OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Summer Wars
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
rossman



Liitunud: 15 Jan 2008
Postitusi: 18

PostitusPostitatud: Püh Dets 13, 2009 23:41    Teema: Summer Wars Vasta viitega



well minule meeldis.. ei leidnud treemat siis algatasin ühe.
lugu on lihtsalt äge..
humoorikas põnev ja kaasa kiskuv lugu virtuaalmaailmast nimega OZ ja perekonnast kelle juurde sattub matemaatika geenius Kenji tööle.
Kuna juhtumisi on tööpakkuja kooli kõige kenam tibi siis on raske keelduda.
trailer siin ----> http://www.youtube.com/watch?v=WYmPHVnb8g8

Soovitan soojalt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Esm Dets 14, 2009 05:37    Teema: Vasta viitega


Tänks, et selle ilmumisest teada andsid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Esm Dets 14, 2009 07:50    Teema: Vasta viitega

See ilmus mingi kuu aega tagasi ju vist vms.
Hea, et mul on see tõmmatud aga ikka veel pole vaadata viitsinud. emm
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
inz002



Liitunud: 1 Mai 2007
Postitusi: 410
Asukoht: kus, mis ja mida krdit

PostitusPostitatud: Esm Dets 14, 2009 08:07    Teema: Vasta viitega

Vaatasin selle treilerit kunagi ja lugesin igalt poolt, et selline asi tuli välja, ilmselgelt ma saadavuse tõttu ei ole seda veel näinud.
Plaanis vaadata millalgi siiski.
Ühtlasi ka küsimus, et rohkem pole selliseid animesi olnud, et mingi hästi palju matemaatikat oskav vend läheb pärapõrgusse ja siis läeb maailm katki ning ta peab selle uuesti kokku lappima oma awesome oskustega? Miks see plot nii paganama glizee tundub :/
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
BrokenSoul



Liitunud: 4 Nov 2008
Postitusi: 157
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Esm Dets 14, 2009 14:01    Teema: Vasta viitega

Umbes kuu aega tagasi ta tuli jah, aga kuna ma kuskilt kommentaaridest lugesin, et ei pidavat just suurem asi olema, siis ei viitsinud ma seda ka tirida.
Eks ma kaalun seda asja uuesti, kui enam midagi muud vaadata ei ole.
_________________

http://myanimelist.net/profile/Brokensoul
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
BornIn1142



Liitunud: 6 Juul 2008
Postitusi: 404

PostitusPostitatud: Esm Dets 14, 2009 15:23    Teema: Vasta viitega

BrokenSoul kirjutas:
Umbes kuu aega tagasi ta tuli jah, aga kuna ma kuskilt kommentaaridest lugesin, et ei pidavat just suurem asi olema, siis ei viitsinud ma seda ka tirida.

Lollus. Summer Wars on igast nurgast positiivset kriitikat saanud.

Ja teenitult. See on üsna hea film, vähemalt sama hea, kui The Girl Who Leapt Through Time.
_________________
Tumbling down, tumbling down, tumbling down...

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
BrokenSoul



Liitunud: 4 Nov 2008
Postitusi: 157
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Esm Dets 14, 2009 15:53    Teema: Vasta viitega

BornIn1142 kirjutas:
BrokenSoul kirjutas:
Umbes kuu aega tagasi ta tuli jah, aga kuna ma kuskilt kommentaaridest lugesin, et ei pidavat just suurem asi olema, siis ei viitsinud ma seda ka tirida.

Lollus. Summer Wars on igast nurgast positiivset kriitikat saanud.

Ja teenitult. See on üsna hea film, vähemalt sama hea, kui The Girl Who Leapt Through Time.


Kui sa nüüd kohe nii ütled, siis ma peaks mainima, et "The Girl Who Leapt Through Time" on minu jaoks halvim anime movie, mida ma näinud olen.
Ma ei tahaks seda väga maha teha, aga mitte kuidagi kohe ei suutnud mulle huvi pakkuda.

EDIT: Võtan sõnad tagasi, "Grave Of The Fireflies" oli hullem ja kuigi First Squad ei olnud ka suurem asi, siis vähemalt ei pannud see mind haigutama.
_________________

http://myanimelist.net/profile/Brokensoul
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Dets 14, 2009 16:02    Teema: Vasta viitega

Eelmine post tekitas mõtte, et oleks vist mõistlik idee teha teema "Mis on sinu arvamus Grave of the Fireflies kohta?" Siis oleks igaühel hõlbus sellesse teemasse tehtud postituste põhjal koostada nimekirja inimestest, kelle arvamust võib edaspidi rahulikult ignoreerida. Niivõrd põhimõtteliselt näitab suhtumine sellesse filmi midagi inimese kohta üldises plaanis.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Dets 14, 2009 16:08    Teema: Vasta viitega

Minu õele ta ka meeldis, ise kavatsen ka ära vaatata kui aega saan. Stiililit meenutab Ghibli stuudio toodangut. BrokenSoul tuleb välja et sulle ei meeldi üldse anime Movied, kui ka sulle isegi ei meeldinud "The Girl Who Leapt Through Time"
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BrokenSoul



Liitunud: 4 Nov 2008
Postitusi: 157
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Esm Dets 14, 2009 16:19    Teema: Vasta viitega

Siis võiks ju iga anime halvustavaid asju ignoreerida.
Ma saan aru, et sulle see meeldis. Võimalik, et siin ei olegi kedagi teist, kellele see ei oleks meeldinud, aga et sa selle teadmisega minu kohta nüüd midagi oletada võid...
Rahusta ennast parem teadmisega, et äkki mulle ei jõudnud lihtsalt kohale, mida selle filmiga edasi püüti anda.
Aga nende anime filmidega on jah nii, et ega mulle peale "Paprika" midagi eriti meeldinud ei ole, "Howl`s Moving Castle" ja "Spirited Away" olid ka vaadatavad.
_________________

http://myanimelist.net/profile/Brokensoul
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
BornIn1142



Liitunud: 6 Juul 2008
Postitusi: 404

PostitusPostitatud: Esm Dets 14, 2009 16:31    Teema: Vasta viitega

BrokenSoul kirjutas:
Kui sa nüüd kohe nii ütled, siis ma peaks mainima, et "The Girl Who Leapt Through Time" on minu jaoks halvim anime movie, mida ma näinud olen.
Ma ei tahaks seda väga maha teha, aga mitte kuidagi kohe ei suutnud mulle huvi pakkuda.


Probleem on sinus.
_________________
Tumbling down, tumbling down, tumbling down...

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Esm Dets 14, 2009 16:35    Teema: Vasta viitega

BrokenSoul kirjutas:
Siis võiks ju iga anime halvustavaid asju ignoreerida.

Meeldimine-mittemeeldimine on väga subjektiivne. Igaühel on vaba voli ignoreerida täpselt neid arvustajaid, kelle eelistusi nad enda omadest piisavalt erinevaks peavad. Ära võta seda isiklikult - kindlasti on siin foorumis ka selliseid kasutajaid, kellele sinu arvamus näiteks Vabarnamehe omast rohkem korda läheb.

Sellepärast ongi hea, kui inimestel on MyAnimeListi lingid signatuuris. Nii lihtne on see nimekiri kiiresti läbi kerida, vaadata mõnele oma lemmikfilmile antud skoori ning selle põhjal üsnagi adekvaatselt otsustada, kas antud kasutaja arvamust tasub kuulda võtta või mitte.

Aga tänud rossmanile teema tegemise eest - olingi selle filmi olemasolu juba peaaegu unustada jõudnud. Kuna hetkel olen sarjadest natuke võõrdunud ja üle tüki aja vahelduseks rohkem täispikkade filmide lainel, siis tahtsingi tänaseks õhtuks mingit head animelaksu saada; Summer Wars peaks selleks sobima nagu rusikas silmaauku.

Homme jagan muljeid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Dets 14, 2009 16:38    Teema: Vasta viitega

BrokenSoul kirjutas:
Rahusta ennast parem teadmisega, et äkki mulle ei jõudnud lihtsalt kohale, mida selle filmiga edasi püüti anda.

Just sellise valuliku reaktsiooni vältimiseks üritasin öelda seda, mis mul öelda oli, võimalikult neutraalselt. Siiski alahindasin noorte inimeste haavumisvõimet. Ma olen päris rahulik. Samas jään oma arvamuse juurde - inimestel, kelle arvamused "Grave of the Fireflies" osas kardinaalselt erinevad, on tõenäoliselt raske üksteist üdini mõista. Mingi komponent on neil erinevatest tehastest pärit.

See "Summer Wars" tundub huvitav - üritan selle jaoks aega leida.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
BornIn1142



Liitunud: 6 Juul 2008
Postitusi: 404

PostitusPostitatud: Esm Dets 14, 2009 16:53    Teema: Vasta viitega

shadowman kirjutas:
BrokenSoul kirjutas:
Siis võiks ju iga anime halvustavaid asju ignoreerida.

Meeldimine-mittemeeldimine on väga subjektiivne. Igaühel on vaba voli ignoreerida täpselt neid arvustajaid, kelle eelistusi nad enda omadest piisavalt erinevaks peavad.


Tõsi, väga tõsi. Maitse on subjektiivne, aga kvaliteeti seevastu saab täiesti objektiivselt hinnata. Ma ei hakka (üldjuhul) kellegile ette heitma, kui talle midagi meeldib või ei meeldi, aga kui ta selle ainult oma arvamuse tõttu kohutavaks kuulutab, siis see ikka häirib mind natuke.

Näiteks: Ma suhtun Haruhi Suzumiya melanhooliasse väga negatiivselt, kuna ma vihkan, vihkan, VIHKAN peaaegu kõiki tegelasi. Aga samas arvan ma, et sari on põhimõtteliselt üsnagi hea. 7/10.
_________________
Tumbling down, tumbling down, tumbling down...

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Esm Dets 14, 2009 17:51    Teema: Vasta viitega

BornIn1142 kirjutas:
Ma ei hakka (üldjuhul) kellegile ette heitma, kui talle midagi meeldib või ei meeldi, aga kui ta selle ainult oma arvamuse tõttu kohutavaks kuulutab, siis see ikka häirib mind natuke.

BrokenSoul ei kuulutanud midagi kohutavaks; ütles vaid, et see on tema jaoks üks halvimaid animeid, mis ta näinud on. Ja minumeelest on see täitsa okei, kui inimene nii arvab - olgugi, et ma ei nõustu temaga absoluutselt ja tean, et tema animemaitse on peaaegu täielikus vastuolus minu omaga, ei häiri see mind karvavõrdki, et ta selle filmi kohta nii ütles. See on igaühe enda otsustada, kas tema arvamust kuulda võtta või mitte.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BrokenSoul



Liitunud: 4 Nov 2008
Postitusi: 157
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Esm Dets 14, 2009 19:45    Teema: Vasta viitega

Halvim Anime Movie, kui täpsem olla. Mõned sarjad on halvemad.
Ja kui ma midagi hindan, siis mitte selle kvaliteedi, tagatausta muusika jne põhjal, vaid üksi naudingul, mida see mulle pakub.
_________________

http://myanimelist.net/profile/Brokensoul
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Võhik



Liitunud: 9 Juun 2008
Postitusi: 361
Asukoht: Tallinn-Tartu mnt

PostitusPostitatud: Esm Dets 14, 2009 22:39    Teema: Vasta viitega

BornIn1142, sul pole vaja rohkem diskrimeneerida. We get the point.

Aga film tundub olevat midagi sellist, mida ma näha tahaksin. Polegi mõnda aega midagi vaadanud. Esimesel vabal hetkel vaatan.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Riion



Liitunud: 19 Juul 2006
Postitusi: 522

PostitusPostitatud: Esm Dets 14, 2009 22:51    Teema: Vasta viitega

Tekitas huvi, mulle mulle meeldivad sellised filmid, kus nn. unistused panevad elama reaalsuse - püüan ise seda teesi järgida igapäevaselt.
_________________
http://fyeahtartu.tumblr.com/


"Me oleme, mis me mõtleme.
Kõik, mis me oleme, tõuseb koos meie mõtetega.
Enda mõtetega me loome maailma"


- Buddha
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Teis Dets 15, 2009 14:31    Teema: Vasta viitega

Nähtud ja eriliselt minu ootusi see ei ületanud, põhiliselt selle pärast, et mul ei olnud erilisi ootusi.
Ei saa öelda, et ma vihkaks anime movie-si, aga ma siiamaani pole veel ühtegi seda sorti anime movie-t näind, mis oleks minu arust parem olnud, kui mõni anime seriaal . :(

Edit: See on puhtalt minu subjektiivne vaade sellele animele..Elamus oli sellegi poolest igati korralik ja ma ei kahetsenud, et ma seda vaatasin.. ???
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews


Viimati muutis seda erik_schults (Teis Dets 15, 2009 17:40). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
LennY



Liitunud: 25 Sept 2008
Postitusi: 272

PostitusPostitatud: Teis Dets 15, 2009 15:43    Teema: Vasta viitega

Vaatasin ka siis ära ja täitsa hea elamus oli.
Ühesõnaga soovitan seda vaadata LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: