sisu filmis küll on, kuid enamus ajast kulub siiski pseudodokumentalistilisele kaameraga ringiluusimisele, mitte selgelt piiritletud stseenide esitamisele, sest see annab palju paremini edasi seda kaost ja anarhiast, mis selles persekukkunud maailmas domineerib. Tegelased ja nende sihipärased tegemised on ekraanil reaalselt aset leidvaga võrreldes pigem tagaplaanil.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
incognito



Liitunud: 10 Juun 2003
Postitusi: 260
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Sept 26, 2009 00:55    Teema: Vasta viitega

Buffalo Soldiers
http://uk.imdb.com/title/tt0252299/
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Sept 26, 2009 09:45    Teema: Vasta viitega

http://uk.imdb.com/title/tt0910554/

Lõbus film.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Nelj Okt 01, 2009 11:21    Teema: Vasta viitega

http://www.imdb.com/title/tt0379725/

väga hea film imho.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
chi



Liitunud: 18 Dets 2005
Postitusi: 574

PostitusPostitatud: Reede Okt 02, 2009 02:17    Teema: Vasta viitega




Know Your Mushrooms

Film räägib seentest. Väga huvitav :)

Tükike filmist: http://www.youtube.com/watch?v=sVx9R7nNe4A&NR=1
_________________
AutoIt Script | Anime-Source | Watchanimeon
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Trash



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 733

PostitusPostitatud: Reede Okt 02, 2009 12:54    Teema: Vasta viitega

Kvartaliaruanne, ehk filmisoovitused 3/4 2009 - Kümme filmisoovitust viimase kolme kuu jooksul vaadatud ja arvustatud teoste hulgast.
_________________


http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Trash



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 733

PostitusPostitatud: Kolm Okt 07, 2009 18:05    Teema: Vasta viitega

Eesti film on ikka olnud mustvalge. Alles kaheksakümnendate alul kui tonni jagu kaaluvad värvitelerid end vaevaliselt sektsioonini¹¹i mahutasid selgus, et eesti film võib olla ka värviline, kuid maal vanaema juures näitas väsinud Rekord ikka valimatult kõike mustvalges pildis. Üheksakümnendate keskpaigas kooli lõpetanud noored filmilavastajad tegid oma tudengifilme mustvalgena, keerates tihti isegi videokaameral peale kahes põhitoonis linti võtva re¾iimi. Ringvaated püsisid mustvalgetena, samuti hea hulk dokumentaalfilme.

Kuigi Püha Tõnu mustvalge olemus kannab eneses ka palju sügavamat põhjust, jääksin esialgu selle tudengifilmi teema juurde, sest naljaga pooleks võib öelda, et tegemist oli Veiko Õunpuu tudengifilmiga. Tema eakaaslastest sõbrad - Kilmi, Raat ja Sarnet tegid oma koolitööd kümmekond aastat tagasi ära, näitasid siis vaatajale mehi kes nende filmimaitset ja meelt on mõjutanud ning võtsid oma esimestes filmikatsetustes filmisõbrad kaasa maailma mis täis märke ja laene ilmakino klassikast. Veiko tegi seda käesoleva filmiga.

Pikem Veiko Õunpuu uue filmi Püha Tõnu kiusatuse arvustus hindega 8/10 minu blogis : Püha Tõnu kiusamine
_________________


http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Reede Okt 23, 2009 00:44    Teema: Vasta viitega

Toon teemasse küll USA filmi, kuid seda põhjusel, et tegemist võib olla ühe imposantseima teosega, mida ma kunagi kohanud olen.

Freaks (1932)

Olles lootusetult rikutud tänapäeva filmide poliitilisest korrektsusest ja diivanikaunistustele mõeldud eelmälutud sisuga, arvasin esimese hooga sellest filmist leida lihtsakoelise, ent armsa romansi tavalise naise ja liliputi vahel. Hea, et tutvustusi ei lugenud.

Filmi algus keskendub rahulikule karakterite tutvustamisele - tsirkusemeeskond nagu ikka - akrobaadid, jõumees, tuleneelaja, mõõganeelaja ja muidugi tolle ajastu lemmikatraktsioon - ebardid. Just viimastele antakse palju ekraaniaega, kõigi üleslugemine oleks ehk isegi kohatu. Kõige sügavama mulje jättis kätetu-jalutu tomp, kes lihtsalt veeres ringi, ent suutis väga edukalt ise sigareti endale süüdata.


keegi härra pargis pahandamas stiilis "miks te need värdjad parki lahti olete lasknud?"



Umbes filmi keskkohas näidatakse inimeste tõelist palet. Kaunitarist Cleopatra ja jõujuurikast Hercules jahivad nimelt kääbusest Hansu maist vara. Vaene Hans jätab maha oma kihlatu ja juhtub veel nii mõndagi, mida on parem filmist vaadata. Väga kokkuhoidvale ebardite seltskonnale see aga ei meeldi.



Kui kaks kolmandikku filmi algusest oli olnud pea tavapärane, siis viimase kolmandikuga teenib Freaks endale auga märgistuse "horror" ära.



Peamine põhjus, miks ma seda filmi tutvustan, on üsna isiklik - tegemist on esimese filmiga, mis on suutnud mind hirmust värisema panna. Viimased lõpustseenid suutsid seda väga edukalt. Soovitan kindlasti kõigil, keda vähegi jubedad filmid tõmbavad, antud tunniajane teos ära vaadata.
Väga huvitav oli ka vaadates tõdeda fakti, et sellel ajal ei olnud veel CGI'd, grimmikunstnikke ja kõikvõimalikku muud, mis tänapäeva filmid võltsiks teevad. Olen kindel, et päris mitu näitlejat olid päriselt füüsiliste puuetega, muutes filmi vägagi realistlikuks. Kasvõi see, kuidas käteta naine kahvlit varvastega hoidis - oli näha, et ta oli seda terve elu teinud.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
chi



Liitunud: 18 Dets 2005
Postitusi: 574

PostitusPostitatud: Reede Okt 23, 2009 19:36    Teema: Vasta viitega



Lascars (2009)

Lascar (Pilote)
_________________
AutoIt Script | Anime-Source | Watchanimeon
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Trash



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 733

PostitusPostitatud: Nelj Nov 26, 2009 23:59    Teema: Vasta viitega

Mõnede meie festivalil linastuvate filmide arvustused : PÖFF 2009
_________________


http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Laup Dets 05, 2009 19:44    Teema: Vasta viitega

Kui kellegil B-ulme ja visuaalmäruli isu peale tuleb, siis soovitaksin Gamer'it väga. Palju ajude sodikslaskmist ja muudsugu möllu, totakas sü¾ee, nips-nips-nips kaameratöö ning posu kummalisi momente, mis filmi meeldejäävaks muudavad. Sihuke tujutõstja film.

Ainult et, treiler valetab filmi kohta veidi, kajastades ainult esimest 20-t minutit filmis ja jättes mulje, et sellest film ainult räägibki. Ei ole nii.

P.S boonusnaudingu saavad need, kes on Dexterit ja Heroes'it vaadanud.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
incognito



Liitunud: 10 Juun 2003
Postitusi: 260
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Dets 24, 2009 15:37    Teema: Vasta viitega

Mõtlesin, et siia on kõige sobivam postitada. Nimel mul kummitab väiksena nähtud hiina kung-fu film peas. Tegemist on tõenäoliselt 70.-80. aastate filmiga.

Stoori oli midagi sellist: 2 venda lahutati noorest peast, üks saadeti jaapanisse kus ta ninjaks vms õppis, teine jäi hiinasse. Vanemast peast saavad nad mingil põhjusel kokku ja on rivaalid, teadmata, et nad on vennad.
Üks koht on paremini meelde jäänud. Kuskil siseruumis (külalistemajas äkki) tahab keegi tegelane kõvasti oma oskusi näidata: teetassi peale pandud mööbli peal turnida. Peategelane viskab mündiga teetassi puruks, ning kogu ragament kukub kolinal kokku, sellele järgneb võitlus.

Äkki kellegil tuleb kuidagi tuttav. Oleks vaja teada selle flmi nime.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Teis Dets 29, 2009 15:21    Teema: Vasta viitega

http://www.imdb.com/title/tt0154506/

mulle väga meeldis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hull



Liitunud: 31 Juul 2003
Postitusi: 345
Asukoht: Kuskil

PostitusPostitatud: Teis Jan 19, 2010 17:09    Teema: Vasta viitega


Ma ütlen ainult FANTASTILINE! Hop-Hop
_________________
Don´t call me Mister! I work for living.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Kolm Jan 20, 2010 16:54    Teema: Vasta viitega

selle kitsevaatlemise suhtes olen samas kuulnud igalpoolt (siis laivis, tuttavaltelt) et seee on pask. olge ettevaatlikud!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Kolm Jan 20, 2010 17:36    Teema: Vasta viitega

alarkivi kirjutas:
selle kitsevaatlemise suhtes olen samas kuulnud igalpoolt (siis laivis, tuttavaltelt) et seee on pask. olge ettevaatlikud!


Mina olen asjaliku filmi maitsega tuttavatelt kuulnud et väga hea on.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Kolm Jan 20, 2010 21:08    Teema: Vasta viitega

jaja. õige küll. "asjalik".... ja minu tuttavad on kõik inspector gadgeti fännid. pole ime, et neile ei meeldinud. minu viga. vabandan ette, taha ja nii moepärast külgedele. loodan, et sa edaspidi ka tähelepanu sellistele asjadele juhid! aitäääääähh.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Kolm Jan 20, 2010 21:11    Teema: Vasta viitega

dipsy kirjutas:
alarkivi kirjutas:
selle kitsevaatlemise suhtes olen samas kuulnud igalpoolt (siis laivis, tuttavaltelt) et seee on pask. olge ettevaatlikud!


Mina olen asjaliku filmi maitsega tuttavatelt kuulnud et väga hea on.


muide. ma ei saa täpselt aru, kas su tuttavad maitsevad just täpselt samamoodi, n agu asjalikud filmid või on see selline laialivalguvam ja pigem metafoorina kasutatav väljend? ma pole kunagi ühtegi filmi maitsenud ja ei tea seetõttu. lisaks ei tea ma mis mekk su semudel man võiks olla...


või on lihtsalt see asjalikuse müüdupuu, kui inimene maitseb nagu mistahes film? ma olen segaduses....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 19, 20, 21  Järgmine
Lehekülg 14, lehekülgi kokku 21

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: